Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2013., 16:31   #161
Koliko je stara?
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:40   #162
sutra će imat 3 mjeseca
DaFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:59   #163
Quote:
DaFreak kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..danas sam nabavio si ženku pudlice..pa me zanima..na početku je cvilila i lajala (pretpostavljam zbog ljudi koji su nam ju ostavili i to) sad leži u svojoj košari i spava samo..reagira na zov i to sve..i da se dragat liže ruke i to..ali neželi ništa jesti ni piti..probao sam s krutom hranom i hranom iz konzerve al ništa..neželi ni vode čak popiti..samo leži i spava..čujem kad spava da joj rade crijeva,pa me zanimalo jel to normalno ? ljudi koji su mi ju prodali su me uvjerili da jede sve..a tu samo kad joj ponudim okreće glavu od toga..jel to normalno ? bio sam kod veta rekla mie da je s njom sve uredu..al svejedno brinem...pa ako bi netko mogao mi neku korisnu informaciju dat u vezi toga bio bih vam jako zahvalan
ne brini, to je samo faza privikavanja jer je odvojena od poznatog okruženja. tako je i naša bivša ženkica plakala, cvilila i samo spavala dva dana i ništa nije htjela jesti ni piti. uredno smo joj mijenjali vodu i hranu za to vrijeme. treće jutro je sve pojela i popila i otada je sve bilo ok. ista stvar se ponavljala i sa pudlekom starim 6 godina kojeg smo udomili prije godinu i dva mjeseca. nije htio jesti ni piti, bio je tužan i samo je tražio da spava na nekome. nakon par dana je bio sasvim ok.
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:02   #164
aha,okej onda dobro,hvala vam puno na ovim informacijama..jer već sam si mislio da nekaj ne štima...prvi put imam pesa i baš sam se odlučio za pudlicu ovu kyru moju <3 preslatka je,imat ću strpljenja onda s njom jer naravno mora se priviknuti na to sve
DaFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:06   #165
Quote:
DaFreak kaže: Pogledaj post
aha,okej onda dobro,hvala vam puno na ovim informacijama..jer već sam si mislio da nekaj ne štima...prvi put imam pesa i baš sam se odlučio za pudlicu ovu kyru moju <3 preslatka je,imat ću strpljenja onda s njom jer naravno mora se priviknuti na to sve
naravno :-)
puno ljubavi, pažnje i oboružaj se strpljenjem....isplati se
javi kako je prošla faza privikavanja....sretno!
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:21   #166
bit ćete obavješteni,na to računajte..ma naravno..uzeo sam ju radi toga..znam da je odgovornost velika..al s užitkom ću ju sve učit i voljet ju i maziti kad god joj se prohtje
DaFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 20:50   #167
Evo da javim samo...uspjeli smo ju ja i mama zaje...malo pa je nešto malo iz konzerve jela..pošto kruto malo zvače i pljune..sad istražuje po kući još malo nešto cvili al eto i malo vodice si je popila..sva je nemirna i baš se veže nešto za mamu iako stalno gleda kud ja idem hehe...jedino nas malo muči to da kak joj pokazati gdje da obavlja nužnu pošto se popišala nasred kuhinje xD..ak se pokaka tak isto negdi bojim se da bu stara fraze doživila xD
DaFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 13:54   #168
Quote:
DaFreak kaže: Pogledaj post
Evo da javim samo...uspjeli smo ju ja i mama zaje...malo pa je nešto malo iz konzerve jela..pošto kruto malo zvače i pljune..sad istražuje po kući još malo nešto cvili al eto i malo vodice si je popila..sva je nemirna i baš se veže nešto za mamu iako stalno gleda kud ja idem hehe...jedino nas malo muči to da kak joj pokazati gdje da obavlja nužnu pošto se popišala nasred kuhinje xD..ak se pokaka tak isto negdi bojim se da bu stara fraze doživila xD
Ne možeš tu nešto ekstra napraviti, osim da budeš u punoj pažnji i kad vidiš da treba obaviti nuždu da je staviš na mjesto gdje to može napraviti. Npr.na one puppy podloške koje možeš kupiti u pet centru ili u pijesak.

A što se tiče toga da neće jesti je normalno jer je pasić promjenio okolinu i sve mu je novo i čudno. Treba vremena za prilagodbu. Povetite joj puno pažnje i malo po malo će se ona opustiti. Ipak je odvojena od svoje majke. To je za štence šok, što je logično.
Javlja novosti, kako napreduje!
__________________
"Zašto se tako grčevito trudiš da se uklopiš kad si rođen da se ističeš."
shorty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 08:23   #169
Novosti :
Mala mi djeluje jako razmazeno..nis cudno ak je bila kod klinke..jede normalno,jedino krutu hranu malo teze..pa pljune dok ju ne razgricka,a tako i poslastice..zaigrana je jako..skace na svakoga..lize gricka..zna malo povratit zadnja dva dana..nezz zasto nije puno ali opet..valjda se prejede..jedini problem je to s nuzdom, namocim "pelenu" u mokracu al ona ipak piski di joj se prohtje..kad kaki ju ulovim i stavim na to mjesto gdje zelim al zasada nista..probao sam ju zatvorit u kupaonu kao u kavezic mali dok ne popiski pelenu..al i nakon 2 sata reko nebu pustim ju van i ona se samo spisa iste sekunde..pa nezz kak pristupit tome malo bolje..neki prijedlozi molim vas ?

Zadnje uređivanje DaFreak : 26.02.2013. at 08:33.
DaFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 10:28   #170
Quote:
DaFreak kaže: Pogledaj post
Novosti :
Mala mi djeluje jako razmazeno..nis cudno ak je bila kod klinke..jede normalno,jedino krutu hranu malo teze..pa pljune dok ju ne razgricka,a tako i poslastice..zaigrana je jako..skace na svakoga..lize gricka..zna malo povratit zadnja dva dana..nezz zasto nije puno ali opet..valjda se prejede..jedini problem je to s nuzdom, namocim "pelenu" u mokracu al ona ipak piski di joj se prohtje..kad kaki ju ulovim i stavim na to mjesto gdje zelim al zasada nista..probao sam ju zatvorit u kupaonu kao u kavezic mali dok ne popiski pelenu..al i nakon 2 sata reko nebu pustim ju van i ona se samo spisa iste sekunde..pa nezz kak pristupit tome malo bolje..neki prijedlozi molim vas ?
I jel se šta poboljšava stanje sa obavljanjem nužde tamo gdje treba?
__________________
"Zašto se tako grčevito trudiš da se uklopiš kad si rođen da se ističeš."
shorty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 13:53   #171
salon za pudleka

Znam da nije tema, ali ako mi netko može preporučiti salon za šišanje mog pudleka u kojem mogu biti s njim kada ga šišaju i uređuju?! I za koga znate da su obzirni prema životinjicama.
Hvala puno!
__________________
"Zašto se tako grčevito trudiš da se uklopiš kad si rođen da se ističeš."
shorty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 22:32   #172
Malo ću da dignem ovu usahlu temu
Vidim da ima dosta uzgajivačnica toy pudli po hrvatskoj,zna li netko kako se cijene kreću danas(jer se mijenjaju kroz godine,što je dostupnija vrsta to se polako snižavaju) - za ljubimca,naravno... :klap:

Dvoumim se između chihuahue koja je baš mini i dlaka joj malo ispada + nema puno održavanja kao kod pudle kojoj dlaka zahtjeva svakodnevno četkanje - zato me privlači pudla što je na drugom mjestu po inteligenciji.
Oboje su dobri za treniranje (koje bi bilo minimalno,par stvari za lakše preživljavanje)

Pomerijanac bi da nema ispadanja dlaka bio no. 1 jer nemogu ostat ravnodušna na ovu slatku njuškicu i prekrasno držanje ...

Ako netko zna nešto,bila bi zahvalna da napiše.
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 23:19   #173
Imala sam pudlu dugo vremena; doduše ne toy. Cijene danas ne bi znala, ali za treniranje su lake, brzo shvaćaju. Ja svoga nisma čekala svakodnevno, bio je ošišan na kratko. Mislim da čitav život po kući nije pustio toliko dlaka, koliko je sadašnji pas, labrador, u ova 3 i pol mjeseca. Ne znam koliki je životni vijek chihuava ali smatram da je on pudlama ogroman plus.
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 08:13   #174
Mi smo prije mjesec dana kupili toy pudlu, cijene su oko 500-700€
ivanchica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 09:45   #175
Quote:
ivanchica25 kaže: Pogledaj post
Mi smo prije mjesec dana kupili toy pudlu, cijene su oko 500-700€
To je cijena s rodovnicom ?


....
Sviđaju mi se krem i apricot pudle,izgledaju kao mali plišanci
Ja sam čitala da chivava ima dulji vijek iako to ne uzimam u obzir jer je individualno,nije mi garancija.
Kako se pudla snašla ? koliko je sad velika
Nećemo se ni buniti protiv slikice,dapače
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 09:48   #176
Imam toy pudlicu, ne zahtijeva svakodnevno češljanje. To su otprilike cijene s rodovnicom. Ako kupuješ psa bez rodovnice, nemaš toy pudlu ... kako god izgledala.
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 10:11   #177
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ako kupuješ psa bez rodovnice, nemaš toy pudlu ... kako god izgledala.
Potpis na ovo

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 11:46   #178
Jesi gledala karakter, tj. usporedila koja bi se pasmina bolje uklopila kod tebe? Imas klince/nemas klince ili su veliki vec, pas ce provoditi neko vrijeme sam/ nece biti sam i sl.?
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 12:31   #179
Imam srednjeg pudla! Pametniji je od mene i dečka. Voza nas samo tako!
Prije smo mu puštali dlaku ali je jakoooo gusta tako da smo od toga odustali zbog njega samog, jer nije ljubitelj češljanja i šišanja čvorova. Tako da je sada na 5 milimetara, a po ljeti na 3. I prezadovoljni smo. Nisu zahtjevi za održavanje, a dlaku ne puštaju. Odličan izbor za alergičare!
__________________
"Zašto se tako grčevito trudiš da se uklopiš kad si rođen da se ističeš."

Zadnje uređivanje shorty : 01.02.2016. at 12:32. Reason: izmjena riječi
shorty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 07:14   #180
Quote:
Black-butler kaže: Pogledaj post
To je cijena s rodovnicom ?


....
Sviđaju mi se krem i apricot pudle,izgledaju kao mali plišanci
Ja sam čitala da chivava ima dulji vijek iako to ne uzimam u obzir jer je individualno,nije mi garancija.
Kako se pudla snašla ? koliko je sad velika
Nećemo se ni buniti protiv slikice,dapače
Da, s rodovnicom. Malisan sad ima 14 tjedana, a mi smo ga dobili kad je imao 9.
Super se snasao, poslusan je, jako pametan, sve kuzi i jako brzo uci
Ja njega cesljam svaki dan jer mu se dlaka dosta zamrsi ako preskocim, ali ako redovito cesljas ne traje to dugo, 10-15 min dnevno.
Ja bih ti definitivno preporucila pudlicu, iako u uzoj obitelji imam i civavu pa volim i njih
Evo slikice
ivanchica25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.