Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 15:34   #41
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom davno kupila te Hobby Cat bijelo-plave kristaliće (iako mi je tip u pet shopu rekao da to ništa ne valja i da su mu se žalili svi koji su to kupili). Uglavnom, istresla sam više od pola vrećice i wc je već nakon 3-4 dana (ne tjedna) smrdio k'o kuga, a kristalići uopće nisu upili mokraću nego je ona bila na dnu wc-a. Mislim, kakvi to kristalići mogu upiti količinu mokraće koju mačka izmokri za, kolko ste ono rekli, 4-5 tjedana? Gluposti.

Ja ga koristim vec dvije godine. Mjenjam svakih 4 tjedna. Ne smrdi. Svaki dan maknem kakace i to je sve. Perle upiju mokracu. Ne znam tko proizvodi Hobby Cat, ja koristim Litter Pearls Cat Litter. To mi je ustvari i bila najveca briga kad sam dobila micu, da li ce pijesak smrditi. Jednu vrecicu od 3,6 kg imam dva mjeseca.
Missy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 21:23   #42
samo da javim da novi intimni zatvoreni wc funkcionira savršeno! moji ljubeki su zadovoljni!
inače ja koristim Bio Plus pijesak, ima ga u Getrou i tam je puuuno jeftiniji nego drugdje 20 kg za 60 kn. i čist je ok.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 21:29   #43
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
samo da javim da novi intimni zatvoreni wc funkcionira savršeno! moji ljubeki su zadovoljni!
inače ja koristim Bio Plus pijesak, ima ga u Getrou i tam je puuuno jeftiniji nego drugdje 20 kg za 60 kn. i čist je ok.
Ever clean, + zatvoreni WC s vratašcima funkcionira diiivnoooo....
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 11:55   #44
Quote:
Wanja kaže: Pogledaj post
Ever clean, + zatvoreni WC s vratašcima funkcionira diiivnoooo....

osim ako nemaš mačku bageristu ... svaki dan kad dođem s posla, prvo metla i skupljanje pijeska po hodniku
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:53   #45
imamo doma posebno velik wc, sastoji se od dvije kutije s nadsresnicom, nema sanse da bilo sto od pijeska izadje vankupili smo ga u ljubljani, bio je nekih 250 kn cca

kristalici nam se nisu pokazali ok, usmrdili bi se jako brzo, i to bas usmrdili.
najbolji nam je heavy duty od evercleana ili obican, ljudski wc
__________________
[SIZE]
Artemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 16:29   #46
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
osim ako nemaš mačku bageristu ... svaki dan kad dođem s posla, prvo metla i skupljanje pijeska po hodniku
Bageristu hahhaa, moja je baš to... bagerista
Miss Dior Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 11:46   #47
Dina je jucer dobila wc, kupili ga u Pet centru, njezin je rozi sa sivom kadicom .
.skinuli smo vratasca jer joj je i ovak sad cudno, danas je mene vodila dok je isla na posao i cucala sam kraj nje dok nije obavila..a kopa li ga kopa,ako nekome treba temelje za kucu iskopati posudim ju ..naravno u smjeru otvora sve leti, al dosta je visoko pa ne leti van zasad..filteri drze mjesec dana, al ne vidim im funkciju kad nemamo vratasca, jer mislim da ne bi ulazila kroz njih..thanks na preporukama


Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 09:48   #48
helou ekipa !!

stiže mi macan uskoro pa ak je netko na friško isprobavao wc nek napiše nešto..

vidim da su mišljenja podjeljena, da li kristali ili običan pjesak...zanima me i da li sve mace idu u zatvoreni wc ili ako ga kupim postoji mogućnost da mi mačak ne želi unutra, naime radi se o maine coon-u pa kad to poraste nisam siguran da su mu ti zatvoreni dovoljno veliki ???

many thx na info
Pozitron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 12:58   #49
Pozitron, najbolje onakav na kakav je i naučen doma. Ja ih nazivam mace harmonike jer nema tog mjesta gdje ne mogu stati Ok, neki su finiji pa će držati glavu vani - otvoreni, zatvoreni, tvoja volja.
Mačići obično pokupe na mamu pravila ponašanja u wc-u ali svi redom se nauče i na novitete. Počni prvo s onim na koje je naučen pa kasnije eksperimentiraj.
Odakle ti dolazi mačić?
wumac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:55   #50
e ak je nekom palo na pamet kupovati jeftini pijesak, savjet-onaj iz Lidla izbjegavajte jer je koma! jest da je jeftin ali se oko mokraće uopće ne gruda pa se ne može nit lijepo izvadit van, pa onda ili pobacate hrpu pijeska ili smrdi
moj favorit je i dalje Bio Plus
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:58   #51
meni je najbolji dm-ov. stvarno se zacementira i nema da se gruda raspadne kad se vadi van.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 23:11   #52
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
meni je najbolji dm-ov. stvarno se zacementira i nema da se gruda raspadne kad se vadi van.
Koji točno? Ja sam dosta zadovoljna onim ekstra bijelim i laganim. Naravno, odličan mi je i EvereClean, ali 117 kn za vreću pijeska mi je ipak malo previše.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 07:40   #53
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Koji točno? Ja sam dosta zadovoljna onim ekstra bijelim i laganim. Naravno, odličan mi je i EvereClean, ali 117 kn za vreću pijeska mi je ipak malo previše.
Normalni pijesak, nije lagani, cijena nepunih 20kn vreća, zaista dugo traje, meni dosta dvije i pol vreće mjesečno za dva mačka.gruda se odlično, ne smrdi(imam zatvoreni wc pa tim bolje) i sitan je.
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 08:39   #54
meni sav taj fini, lagani pijesak ne valja.
hvata se maci za šape i onda to raznosi po cijelom stanu
U ovih 5 godina smo probale zaista svakakav i uvijek se vraćam na onaj kristalni prozirni od Hobby cat-a
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 10:45   #55
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Koji točno? Ja sam dosta zadovoljna onim ekstra bijelim i laganim. Naravno, odličan mi je i EvereClean, ali 117 kn za vreću pijeska mi je ipak malo previše.
onaj sa ružičastim natpisom extra klumnešto. ima i sa zelenim natpisom (tome se ručka mora izvuči), ne taj i još ima silikon a on je 30 kn.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 18:28   #56
Meni ti dm-ovi ne valjaju,usmrde se dosta brzo,onaj skroz bijeli je prelagan i ne gruda se,WC se poslije svih tih sivih pjesaka teško pere.Hellie me navukla na stelju,e tu sam zadovoljna,jest da je lagana, ali sadržaj lopatice mogu baciti u WC školjku i ima baš neki prirodni miris.Da kristali nisu tako skupi oni bi bili moj izbor ali za ovo mojih dvoje četiri vrece mjesečno bile bi knap,ipak se oni brzo usmrde,ali moram priznati da mace nekako njih najviše vole.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 18:44   #57
bijeli je silikon. taj traje samo tjedan dana. ne valja ništa. ali meni su ostali dobri. jako se dobro grudaju i ne raspadaju se grudice. a i stelja je super jedino što je lagana pa se lako raznosi po svuda.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 20:43   #58
Quote:
wumac kaže: Pogledaj post
Pozitron, najbolje onakav na kakav je i naučen doma. Ja ih nazivam mace harmonike jer nema tog mjesta gdje ne mogu stati Ok, neki su finiji pa će držati glavu vani - otvoreni, zatvoreni, tvoja volja.
Mačići obično pokupe na mamu pravila ponašanja u wc-u ali svi redom se nauče i na novitete. Počni prvo s onim na koje je naučen pa kasnije eksperimentiraj.
Odakle ti dolazi mačić?
dolazi tamo početkom prvog mjeseca... iz uzgajivačnice "Maine Coon Stars", zvuči poznato ??

evo da riješimo sve nepoznanice
u isčekivanju smo malog Egypta..bili smo mu ove subote u posjeti ...
Pozitron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 00:01   #59
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
bijeli je silikon. taj traje samo tjedan dana. ne valja ništa. ali meni su ostali dobri. jako se dobro grudaju i ne raspadaju se grudice. a i stelja je super jedino što je lagana pa se lako raznosi po svuda.
cek cek, onaj DM-ov bijeli lagani, je silikon? a ja ga svaki dan bacam, idiot jos gledam zasto se ovo cudo ne gruda kad se popisaju

overall meni je taj ok, a ni mace se ne bune... doduse njima je i tako svejedno, samo da imaju gdje za obavit... nisu izbirljive po tom pitanju.

ima u Pet Centru 10kg 33kn... Naturina.. Natureta.. pojma nemam, al jedini je tako jeftini i sasvim je ok, jedino se dosta jako zacementira pa malo treba upirat dok se cisti, al sve u svemu je super i cjenovno i kvalitetom. mala zrnca, nema prasine, ne smrdi... all that jazz
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 01:08   #60
Meni je (tj. mačkama, ipak ga one koriste ) taj Natusan il kak se već zove totalno sranje - napravi se blato umjesto da se zgruda pa onda budu blatnjavi tragovi mačjih capa po cijelom stanu.
Belamy (petcentar) je zato zakon
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.