Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2011., 20:06   #1
Nala torbice

evo, ove teme još nema, a u zadnje vrijeme su jako popularne pa da vidimo što drugi misle!
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 20:53   #2
Sviđaju mi se, mislim naručiti plavu.
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 21:17   #3
ja imam 3, dvije su od brušene eko kože, jedna od glatke. e sad mene samo zanima, ako netko ima duže vremena, kakve budu nakon nekog vremena nošenja, da li se unište? iznutra mi ono ne djeluje prečvrsto.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 11:53   #4
Ja imam crvenu od brušene kože, nije još doživjela premijeru.
Čini se da su ih poskupile.
Mislim da pretjeruju s cijenama.
 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 12:17   #5
Quote:
Mazoretkinja kaže: Pogledaj post
Ja imam crvenu od brušene kože, nije još doživjela premijeru.
Čini se da su ih poskupile.
Mislim da pretjeruju s cijenama.
Skroz. Ja sam jednu naručila i kad sam skužila kolko će me to zapravo doć, otkazala sam narudžbu. Ne daje mi se baš cca 250 kuna za najobičniju torbu, za te novce se da nać fakat prekrasnih torbi.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 12:53   #6
Imam tri (brušena koža narančasta, siva i boja devine dlake).. izvana su kvalitetno napravljene, jedino taj unutarnji dio je mogao biti bolji, posebno džepić.. ali šta sad, sviđaju mi se zbog boja i jednostavnog oblika,a za ljeto su mi čisto ok..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:47   #7
ja sam uzela crnu od brusene koze. narucila sam je jer mi je trebala za jednu prigodu, inace ne bi. A sad pogotovo necu, kad su digle cijene. Ta torba bi me sad dosla skoro 300 kuna.
takodjer, nervira me sta torbu ne mogu zatvorit. nisam znala da onaj magnetic nije ukljucen u cijenu (sad su ga u cijenik stavile posebno, prije nije bio). jel ima netko takvu torbu? jel vam se otvaraju kad stavite vise stvari?

ja sam je mislila prosetat u subotu za van, pa da pitam.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:51   #8
da, to i mene malo smeta.. mislim da ću odnijeti svojoj krojačici da stavi neki gumb ako može..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 14:50   #9
mene su moje 3 došle sve skupa malo više od 500 kn, mislim da je to bilo prije nego su digle cijene onda. znala sam da nema cif, ali sam bila uvjerena da ima svaka taj gumb na magnet, ovako moram dosta paziti s manjim torbicama, ajde veća je dosta ok unatoč tome što nema gumb jer se ne otvara previše jer ima dosta mjesta. ne znam, recimo ako idem van u subotu i potrpam nešto šminke, cigarete i mobitel u tu torbicu, moram jako paziti da sve ne poispada. meni se jako sviđaju torbice, ali ruku na srce preskupe su, pogotovo kad se uzme u obzir da unutrašnjost nije nešto. kod mene je na jednoj taj flizelin ili šta već je ljepljen iz nekoliko dijelova, kao da je krpano. ok, to se ne vidi, ali za te novce očekujem urednost i savršenstvo. i stvarno je presmješno da gumb zasebno naplaćuju, pa to je osnovna stvar svake torbice što bi moralo biti u cijeni. sad ispada da sam popljuvala, ali nije, torbice su mi divne i generalno sam zadovoljna.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 14:55   #10
Quote:
audrina kaže: Pogledaj post
mene su moje 3 došle sve skupa malo više od 500 kn, mislim da je to bilo prije nego su digle cijene onda. znala sam da nema cif, ali sam bila uvjerena da ima svaka taj gumb na magnet, ovako moram dosta paziti s manjim torbicama, ajde veća je dosta ok unatoč tome što nema gumb jer se ne otvara previše jer ima dosta mjesta. ne znam, recimo ako idem van u subotu i potrpam nešto šminke, cigarete i mobitel u tu torbicu, moram jako paziti da sve ne poispada. meni se jako sviđaju torbice, ali ruku na srce preskupe su, pogotovo kad se uzme u obzir da unutrašnjost nije nešto. kod mene je na jednoj taj flizelin ili šta već je ljepljen iz nekoliko dijelova, kao da je krpano. ok, to se ne vidi, ali za te novce očekujem urednost i savršenstvo. i stvarno je presmješno da gumb zasebno naplaćuju, pa to je osnovna stvar svake torbice što bi moralo biti u cijeni. sad ispada da sam popljuvala, ali nije, torbice su mi divne i generalno sam zadovoljna.
ma ja sam je isprobala: stavila sam novcanik, mobitel, maramice i ruz. cini se ok. ja imam manju torbicu sa lancem, dodje mi torbica taman na bok.
ali mogu ja ponijet i onaj manji novcanik za van u subotu: cisto da se ne brinem hoce li sta ispast. onda stvarno nece bit pretrpana i bit ce mjesta.

a taj gumb se ne moze sad ugradit, koliko mi se cini. trebala bi isparat torbicu... jedino mozda zalijepit neki čičak.
i da, za tu lovu sam ocekivala da se torba moze zatvorit. mozda sam zahtjevna, ne znam.

ma divne su im torbice i sve to stoji, al sad otkad su digle cijene... vise se ne isplati narucivat. Kao sta je rekla freakette, moze se nac lijepih torbica po gradu i po ebayu.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:10   #11
imam dvije male od brušene kože, jedna sa i jedna bez lanca, ova bez lanca je dosta mala i mekana i baš mi zbog toga fali taj gumb jer ju nosim u ruci i ono rastvara se
bila sam uvjerena da ću još naručivati, ali sad po novim cijenama neću!
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 19:57   #12
Onda sam ja nešto propustila? Torba se ne zatvara ako se ne naruči taj magnet? Samo je preklopljena?
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 20:02   #13
Quote:
Zikomid kaže: Pogledaj post
Onda sam ja nešto propustila? Torba se ne zatvara ako se ne naruči taj magnet? Samo je preklopljena?
da, tako je! definitivno si naruči ako ćeš kupovati taj gumb!
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 20:34   #14
http://4.bp.blogspot.com/_PkcAcBZHN9...Bkopcicama.jpg

ova ima kopčice, velika s lancem, 220 kn.

A taj džepić iznutra, koliko je velik?
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 20:55   #15
QUOTE=Zikomid;34324719]http://4.bp.blogspot.com/_PkcAcBZHN9...Bkopcicama.jpg

ova ima kopčice, velika s lancem, 220 kn.

A taj džepić iznutra, koliko je velik?[/QUOTE]

moja ni jedna nema džepić unutra tako da ne znam. ova na slici ima te kopčice za kopčanje što je isto ok, svakako bolje nego da nema nikakvo kopčanje. samo nisam sigurna da bi ti velika torba s lancem, tim kopčicama i još džepićem bila samo 220 kn, pogotovo sad od kad su digle cijene.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:09   #16
Napisale mi na mail prije desetak dana. Jedino ako su u međuvremenu digle cijenu.
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:11   #17
Znam da sam malo off topic sad ali recimo ja sam narucila od MaryBo i za 200kn dobila najvecu torbicu i jos sa magneticem tim i birala sam lanac i sve,torba je fakat ogromna a moze izradit cura bilo kakvu,toplo je preporucavam,presavrsena je torba
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:29   #18
little CoCo tvoja je baš lijepa i velika.
ja sam isto naručila od Mary i jedva čekam da je dobijem
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.
micikaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 23:00   #19
Fali slika ovom topicu
I gdje ih naručujete?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 23:18   #20
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Fali slika ovom topicu
I gdje ih naručujete?
sutra ja poslikam svoje pa stavim
ja sam naručila preko njihove stranice preko onog obrasca i onda se jave na mail.

vidjela sam malo mary bo bags i odlične su, a puno jeftinije.
što se tiče nalica i cijene navodno da jesu digle cijene unazad par dana, ne znam stvarno točno!
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.