Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2007., 16:46   #41
Uz ovo sto je vec napisano samo bi htjela dodati da je i am staff pas kao i svaki drugi, a ne bestija koja treba posebno rukovanje!
Ja sam vlasnica am staffa i samo ti mogu reci da su zeljni ljubavi, a kao i kod svakog psa mora se znati sta je red i sto se smije a sto ne. Treninzi i istrčavanje nisu preporučjljivi do 1 -1,5 godine.

Socijalizacija, socijalizacija,socijalizacija sa psima ( malim i velikim ), macama i djecom ...
Ivana Z is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 17:41   #42
Quote:
Ivana Z kaže: Pogledaj post
Uz ovo sto je vec napisano samo bi htjela dodati da je i am staff pas kao i svaki drugi, a ne bestija koja treba posebno rukovanje!
Ja sam vlasnica am staffa i samo ti mogu reci da su zeljni ljubavi, a kao i kod svakog psa mora se znati sta je red i sto se smije a sto ne. Treninzi i istrčavanje nisu preporučjljivi do 1 -1,5 godine.

Socijalizacija, socijalizacija,socijalizacija sa psima ( malim i velikim ), macama i djecom ...
Potpisujem, znam vlasnika a-staffia čiji je pas stvarno dobar i poslušan, a znam ih dosta koji uopće ne odgajaju pse, nego ih samo provociraju na druge pse...
Underground King is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 17:21   #43
ja bi uzeo tog psa dal je problem da je on sam doma od 8 do 3 popodne
codered is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 13:15   #44
ja sam isto ponosan vlasnik stafa iz uzgajivacnice diva sting samo pohvala mom psu i uzgajivacnici.muzjak star 2,5 god. to za istrcavanje je istina jer je pun snage.ja ga izvodim svaki dan po 2sata nekad i vise.sad razmisljamo da mu nabavimo drustvo i to njemackog boxera.
slayer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 00:44   #45
amercki stafordski terijeri

koliko vas ima ljubitelja i vlasnika ovih predivnih pasa
ariel23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 00:47   #46
Ja znam da su stenci malo problematicni je grizu sve kaj im je na putu i kaj nadu i znam da su nervozni zbog rasta zubica ali kako ih najlakse oduciti da grizu ruke i noge...jer ovom mom 2 i pol mj. je izgleda to fetis ....nebi htjro da se navikne da grize ruke i noge da nebi kasnije bilo problema a i vec jak stisak ima a ostre zubice pa je problem ljudima koji ga hoce podragati a on ih mora polizati i cvaknuti malo...jel ima kakvo rijesenje za to ili ce doc samo po sebi???
MedoZGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:11   #47
Sta niko od vas nije imo ovakvih problema ili je pretesko pitanje?

Pitam vas je vidim da vas ovdje ima puno koji duze imate staforda
MedoZGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:52   #48
ja sam to nedavno prosla, samo sa 3 klinca. samo trebas viknuti NE! i ako je potrebno sa novinama po guzi. oni brzo uci, pogotovo sto su stenci....
kakve je boje maleni? mozes poslati sliku?
ariel23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 00:44   #49
pozdrav evo mene zanima kolika se cijena krece staffordima naravno mislim na one s urednim papirima od nasih uzgajivacnica...
bio bih puno zahvalan jer kroz godinu dana namjeravam kuptit jednog pa da znam
moze i pm ako je cijena tajna :P hvala
naFRljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 07:18   #50
Quote:
ariel23 kaže: Pogledaj post
ja sam to nedavno prosla, samo sa 3 klinca. samo trebas viknuti NE! i ako je potrebno sa novinama po guzi. oni brzo uci, pogotovo sto su stenci....
kakve je boje maleni? mozes poslati sliku?
Imas slike par postova iznad!!!!
MedoZGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 10:50   #51
Quote:
naFRljen kaže: Pogledaj post
pozdrav evo mene zanima kolika se cijena krece staffordima naravno mislim na one s urednim papirima od nasih uzgajivacnica...
bio bih puno zahvalan jer kroz godinu dana namjeravam kuptit jednog pa da znam
moze i pm ako je cijena tajna :P hvala
pozdrav
cijene u uzgajivačnicama u Hrvatskoj se kreću cca 500 Eura na više..
mi čekamo 3 legla ove godine pa se možete javiti...sva tri parnjaka su inozmeni mužiaci,šampioni jaako poznati psi vrhunske rodovnice
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 18:41   #52
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
nikako da shvatim zašto ove slike u topicu o AST!?
pa piše da stavimo slike AST i APBT,doro na prve dvije slike je bulterier ali nema veze,šta sad
black steal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 22:59   #53
ariel23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 23:42   #54
nisu mi baš jasne ove lančuge oko vrata od psa, očito vlasnik pati od ruralnog kompleksa manje vrijednosti ili ima nešto malo pa preko psa dokazuje neke stvari. što ih više dokazuje ja primjećujem da je sve veći jadnik u mozgu
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 13:30   #55
POKLANJAM AMERIČKOG STAFORDSKOG TERIERA

Zbog preseljenja poklanjam američkog stafordskog teriera sa pedigreom u dobre ruke. Zove se Micek ( i stvarno je micek), ima 9 mjeseci, socijaliziran je, voli loptice, a najviše od svega ćorku na krevetu.
Attached Images
File Type: jpg micek.jpg‎ (6.2 KB, 2339 views)
happy dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 14:09   #56
a jebate neznam kakve su to lančuge nije moj pas to sam skinuo s neta bezveze
black steal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 16:16   #57
Quote:
happy dog kaže: Pogledaj post
Zbog preseljenja poklanjam američkog stafordskog teriera sa pedigreom u dobre ruke. Zove se Micek ( i stvarno je micek), ima 9 mjeseci, socijaliziran je, voli loptice, a najviše od svega ćorku na krevetu.
nije baš pametno POKLONITI staforda jer to nije pasmina za poklanjanje.. niti je svatko spreman biti vlasnik staffa! a ljudi čim vide da se nešto POKLANJA odmah kao muhe bez glave navale

čijeg je uzgoja pas?
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 17:14   #58
Bolje vrabac na grani, nego kanarinac u kavezu

Ja mislim da je jako pametno pokloniti mladog psa, nekome tko će se imati vremena baviti s njim i pružiti mu više ljubavi nego što ja mogu trenutno. Da se razumijemo ja sam vlasnik još 3 predivna psa koji su stariji i njih se niti zbog groma, niti zbog kopriva ne odričem. Čitajući ovaj forum pomislih da je možda pametno to obznanti ovdje, s obzirom da je oglasnik ispao jako loša ideja- s obzirom na ljude kakvi su se javljali. Zato mi vjeruj imam debelog iskustva s tim da u prvom redu amstaff., a i bilo koji drugi pas nije za neke ljude.
Vidim tu je i pitanje iz čijeg uzgoja je pas? On traži jedan topal dom, ćorku na krevetu i bacanje lopte. Mislim da je sasvim nebitan njegov pedigre.
happy dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 17:19   #59
Quote:
black steal kaže: Pogledaj post
a jebate neznam kakve su to lančuge nije moj pas to sam skinuo s neta bezveze
ma dobro, ne ide to direktno tebi, samo komentiram općenito te kompleksaše
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 17:23   #60
Quote:
happy dog kaže: Pogledaj post
Zbog preseljenja poklanjam američkog stafordskog teriera sa pedigreom u dobre ruke. Zove se Micek ( i stvarno je micek), ima 9 mjeseci, socijaliziran je, voli loptice, a najviše od svega ćorku na krevetu.
riga mi se na neodgovorne vlasnike koji na prvoj prepreci već poklanjaju psa i ponašaju se s njim kao da je stvar i da nema emocije. nejasno mi je zašto pas ne može s tobom, ali nije bitno.ma najlakše psa pokloniti radi preseljenja, izbaciti iz auta zbog skijanja, mora neću sada reći na forumu sve šta mislim o takvim neodgovornim seljačinama,jer nemam prikladam riječnik. daj mi reci šta bi bilo da imaš dijete? jel bi i njega udomio ili bi ga vodio sa sobom? vodio? ma ozbiljno? a zašto pas ne može ići?
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.