Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 20:17   #1
Prijava zbog pisanja na forumu?

Vidim ima ovdje dosta sličnih tema, s razlikom da ja ne bi nikoga osobno tužio nego bi prijavio jednu osobu radi njegovih rasističko/šovinističko/fašističkih/islamofobnih/homofobnih stavova i upisa. Zapravo ne samo radi toga

Da ukratko opišem situaciju, sve crnce, latinose i muslimane naziva stvorenjima niže vrste, tvrdi da su svi prirodno glupi, agresivni, skloni kriminalu i sl. Ide toliko daleko da tvrdi da ne postoji jedinstvena ljudska vrsta Najviše su me šokirali njegovi upisi u kojima opisuje neku večeru/gozbu na kojoj će poslužiti meso crnaca

Tip voli izraz "Čamugina potkoljenica", on bi to kao glođa potkoljenicu dok je čamuga pogrdni naziv za crnca ako netko nije zna....

Osim toga zanimala bi me mogućnost prijave zbog obožavanja Vojislava Šešelja, i to od strane Hrvata iz Hrvatske vjerovali ili ne

i još nešto, opisuje kako se napušava, a sad uzgaja gljive ludare radi konzumiranja o čemu vrlo ushićeno piše...

Zanima me da li je realno da se liku izreče mjera zabrane pristupa internetu i eventualno upućivanje na psihijatrijsko promatranje

Srdačno vaš

Nosonja

Zadnje uređivanje Nosonja_ : 06.02.2017. at 20:36.
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 01:35   #2
Kako dokazati da je baš on to napisao? Što ako je netko drugi pisao sa profila? Kako to dokazati? Ja mislim nikako.
Jollman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 04:11   #3
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Vidim ima ovdje dosta sličnih tema, s razlikom da ja ne bi nikoga osobno tužio nego bi prijavio jednu osobu radi njegovih rasističko/šovinističko/fašističkih/islamofobnih/homofobnih stavova i upisa. Zapravo ne samo radi toga

Da ukratko opišem situaciju, sve crnce, latinose i muslimane naziva stvorenjima niže vrste, tvrdi da su svi prirodno glupi, agresivni, skloni kriminalu i sl. Ide toliko daleko da tvrdi da ne postoji jedinstvena ljudska vrsta Najviše su me šokirali njegovi upisi u kojima opisuje neku večeru/gozbu na kojoj će poslužiti meso crnaca

Tip voli izraz "Čamugina potkoljenica", on bi to kao glođa potkoljenicu dok je čamuga pogrdni naziv za crnca ako netko nije zna....

Osim toga zanimala bi me mogućnost prijave zbog obožavanja Vojislava Šešelja, i to od strane Hrvata iz Hrvatske vjerovali ili ne

i još nešto, opisuje kako se napušava, a sad uzgaja gljive ludare radi konzumiranja o čemu vrlo ushićeno piše...

Zanima me da li je realno da se liku izreče mjera zabrane pristupa internetu i eventualno upućivanje na psihijatrijsko promatranje

Srdačno vaš

Nosonja
bolje prijavi njegove postove modovima, pa će biti baniran sa foruma
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:34   #4
ne piše na ovom forumu, forum na kojem piše je praktično bez moderatora.Doduše ima kao neki gazda foruma ali njega nije briga, on se samo ruga tom liku, a i nije više ni to jer slabo dolazi. Piše i na Indexu, niz puta baniran ali odnekuda izvadi najnovijeg " Čvarka"...

Može se valjda utvrditi identitet pomoću IP adrese a bio se nm on i naslikava kraj nasada marihuane i ludih gljiva, ako nije povučeno...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:05   #5
tu je sve nedokazivo, prvo i osnovno, kako naći identitet osobe registrirane na forum preko email adrese?
drugo, tu se objave brišu i editiraju kako paše nekom moderatoru, kako prema tome dokazati da toj osobi nije podvalio sam moderator
to na faceboku recimo i može jer registriraš se imenom i prezimenom, ima tvojih slika, jako je lako ustanoviti identitet osobe.
ali u ovom španskom selu bez pravila i reda, nitko te neće uzeti za ozbiljno.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:09   #6
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
tu je sve nedokazivo, prvo i osnovno, kako naći identitet osobe registrirane na forum preko email adrese?
Možda preko IP-adrese? Što ti misliš da jedino email ostavlja trag u virtualnom prostoru? Iznenadio bi se koliko tragova ostavljaš surfajući...
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:32   #7
Trol bi prijavio trola
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 18:33   #8
Drug Nosonja priča istinu, a ja sam spreman da svjedočim na sudu

Onog Čvarka treba jednom za uvijek smaknuti sa forumskog prostora, opasan je za sebe i za okolinu
josko.slo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:37   #9
Otvarač teme je osvjedočeni staljinist, ultrakomunjare poput njega su neistomišljenike bacali u jame.
Ovaj drugi Slovenac koji je stao u njegovu obranu nešto je bolji, taj je u mladosti partiji cinkao ljude koji su išli u crkvu i krao lemozinu.
Odnit će vas lipi đava!
Cvarkovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 00:25   #10
ljudi na internetu ste, nema tu tužbi zbog vrijeđanja, rasizma, govora mržnje i slično.
kad vam negdje ne odgovara onda tu ne idete.
ovakvih ili onakvih će uvik bit.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 06:17   #11
U demokraciji čovjek može i ne mora vjerovati u Boga, može i ne mora biti dobar, može i ne mora biti glup, može i ne mora biti rasist, može i ne mora biti psihički bolesnik i t.d. sve dok osobno ne vrijeđa nekoga i ne širi mržnju jer to je njegovo osobno pravo.

Paradoksalno, uvreda može biti istinita. Na primjer, glupom čovjeku nesmijesš reći da je glup ali pametnom možeš reći da je rekao glupost.
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.