Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 16:07   #41
uuupppsss...sorry...
To sam već sve pogledala ranije al ništa posebno,tražim osobna iskustva ako tko ima takvog ljepotana..
al svejedno hvala...
Leeloo86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 20:32   #42
pozdrav svima....ja imam stene njemackog boksera od 2 mjeseca...moze li mi neko rec jesu li onu agresivni???
igor1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 00:46   #43
Quote:
igor1994 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima....ja imam stene njemackog boksera od 2 mjeseca...moze li mi neko rec jesu li onu agresivni???
Ne, ni u kojem slučaju, oni jesu psi čuvari i branit će vlasnika i svoju obitelj u slučaju opasnosti, ali agresivnost se nikako s njima ne može povezati. Btw. to je pasmina koja se čak preporuča i ljudima kojima je to prvi pas u životu, jedino je problematična njihova tvrdoglavost, ali budući da se radi o službenoj pasmini nije ni to nesavladivo, samo puno ljubavi i strpljenja i imat ćeš najboljeg prijatelja


P.S. i zlatno pravilo za sve buduće i sadašnje vlasnike pasa "Kakav vlasnik, takav pas", znači odgovornost je na tebi
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 01:19   #44
Kolike su cijene stenaca u nasih uzgajivacnica njem. boxera?
od koliko do koliko se krecu oko prilike?
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 03:51   #45
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Kolike su cijene stenaca u nasih uzgajivacnica njem. boxera?
od koliko do koliko se krecu oko prilike?
Cijene su otprilike oko 500 eura, možda će neki uzgajivači i malo spustiti cijenu npr. oko 400 zbog aktualne i sveprisutne krize, ali ima i cijena iznad toga, iako mislim da je sve preko 800 eura kod nas previše što se tiče kvalitete, za veće novce od toga bolje je potražiti u stranim uzgajivačnicama
Preporučujem da se kupuju psi iz provjerenih uzgajivačnica kako poslije ne bi bilo problema oko zdravlja šteneta, cviljenja po raznim forumima i ostalih neugodnosti koje su česte kad se kupuje štene bez rodovnice

P.S. ako te zanima cijena i ime uzgajivačnice iz koje sam nabavio svoju boxericu pošalji mi pm, ovako će ispasti da nekome radim reklamu
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 16:37   #46
evo ja nov ovdje pa imam par pitanja ako mi netko moze odgovorit...

Imam boxera starog 2 god i 10 mjeseci sa urednim papirima....

zanima me koliko se trazi novaca za parenja.... i koliko novaca mogu dobit za malo musko stene bez papira... hvala...
cagikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 23:37   #47
Quote:
cagikt kaže: Pogledaj post
evo ja nov ovdje pa imam par pitanja ako mi netko moze odgovorit...

Imam boxera starog 2 god i 10 mjeseci sa urednim papirima....

zanima me koliko se trazi novaca za parenja.... i koliko novaca mogu dobit za malo musko stene bez papira... hvala...
Cijena parenja je otprilike kao cijena jednog šteneta, znači negdje oko 500 eura, možda malo manje, nisam siguran Cijene štenaca bez rodovnika kreću se oko 200 - 300 eura, provjeri u oglasima, zna se tamo naći, nažalost
Koliko znam prije nego kreneš s mužjakom u parenja, pas bi trebao proći uzgojni pregled koji je za boksere više od osnova poslušnosti
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 22:55   #48
Pozdrav svima, ponosna sam vlasnica boxera starog 1 godinu (Khan) šta god vas zanima u vezi tih predivnih stvorenja pitajte
Tinichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 20:06   #49
Quote:
iako mislim da je sve preko 800 eura kod nas previše što se tiče kvalitete
I kod nas ima kvalitetnih uzgajivaca, tj. uzgajivaca koji zbilja dobro rade svoj posao, pametno biraju priplodnjake i uzgajaju jako kvalitetne stence. Stoga ti je ova recenica vrlo neopravdana.

Ja sam npr. za svoju curicu godinu dana unaprijed planirala parenje, i zbog toga proputovala 3000km, jer zelim kvalitetne stence.
stefanjuk77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 22:29   #50
Quote:
stefanjuk77 kaže: Pogledaj post
I kod nas ima kvalitetnih uzgajivaca, tj. uzgajivaca koji zbilja dobro rade svoj posao, pametno biraju priplodnjake i uzgajaju jako kvalitetne stence. Stoga ti je ova recenica vrlo neopravdana.

Ja sam npr. za svoju curicu godinu dana unaprijed planirala parenje, i zbog toga proputovala 3000km, jer zelim kvalitetne stence.
Ok, imaš pravo, ali kad bih kupovao boksera za više od 800 ili 1000 eura vjerovatno bih potegnuo u Španjolsku, Italiju ili Njemačku po štene i htio bih da mu je barem netko iz rodovnika bio Atibox pobjednik Hrvatski uzgoj nije loš, ali nije ni svjetski vrh, svaka čast tebi i svima koji se trude
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 17:54   #51
za kuju se bira pas koji ima ono sto ona nema, znaci trazi se da se njihove vrline poklope, a ne dali je pas Atibox pobjednik ili ne, isto tako je bitno da daje dobre stence. badava ti netko u rodovniku pobjedio na atiboxu ako ne daje dobre stence.


slika moje curke (12mj na slici)

Luxuria

__________________
Gymnema Sylvestre boxers -> http://gymnema-sylvestre.webs.com/
Kalahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 23:24   #52
Quote:
Kalahari kaže: Pogledaj post
za kuju se bira pas koji ima ono sto ona nema, znaci trazi se da se njihove vrline poklope, a ne dali je pas Atibox pobjednik ili ne, isto tako je bitno da daje dobre stence. badava ti netko u rodovniku pobjedio na atiboxu ako ne daje dobre stence.


slika moje curke (12mj na slici)

Luxuria

Prekrasna bokserica, uživo još ljepša
Puno sreće na sljedećim izložbama i u eventualnom uzgoju
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 00:46   #53
Prijatelj ima uzgajivačnicu boksera, njegovi psi su jako uspješni na svim izložbama. Kako su to divni psi
Leucistic Lucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 20:50   #54
kupnja

pozdrav
imam jedno pitanje tj. treba mi jedan savjet
prošle godine mi je uginuo pas. do danas nemam psa ali u posljednje vrijeme tražim idealnog psa. na mom "meniju" je boxer ili bordoška doga.
no ja radije bi kupila boxera. nedavno sam naletila na jedan oglas gdje netko prodaje štence boxera bez rodovnice (pedigrea).
e sad mene zanima da li kod kupnje psa trebaq biti to s rodovniicom ili ne? tj. kakve recimo imam "posljedice" ako kupim psa bez pedigreea?(rodovnice)
zaboravila sam napomenuti da želim žutog boxera. (NE TIGRASTI)

Zadnje uređivanje romina@ri : 16.07.2010. at 21:01.
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 18:03   #55
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Cijene su otprilike oko 500 eura, možda će neki uzgajivači i malo spustiti cijenu npr. oko 400 zbog aktualne i sveprisutne krize, ali ima i cijena iznad toga, iako mislim da je sve preko 800 eura kod nas previše što se tiče kvalitete, za veće novce od toga bolje je potražiti u stranim uzgajivačnicama
Preporučujem da se kupuju psi iz provjerenih uzgajivačnica kako poslije ne bi bilo problema oko zdravlja šteneta, cviljenja po raznim forumima i ostalih neugodnosti koje su česte kad se kupuje štene bez rodovnice

P.S. ako te zanima cijena i ime uzgajivačnice iz koje sam nabavio svoju boxericu pošalji mi pm, ovako će ispasti da nekome radim reklamu
evo opet mene. nisam prije vidjela ovaj post ali su zatvorili jednu temu vezanu za boxera pa moram ovdje postavit jedno pitanje(veazno za cijenu)
po ovome što ovdje pročitah cijena boxera sa ili bez rodovnice ne bi smjela biti ispod 400 eura??
pitam jer sam u nedoumici oko traženja štenca. naime pretraživaal sam malo preko interneta i većina boxera(štenaca) je tigrasto a ja baš želim žutog. izuzev jednog oglasa no bojim se da su prodani svi štenci. cijena im je oko 4000 kn. prvo sam mislila da je to puno no po ovom postu mislim da je to neka realna cijena?
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:57   #56
Bila je rasprava oko te cijene na svijetu boxera (forumu) pa su moderatori raskupusali cijelu raspravu, da je sad izgubla smisao, ali vrijedi procitati....

evo mojih mazulja (S leglo el Tomex)

Sumatra:








Suri C'est la vie







Sirius





(Sirius je u potrazi pravih ruku za maženje i paženje)
stefanjuk77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 16:34   #57
sirius je prekrasan *____* da sam u mogucnosti drzanja jos jednog, vec bi bio tu, nazalost
anyway :Đ
svak tko god ima boxera nema rijeci kojima bi opisao to "malo" biće..
za mene on nije obican pas, nego najnajposebniji.. i topla preporuka svima koji razmisljaju o kupnja psa da ga kupe! obozavaju djecu. u mojoj kuci je malo dijete koje kad legne na tebih ili se igra, pas legne kraj njega u cuva ga.. ma do morate dozivit jer rijecima se nesto takvo nemoze opisat...
nobody333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 20:51   #58
evo opet mene.
mislim da će ta kupnja psa prolongirati za jesen ili kad skupim novce za psa. 7kako je krenulo još prije dvije god. kad sam imala ideju o kupnji psa a sada se to samo produžuje. roditelji bi me ubili kad bih im rekla da štence košta 500 eura.)
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 18:54   #59
evo opet mene-jadikovke.
mislim da sam luda i da previše zahtjevam. sad sam u još većoj dilemi. bez obzira dali ću psa kuptiti sada ili kasnije. no jedno pitanje je vezano za cijenu a drugo za papire.
krenuit ću s papirima. u dvojbi sam da li kupiti psa sa ili bez rodovnice? (muči me da li ću ako kupim psa sa rodovnicom morati ići ns izložbe i sl?)
a pitanje vezano za cijenu e tu sam tupilupi. u posljednjih 7 dana vidjela sam dosta oglasa o prodaji štenaca(žutih) ali cijene su različite. a vjerojatno se odnose na štence bez papira. da li je cijena od 100-tinjak eura prejeftino za kvalitetnog štenca?
(ovdje ima isto uloga to što sam iz Rijeke a taj oglas za super jeftinom cijenom je negdje u VUkov.-srijemskoj županiji.)

tražim da mi savjetujete kako ću prepoznat da li je štence kvalitetno odnosno -na što moram pripaziti kad kupjem štenca i što mi je bolje kupiti sa ili bez rodovnice.
i da važno pitanje: što je bolje kupiti muško ili žensko?
(ja sam prvo mislila muško no sad mi je svejedno-može čak i ženka)

pozdrav, tupilupi bokser
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 20:24   #60
Quote:
romina@ri kaže: Pogledaj post
evo opet mene-jadikovke.
mislim da sam luda i da previše zahtjevam. sad sam u još većoj dilemi. bez obzira dali ću psa kuptiti sada ili kasnije. no jedno pitanje je vezano za cijenu a drugo za papire.
krenuit ću s papirima. u dvojbi sam da li kupiti psa sa ili bez rodovnice? (muči me da li ću ako kupim psa sa rodovnicom morati ići ns izložbe i sl?)
a pitanje vezano za cijenu e tu sam tupilupi. u posljednjih 7 dana vidjela sam dosta oglasa o prodaji štenaca(žutih) ali cijene su različite. a vjerojatno se odnose na štence bez papira. da li je cijena od 100-tinjak eura prejeftino za kvalitetnog štenca?
(ovdje ima isto uloga to što sam iz Rijeke a taj oglas za super jeftinom cijenom je negdje u VUkov.-srijemskoj županiji.)

tražim da mi savjetujete kako ću prepoznat da li je štence kvalitetno odnosno -na što moram pripaziti kad kupjem štenca i što mi je bolje kupiti sa ili bez rodovnice.
i da važno pitanje: što je bolje kupiti muško ili žensko?
(ja sam prvo mislila muško no sad mi je svejedno-može čak i ženka)

pozdrav, tupilupi bokser
mislim da je cijena od 100 eura prejeftina. ja sam svog platila 500 eura.kad kupuješ psa s rodovnicom onda 100 % znaš da ćeš dobiti boksera. ja sam uvijek više za mužjake da se ne moram brinuti oko okota, sterilizacije ili tih stvari...iako su i ženkice krasne, vjerojatno i privrženije od mužjaka. sretno sa novom prinovom to su jedna divna stvorenja s osobnošću...ne može se riječima opisati.
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.