Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2013., 23:25   #2081
Smirite malo tenzije, nitko nikoga nije napao i nema razloga da se prozivate i prepucavate.
klonka is offline  
Old 07.08.2013., 00:42   #2082
Maco nisan zna ni da postojite sve dok nije pocela bosanska medijska hajka na makarane i otad moj stav da mi je drago da odlazite u neke druge nedosadne drzave na odmor. Sritno vam bilo. http://lupiga.com/vijesti/dragan-bur...vatsku-na-more
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Old 07.08.2013., 11:26   #2083
Quote:
Capt Midnight kaže: Pogledaj post
Maco nisan zna ni da postojite sve dok nije pocela bosanska medijska hajka na makarane i otad moj stav da mi je drago da odlazite u neke druge nedosadne drzave na odmor. Sritno vam bilo. http://lupiga.com/vijesti/dragan-bur...vatsku-na-more


Viteze makarskih plaza, ovo je satirican tekst.
Nije covjek koji je to pisao zaista to i mislio.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Old 07.08.2013., 11:43   #2084
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Viteze makarskih plaza, ovo je satirican tekst.
Nije covjek koji je to pisao zaista to i mislio.
Ali stvarno????? Pa zato san i nalipia bokte
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Old 07.08.2013., 12:43   #2085
Ali ja sam mislila da ces stavit link na bosansku medijsku hajku na Makarane i Makarsku.

Btw, jel znas koliki je hrvatski izvoz u BiH?

A jel znas koliko makarski ili prosjecni turist iz Dalmacije potrosi na jednodnevnom skijanju na Kupresu ili Vlasicu?

A jel znas koliko sarme Hrvati iznesu na skijalista u Italiji? Koliko filanih paprika i bunceka?
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Old 07.08.2013., 13:01   #2086
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ali ja sam mislila da ces stavit link na bosansku medijsku hajku na Makarane i Makarsku.

Btw, jel znas koliki je hrvatski izvoz u BiH?

A jel znas koliko makarski ili prosjecni turist iz Dalmacije potrosi na jednodnevnom skijanju na Kupresu ili Vlasicu?

A jel znas koliko sarme Hrvati iznesu na skijalista u Italiji? Koliko filanih paprika i bunceka?
Kakve veze ima nas izvoz kakve veze ima koliko makarski turist potrosi na kupresu u hercegovini i kakve veze ima sarma sa dalmatincima i skijalistima prosvijetli me ili ne trolaj sa glupostima koje samo ti razumis.
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Old 07.08.2013., 13:29   #2087
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ali ja sam mislila da ces stavit link na bosansku medijsku hajku na Makarane i Makarsku.

Btw, jel znas koliki je hrvatski izvoz u BiH?

A jel znas koliko makarski ili prosjecni turist iz Dalmacije potrosi na jednodnevnom skijanju na Kupresu ili Vlasicu?

A jel znas koliko sarme Hrvati iznesu na skijalista u Italiji? Koliko filanih paprika i bunceka?
Kad sam ja bijo na zimovanju u bosni nisam nosio ništa od kuće. Hrana je bila super, kao i zabava. Jedino je smještaj bio loš za popizdit.
mwm is offline  
Old 07.08.2013., 13:30   #2088
Zatvaraju hotel usred sezone

http://www.24sata.hr/biznis/porezna-...15-sati-327109

Da se razumijemo, apsolutno sam za da se pritisne dužnike da vrate svoje dugove, ali ovo izigravanje šerifa usred sezone koja nam je zahvaljujući stručnosti i kompetenciji vladajućih i onih prije, zadnja slamka spasa mi je krajnje idiotski i dokaz kako u politici egzistiraju pijuni koji kurca nemaju veze sa stvarnim životom.

Uz bok tome ide zatvarnje lokala zbog 10 kuna viška. Evo još jedan
Ma još jedan

Istovremeno ne mogu ne spomenuti, jeziče me ne da svrbi, već pecka, oprost milijuna kuna dugova prijateljima gospodina Linića. Cammeo više ne bih koristila, taman morala pješačit na drugi kraj države.

Kad se već trenira strogoće, treniraj je na svima ili nikome! Idioti skup s onom antipatičnjačom iz Porezne.

Zadnje uređivanje Iceland : 07.08.2013. at 13:37.
Iceland is offline  
Old 07.08.2013., 13:38   #2089
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post

Uz bok tome ide zatvarnje lokala zbog 10 kuna viška. Evo još jedan
Ma još jedan
Zanimljivo kako zatvore kafić zbog 10 kn, a velike trgovačke centre, tipa Konzum, nitko ne kontrolira. Zanimljivo
Fashion Barbie is offline  
Old 07.08.2013., 13:47   #2090
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Cammeo više ne bih koristila, taman morala pješačit na drugi kraj države.
Nevezano za dugove, ni ne koristim. S kojim god sam taksi vozacem Cammea razgovarala, cula sam zalopojke na tretman.
Ne mogu u potpunosti izbjegavati sve firme koje izrabljuju radnike, ali ovu mogu i hocu.

I da, pridruzujem se rantu na zatvaranje kafica zbog 10 kuna viska u kasi i istovremeno gledanje kroz prste onima koji drzavi duguju milijune.
klonka is offline  
Old 07.08.2013., 13:54   #2091
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Nevezano za dugove, ni ne koristim. S kojim god sam taksi vozacem Cammea razgovarala, cula sam zalopojke na tretman.
Ne mogu u potpunosti izbjegavati sve firme koje izrabljuju radnike, ali ovu mogu i hocu.

I da, pridruzujem se rantu na zatvaranje kafica zbog 10 kuna viska u kasi i istovremeno gledanje kroz prste onima koji drzavi duguju milijune.
Meni je danas malo žao što prije godinu i nešto nisam prijavila jednog vozača taxi cammea koji je vozio ko samoubojica.

Prvo je zamalo povezao krivu osobu koja mu se pokušala utrpat što sam na vrijeme skužila, a onda kada sam ušla, ubrzo sam požalila.

Frajer je djelovao pijano i poremećeno, vozio je preko crvenog, jurio ko manijak i za kraj se skoro zabio u rasvjetni stup dok je na normalnom parkiralištu prelazio preko rinzola.

Nisam ga prijavila jer sam tada mislila da je bolje da ne talasam, a i toliko je djelovao neuravnoteženo da sam se prepala da bi me možda koknuo da se krenem žalit. Danas bi svakako postupila drugačije.

To je ujedno bilo i moje posljednje druženje s taxi cammeom.
Iceland is offline  
Old 07.08.2013., 13:55   #2092
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako zatvore kafić zbog 10 kn, a velike trgovačke centre, tipa Konzum, nitko ne kontrolira. Zanimljivo
Osim što je offtopic, taj podatak je iz pouzdanih izvora ili iz lokalne birtije? ,
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 07.08.2013., 13:57   #2093
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Osim što je offtopic, taj podatak je iz pouzdanih izvora ili iz lokalne birtije? ,
Uvijek iz pouzdanih izvora

S Cammeom sam uvijek imala pozitivna iskustva (vozila sam se jedno desetak puta).
Fashion Barbie is offline  
Old 07.08.2013., 13:58   #2094
Aljehine, svaki dan je u novinama barem jedan clanak o tome kako su inspektori zavorili neki birc ili obrt zbog smijesne razlike u blagajni. Nije bas pouzdano, ali nije ni birtija.

Iceland, strava
klonka is offline  
Old 07.08.2013., 13:59   #2095
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Osim što je offtopic, taj podatak je iz pouzdanih izvora ili iz lokalne birtije? ,
Ja sam bar, pošto se već referiraš na njezin upis, a ona na moj, govorila u metaforičkom kontekstu.

No, kada si već tak sitničav, izvoli, pa kontaktiraj lokal ili Poreznu: http://www.vecernji.hr/vijesti/zapec...-clanak-587123

Evo ti još par težih prekršaja od čitave 24 kune viška :http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijek...ska-u-blagajni
http://www.glas-slavonije.hr/192007/...h-s-30000-kuna

Meni je ipak najžešća ova Linićeva drugarica Nada koja nama poručuje koliko bi ugostitelja trebali imati

Zadnje uređivanje Iceland : 07.08.2013. at 14:04.
Iceland is offline  
Old 07.08.2013., 14:03   #2096
Mislim da je Aljehina više zanimalo da li kontroliraju velike trgovačke centre kao i vlasnike malih obrta, pa je valjda u tom kontekstu pitao A već i ptice na grani znaju da zatvaraju lokale radi sitnog viška u blagajni (čak je i ministar potvrdio)
Fashion Barbie is offline  
Old 07.08.2013., 14:07   #2097
Uopće mi je smiješno govoriti o Konzumu u bilo kojem kontekstu i ne samo konzumu. Ono što je poanta jest da je krajnje umobolno trenirat strogoću na malom čovjeku dok veliki igrači koji su donekle i zaslužni za ovakvo stanje u državi bezbrižno i dalje harače i uzimaju, a duguju milijune. Nije tu samo Todorić, ali on je nekako najzvučniji. Ove fore s dokaži su mi u rangu onih fora: Ajde dokaži da je Al Capone kriminalac
Ali čak je i on dolijao radi poreza.
Iceland is offline  
Old 07.08.2013., 14:08   #2098
Jel bio ovaj članak: http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ku/693224.aspx
Fashion Barbie is offline  
Old 07.08.2013., 14:25   #2099
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
koji idioti
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 07.08.2013., 14:26   #2100
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Uopće mi je smiješno govoriti o Konzumu u bilo kojem kontekstu i ne samo konzumu. Oa.
Konzum. Mjesto radnje: nasa obala, poveci grad.
Stojim u redu od hm...45-osoba, praznik je, svi se sjatili po ice i pice. Samo jedna blagajna radi. Tocnije ova druga upravo zatvara. Jedna lokalna starija hm osoba staje pred mene, znaci na pocetak reda. Ja.
Gospodjo nije vam u redu da idete preko reda.
Ona meni nesto sa mrs tamo i neki pogrdan izraz brijem za turista.
Ja opet - ali zaista vam nije u redu.
Mislim svi koji su cekali su znali jezik ili ne vidjeli da je prosla pored nas kao pored turskog groblja i pregurala se. Neke jezike iz tog reda i govorim i cula sam da komentiraju sa cudjenjem.
Ona meni. Da ali moji novci ovdje ostaju cijele godine!!1!
Ja - s novcima ili bez, nekultura je nekultura.
Ona, (krivo me cula), imam ja novaca! Sta oces! Imam vise od tebe!
Ja
Ne radi se o novcima nego o ruznom ponasanju.
Imam ja novaca! Deset puta vise od tebe!!1!
Ja - sad se vec zabavljam, naravno da imate.
Svi ovdje skupa u redu nemaju koliko vi imate! (kupila osobica neke pastete i trajno mlijeko), ma ni cijela Hrvatska!
Ona - imam ja vise od tebe bijedo jedna.
Ja

Prodavacica je bila na njenoj strani. Kaze da je u redu da se domaci preguravaju. Bravo prodavacice!
ombia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.