Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 23:31   #21
Quote:
arac kaže: Pogledaj post
mi smo u međuvremenu prošli dresuru... mislim da sam ga do sada možda čak malo i podcijenila.. izutetno inteligentan Sparky.. u svakoj prilici zna kako i što može.. na dresuri je pas koji izvrsno surađuje iako mu je faca kao da ga je ntko tukao dan i noć, nakon što dođemo doma.. kao da nikad nije vidio dresure.. i tako se vrtimo u krug, obožava loptice.. grane.. sve ..osobito grane i drva koje jede, kažu da je to normalno????..sad će navršit osam mjeseci a jučer sam od frenda čula jednu genijalnu izjavu...... Nakon što sve više i više poznajem ljude sve više i više volim svog psa...
Ja za njega čak i nemogu reći da je nešto ekstra živ jer kad pričam drugima njegov tempo kažu da imam full sreće s njim..
Ujutro ga na jedvite jade guram van iz kreveta da prije posla prošetam snjim, onda spava do podne pa jede pa opet spava do tri pa je aktivan do 6-7 pa opet spava do 9 pa je aktivan još sat vremena i to je to...
Što se tiče dresure... iskreno preporučujem svima jer ako je to sve u par sati mogao pohvatat moj tvrdoglavac mislim da to mogu svi psi.. te je odličan način da se pokaže psu tko je glavni a ne da nam skače po glavi.. ko ima ovakvu pasminu znati će o čemu pričam..
Sparky gricka grane pa sad koliko je normalno neznam, meni to ne izgleda normalno, no moj je vjerojatno i gori sto se grana tiče, ja neznam sto im znače te grane toliko moj poludi kad imam komad drveta u ruci i skače kao lud! ali naucio je: DONESI! PUSTI! pametni su i brzo uce,samo treba strpljenja....steta da nismo blize da im priustimo jedno aktivno druzenje . Slažem se za dresuru, vecinu komadi mozemo i sami,no svakako bolje proci nekakvu obuku i uvijek dat do znanja psu tko je gazda.
Koliko je vama trajala ta dresura? trebali bismo i mi svakako.
__________________
Amicus certus in re incerta cernitur
Lorena10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 10:44   #22
dresura je trajala cca 3 tjedna svaki drugi treći dan smo isli, Sparky sada zna tko mu je gazda ali samo čeka priliku da napravi po svom i to je sve toliko smješno da mu ponekad i sama pustim da odluči kako će i što.. npr kada nam dolaze gosti on im želi skočit na glavu od veselja, ali doslovno skočit na glavu, to se ne smije dozvoljavat i on bi trebao nastaviti raditi što je i radio do tada kad nam netko dolazi a ako ne želi onda ga se stavlja u mjesto i to funkcionira ali to tada nije veseli sparky nego tužni i baš takvu i facu napravi.
Susjedima i ljudima koji nam dolaze i koji ga znaju ( a da nemaju malu djecu) to dozvoljavam i ako mu ti ljudi dozvole da skače po njima pa onda neka skače, bitno je da zna kad smije kad ne..
arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 10:41   #23


ovako izgledam nakon igre i uvrijeđen sam jer se više ne smijem igrat ;(


sretni blagdani svima.. btw zašto mi se svi smijete ???



najviše od svega se volim zaletjeti gazdarici u zagrljaj... puno se volimo ....
arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 10:50   #24
Sparky, divan si!
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 22:16   #25
Upravo smo zaspali ispred tv-a .. Preumorni smo danas

arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 10:08   #26
ljepota
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:08   #27
I ja sam dobio svoj kavez i nisam mogao dočekati da ga se sastavi



arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:23   #28
Jao duša pospana
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:01   #29
Jooooj, on je premedeni I ime je super odabrano. Imam frendića bulla i ne da je Iskrica nego je Plamen

Jel znaš s čime je mješan - izgleda da ima malo staffa ili pita?
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:39   #30
pit bull i bull terrier je to, ma to vam je stručno rečeno duša od psa... samo se nadam da će uskoro dobit nekog svog samopouzdanja a ne bit mali plašljivko..
arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:14   #31
Vidila sam po toj preslatkoj njuškici da ima pitoliko nešto puno ti je lip!
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:27   #32
Baš je zgodan. A posljednja Sparkyjeva slika na zajedničkom fotoalbumu je super :klap:
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 08:36   #33
hvala hvala svima na lijepim komentarima...
arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 21:43   #34
diivan.. krasan
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 00:15   #35
Ajuuuj, što je fora pesonja.. tako neobičan i presladak
Esprit Curieux is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 19:07   #36
Sve slađi! Ovaj album me uvijek oraspoloži. Divan pesonja!
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 08:51   #37



mislim da sam naučio plivat


pošto moja gazdarica stalno kuka da bi htjela civauvu.. evo dobila je i civauvu s kojom se ja jako volim


nevolim bit mokar nakon plivanja ali zato obozavamm bit prljav


opet plivam


neee more mi otišlo u oči


upommoooććć ona hoće da ju ženim


pa dobro vidiš li ti šta ona meni radi...pa spasi me...
arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 08:40   #38
Sparky i frendica

arac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 11:56   #39
Ljubavice

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 21:14   #40
obožavam ovaj album
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.