Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 02:39   #61
kako mogu do animacanisa
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 11:20   #62
pa ima web stranicu i tamo broj telefona
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:28   #63
guglala sam i nisam nasla
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:34   #64
upucat ću se iz motorne pile
prvi rezultat je na guglu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:26   #65
Question Animacanis hrana

zdravo!!!
evo danas sam setao svog psa i naisao sam na jednu trgovinu u kojoj ima za kupiti neka hrana za pse koja je zaleđena... mala vrecica... prozirna vrecica s zelenom naljepnicom... na naljepnici pise BARF i ANIMACANIS... prodavac mi je rekao da se hrana odledi dan prije upotrebe... jos je spomenuo da malo hrana smrdi... vec sam cuo za BARF... a valjda je to ista stvar... uglavnom zanima me ima li tko iskustva s tom hranom i preporucujete li je ?

saznao sam i web stranicu:
http://www.animacanis.hr

soso94ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:40   #66
Quote:
soso94ever kaže: Pogledaj post
zdravo!!!
evo danas sam setao svog psa i naisao sam na jednu trgovinu u kojoj ima za kupiti neka hrana za pse koja je zaleđena... mala vrecica... prozirna vrecica s zelenom naljepnicom... na naljepnici pise BARF i ANIMACANIS... prodavac mi je rekao da se hrana odledi dan prije upotrebe... jos je spomenuo da malo hrana smrdi... vec sam cuo za BARF... a valjda je to ista stvar... uglavnom zanima me ima li tko iskustva s tom hranom i preporucujete li je ?

saznao sam i web stranicu:
http://www.animacanis.hr

Ako imas uvjeta za drzati (dovoljno mjesta u frizeru), svakako preporucujem.
Ja da imam uvjete, definitivno bi s time hranila svoje pse, al nemam, pa im samo povremeno dajem ono kaj ja sprckam sirovo.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 23:20   #67
vani je uobicajeno da se hrana osim na policama nalazi i u frizerima. i trend prehrane sirovom hranom je u porastu

animacanisovu hranu ne poznajem, ali ideja je dobra
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 23:37   #68
soso jesi li vidio cijene?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 16:08   #69
da..jedna mala vrecica je 5 kn...a kilogram je 17 kn ako sam dobro shvatio
soso94ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 17:43   #70
A koliko treba psu od 50-60 kg? Mislim, dnevno.
Jelena-82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 19:02   #71
ja kao najveći problem vidim dobavljanje/skladištenje
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 17:11   #72
Quote:
Jelena-82 kaže: Pogledaj post
A koliko treba psu od 50-60 kg? Mislim, dnevno.
mislim barem 1,5 kg...vjerojatno više. ovisi koliko je pas aktivan.
matteya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 20:14   #73
Quote:
Jelena-82 kaže: Pogledaj post
A koliko treba psu od 50-60 kg? Mislim, dnevno.
To je ovako od oka tešk reći!O čemu se radi?Psi kao i ljudi, imaju različite metabolizme, pa obično ono što je jednom pedesetkilašu dovoljno, drugom može biti premalo ili previše.Okvirno psu od 50 kg mogla bi biti dosta jedna kila hrane, ali bi se moglo dogoditi i da treba dvije kile.
Zato, ako se odlučiš za takav način prehrane, preporučio bi da izvažeš psa i nakon 2-3 tjedna prekontroliraš težinu.Ukoliko mršavi, pojačaš i obratno.Počeo bi s 750 gr dnevno.

1 kg hrane stoji 17,08 kn.Pakirana je u vacuum vrečicama od 0,25, 0,50 i 0, 75 kg, a u kartonskim kutijama od 5 i 10 kg.Čuva se u zamrzivaču i rok trajanja je 6 mj.
U Za prešiću se može kupiti u pet sopu Vertigo
u Zadru u pet shopu Roma
u Dubrovniku u vet ambulanti u ebrangovoj i na Babinom Kuku u Rijeci na broj GSMa 0911208975
u Splitu na GSM 0993232254-dostava besplatna
u Zagrebu GSM 0993232252 -dostava besplatna

Svi ostali mogu dobiti hranu busom.
Ukoliko trebaš još informacija pitaj, ili tu ili u topicu gdje učestvujem, a možeš i na info na www.animacanis.hr
animacanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:01   #74
Hvala na informaciji. To onda zaista nije skupo je i konzerva Pedigreea 800 grama košta 16 kn. A ovo je zdravije.
Jelena-82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 14:57   #75
Quote:
Jelena-82 kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji. To onda zaista nije skupo je i konzerva Pedigreea 800 grama košta 16 kn. A ovo je zdravije.
Naravno da, "Svaki Cigan svojeg konja hvali"!;ali stvarno nemam konkurencije u kvaliteti.Proizvodim hranu od kvalitetnijih namirnica od bilo koga u svijetu, tako da bez ikakvih problema Nevjernim Tomama, dozvoljavam da se uvjere na licu mjesta u točnost takve tvrdnje.Još ako uzmeš da je pogon za proizvodnju opremljen, u najvećem dijelu, po NATO standardima, za dobavljaće hrane za njihove snage, složit ćeš se da se imam s čime hvaliti.
Osim toga, ukoliko se ukaže potreba, svakom ću psu složiti hranu prema njegovim trenutnim potrebama.Tako da će vrlo brzo prebroditi probleme, kao gastritis i razno razne alergijske reakcije na hranu, izazvane konzumacijom hrane proizvedene od otpada, ili neprimjerenog sastava.
Takve tvrdnje uglavnom izazivaju negativne reakcije, ali se na kraju događa da ti isti koji se podsmjehuju ili kritiziraju nemaju drugog izlaza, nego zatražiti pomoč.
animacanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 23:06   #76
okej, s obzirom da mi doma imamo JAKO izbirljivu njusku s osjetljivom probavom, postoji li nacin da se dodje do testne vrecice (platiti cu je, nije bed, samo mi ne treba 5 kg za pocetak) cisto da vidim hoce li htjet jest i hoce li imati vjetrove nakon obroka?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 23:44   #77
Kak bi se zaboga smrznuta hrana mogla slati busom???? Nemojte mi sad pričat teorije..... tvrdim da su to bedastoće.Busu pukne guma ili kvar ili zastoj, čeka se par sati i ode hrana k vragu jer se odmrzla i može se baciti. Osim toga zašto te hrane nema u npr. Zagrebu u Pet centru ili u nekom drugom pet shopu ili trgovačkom lancu već samo preko mobitela na narudžbu??? Meni je osim opreme mjesta gdje se sprema hrana vrlo važna i kakvoća i sadržaj te hrane a to ne mogu znatijer se dobiju iznutrice koje su sve izmiješane i iskašene i ni bog nezna što je unutra a ima i komada kostiju. Jedino jesto koje priznam za spravljanje hrane za mog psa je moja kuhinja i to je jedino čemu vjerujem, Sorry ali jednostavno ovdje meni ova priča na puno mjesta ima propuha i to velikog!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:23   #78
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
Kak bi se zaboga smrznuta hrana mogla slati busom???? Nemojte mi sad pričat teorije..... tvrdim da su to bedastoće.Busu pukne guma ili kvar ili zastoj, čeka se par sati i ode hrana k vragu jer se odmrzla i može se baciti. Osim toga zašto te hrane nema u npr. Zagrebu u Pet centru ili u nekom drugom pet shopu ili trgovačkom lancu već samo preko mobitela na narudžbu??? Meni je osim opreme mjesta gdje se sprema hrana vrlo važna i kakvoća i sadržaj te hrane a to ne mogu znatijer se dobiju iznutrice koje su sve izmiješane i iskašene i ni bog nezna što je unutra a ima i komada kostiju. Jedino jesto koje priznam za spravljanje hrane za mog psa je moja kuhinja i to je jedino čemu vjerujem, Sorry ali jednostavno ovdje meni ova priča na puno mjesta ima propuha i to velikog!
Ja pretpostavljam kad bi se ta hrana prodavala u pet centru da bi bila dosta skuplja jer bi na nju morao platiti i trgovačku maržu koja bi bila recimo 50 posto i eto ti - već bi koštala npr 26 kn kg. Trgovci baš ne distribuiraju robu zabadava.
Na kraju krajeva, imaš recepte na netu pa ju možeš raditi sam, svježu pa ćeš znati što je unutra ako baš tak ne vjeruješ.
Meni je isto problem sa mjestom držanja jer imam kombinirano škrinju-frižider pa mi škrinja ima tri ladice. Nama je to dosta, ali ne znam kud ugurat za psa...
Jelena-82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 12:27   #79
Jelena, ja ti svoju pesicu hranim Barfom i isto kako ti kažeš imam frižider sa tri ladice zamrzivača, trenutno je situacija da je jedna ladica puna barfom 10kg. po narudžbi, a mi se zguramo u ostale dvije..... čak razmišljam da kupimo neku malu škrinju 40l, jer mi je pseto oduševljeno Barfom.
__________________
....move in the right direction.....
inci26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 12:42   #80
jel se to mora prokuhavati nakon sto se odmrzne?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.