Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 10:32   #261
Ja imam remington ipl i zakon mi je. Kad sam ga koristila skoro sam rijesila bikini, pazuhe i jedan dio nogu.
Prestala sam zbog trudnoce, i stvarno vec dulje sporije rastu. Jedva cekam da opet mogu blicati
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:18   #262
Laser i IPL se ne mogu usporediti. IPL samo usporava rast dlaka, laser uništava korjen dlake. Doslovno ga sprži i dlaka ispadne.
Nije IPL loš, to je korisna i jeftinija alternativa laseru za održavanje doma, ali ni blizu što se tiče učinkovitosti. Jednom kad uništiš dlake laserom, dugo si miran, uz tu i tamo poneki tretman održavanja što s IPL-om nije slučaj.

Meni je od zadnjeg tretmana laserom bikini zone prošlo otprilike godinu i pol i još uvijek je sve glatko. Boli ko sam vrag (prvi tretman, poslije je puno lakše), ali mene je spasilo. Patila sam se dugo s uraslim dlakama. Ako brijem, stalno je iziritirano i nikad glatko, ako čupam, stalno urasta. Začarani krug. Preporodila se nakon lasera.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:28   #263
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Laser i IPL se ne mogu usporediti. IPL samo usporava rast dlaka, laser uništava korjen dlake. Doslovno ga sprži i dlaka ispadne.
Nije IPL loš, to je korisna i jeftinija alternativa laseru za održavanje doma, ali ni blizu što se tiče učinkovitosti. Jednom kad uništiš dlake laserom, dugo si miran, uz tu i tamo poneki tretman održavanja što s IPL-om nije slučaj.

Meni je od zadnjeg tretmana laserom bikini zone prošlo otprilike godinu i pol i još uvijek je sve glatko. Boli ko sam vrag (prvi tretman, poslije je puno lakše), ali mene je spasilo. Patila sam se dugo s uraslim dlakama. Ako brijem, stalno je iziritirano i nikad glatko, ako čupam, stalno urasta. Začarani krug. Preporodila se nakon lasera.

ovo prvi puta cujem. da je laser bolji od ipla.

koliko puta si isla na laser bikini/tanga zone?
kako se cijene krecu?
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 14:07   #264
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ima svuda.
Guglaj Braun IPL.

Bolje mi je s njim jer kako krenu rasti tako ih opet poblicam i mir
Ne moram zakazivati tretmane.
Hvala!
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 14:32   #265
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
ovo prvi puta cujem. da je laser bolji od ipla.

koliko puta si isla na laser bikini/tanga zone?
kako se cijene krecu?

Naravno da je bolji od IPL-a. U usporedbi s laserom, IPL je sranje, ako ćemo iskreno.

Preporuka ti je napraviti 4-6 tretmana u razmacima od 4-6 tjedana. Svi će ti reći da su rezultati individualni. Ja sam ogroman rezultat imala već nakon prvog tretmana, ali sam odradila preporučeni broj tretmana da ubijem sve dlake i da im ne padne na pamet brzo se pojaviti.

A što se cijena tiče, skupo je. Oko 1000 kn po tretmanu, ali vjerojatno cijene variraju ovisno gdje radiš. Po meni, sve je to preskupo, ali uređaji si skupi i sve to diktira cijenu. Za dlakavice poput mene koje se čitav život pate s debelim i tamnim dlakama, laser je spas.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:20   #266
Bliss hvala na info

Mi dlakuse barem imamo guste kose jel tak?
Ostalo je muka.. fakat te kuzim.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:21   #267
Fascinantno je koliko je ženi lako izbiti novac iz džepa kad joj se kaže "gadna si".
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:22   #268
Dovoljno je reci 'dlakava si'
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:42   #269
Prvo joj treba objasniti da je gadna ako je dlakava.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 17:08   #270
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Prvo joj treba objasniti da je gadna ako je dlakava.
A ne znam, meni je to gadno na meni

NIje mi (ni na meni ni na drugima) gadna hrpa drugih stvari tipa celulit, bore i slicno, al dlake su mi nono.

Generalno, nek zene rade kaj oce, ako se hoce cupat nek se cupaju, ako nece, ne moraju, zivimo u divno vrijeme kada vise nego ikada mozemo birati hodati kak nam pase i ne bi se trebali sukobljavat na tim poljima.
Whatever makes you happy i to
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 17:22   #271
taj laser... jel to skida i s vulve kompletno ili samo bikini?
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 05:12   #272
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A ne znam, meni je to gadno na meni

NIje mi (ni na meni ni na drugima) gadna hrpa drugih stvari tipa celulit, bore i slicno, al dlake su mi nono.
Sve 5, ali ne razumijem zašto to pišeš kad to samo potvrđuje ono što sam rekla.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 07:38   #273
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Sve 5, ali ne razumijem zašto to pišeš kad to samo potvrđuje ono što sam rekla.
Pa kaj onda ak potvrdjuje?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:08   #274
Quote:
simone kaže: Pogledaj post
drage curke, trebam jedan savjet

dakle, moja kćerka ima trinaest, skoro četrnaest godina. prije dva dana me je pitala kada ću joj prvi put obrijati noge i priznala mi je neke njene prijateljice već briju svoje noge.

znam da su druga vremena, al u moje vrijeme prvi put nije bio tako rano. ja sam svoje počela tek brijati sa nekih dvadesetak godina.

kada (bi)ste vi svojoj kćeri prvi put obrijale noge? kada ste vi prvi put obrijale svoje?

molim savjet iako to nije neki problem, ali me zanima što biste na mom mjestu. odmah ili čekali koji mjesec/godinu?

Ovisi koliko je potrebno, ne vidim nista lose u tome. Ja sam svoje noge i pazuhe obrijala na ljeto u 5. osnovne, sada imam 25 godina. Inace sam blijeda i dlake su dosta crne tako da mi ih je stvarno bila dosta, obucem haljinicu a nogica ko yeti.
Stara mi je zamalo infarkt dozivjela, ona koja mi zbog nepotrebne panike i paranoje nije dala da probusim usi dok s 13 nisam digla dreku tako da... ne zelim bit takav roditelj.
Sebe sam obrijala jer je meni smetalo a ne zato jer to frendice rade ili se netko rugao

EDIT: Tek sad vidim da je tema pokrenuta prije milijun godina. My bad xD

Zadnje uređivanje Lady Isadora : 10.10.2017. at 11:30.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 12:05   #275
Pozdrav,
Evo našao sam temu ovdje pa pitam vas majke/žene, da li dopustiti kćeri brijanje nogu u sedmom razredu?
Koliko vidim, potrebno joj je, ali uglavnom to je na zapešću, a voli nositi stopalice.
Humana dolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 13:43   #276
Quote:
Humana dolina kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo našao sam temu ovdje pa pitam vas majke/žene, da li dopustiti kćeri brijanje nogu u sedmom razredu?
Koliko vidim, potrebno joj je, ali uglavnom to je na zapešću, a voli nositi stopalice.
Po mom iskustvu, a i po prvih par stranica teme, tad gotovo svi već briju noge.
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 18:03   #277
Samo ne daj da zapešća brije, nego gležnjeve

Moja je starija strašno dlakava, srna mamina. Ovo ljeto puni 13, obećala sam joj depilaciju prije sezone kratkih hlačica.
hours is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 18:13   #278
Quote:
Humana dolina kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo našao sam temu ovdje pa pitam vas majke/žene, da li dopustiti kćeri brijanje nogu u sedmom razredu?
Koliko vidim, potrebno joj je, ali uglavnom to je na zapešću, a voli nositi stopalice.
Nek brije, ali obavezno s dobrim žiletom i pjenom/regeneratorom da se ne izreže i ne ošteti kožu pa bude još gore.

Quote:
hours kaže: Pogledaj post
Moja je starija strašno dlakava, srna mamina. Ovo ljeto puni 13, obećala sam joj depilaciju prije sezone kratkih hlačica.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 18:56   #279
Hahah ovo je tak slatko, srna mamina
marichuyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 19:06   #280
Šta još neću pročitat... Ne znam što roditelji misle s tim prvim brijanjem, da će im se djeca naglo prokurvati ako skinu par dlaka sa sebe?
Pustite klinke da se briju/depiliraju kad one to požele napraviti. Ffs.
RussianRed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.