Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2005., 06:42   #21
Moram vas sve uputiti na 2 stvari...

Hrvatska GW centrala

i

Hrvatski GW forum.

Ovdje ćete naći sve što vam treba...kao i popis većine hr. igrača i gildi kojima ćete se možda željeti pridružiti.

Lijepi pozdrav svim suborcima,
Cor Solis
W/Mo
Perunova Vojska [PVo] Guildmaster
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 04:11   #22
Uspio sam još par ljudi nagovoriti za igru ali nisu bili presretni idejom o plačanju 300 kn za nju. Zato ju namjeravaju nabaviti u pirata i to kao clone cd kopiju pa su me pitali hoće li to raditi.
S obzirom da izbjegavanjem kupovanje mmorpg-a u pirata ne znam odgovor pa me zanima ako itko od vas zna.
To work or not to work?

P.S. Zna li itko koliko otprilike treba narudžbi iz Italije da stigne? Čekam već dva tjedna na igru ali još ne dolazi.
__________________
"Lasciate ogni speranza o' voi ch' entrate"...nel mondo dei giochi. Zaključak: Dante je bio gamer!
Furious_Templar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 20:04   #23
meni su upravo poslali obavijest da me kopija čeka.

moderatori, izvolite stickati ovaj thread. wow ima svoj sticky, GW neka ima svoj. hvala.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 23:56   #24
Quote:
Furious_Templar kaže:
Uspio sam još par ljudi nagovoriti za igru ali nisu bili presretni idejom o plačanju 300 kn za nju. Zato ju namjeravaju nabaviti u pirata i to kao clone cd kopiju pa su me pitali hoće li to raditi.
S obzirom da izbjegavanjem kupovanje mmorpg-a u pirata ne znam odgovor pa me zanima ako itko od vas zna.
To work or not to work?

P.S. Zna li itko koliko otprilike treba narudžbi iz Italije da stigne? Čekam već dva tjedna na igru ali još ne dolazi.
sa 299,00 to bas i nije neka skuplja igra, a cd kopija nema veze, mogu instalirat igru i s neta, jedino im cd-key treba, a njega moraju kupit... u svakom slucaju cinjenica da nema pretplate je nesto sto treba stimulirat i nagradit proizvodjaca
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 00:03   #25
Totalno se slažem. Kad pogledam pretplatu za warcraft dođe mi zlo. Samo se nadam da ovo nije mamac pa kad privuću ljude onda nabij pretplatu. Što se tiče cijene (300 kn) također se slažem da nije ništa, a ja glupan nisam očekivao da će kod nas doći tako brzo pa sam je naručio preko italije na što mi je zaračunato 28 eura poštarine (oko 210 kn dakle sve skupa 510 kn) ali nije važno, samo neka ona stigne (već dva tjedna se dižem u 7 i čekam pošara ali jebiga...).
__________________
"Lasciate ogni speranza o' voi ch' entrate"...nel mondo dei giochi. Zaključak: Dante je bio gamer!
Furious_Templar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 11:04   #26
ma imaju oni drugu foru, svakih 9 mjeseci ekspanzija. drže engine, dodaju sadržaj i osiguraju dodatan prihod. everyone's a winner.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 11:59   #27
nego, zna li netko di je Sibeliusova 2?
meni je prečko prilično mutan kvart i nisam baš najsigurniji da znam di je to.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 18:25   #28
Nije me bilo par dana i svi neki dvadeseti level a ja jedva jedanaesti
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 18:39   #29
kaj očeš, ja nisam niti deseti. ..a utvrdio sam i da sam fulao par trainera u chapter1 i sada nemam nekih skillova. mislim, mogu ih kupiti, ali nemam para. good news is da su me pozvali u jedan guild i da je škvadra totalno zabavna.

ako je netko online, neka se javi pa ćemo questat ili u arenu zajedno. lik je Ariadne Shadowspawn.

c ya
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 15:51   #30
re

Ej, koji si guilda??
Inace ja sam iz Perunove vojske guilda i igram Wa/El 15 lvl?

Odi koji put na IRC pa se cujemo!
Mistyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 17:47   #31
On je s nekim Britancima u gildi, pitao sam ga.
A koji si ti u [PVo]?
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 22:28   #32
Ja danas narucio... kolko ste vi cekali? (narucio sam naravno u onom crovortexu...ili kako se vec zove)
The_Rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 09:40   #33
Re: re

Quote:
Mistyk kaže:
Ej, koji si guilda??
Inace ja sam iz Perunove vojske guilda i igram Wa/El 15 lvl?

Odi koji put na IRC pa se cujemo!
nemam IRC instaliran. a iskreno da ti kažem - puno sam razmišljao o hrvatskim guildovima, ali onda sam skužio da mi nekakva pravila i forsanje nacionalnih obilježja ne trebaju. bar ne u slobodno vrijeme kada se zabavljam. ovaj britanski guild je full mal, nema nas niti deset, ali škvadra su totalni zajebanti. draftali su me areni nakon pete uzastopne pobjede. došli smo do 15.

nego, kako stojite s trejdanjem? jučer sam skupljao pare za srebrnu boju. imao sam 50 zlatnika. pa sam prodavao charr hides. cijena im je redovno 75, ali sam imao sreće i naletio na tipa koji mi je dao 100. i onda sam imal puno para i nisam odolio iskušenju da ne kupim staff za drugog lika.

kada vi igrate? ja sam online navečer od 7 pa do negdje 10, često 11. ako imate lika u prvom chapteru, javite se pa bumo questali >> Helene Flashfinger (lvl5 E/Mo).
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 09:41   #34
Quote:
The_Rock kaže:
Ja danas narucio... kolko ste vi cekali? (narucio sam naravno u onom crovortexu...ili kako se vec zove)
par dana. naručio sam u ponedjeljak/utorak ako se ne varam i igrao u subotu. do pola 6 ujutro, ali nemoj nikom reć
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 11:25   #35
Mogu ja pitati kaj se radi s tim bojama? Brat mi je objašnjavao ali ga nisam slušala
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 12:21   #36
bojaš si opremu svaki oklop ti ima svoje standardne boje koje možeš prefarbati ovima. tako da možeš stvoriti modno osviještenog lika. vidio sam likova koji stvarno odlično izgledaju u custom pofarbanim oklopima. još ako se i plašt slaže..

najskuplja je crna. srebrna je iza nje i možeš je dobiti za oko 300-400 zlata. jučer sam kupio dvije, jednu za 360, drugu za 300. i pofarbat ću si oklop kada budem high level kod dye merchanta ti se baš i ne isplati kupovati / prodavati. uvijek možeš naći kupca ako imaš strpljenja.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 13:00   #37
Oh, ja ću crnu, makar sve spiskala na to
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 13:12   #38
crna je full skupa, ali nabavljiva. možda ti se najviše isplati loviti monstere uokolo i skupljati materijale, te ih zatim prodavati. evo, ja sam za 11 charr hides dobio 1100 zlatnika. standardna cijena im je 75. također možeš prodavati iteme koji tebi ne trebaju. najbolje ti otići u Ascalon, euro 1 district i čitaj što se sve nudi i traži, raspitati se za cijene; tako da dobiješ osjećaj koliko što košta.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 13:15   #39
A ja te charr hides mijenjam kod onih skupljača Kaj tak ne valja, više skupim ako ih direktno prodam? Joj niš dublje ne proučavam
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 13:24   #40
Quote:
Ava Adore kaže:
A ja te charr hides mijenjam kod onih skupljača Kaj tak ne valja, više skupim ako ih direktno prodam? Joj niš dublje ne proučavam
skupljači ti plate koliko? 5 zlatnika?
ti računaj koliko ćeš para dobiti ako ti netko želi platiti 75 umjesto 5. mene je jedan htio zašprehati "ja ti dam 10, što je duplo više nego NPC."
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.