Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2007., 09:35   #21
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Je li se moguće zaljubiti u Ljubav?
Jahve, bog primitivnih pastira, ti je Ljubav?

Onda je to i Oziris...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 09:59   #22
Objava je napredovala. Ako još to nisi primijetila, krajnji je čas da se primiš Biblije...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 10:06   #23
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Objava je napredovala. Ako još to nisi primijetila, krajnji je čas da se primiš Biblije...
Hvatala sam se ja Biblije i vid čuda osobna objava me raskrstila.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 10:10   #24
Zato jer nisi sjela s teologom da ti je protumači Nije žvaka za seljaka
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:10   #25
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Zato jer nisi sjela s teologom da ti je protumači Nije žvaka za seljaka
Bog ne traži svojeg "advokata dei" niti poštanski brzoglasnu službu kao kontakt, a pogotovo ne ljude tipa teologa..i jedan običan hrast ili ptica na grani, osmjeh neznanca na cesti... može više pričati o božjoj opstojnosti od svih vrlih teologa Vatikana...

i što bi naš narod rekao nije za crnca čololada jer on u neznanju jede staniol a ne sadržaj
a eto ti se zadovoljavaš pakungom dok ti slastan okus čokse ostaje nepoznat...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:27   #26
Da li se moguće zaljubiti u Boga.
SVi znamo da je on muškarac. <<<< LOL,, ne liči on svojim bićima nikojim, on je stvoritelj

I da je čovjek tj muškarac stvoren na njegovu sliku i priliku. LOL , gdje ovo nađe
I da je Adam njegov klon. .. Provala najjača,, Adem klon od boga A znamo i kako je izgledao Adam. << Bio visok oko 30 m; to je sve što znaš
A boga mi i Bog. << Nemožeš zamisliti svojim ograničenim mozgom ni veličinu kosmosa a kamoli onog sto je stvorio kosmos.. Ne prosipaj se
Mikelanđelo ga je čak i nacrtao, a papa Leon X prihvatio sliku, a znamo da je Leo, iliti Đovani, kao i svi mu ostali kolege bio nepogriješiv! <<< Kako mikelanđelo zna kakav je Bog ? .. Kako može crtati nešto što nemože pojmiti.. Mogu li ja tebe nacrtati ako te nikad nisam vidio, mogu pogađati samo jer si čovjek.. Ali Mikelanđelo NIKAKVE prestave nema o takvom biću i da crta .. Znam, vidio sam sliku, neki bradati sijedi čovjek i njegov "sin" u krilu... Fuj, kako sebi daju za pravo, PAPA JE ČOVJEK OBIČNI KAO MI I NIJE NEPORGEŠIV
(osim ako je Mielanđelo bio inspirisan svetim duhom )

Ista scena kao što slikaju Isusa po crkvama ljudi koji ga nikad nisu vidjeli. Isus bio židov a židovi s tamnoputi , crni... ovi ga naslikali plavO-smeđe duge kose kao nekog vikinga

I još molim vas možete li objasniti ono što na nekim slikama Isus ima svijetli krug više glave (prsten onaj).. Odakle ste ono izvukli , gdje ste našli to,, U bibliji NEMA toga
3Xtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:45   #27
Quote:
3Xtreme kaže: Pogledaj post
I još molim vas možete li objasniti ono što na nekim slikama Isus ima svijetli krug više glave (prsten onaj).. Odakle ste ono izvukli , gdje ste našli to,, U bibliji NEMA toga

aura.....to je to...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 12:32   #28
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
aura.....to je to...


3Xtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 01:10   #29
Dobro je , sa se prepao da ovu raspravu nije otvorio neki SUFIJA
Ismail84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.