Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2011., 13:40   #41
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
meni su pudlice slatke u svim veličinama, ali definitivno mi je favorit kraljevska poudla, izgleda mi nekako veličanstveno
zna li netko postoji li uzgajivačnica kraljevskih pudli u hrvatskoj i otprilike kako se kreću cijene ?
inače naletjela sam na dosta živčanih malih pudlica ali smatram da je to više stvar odgoja nego karaktera psa jer ljudi često zanemaruju odgoj i dresuru kad su mali psi u pitanju.

a o šišanju pudla, mišljenja sam da su sve te frizure, i one sportske i one izložbene u redu dokle god ne onemogučavaju životinjama normalan život i kretanje, ali također neki idu u krajnosti pa su mi primjerice ovakve stvari pri kraju ovog linka (http://www.bijoupoodles.com/Grooming.html) poput bojenja dlake ili "robot frizure" apsurdne i poremečene
Mislim da su ovi "provjereni" http://www.ninas.hr/kraljevske-pudle-prodaja.html ali raspitaj se još malo jer ja imam toy pudlu pa nisam nikad obilazila uzgajivačnice kraljevskih pudli.
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 15:30   #42
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
meni su pudlice slatke u svim veličinama, ali definitivno mi je favorit kraljevska poudla, izgleda mi nekako veličanstveno
zna li netko postoji li uzgajivačnica kraljevskih pudli u hrvatskoj i otprilike kako se kreću cijene ?
inače naletjela sam na dosta živčanih malih pudlica ali smatram da je to više stvar odgoja nego karaktera psa jer ljudi često zanemaruju odgoj i dresuru kad su mali psi u pitanju.

a o šišanju pudla, mišljenja sam da su sve te frizure, i one sportske i one izložbene u redu dokle god ne onemogučavaju životinjama normalan život i kretanje, ali također neki idu u krajnosti pa su mi primjerice ovakve stvari pri kraju ovog linka (http://www.bijoupoodles.com/Grooming.html) poput bojenja dlake ili "robot frizure" apsurdne i poremečene
Prije možda mjesec dana sam vidio pudlicu kojoj su noge i rep obojani u rozo, ja mislim da je srednje velicine, ostao sam sokiran


Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Mislim da su ovi "provjereni" http://www.ninas.hr/kraljevske-pudle-prodaja.html ali raspitaj se još malo jer ja imam toy pudlu pa nisam nikad obilazila uzgajivačnice kraljevskih pudli.
Mozes li mi reci ako nije problem gdje si ti uzela svoju pudlu???

kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 15:49   #43
ja znam za jednu provjerenu uzgajivacnicu. Imaju krasne pudle a bas vidim na stranici da imaju i stence. Evo adrese:
http://www.pudle-moretto.com/hr/
min_min is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 16:32   #44
Quote:
kamiondzija kaže: Pogledaj post
Prije možda mjesec dana sam vidio pudlicu kojoj su noge i rep obojani u rozo, ja mislim da je srednje velicine, ostao sam sokiran
i ja sam vidjela jednu u zagrebu i stvarno mi je to grozno...ispada da ljudi uzimaju životinje da im pašu uz torbicu
__________________
*My soul is painted like the wings of butterflies, fairy tales of yesterday, will grow but never die. I can fly, my friends!*
Dorchy:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 16:46   #45
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
meni su pudlice slatke u svim veličinama, ali definitivno mi je favorit kraljevska poudla, izgleda mi nekako veličanstveno
zna li netko postoji li uzgajivačnica kraljevskih pudli u hrvatskoj i otprilike kako se kreću cijene ?
crazyinlovekennel.com - uzgajivačnica kraljevski pudli u blizini Rijeke
weknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 16:56   #46
Ovako, na stranicama HKS imate Prijavljena legla. Tamo vam piše da li je netko imao štence pudli.
Imate ime, prezime, adresu, broj telefona, grad, ulicu i broj mužjaka i broj ženki. Nazovete, raspitate se malo o leglu. ako neće sad pudlu, svejedno se malo raspitajte za ubuduće.

vidim da ima Toy pudli i pudl mali. Poznato mi je ime Srećko Kukić, on inače sudi na izložbama pa eto..

na svakoj pasmini je ovakvo pitanje. mi smo spremni pomoći ali stalno iznova pa iznova.

pa dajte ljudi, nabavljate psa, potrudite se malo, švrljajte po netu.

eto u subotu i nedjelju je izložba pasa na Zagrebačkom velesajmu, prijavljeno je oko 1000 pasa dođite i vidite, izravno fino možete pitati uzgajivače


edit: eto ja sam ove informacije o leglima saznala u roku dvije minute ako ne i manje a nemam pojma o pudlama. No računajte da ja pričam o prijavljenim uzgajivačnicama a ne o onim štancerskim lešinarima.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 17:13   #47
Slažem se sa Timbalandicom - uvijek se povlači isto pitanje za svaku pasminu Nemojte prvo otvarati oglasnik i Njuškalo i ne znam što sve ne. Preporučila sam crazyinlovekennel jer sam vidjela pse uživo i uistinu su divni. CACIB u ZG-u je izvrsna prilika da porazgovarate s uzgajivačima iz prve ruke

Sad sam pogledala, 18.11. vam je specijalna izložba pudli, počinje u 17.30h na Velesajmu - mislim da bolje od ovog ne ide
weknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 17:31   #48
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
i ja sam vidjela jednu u zagrebu i stvarno mi je to grozno...ispada da ljudi uzimaju životinje da im pašu uz torbicu
a cini se da ima i takvih ludih ljudi na ovom svjetu
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 11:05   #49
Quote:
weknica kaže: Pogledaj post
Slažem se sa Timbalandicom - uvijek se povlači isto pitanje za svaku pasminu Nemojte prvo otvarati oglasnik i Njuškalo i ne znam što sve ne. Preporučila sam crazyinlovekennel jer sam vidjela pse uživo i uistinu su divni. CACIB u ZG-u je izvrsna prilika da porazgovarate s uzgajivačima iz prve ruke

Sad sam pogledala, 18.11. vam je specijalna izložba pudli, počinje u 17.30h na Velesajmu - mislim da bolje od ovog ne ide
ma ja sam pitala čisto onako informativno jer su mi predivni a ne viđam ih po hrvatskoj...jedan jedini put kad sam se imala priliku susresti s kraljevskim pudlom je bilo na moru s ljudima iz njemačke...
ja sam svoju šnaucericu kupila na način da sam zvala HKS i čekala godinu dana na leglo iz provjerene uzgajivačnice, a da njuškalo nisam otvorila i u potpunosti se slažem s ovdje napisanim jer oglasnici su prepuni štancera i švercera i stvarno se treba čuvati takvih stvari (imala sam iskustvo s psom nabavljenim od štancera pa znam o čemu pričam)
__________________
*My soul is painted like the wings of butterflies, fairy tales of yesterday, will grow but never die. I can fly, my friends!*
Dorchy:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 01:29   #50
pozz svima..
ja vec duže gledam male i toy pudle..mi može netko reci kako se krecu cijene?jer po netu ih znaju davati za 1.500 sa papirima a neki su me trazili 1000e.. Hvala unaprijed
marinchy03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 07:12   #51
ovi po 1500kn su ti uglavnom štanceri i ljudi sa kućnim leglima i prodaju mješance uglavnom. ovi od 1.000 eura su ti prijavljeni uzgajivači pasmine gdje ćeš dobiti čistokrvnu pudlu sa rodovnicom, no ne mora značiti, ako želiš psa koji je za kućnog ljubimca, može se dogovoriti sa uzgajivačem da ti proda po manjoj cijeni. no moraš se paziti, ima i nekih uzgajivača koji ne brinu o svojim psima nego im je samo novac na pameti.
dobro prouči i istraži.
zovi telfonske brojeve,raspitaj se, odi provjeriti uzgajivačnicu..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 01:21   #52
Ja imam kraljevsku pudlu... presretna sam što ju imam .. obožavam ju ..iako je grooming malo zahtjevan..kad vidim rezultat nije mi žao ni jednog trenutka provedenog u feniranju, češljanju, dotjerivaju moje kraljice
Lady HaHa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:22   #53
Quote:
min_min kaže: Pogledaj post
ja znam za jednu provjerenu uzgajivacnicu. Imaju krasne pudle a bas vidim na stranici da imaju i stence. Evo adrese:
http://www.pudle-moretto.com/hr/
Je, imaju krasne pudle ,ali po kojoj cijeni?! Ja sam imala pudlicu 17 godina i sad želim istu tj. srednju apricot i zovem Moretto, a žena mi kaže cijena 2000kn + LAPTOP!!! SVE SKUPA BILO BI OKO 5 000 KN. Pa što je ovo: kao prvo kakav laptop ???, a kao drugo 5 000 kuna ??? Nije normalna!Čisti kriminal! Ovo je za prijavu. Još nemam svog pudla, ali trudim se naći ga. Ako netko zna, molim pomoć!
žabica 87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:26   #54

laptop..
to ti samo govori da je žena štancer i da ju nije briga za pse dok god zarađuje i prima stvari u zamjenu za štene.

što se tiče pudli sa rodovnicom, da, cijene se najvjerojatnije tako kreću. oko 1000eura.

ovo su ti trenutno ljudi koji su imali legla nedavno

PUDL MALI 14.03.2012 1 1 ŠIMEK LEA KLANAC 23 GLINA 44400 091/622 05 55
PUDL MALI 23.02.2012 2 2 RONČEVIĆ ZDENKO VATROSLAVA LISINSKOG 3A VIŠNJEVAC 31220 091/563 78 65 031/352-855
PUDL SREDNJI 02.02.2012 3 1 DOJČINOVSKI JASMINKA VUGROVEČKA 74, VUGROVEC GORNJI SESVETE 10360 01/200 61 67
PUDL SREDNJI 13.01.2012 2 1 DŽAJA-VALKOVIĆ SANJA S.KRAUTZEKA 22 RIJEKA 51000 091/935 75 31 051/494 686

s time da bi se ja svejedno i za njih raspitala i njihove uzgajivačnice.

a što se tiče pasa bez rodovnice, tu ti ne mogu pomoći niti želim.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:28   #55
Rončević je dugogodišnji uzgajivač, prijateljica mi ima njegovu pudlu i mala je savršena. Za ostale baš i nisam čula.
surefire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:30   #56
Ajme,nemrem vjerovat da je takva a bas ih pratim vec dugo na jednom drugom forumu i cinili su se ok a njihova kraljevska je .
Totalno je to .Znam d je nedavno okoceno leglo crnih kraljevskih,ali ne znam iz koje uzgajivacnice,ali ti trazis ionako srednje tako da je to ne bitno
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:30   #57
evo vidim i gore stari moj post.
zar je tako teško pročitati???
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 19:18   #58
Quote:
žabica 87 kaže: Pogledaj post
Je, imaju krasne pudle ,ali po kojoj cijeni?! Ja sam imala pudlicu 17 godina i sad želim istu tj. srednju apricot i zovem Moretto, a žena mi kaže cijena 2000kn + LAPTOP!!! SVE SKUPA BILO BI OKO 5 000 KN. Pa što je ovo: kao prvo kakav laptop ???, a kao drugo 5 000 kuna ??? Nije normalna!Čisti kriminal! Ovo je za prijavu. Još nemam svog pudla, ali trudim se naći ga. Ako netko zna, molim pomoć!
zašto je kriminal?
Zato jer je vjerojatno neprijavljeni prihod poreznoj ili zato jer je tebi previše dati toliko novaca za psa?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 21:23   #59
Quote:
žabica 87 kaže: Pogledaj post
Je, imaju krasne pudle ,ali po kojoj cijeni?! Ja sam imala pudlicu 17 godina i sad želim istu tj. srednju apricot i zovem Moretto, a žena mi kaže cijena 2000kn + LAPTOP!!! SVE SKUPA BILO BI OKO 5 000 KN. Pa što je ovo: kao prvo kakav laptop ???, a kao drugo 5 000 kuna ??? Nije normalna!Čisti kriminal! Ovo je za prijavu. Još nemam svog pudla, ali trudim se naći ga. Ako netko zna, molim pomoć!
o čemu ti..?
Šta je za kriminal??
I zašto zaboga?

Cijena mog psa u vrijeme kad sam ga uzimala kretala se od 700-1000 eura..tko je mene tjerao ga uzimati..ima pasa u azilu koliko oćeš..ali uzgojit čistokrvno leglo i sve što oko toga ide..pa imaju ljudi pravo odrediti cijenu koju žele a ti nemoj kupiti..
Udomi....


srećom, nema u štancera aprikot pudli kolio ima maltenezera pa se ne bojim takve kupnje
p.s. pitaj jel može polovni laptop
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:06   #60
Ja sam se isto zaljubila u kraljevske pudle
Mužu sam rekla da ćemo dići kredit da kupimo jednu ili jednog
Imam jednog u kvartu - divan je i dobrog karaktera.
No, financijski uistinu jesu skupi kada sam čula da ih se šiša svakih 3 mjeseca i da šišanje košta oko cca 300 kn. Znaći to bi bio još jedan kredit
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.