Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 11:42   #81
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Krivo misliš. Mars ne može biti gdje i Venera jer oba planeta imaju svoju orbitu i toliki pomak bi za nas stanovnike Zemlje bio potencijalno kataklizmički događaj. O kontaktu sa Suncem da ne govorim pa sama fotosfera gori na 6000°C. I njen mjesec ne može biti u mojoj sedmoj kući kad imam samo dvije kuće.

Kineski.


Astrologija se zasniva na simbolici, na tumačenju simbola, ona je divinacija, veština, nekada su astrolozi smatrani umetnicima.
Gledajući sa Zemlje, planete se kreću kroz odredjena sazveždja, te kada se nadju u istom znaku, one se smatraju u konjunkciji, pod uslovom da su na približno sličnim stepenima.

I da, tvoja kombinacija vladara horoskopa Venere u Vodoliji spaljenoj od Sunca u Vodoliji astrološki i simbolično, govori o egzibicionizmu, o nekome ko voli i traži svetla reflektora i pažnju ( Sunce ) ali teško da će postati u tome uspešan jer Sunce u izgonu u noćnoj karti nema snagu da to ostvari. Sunce je tebi neprijatelj, tvoj ego te zaslepljuje pa sebe ne vidiš realno.

Zadnje uređivanje MiSterium : 19.10.2017. at 12:00.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:43   #82
to nisam ja to je moj mars u škorpiji
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:48   #83
Kud svi tud i mali mujo

ako smijem birati, ja bi radije da me mist pročita
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:50   #84
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Kud svi tud i mali mujo

ako smijem birati, ja bi radije da me mist pročita
Još jedan Marsić u Vodolijici.
Kako je to lepo...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:51   #85
daj malo više o mojoj karti
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:51   #86
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Još jedan Marsić u Vodolijici.
Kako je to lepo...
ne znam ti ja šta to znači, pričaj bre srpski da te ceo svet razume
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:54   #87
molim da se u gatanju da prednost domaćima, offovci nek čekaju svoj red
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:57   #88
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
evo moje natalne Mist

https://i.imgur.com/piLMOva.gif

iskreno mi povedaj
Šta reći o Hani sa Mesecom i Marsom u Škorpiji i Suncem i Venerom na podznaku u Jarcu.

Venera i Sunce na podznaku takodje ukazuju na pažnju koja osoba traži i dobija, svojim Venerijanskim čarima.
Inače, ova kombinacija ume da ukaže na starije partnere, nekada i na zauzete uticajne, na položaju, ambiciozne, uspešne...
Bitan joj je status i ugled ume biti materijalistički okrenuta jer je Jarac zemljani znak, kojim vlada Saturn, voli novac, nekretnine, govori o takvim partnerima.

Mesec u Škorpiji je u svom padu, nije previše altruističan, ume da bude posesivan, skriva svoje sklonosti, ranjivost, slabe tačke, ali u drugima ih vidi lako i traži ih. Tvoj Mesec se odvaja od Marsa u Škorpiji a sve je u sekstilu sa podznakom, Venerom i Suncem, privlačna suprotnom polu, seksipilna, ali ti Mesec daje ranjivost i vuče te u mrak, dubine. Moraš naći način da mu daš svrhu, da ga uposliš u nečemu što omogućava da kopa po dubinama a da tebe ne ugrožava, neki hobi koji traži istraživanje, učenje...

Dosta težine zbog Jarca i Škorpije ali više po druge ti si sa samom sobom u skladu, jer imaš dobar odnos Sunca i Meseca, u sekstilu su. Samo što su i Jarac i Škorpija pod dominacijom tog Marsa, koji je tebi baš snažan. Nisi ni malo laka osoba.

Inače Mesec u Škorpiji je dobar za finansije, pogotovo tudje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:00   #89
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
ne znam ti ja šta to znači, pričaj bre srpski da te ceo svet razume
Jel razmeš ti srpski, bre?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:03   #90
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Šta reći o Hani sa Mesecom i Marsom u Škorpiji i Suncem i Venerom na podznaku u Jarcu.

Venera i Sunce na podznaku takodje ukazuju na pažnju koja osoba traži i dobija, svojim Venerijanskim čarima.
Inače, ova kombinacija ume da ukaže na starije partnere, nekada i na zauzete uticajne, na položaju, ambiciozne, uspešne...
Bitan joj je status i ugled ume biti materijalistički okrenuta jer je Jarac zemljani znak, kojim vlada Saturn, voli novac, nekretnine, govori o takvim partnerima.

Mesec u Škorpiji je u svom padu, nije previše altruističan, ume da bude posesivan, skriva svoje sklonosti, ranjivost, slabe tačke, ali u drugima ih vidi lako i traži ih. Tvoj Mesec se odvaja od Marsa u Škorpiji a sve je u sekstilu sa podznakom, Venerom i Suncem, privlačna suprotnom polu, seksipilna, ali ti Mesec daje ranjivost i vuče te u mrak, dubine. Moraš naći način da mu daš svrhu, da ga uposliš u nečemu što omogućava da kopa po dubinama a da tebe ne ugrožava, neki hobi koji traži istraživanje, učenje...

Inače je dobar za finansije, pogotovo tudje.
tnx
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:04   #91
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
tnx
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:07   #92
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Astrologija se zasniva na simbolici, na tumačenju simbola, ona je divinacija, veština, nekada su astrolozi smatrani umetnicima.
Da samo kaj ih svatko tumači na svoj način, što znači da ta simbolika predstavlja subjektivne osjećaje koje izlažete kroz pseudoznanost kao izgovor za prevare, komplimente ili vrijeđanje. Na primjer ti me ne voliš i imaš potrebu "kroz simboliku" nazivati me narcisoidnim, orak me interpretirala kao seksualnog boga jer je sapioselsualka, katurollaflora je rekla da sam hladan jer nju to pali i tak.

Čemu sve to, kaj nije jednostavnije komunicirati jezikom koji svi razumijemo.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:08   #93
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Čemu sve to, kaj nije jednostavnije komunicirati jezikom koji svi razumijemo.
sex?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:08   #94
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Jel razmeš ti srpski, bre?

ne razumem astrološki jezik sve mi lijepo zdravo seljački objasni
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:14   #95
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da samo kaj ih svatko tumači na svoj način, što znači da ta simbolika predstavlja subjektivne osjećaje koje izlažete kroz pseudoznanost kao izgovor za prevare, komplimente ili vrijeđanje. Na primjer ti me ne voliš i imaš potrebu "kroz simboliku" nazivati me narcisoidnim, orak me interpretirala kao seksualnog boga jer je sapioselsualka, katurollaflora je rekla da sam hladan jer nju to pali i tak.

Čemu sve to, kaj nije jednostavnije komunicirati jezikom koji svi razumijemo.

Uzmi mene kao istinitu, mene tvoj Mars ne tangira kao ostale.

Mada je sve od toga tačno, i da si narcisoidan i sexualno opterećen i hladan kao i svaka Vodolija i racionalan kao svaki Merkur u Jarcu. Sve si to ti.

Istina, problem je uvek u tumačima.

Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
ne razumem astrološki jezik sve mi lijepo zdravo seljački objasni
Ja baš uvek mislim da sam maksimalno uprostila kada pišem.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:23   #96
jel bi bila tako dobra da prokomentiraš još jednu kartu?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:30   #97
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Uzmi mene kao istinitu, mene tvoj Mars ne tangira kao ostale.

Mada je sve od toga tačno, i da si narcisoidan i sexualno opterećen i hladan kao i svaka Vodolija i racionalan kao svaki Merkur u Jarcu. Sve si to ti.

Istina, problem je uvek u tumačima.

Pošto si jedina koja me pokušava vrijeđati i općenito do sad nitko nikoga tu nije pokušao vrijeđati putem horoskopa da se lako zaključiti da sam te istangirao više nego ikoju drugu ovdje.

Drago mi je da si napomenula seks, odličan primjer. Kažeš da sam opterećen seksom, a upravo je suprotno. Seks mi je kroz cijeli život bio pri dnu prioriteta, toliko da sam kroz cijeli period studiranja i začetka karijere potpuno zapostavio seksualni život (gotovo 6 godina bez ikakvog seksualnog kontakta).

Problem nije u tumačima, tumači su problem. Lažete sebi i lažete drugima. Opet, čemu to?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:30   #98
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
jel bi bila tako dobra da prokomentiraš još jednu kartu?
Hoću, samo prvo da odgovorim Lepri.

I da odmorim malo, izgubih sav enerdji.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:30   #99
Najbolja tema ikada

Vi pišite ja si bum sama složila kaj od koga hoću
__________________
Sve je važno.
Miaana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:32   #100
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Pošto si jedina koja me pokušava vrijeđati i općenito do sad nitko nikoga tu nije pokušao vrijeđati putem horoskopa da se lako zaključiti da sam te istangirao više nego ikoju drugu ovdje.

Drago mi je da si napomenula seks, odličan primjer. Kažeš da sam opterećen seksom, a upravo je suprotno. Seks mi je kroz cijeli život bio pri dnu prioriteta, toliko da sam kroz cijeli period studiranja i začetka karijere potpuno zapostavio seksualni život (gotovo 6 godina bez ikakvog seksualnog kontakta).

Problem nije u tumačima, tumači su problem. Lažete sebi i lažete drugima. Opet, čemu to?
Pa šta te vredja ako ti kažem da si narcisoidan?
Zar nisi i sam to rekao?

Da, Mars u Škorpiji je krajnost jer je fiksan.
I ume biti samodestruktivan koliko i destruktivan.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.