Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2005., 12:15   #1
Jednodnevni izleti (zbirna tema)

unutar i izvan zemlje.
ajmo prijedloge na stol.
tu vidim da je netko bio spomenuo krvavec, šta bi još bilo zanimljivo u ovo vrijeme pogledati?
sljeme otpada, nije mi atraktivno.
eko selo, niš posebno u ovo vrijeme.
toplice, ne stanem u badić
i tak.da čujem kaj je vama interesantno.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 15:16   #2
kajje ovo ljudi?!da sam napisala "anal oral izleti" već bi 10 strana bilo!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 15:21   #3
Okej, pazi vamo.

Za malo više od sat vremena vožnje od Zg možeš doć u recimo Ljubljanu, Celje, Bled, Postojnu. Možeš ić u Lipicu gledat konje ili na Cerkniško jezero koje po ljeti nestane. Za malo više od dva sata vožnje možeš pogledati Piran ili Izolu, otići u Škocjanske jame ili na solane u Sečovlje. Ili u Italiju, u Barcolu (sjeverno predgrađe Trsta), prošetati po lungomare i pogledati dvorac Miramare. Ili još malo dalje u Italiji, Udine i Grado, dva mala bisera, jedan ljepši od drugoga.

Ako je lijep sunčan zimski dan, svaka od ovih destinacija je super.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 15:24   #4
Quote:
Cats kaže:
Okej, pazi vamo.

Za malo više od sat vremena vožnje od Zg možeš doć u recimo Ljubljanu, Celje, Bled, Postojnu. Možeš ić u Lipicu gledat konje ili na Cerkniško jezero koje po ljeti nestane. Za malo više od dva sata vožnje možeš pogledati Piran ili Izolu, otići u Škocjanske jame ili na solane u Sečovlje. Ili u Italiju, u Barcolu (sjeverno predgrađe Trsta), prošetati po lungomare i pogledati dvorac Miramare. Ili još malo dalje u Italiji, Udine i Grado, dva mala bisera, jedan ljepši od drugoga.

Ako je lijep sunčan zimski dan, svaka od ovih destinacija je super.
super, baš ti hvala.
jebe me jedino kaj nemam zimske gume niti lance, tak da SLO otpada.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 16:21   #5
chiquita, a Gorski kotar?
al mozes ici i vidjet krapinskog pracovjeka, to ti je blizu, i usput obici neki od dvoraca Hrv. zagorja, npr. Trakoscan.
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 13:21   #6
Istraaaaaaaaaaaaaaa

Dečko i ja smo neki dan, na Novu godinu, bili u Rovinju. Lijepo preko Učke (tunel je 28 kuna u jednom smjeru ), pa malo po Ipsilonu i šetnja po Rovinju...pre-kra-sno!!

Na povratku preko Vranje na Voziliće i onda uz more do Rijeke!
Krasan dan.

A ostale destinacije po Istri...ma samo da sjedneš u auto i voziš se po unutrašnjosti, već to mi je odmak od stvarnosti!

Sretan put!
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2005., 22:15   #7
Da, ima i ovo. Neki dan nadjem na www.ebay.de (Pred katastrofu u Aziji) da mozes napraviti jednodnevni izlet na Seychellen. Letis 12 sati do tamo, budes na Seychellen 12 sati i opet nazad za Frankfurt 12 sati leta. Sve za nekih 250 Eura.
Evo i link
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...503809671&rd=1

Dnevni izlet
BobRock is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 10:43   #8
Fužine - tamo je super, poslije dobre šetnje i uživanja nešto odeš popapati u dobre restorane u blizini
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 11:38   #9
Quote:
CrveniVrag kaže:
Fužine - tamo je super, poslije dobre šetnje i uživanja nešto odeš popapati u dobre restorane u blizini
Daj preporuci koji dobar restoran u tom kraju. Nesto sa finom, domacom spizom i normalnim cijenama. Nikakva sminka.
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2005., 03:28   #10
Quote:
BobRock kaže:
Da, ima i ovo. Neki dan nadjem na www.ebay.de (Pred katastrofu u Aziji) da mozes napraviti jednodnevni izlet na Seychellen. Letis 12 sati do tamo, budes na Seychellen 12 sati i opet nazad za Frankfurt 12 sati leta. Sve za nekih 250 Eura.
Evo i link
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...503809671&rd=1

Dnevni izlet


a nije ni tebi lako,tko ce lud do seychella na 12 sati za 250 eura,to je ko da ti netko kaze moze otic za 250 eura to cambodie i vidjet Anghor Wat na 2 sata al moras nazad odmah,......
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2005., 12:31   #11
"Turistička ponuda Fužina poznata je po gastronomiji. Restoran "Bitoraj", konoba "Volta", lovački dom "Arnika" svojim dugogodišnjim kulinarskim umijećem i receptima domaće kuhinje garantiraju kvalitetu u ugodnom goranskom ambijentu. Izdvajamo i pizzerije "Tren", u samom središtu mjesta i "Landravec", na prometnici prema mjestu Vrata, koje će Vas iznenaditi kvalitetom i raznolikošću pizza."
Ja sam bila u Bitoraju i VOlti, a čuj vrijedi ti probati dobiti mjesto u bitoraju jer je stvaaarnoo fino, je skuplje. Nego imaš na ulazu cjenik pa vidi cijene koje ti pašu.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 13:52   #12
Koliko otprilike vremena treba od Zagreba do Ljubljane,Celja i Bleda te koji su cestovni pravci dobri?Takodjer koliko vremena treba od Zagreba do Opatije i Rovinja?Cesta prema Istri mi je poznata,samo me zanima vrijeme koje potrebno da se dodje do ovih gradova.
Orlando is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2005., 19:36   #13
Zagreb-Rijeka autocestom 1,5 sat, dodaj nekih 15 min do Opatije ali sve ovisi o gužvi.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:59   #14
ljudi i mene zanima ova tema... na Bledu nisam bila nikad i sigurno ću se zaletiti u nekoliko slijedećih vikenda... a jel ima još netko neku dobru ideju?
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 23:09   #15
nitko? ništa?
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 08:45   #16
Quote:
Tila kaže:
nitko? ništa?
Imam ja hrpu izleta u rukavu, ali ne znam kakav tip izleta tebe zanima, jer su moji obicno uvijek planinarsko-biciklisticko-aktivno orjentirani

Evo recimo, blizu Zagreba, a lijepo za vidjet su Rastoke. Njih zovu i "Plitvice u malom". Odmah nakon Slunja, jedno 20-tak (mislim?) km prije plitvica. Malo selo prepuno slapova, pataka, cvijeca.... U obliznjoj rijeci se moze i kupati, a kad ogladnis postoje dvije konobe koje nude pastrve na zaru, friske, ulovljene neposredno prije pecenja iz malog ribnjaka. Cijena - oko 30-tak kn, uopce nisu skupe, a fineeeeeeeeee

Mozda nema tamo materijala za cjelodnevni izlet, ali recimo kombinirano s Plitvicama je mrak.

Btw, Plitvice su jos jedan prekrasan izlet. Upad je mozda malo papren, ali s obzirom na to kako je uredjeno i koliko se trude apsolutno to zasluzuju. Studenti i clanovi planinarskih drustava imaju 50% popusta. I tamo nikako ne ici po ljeti jer je ogroooomna guzva. Ja sam bila 30.4. i bilo je prekrasno.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 09:15   #17
nema boljeg od cjelodnevnog izleta na Plitvice!
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 10:41   #18
Evo jos malo ideja sad za proljetne dane.

Autom do Skrada i onda prateci planinarske markacije spustiti se do Zelenog Vira i Vrazjeg prolaza. Zeleni vir je ogromni slap kroz kojeg se moze u pecinu, a Vrazji prolaz je krasna setnica kroz kanjon rijeke, sva u zelenom i mahovini, s puno drvenih mostica. Nije tesko ni zahtjevno, a prekrasno je, pogotovo kad ima puno vode (sad u proljece).

Upad se placa nesto sitno (20 kn?). Autom se inace moze doci skroz do dole, postoje i putokazi, ali je cesta vrlo losa, puna serpentina i mjestimicno neasfaltirana. Tako da ne preporucam, bolje se spustiti pjeske.

Nakon izleta, autom se ne vracati prema Zagrebu autocestom, vec starom cestom, te stati u Rimu na janjetini
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 12:13   #19
brijuni, ulaznica 50 kn a najam bicikla po satu je 25 kn. oko 3 sata voznje od zagreba. isplati se.

planiramo odlazak u kuterevo, pogledat medvjedice. veli lik da su na oko 2 sata voznje. nema ulaznice, event donacije.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 14:05   #20
Quote:
Billi kaže:
brijuni, ulaznica 50 kn a najam bicikla po satu je 25 kn. oko 3 sata voznje od zagreba. isplati se.
Brijuni su super, bila sam tamo prije puuunooo godina, i bas bih voljela otici ponovo. Pa s biciklom cijeli dan svrljati po otoku. Samo mi je bed da se ne smiju uzeti vlastite bicikle, vec se bas mora unajmiti ove njihove (pretpostavljam da je to do broda, ne vidim drugog razloga, osim zarade)
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.