Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2007., 11:13   #41
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
u kojem mtč-u? tj di ima u zg-u mtč? ne pada mi na pamet...

Ovaj je kad ides od Tresnjevackog placa prema Ciboni, ubrzo kad prodjes Novu cestu, s lijeve strane, negdje gdje je Hrvatska lutrija. Ima mtč-ova još i po Ilici na par mjesta.
Je, najbolje je trudnički gr. kupit nakon poroda, al meni je ovaj bio ugodan, nije preskup, a grudi su mi rasle do sredine trudnoce i zadrzale se na tome (za sada ).
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 12:56   #42
Stigli su mi naručeni grudnjaci iz quelle kataloga. Iako koštaju svega 99 kn/2 komada, odlični su, krojem su vrlo slični ovima iz Mullera. Jedan je bijeli, a drugi je bijeli s plavim cvjetićima. Osim toga su mi gratis poslali i nekakav Quelle woman toaletnu vodu koja začudo odlično miriši.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:00   #43
I da, poklanjam novi novcati grudnjak za dojenje košarica veličine 3. Kupila sam ga i bio mi je dobar u dućanu ali kad se oprao se stisnuo pa me sad steže oko leđa. Mogu ga u nedjelju donijeti na kavu ako ga neka od vas želi. Šteta da stoji doma.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:12   #44
Quote:
Ribitza kaže: Pogledaj post
grudnjaci iz quelle kataloga.
Ajde molim te pomozi mi pročitati mjeru grudnjaka, ove tablice baš i ne razumijem
mjera ispod grudi je 90 cm,
mjera na najširem dijelu grudi 100 cm
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:32   #45
Ni ja nisam mogla skužiti te njihove mjere, naručila sam 85C, broj koji i inače kupujem. Košarice su mi mmmrrrvicu veće nego inače (neprimjetno, zapravo nisu nategnute na sisama), što smatram dobrim jer će i grudi još malo buknuti kad rodim.
Išla sam se sad izmjeriti, moje su mjere 90 ispod grudi, 102 u najširem dijelu. To je onda i tvoj broj. 85C
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:33   #46
Thx , sad ću naručiti grudnjake, baš su kulj
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:24   #47
Jučer kupila grudnjak za dojenje u Importanne centru za 89 kn. Pošto mi je to prvi takav grudnjak u životu čini mi se ok. Dućan je s donjim rubljem preko puta WGW dućana.
zeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:10   #48
anita je skupa al tam barem ima brojeva ja sam normalno 75F sada sa 6 tjedana trudna i jos su mi dobri moji grudnjaci nadam se da ce tak ostat do poroda....
__________________
SeA_AnGeL
Sea_Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:33   #49
nažalost, neće...ali pričekaj bujanje
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:00   #50
a grudnjaci?

jel su stvarno korisni grudnjaci za dojenje? ja mislim da mi je tak svejedno pa bum maknula grudnjak kad idem dojiti tj. otkopcam - ne traje to kopcanje tak dugo...
ruzni su mi ovi za dojenje...
amarena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:18   #51
Quote:
amarena kaže: Pogledaj post
jel su stvarno korisni grudnjaci za dojenje? ja mislim da mi je tak svejedno pa bum maknula grudnjak kad idem dojiti tj. otkopcam - ne traje to kopcanje tak dugo...
ruzni su mi ovi za dojenje...
Kad počneš dojiti i kad mlijeko procuri na sve strane,tražit ćeš što mekaniji i udobnij grudnjak.Grudnjaci za dojenje se svakako korisni.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:25   #52
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Kad počneš dojiti i kad mlijeko procuri na sve strane,tražit ćeš što mekaniji i udobnij grudnjak.Grudnjaci za dojenje se svakako korisni.
ja si mislim, možda griješim da moj standardni samo koji broj veći će biti predobar

jedino se nadam da neće broj ići puno gore , ja bih ništa ali nemre...
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:34   #53
Quote:
amarena kaže: Pogledaj post
jel su stvarno korisni grudnjaci za dojenje? ja mislim da mi je tak svejedno pa bum maknula grudnjak kad idem dojiti tj. otkopcam - ne traje to kopcanje tak dugo...
ruzni su mi ovi za dojenje...
prekorisni. Puno lakše za mafleriti nego sa normalnim grudnjacima.
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:38   #54
jooj

bum si onda jos razmislila...ima kakvih preporuka koji i di da si to kupim?
mislim stvarno su mi grozni
mozda da probam sa onim krasnim bez naramenica, samo ga malo pogurnem i vec je dole...oni tak i tak sami od sebe padaju ))
amarena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:47   #55
Ja sam naručila u quelle-u, 2 komada za 99kn. Javim kakvi su kad dođu. Uzela sam 1 broj veću košaricu nego što inače nosim.
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:48   #56
Quote:
Chris Blue kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila u quelle-u, 2 komada za 99kn. Javim kakvi su kad dođu. Uzela sam 1 broj veću košaricu nego što inače nosim.
i ribitza je te kupila i veli da su joj super...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:48   #57
Quote:
amarena kaže: Pogledaj post
bum si onda jos razmislila...ima kakvih preporuka koji i di da si to kupim?
mislim stvarno su mi grozni
mozda da probam sa onim krasnim bez naramenica, samo ga malo pogurnem i vec je dole...oni tak i tak sami od sebe padaju ))
imaš stvarno svuda svakakvih (dućani,katalozi,ljekarne...)-velik raspon cijene i modela. ja ih nosim skoro od početka trudnoće jer su mi puno narasle, pa kad sam već morala kupovat veće,uzela sam odmah njih da riješim sve o jednom trošku. obični,pamučni, imaju kopčicu gore koja se ni ne kuži
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:41   #58
Quote:
amarena kaže: Pogledaj post
bum si onda jos razmislila...ima kakvih preporuka koji i di da si to kupim?
mislim stvarno su mi grozni
mozda da probam sa onim krasnim bez naramenica, samo ga malo pogurnem i vec je dole...oni tak i tak sami od sebe padaju ))
Lisca ima dobre, meki su i lako se održavaju...
Imam jedan od La vive (ili tak nešto) - premekan mi je, uopće ne pridržava cice...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:42   #59
Lisca

Utpala thx kolko kostaju?
amarena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 17:32   #60
Quote:
amarena kaže: Pogledaj post
Utpala thx kolko kostaju?
cca 140 kunića - imaš bijele i plave, nešto malo čipke po ruboima ali nije neugodna (ja inače mrzim čipku na vešu - svrbi me ), zbilja su ugodni (spavam u njima) a drže sve na mjestu. Kopčica je diskretna, tak da ih možeš i poslije nositi...Znači, nije bačen novac - osim ako ti se ne čvrknu

Naravno, kad se trebam skockati, a neću dojiti - nosim normalni čvršći, malo nafutrani grudnjak, jer se u Liscinim naziru jastučići.
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.