Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 16:50   #361
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Velikog rušenja predrasuda. Kao da gay likova već nema u bezbroj serija... evo popis svih LGBT likova u serijama dosad (preko 90% njih od 2000. do danas). Ništa novo. To je sad ionako u modi. Ne radi se tu toliko o rušenju predrasuda koliko o robovanju trendovima. Star Trek je doista nekoć rušio predrasude - prva crnkinja na TV-u (Uhura) koja nije prikazana kao sluškinja, prvi poljubac na TV-u između bijelca i crnkinje (Kirk i Uhura) i sl., ali sad je (STD) samo rob raznih trendova. Gej likovi nisu nikakva revolucija. Da su se takvi likovi pojavili možda prije 20-ak g. u Trek seriji, možda bi i bila.

DS9 je više iznimka nego pravilo. Svaka čast DS9 na nekim stvarima, ali to ipak nije reprezentativna Trek serija. A nije bila ni tako mračna, bilo je tu i humora i raznih klasičnih trek komponenti zbog čega je ipak u izvjesnoj mjeri zadržala duh treka u sebi.

Naravno da je nekoć rušio predrasude, ipak ih je nekoć mnogo više bilo nego danas. No to ne znači da ne mora imati gay likove s obzirom da kao što vidimo opet ima dosta triggered ljudi.

Po čemu DS9 nije reprezentativna Trek serija ? Pa to je poslije TNG najbolji serijal.

Uostalom prerano svi sude Discoveryu, nakon samo 5 epizoda svi imaju zaključke kao da je u tijeku 5 sezona.

Hoće svi TNG ali ne shvaćaju da se radnja događa puno prije nego je Federacija postala ono što je u TNG-u.

I uostalom, ljude previše pere nostalgija općenito, TNG je imao toliko dosadnih epizoda da sam ih preskakao. I naravno sami koncept TV serijala je poprimio totalno druge značajke nakon 30 godina. Tako da većini preporučujem, deal with it ili nemojte gledati ali pljuvati po ST seriji koju opet imamo nakon desetljeća je žalosno.


Zapravo, kad bolje razmislim po svakom serijalu se pljuvalo, čak i po TNG-u u početku jer nije bio kao TOS.

Tako da opet tvrdim, nema gorih fanova od ST fanova.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:27   #362
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Velikog rušenja predrasuda. Kao da gay likova već nema u bezbroj serija... evo popis svih LGBT likova u serijama dosad (preko 90% njih od 2000. do danas). Ništa novo. To je sad ionako u modi. Ne radi se tu toliko o rušenju predrasuda koliko o robovanju trendovima. Star Trek je doista nekoć rušio predrasude - prva crnkinja na TV-u (Uhura) koja nije prikazana kao sluškinja, prvi poljubac na TV-u između bijelca i crnkinje (Kirk i Uhura) i sl., ali sad je (STD) samo rob raznih trendova. Gej likovi nisu nikakva revolucija. Da su se takvi likovi pojavili možda prije 20-ak g. u Trek seriji, možda bi i bila.

DS9 je više iznimka nego pravilo. Svaka čast DS9 na nekim stvarima, ali to ipak nije reprezentativna Trek serija. A nije bila ni tako mračna, bilo je tu i humora i raznih klasičnih trek komponenti zbog čega je ipak u izvjesnoj mjeri zadržala duh treka u sebi.
S obzirom koliko vam smetaju reko bi čovik da je ovo prvi gej par u svemiru :coffee:
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:51   #363
DS9 je bio jebeno dobar.
Postojali su likovi s kojima se moglo poistovjetiti, doza humora i zabave je bila ogromna.
Svaki ST je u sebi imao dozu zaebancije, koju ovaj nema.
Mislim, moguće je i da sam ja ostario i da se humor promijenio, ali...
Imamo kapetana Ahaba na mostu, ptspovku tamo gdje joj nije mjesto, i ostale likove koji nisu čak ni jednodimenzionalni.
Cimerica s tremom, umišljeni znanstvenik (koji bari muškog, ak je nekomu bitno), prestrašena lignja...
Onako
Poginula kapetanica i šefica osiguranja su imale potencijala, ali glupost je prevladala
Sarek mi je s druge strane full simpa.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:45   #364
Nije baš sjeo Discovery, iako sam ga baš željno isčekivala; nekako mi je plošan, nema onu neku toplinu kao TNG i DS9; Klingonsi su mi trenutno neshvatljivi sa tim izgledom, načinom govora, tehnologijom; od kad su oni toliko napredni? Ili sam ja navikla na Klingonce-ratnike koji samo mlataraju sa bat'leth-om (?!). Ne bi li trebao Discovery biti malo "zaostao" s obzirom na vrijeme odvijanja radnje?

Likovi su mi u jednoj sceni mlačni, u drugoj mi idu na živce, treća eto, baš je super i onda zaseru sa nekim faktorom iznenađenja koji je u totalnoj suprotnosti sa likom i pričom epizode.

Burnhamica mi je toliko antipatična, jel je Vulkanica ili čovjekica? Osjećaji ili bez njih...

Ne znam, nekako ga nemrem prežvakat, gledam da vidim hoće li na bolje i kako će se to sve skup završiti.
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:46   #365
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Star Trek je doista nekoć rušio predrasude - prva crnkinja na TV-u (Uhura) koja nije prikazana kao sluškinja, prvi poljubac na TV-u između bijelca i crnkinje (Kirk i Uhura) i sl.,
Ni jedno, ni drugo ni treće nije istina.
Osim toga čak i da je to ne utječe na discovery. Ni tng ni voyager nisu nikakve "prerasude" rušili.
Samo se nalazi na tv mreži koja može malo mračnije elemente prikazivati.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 23:17   #366
Ma glupost sve skupa.
Obično je svaka serija do sada imala nekog "posebnog".
TOS je imao Spocka, TNG je imao Datu,
DS9... Odo (iako mi tu upadaju i Garak, radi samokontrole i Bashir radi petljanja po genima)
Voyager je imao Tuvoka, Enterprise T'Pol...

A svatko je imao i svoj "negativ"/korektiv.
Spocku je isti bio Bones,
Dati je isti bio Gordi?
Odu je isti bio mali uhati Quark, T'Pol je bio onaj južnjak kojeg je na kraju poševila:misli...
Tuvokou Neelix (iako je i Paris bio tu, ali on je više bio u kontri s Kimom i s B'Ellanom...).

A i Doktor iz Voyagera je bio legendaran

Ovdje toga nema.
Ajd kapetan ne glumi loše, ali je trentno plošan.
Humora nema, ili je očajan.
Ili rade na repozicioniranju serije u neki drugi žanr?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 00:22   #367
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
Burnhamica mi je toliko antipatična...
Totalno...
Ima jedan video na jutubu gdje je čovjek dobro opisuje...Michael Burnham ABSOLUTELY SUCKS

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Obično je svaka serija do sada imala nekog "posebnog".
TOS je imao Spocka, TNG je imao Datu,
DS9... Odo (iako mi tu upadaju i Garak, radi samokontrole i Bashir radi petljanja po genima)
Voyager je imao Tuvoka, Enterprise T'Pol...
Ja bih rekao da je u VOY Doktor bio taj koji spada u te "posebne".

Istina, to sve fali.. a i takav jedan lik. Iako bi valjda Saru trebao biti taj.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 01:36   #368
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Totalno...
Ima jedan video na jutubu gdje je čovjek dobro opisuje...Michael Burnham ABSOLUTELY SUCKS
Ja bih rekao da je u VOY Doktor bio taj koji spada u te "posebne".
Istina, to sve fali.. a i takav jedan lik. Iako bi valjda Saru trebao biti taj.
Dobro, Tuvokov lik nije imao tu dubinu, slažem se...
Saru mi više na Neelixa tu vuče (karakterno na njegovu kontru), a on mi baš nije bio pretjerano simpatičan.
Uglavnom, svi likovi koji su mi koliko toliko bili simpa su manje-više mrtvi.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:12   #369
Pogledao sam par epizoda i ne znam sto bih rekao. Prve dvije su ocajne, treca i cetvrta nesto bolje. Ali Klingonce ne mogu oprostiti. Katastrofa izgledaju, prezentirali su ih kao neke placipicke, glume ih lose i jako lose pricaju taj klingonski jezik. Najveca zamjerka mi je sto je previse vremena posveceno tim losim klingoncima, Star Trek je uvijek bio o posadi.

Glavni lik, ona znanstvenica mi je odlicna, kapetan odlicno glumi ali jos ga nisu razradili, onaj prvi oficir je solidan. Druge jos nisu ni prikazali, nekako nema nekog druzenja kao u prijasnjim serijalima.

Fali spontanosti i malo humora, nema atmosferu Star Treka, svi su tmurni i nadrkani, dijalozi su losi.
Vizualno solidno to izgleda i nadam se da ce popraviti sveukupni dojam jer volim Star Trek a bojim se da ovo nece doci do druge sezone.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:08   #370
A čuj, za ovo je možda i bolje eutanazija.
Zasad je totalni fulanac.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:41   #371
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Naravno da je nekoć rušio predrasude, ipak ih je nekoć mnogo više bilo nego danas. No to ne znači da ne mora imati gay likove s obzirom da kao što vidimo opet ima dosta triggered ljudi.

Po čemu DS9 nije reprezentativna Trek serija ? Pa to je poslije TNG najbolji serijal.

Uostalom prerano svi sude Discoveryu, nakon samo 5 epizoda svi imaju zaključke kao da je u tijeku 5 sezona.

Hoće svi TNG ali ne shvaćaju da se radnja događa puno prije nego je Federacija postala ono što je u TNG-u.

I uostalom, ljude previše pere nostalgija općenito, TNG je imao toliko dosadnih epizoda da sam ih preskakao. I naravno sami koncept TV serijala je poprimio totalno druge značajke nakon 30 godina. Tako da većini preporučujem, deal with it ili nemojte gledati ali pljuvati po ST seriji koju opet imamo nakon desetljeća je žalosno.


Zapravo, kad bolje razmislim po svakom serijalu se pljuvalo, čak i po TNG-u u početku jer nije bio kao TOS.

Tako da opet tvrdim, nema gorih fanova od ST fanova.
U nekim stvarima se s tobom slažem. U TNG epizode su bile pogodak ili promašaj. Tu se slažemo.
Kad govorimo o radnji prije federacije Star Trek Enterprise je još ranija radnja, a bolje je odrađena. Jeste, u prve dvije sezone je bilo pogodaka i promašaja, ali u cjelini je bio OK. Jedini veliki promašaj bio je strojar Trip.
E sad pogledajte Discovery. Sve serije su se donekle držale nekog koncepta koji je bio pogodak i bili su dosljedne jedna drugoj. Sad dođe Discovery koji uništi dosljednost, a sve se svodi na lov i tko će koga pobijediti. Bar do sada. Uglavnom do sada je Discovery promašaj. Ubit će ih The Orville po popularnosti. 55% popularnosti imaju dok The Orville ima 95% popularnosti od gledatelja (rotten tomatoes). Ni na youtube im nije nešto drugačije. Jebeš što kritika kaže kad je nešto popularno.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 00:53   #372
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Ubit će ih The Orville po popularnosti. 55% popularnosti imaju dok The Orville ima 95% popularnosti od gledatelja (rotten tomatoes). Ni na youtube im nije nešto drugačije. Jebeš što kritika kaže kad je nešto popularno.
Kritičari pojma nemaju ili su potkupljeni. Ocjene kritičara na Rottentomatoes su smiješne. Tamo Orville ima ocjenu kritičara samo bijednih 19%, dok od gledatelja ima 92%, STD pak od kritičara ima 84%, a od gledatelja 59%.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:58   #373
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Totalno...
Ima jedan video na jutubu gdje je čovjek dobro opisuje...Michael Burnham ABSOLUTELY SUCKS
Eh, autori su očito kopirali TOS epizodu The Balance of Terror u kojoj Spock uvjeri Kirka da napadne Romulance. Poanta je bila da su Vulkanci bili divljaci, i ipak su zapamtili kako divljaci funkcioniraju. Zato nisu imali problema sa Klingoncima kasnije (po Discoveryju). Ovo je trebao biti nekakav "što ako" scenarij, ako kapetan ne posluša.

Zanimljivo je da je zaboravio onaj dio u TOS-u kad je Spock oteo Enterprise i kapetana Pikea da bi pobjegao na planet za čije posjećivanje je propisana jedina smrtna kazna u cijelom federacijskom zakonodavstvu. Pobune Vulkanaca kad misle da su u pravu nisu osobito nova stvar. Burnham nije Vulkanka, ali su je odgojili Vulkanci.

Za sad, ništa posebno što bi odskakalo od prethodnog Star Treka.

Ono što mi stvarno ide na živce je onaj dio u kojem ubije T'Kuvmu. Mogla ga je onesposobiti, ali je umjesto toga stala, promjenila setting na fazoru na ubijanje i ubila ga, nakon što je objasnila zašto bi to bilo pogreška.

E tu su za%$%$i...
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:30   #374
Likovi katastrofa, količina propagande zavidna.

Lorca mi je bio super do 6. epizode. Pravi Alpha dok ga nisu odlučili srušiti. Na kraju se pokorio ženi i ispada da konstantno živi u strahu .

Paul jedini super lik za sad.

Saru mi se svidio na početku, no od tad čista dosada.

Sylvia .

Doc bezvezan do bola, kad bi ga stavio pored Date ne bi znao koji je čovjek.

Michael . Ukočena, bahata, ni trunke ženstvenosti u njoj.

Logic extremists koji izvršavaju samoubojstva :klap:. Od imena pa do ponašanja pripadnika grupe, tko je ovo izmislio ni Goebbels ga se ne bi posramio.

Kol odličan.
ncnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:08   #375
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Ono što mi stvarno ide na živce je onaj dio u kojem ubije T'Kuvmu. Mogla ga je onesposobiti, ali je umjesto toga stala, promjenila setting na fazoru na ubijanje i ubila ga, nakon što je objasnila zašto bi to bilo pogreška.
Meni cijela serija ide na živce. Ne baš na živce, nego ne vidim da tu išta valja, ne vidim u tome ništa Star Trek. Doima se kao jeftina amaterska pseudo sci-fi produkcija. Ne znam da li ću dalje pratiti, možda (premda jesam ljubitelj Treka).

A to je vrlo dobar primjer. Još jedno impulzivno, nelogično, nerazborito postupanje glavnog lika. To ubojstvo klingonskog samoproglašenog mesije pokazuje koliko je zapravo Majkl nestabilna i nelogična u svojim postupcima; iako će, ako ga ubiju, T'Kuvma postati mučenik, zbog čega će cijeli konflikt eskalirati (što je i razlog zašto ga žele oteti, kako je i sama predložila, ne?), ona ga - egzekutira. Logično bi valjda bilo izvršiti zadatak i potruditi se da smrt kapetanice ne bude uzaludna. Ali ona postupa suprotno. Majkl time možda dobiva svoju kratku i slatku osvetu, ali zato potpuno zariba misiju i pogorša konflikt. Postaje neka vrsta (lošeg) antiheroja. Koja je poanta i po(r)uka svega? Prvo pucaj pa onda postavljaj pitanja? Osveta na prvom mjestu? Bedasto. (Melo)dramatično, da, ali bedasto. Kao da se suptilno u franšizu opet želi uvesti lajtmotiv osvete (nije li toga već bilo dosta s reboot filmovima??!) Bottom line: Majkl je nezreo, suviše temperamentan, uobražen i antipatičan (odbojan) lik. Možda je njen lik doduše namjerno takav kako bi sazreo s vremenom, ali ne vidim tu kvalitete kakve obično od samog početka imaju centralni likovi (i glavni glumci) trek serija.

Ta poredba sa Spockom i njegovim "nelogičnim" postupanjem u toj situaciji kanonski u neku ruku ima smisla. Ali to je ipak ne opravdava niti je prikazuje u išta boljem svjetlu, kao što ni iskorištavanje živih (inteligentnih?) bića za svoj pogon ne opravdava niti prikazuje Zvjezdanu flotu u dobrom svjetlu iako prema kanonu Treka za to postoji presedan (ep. Equinox u VOY). OK, ratno je stanje, bla bla... ali glavni lik(ovi) ne ostavlja(ju) naročito dobar dojam (bar meni ne), a to je u Treku ključno. (iako ima još bitnih elemenata koje ovdje uopće ne vidim)
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:06   #376
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Dobro, Tuvokov lik nije imao tu dubinu, slažem se...
Saru mi više na Neelixa tu vuče (karakterno na njegovu kontru), a on mi baš nije bio pretjerano simpatičan.
Uglavnom, svi likovi koji su mi koliko toliko bili simpa su manje-više mrtvi.
antipatičnijeg stvora od neelixa u star treku nema.
cak je i wesley manje naporan.

Quote:
ncnc kaže: Pogledaj post
Likovi katastrofa, količina propagande zavidna.

Lorca mi je bio super do 6. epizode. Pravi Alpha dok ga nisu odlučili srušiti. Na kraju se pokorio ženi i ispada da konstantno živi u strahu .
lol, what?

Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
A to je vrlo dobar primjer. Još jedno impulzivno, nelogično, nerazborito postupanje glavnog lika. To ubojstvo klingonskog samoproglašenog mesije pokazuje koliko je zapravo Majkl nestabilna i nelogična u svojim postupcima; iako će, ako ga ubiju, T'Kuvma postati mučenik, zbog čega će cijeli konflikt eskalirati (što je i razlog zašto ga žele oteti, kako je i sama predložila, ne?), ona ga - egzekutira. Logično bi valjda bilo izvršiti zadatak i potruditi se da smrt kapetanice ne bude uzaludna. Ali ona postupa suprotno. Majkl time možda dobiva svoju kratku i slatku osvetu, ali zato potpuno zariba misiju i pogorša konflikt. Postaje neka vrsta (lošeg) antiheroja. Koja je poanta i po(r)uka svega? Prvo pucaj pa onda postavljaj pitanja? Osveta na prvom mjestu? Bedasto. (Melo)dramatično, da, ali bedasto. Kao da se suptilno u franšizu opet želi uvesti lajtmotiv osvete (nije li toga već bilo dosta s reboot filmovima??!) Bottom line: Majkl je nezreo, suviše temperamentan, uobražen i antipatičan (odbojan) lik. Možda je njen lik doduše namjerno takav kako bi sazreo s vremenom, ali ne vidim tu kvalitete kakve obično od samog početka imaju centralni likovi (i glavni glumci) trek serija.
pa u tome je čar/ironija svega.
njena vuklanska strana osmisli savrseno logican plan da bi je nakon smrti kapetanice obuzele ljudske emocije i ubije klingonca.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:15   #377
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
antipatičnijeg stvora od neelixa u star treku nema.
cak je i wesley manje naporan.
lol, what?
pa u tome je čar/ironija svega.
njena vuklanska strana osmisli savrseno logican plan da bi je nakon smrti kapetanice obuzele ljudske emocije i ubije klingonca.
To je izvedeno na loš i napadan način. Tko se može “staviti u njenu kožu”?
Za Neelixa, vjerojatno imaš pravo
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:08   #378
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Bottom line: Majkl je nezreo, suviše temperamentan, uobražen i antipatičan (odbojan) lik. Možda je njen lik doduše namjerno takav kako bi sazreo s vremenom, ali ne vidim tu kvalitete kakve obično od samog početka imaju centralni likovi (i glavni glumci) trek serija.
Pa nije li imala vremena sazrijevati 7 godina sa kapetanicom? Nisu li vulkanci po defaultu uobraženi?
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:33   #379
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
Pa nije li imala vremena sazrijevati 7 godina sa kapetanicom? Nisu li vulkanci po defaultu uobraženi?
Pretpostavljam da jest. Za prvu časnicu bi, po mom mišljenju, trebala biti zrelija. Ne doima mi se takvom. Zato kažem da joj možda predstoji (daljnje) sazrijevanje.

Vulkance ne bih nazvao uobraženima. Kao što je poznato, predvode se svojim glavnim principom - logike. A logika ne mora nužno uvijek biti u skladu s emocijama, tj. s postupcima na osnovu emocija, tako da se mogu činiti (iz ljudske perspektive) arogantnima.

No kod Majkla u pitanju je rekao bih arogancija nekog drugog tipa, nekakva infantilna uobraženost. Kao da gledam Weslyjea Crushera kako se buni "Ali kapetane, mi moramo napraviti to jer sam ja u pravu! Ja imam 14 godina i pametniji sam od svih vas iskusnih viših časnika na mostu!"
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:42   #380
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da jest. Za prvu časnicu bi, po mom mišljenju, trebala biti zrelija. Ne doima mi se takvom. Zato kažem da joj možda predstoji (daljnje) sazrijevanje.
na Discoveriju, sa Lorcom kao kapetanom, nebu baš imala kvalitetno sazrijevanje. Doduše, u ratu su, koji je ona izazvala, pa pretpostavljam da će se na to fokusirati.

Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Vulkance ne bih nazvao uobraženima. Kao što je poznato, predvode se svojim glavnim principom - logike. A logika ne mora nužno uvijek biti u skladu s emocijama, tj. s postupcima na osnovu emocija, tako da se mogu činiti (iz ljudske perspektive) arogantnima.
Da, imaš pravo, krivo sam to postavila. ALi svejedno se doimaju takvi, above all.

Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
No kod Majkla u pitanju je rekao bih arogancija nekog drugog tipa, nekakva infantilna uobraženost. Kao da gledam Weslyjea Crushera kako se buni "Ali kapetane, mi moramo napraviti to jer sam ja u pravu! Ja imam 14 godina i pametniji sam od svih vas iskusnih viših časnika na mostu!"
Možda jer je ljudske rase potomak, a ne čista Vulkanka.(?)


Kako god, ne sjeda mi, kao ni većina likova, kao ni taj stil pisanja. Negdje su zeznuli, nemrem točno odrediti gdje; jer na momente mi paše gledati seriju, a na momente kolutam očima.
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.