Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2018., 18:22   #81
Dragi ljubimcoljupci,

Viggo Strider (7.mjesečno štene aljaškog malamuta) traži dobronamjerne peseke i pesice za igru, druženje i socijalizaciju. Lokacija Samobor i zapadni dio grada (nasip). Molim da se sve dobre duše jave na PP.

Hvala
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2019., 20:44   #82
Drage i dragi, ima li tko da u nedjelju želi druženje sa štenetom od dva mjeseca, ludo slatkim, naravno?

štene je ženka, mješanka u tipu pekinezera, i kod mene je na privremenom čuvanju.
voljela bih je sad, prije razdoblja strahova, izložiti raznim situacijama - ljudima, psima.

tražimo nekoga tko ima nježne i neagresivne pse,
a da vas smijemo posjetiti u vašem domu u nedjelju, bilo kad, na pola sata-sat. zagreb i okolica.
mala još nije procijepljena, ima dva mjeseca, pa ne smije u vrtove i na javne površine,
ali smije k zdravim, cijepljenim psima svih veličina.
(plaćamo 50 kunića, po dogovoru.)
Hvala!

dogovor u pm, molim.
štene je štene, još ne piški i ne kaka na odgovarajuća mjesta,
ali dolazimo oboružani enzimskim čistačem i zadržavamo se dalje od tkanina
Suza Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2019., 21:39   #83
Pozdravljam i podržavam ideju.

Drago mi je vidjeti da netko u samom startu pokazuje odgovornost prema socijaliziaciji šteneta. No, na tvom bih mjestu štene barem jednom cijepila, pričekala koji dan da se cjepivo 'primi', a onda krenula u posjete. Ne znam čeka li se stalni udomitelj, ali sam sigurna da bi ovaj obeštetio privremenog za iznos cijepljenja.

Sigurna sam da ćeš nekoga naći i bez plaćanja za druženje. Samo se zadržavajte u prostorijama gdje su pločice. Tako sam ja primala Lunine frendove - kuhinja, predsoblje i kupaonica, jer su neki voljeli obilježavati teritorij, a cijeli stan nije bio lako periv. Pločice jesu.

Možda netko ima drugačije iskustvo.

Luna nikada nije simpatizirala štence. Nije gruba prema njima, ali se odmiče i vidim da joj sad već idu na živce svojim nepredvidljivim brzim kretanjem. Tako da ti ne mogu izaći u susret, iako bih sama rado zažnjarala neko maleno mekano štene.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2019., 22:04   #84
I ja podržavam ideju da se najprije obavi prvo cijepljenje - previdjela sam to kad sam pročitala da štene ima dva mjeseca, ali ne i zadržavanje na pločicama jer nije dobro za šteneći lokomotorni sustav (neki dan stavila sam link o razvoju na temi Štene dolazi). Dakle, tko nije spreman na iznenađenja, a Suza je i najavila da dolazi s čistačem, bolje da se ne upušta u to.

Uz ovo što je napisala FD dodala bih da morate i jako dobro poznavati vlastitog psa ili pse odnosno njegove reakcije na štence - možda ni vašem psu, baš kao što FD piše za Lunu, ne bi bilo pretjerano drago družiti se sa štenetom. Ne mora čak loše ni reagirati, ali čemu maltretirati vlastito pseto?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2019., 05:37   #85
Hvala, objema, na podršci.

Cijepljena je prvi put, naravno, prije dva tjedna. Naravno, inače ne bih ni pokušavala.
Zapravo je 2,5 mjeseca stara.

jako je sitna i kad se popiški, to se lako sklanja s parketa,
a i dolazimo samo na kratko da ne opteretimo ni domaćinicu ni štene.

štene je na privremenom i ide na upoznavanje sljedeći tjedan,
ali volim je kao da je moja i želim učiniti sve što mogu.

hvala svima

P. S. podržavam didinu uputu. kao i fermininu odluku.
ako vam pas nije društvena leptirica ili mu štenad ide na živce, nećemo vam doći,
a one željne žnjaranja šteneta možemo obići bez njihovih pasa kad ovo prođe dobro.
ako mi je ne odnesu udomitelji u međuvremenu.
Suza Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2021., 22:03   #86
Jucko treba društvo za igru. Živimo u zapadnom dijelu grada, a meni odgovaraju prijepodnevni sati. Možemo doći kamo god treba pa čak i autom povesti nekoga sa psom.

Nestrpljivo čekamo da nam se javite.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2021., 08:04   #87
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Jucko treba društvo za igru. Živimo u zapadnom dijelu grada, a meni odgovaraju prijepodnevni sati. Možemo doći kamo god treba pa čak i autom povesti nekoga sa psom.

Nestrpljivo čekamo da nam se javite.
Jucko je još uvijek tužna i sama.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2022., 21:57   #88
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Jucko je još uvijek tužna i sama.
I nitko ništa? A kad je trebalo pomagati, Jucko je uvijek bila tu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2022., 15:07   #89
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Jucko je još uvijek tužna i sama.
a micica

kaj nema po zagrebu psećih parkova di ljudi dovode svoje pse na igru s drugim psima?
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2022., 19:28   #90
Quote:
The Princeza kaže: Pogledaj post
a micica

kaj nema po zagrebu psećih parkova di ljudi dovode svoje pse na igru s drugim psima?
Ima, naravno. Samo što mi već godinama ne idemo u pseće parkove - sad ćemo početi, a i svake večeri idemo u naš obližnji, koliko god bio malen. Tako da se pseće društvo u parkovima međusobno poznaje, a mi smo, kao, novi.

A i navika je navika - radije biramo nasip, Dotku i tako.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2022., 15:02   #91
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
A i navika je navika - radije biramo nasip, Dotku i tako.
Pitanje: kakva je situacija na nasipu? Danas nismo stigle, a nećemo stići ni popodne, ali sutra bismo rado otišle. Ima li snijega
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2022., 04:08   #92
Pseća druženja u i oko Splita; itko?
__________________
Ab canino usque ad molarem.
Cuspid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 12:31   #93
Zanima li koga setnja i psece druzenje na setnici podno Kliškog polja, nedjelja 27og Ožujka 2022. godine?

Geolokacija: Klis Kosa - Pritok Jadra
https://maps.app.goo.gl/zTii6DMqvhvBGUDG7

Rendezvous point: Šetnica Solin - Klis
(spajanje na makadam i moze se parkirati stotinjak metara dalje)
https://maps.app.goo.gl/XmcU6YFy48X2kPxZ8

Članci (fotografije):
https://dalmatinskiportal.hr/zivot/g...k-grada-/90282
https://www.dalmacijadanas.hr/adrena...z-klisko-polje
https://dianomaya.com/2020/05/03/put...-klisko-polje/


Tezina: Ultra laka
Trajanje uspona: 30-45min
Vrijeme polaska: Fleksibilno
__________________
Ab canino usque ad molarem.
Cuspid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.