Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2013., 10:24   #841
Hvala ti puno na svemu, puno si mi pomogla. Koliko dugo joj je trebalo nakon skidanja da promaše s njima? Moja lijevom mlati i sada al desnu ne miče, vjerovatno iz straha jer su čačkali po njoj Tako je bilo i nakon skidanja aparata, 3 dana joj je trebalo da ju počne micat al to je nosila tjedan dana a ovo puno duže pa me strah da to ne bi ostavilo kakve posljedice tj ne micanje nogicom..
__________________
http://lpmf.lilypie.com/n9z8p1.png Ljubav moja
Waterfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 16:02   #842
Cure iz splita, gdje ici na uzv? Dr. Drnasin ne radi do daljnjega...uputnicu sam dobila...kako ide sa pregledima u bolnici? Nalazim samo na informacije iz 2010. Godine...
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 13:44   #843
Jel mi može netko preporučiti dječjeg privatnog ortopeda u zagrebu?trebala bi obaviti pregled + uzv, pa ako mi možete odma reć i cijene ..znam da se kreću oko 300kn al sam nedavno slušala na telki da su neki snizili cijene zato jer je teško doć na red u drugim bolnicama
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 10:55   #844
Ja preporučujem njih.

Zadnji put sam bila u studenom prošle godine i koliko me sjećanje drži pregled košta 400,00 kuna. Kao ortoped radi prim. Tomislav Đapić i to četvrtkom poslijepodne. Ali ipak je najbolje nazvati i raspitati se o terminu.

Ne znam koliko su vam bitni novci,ali možda možete i preko uputnice ići na Šalatu. Pošaljite uputnicu pa vidite kad bi mogli dobiti termin.
Kod njih svaki dan rad ambulantno dječji ortoped pa možete pokušati.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 14:16   #845
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko preporučiti dječjeg privatnog ortopeda u zagrebu?trebala bi obaviti pregled + uzv, pa ako mi možete odma reć i cijene ..znam da se kreću oko 300kn al sam nedavno slušala na telki da su neki snizili cijene zato jer je teško doć na red u drugim bolnicama
Predivan doktor Saša Tiefenbach

Pregled+uzv= 300 kn
__________________
mamin sin
bellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 12:40   #846
pozz.
da li netko zna gdje ima za kupiti ab.gačice ali platnene?
hvala
B&G&L is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 13:43   #847
Curka rodjena prije 8 tj. U rodilistu mi rekli da ne treba vjezba i siroko. Ped na prvom i drugom pregledu isto.
Dosli kod dr Milicic, specijalizantica pogledala curu i sve ok dok doktorici nijdd upalo nesto u oci, uzima sondu koja ispada van iz Uz i ponovo pregledava curu. Mala vristi, M stisce pondu ipita da li ima u obitelji netko problem s kukovima. Kaze da casica nije srasla do kraja, siroko povijanje, kont za 2 mjeseca ako nece biti dobro onda remencici. Dovidjenja. Nisam stigla nista pitat jer je sestra vec bila vani s malom. Nakon 5 min dolazi sestra, turne mi u ruku povijest bolesti i kaze naruceni ste u 9 mj.
Pise II+ obostrano s tim da je iznad plusa s obicnom olovkom napisan minus.
Da idem po drugo misljenje?
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:06   #848
Quote:
teta mina kaže: Pogledaj post
Curka rodjena prije 8 tj. U rodilistu mi rekli da ne treba vjezba i siroko. Ped na prvom i drugom pregledu isto.
Dosli kod dr Milicic, specijalizantica pogledala curu i sve ok dok doktorici nijdd upalo nesto u oci, uzima sondu koja ispada van iz Uz i ponovo pregledava curu. Mala vristi, M stisce pondu ipita da li ima u obitelji netko problem s kukovima. Kaze da casica nije srasla do kraja, siroko povijanje, kont za 2 mjeseca ako nece biti dobro onda remencici. Dovidjenja. Nisam stigla nista pitat jer je sestra vec bila vani s malom. Nakon 5 min dolazi sestra, turne mi u ruku povijest bolesti i kaze naruceni ste u 9 mj.
Pise II+ obostrano s tim da je iznad plusa s obicnom olovkom napisan minus.
Da idem po drugo misljenje?
Ja bi svakako otišla po drugo mišljenje.

Ako ništa onda barem da si ne predbacujem, e da smo otišli na vrijeme i na vrijeme počeli liječenje.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 15:04   #849
Quote:
Simple Fille kaže: Pogledaj post
Ja bi svakako otišla po drugo mišljenje.

Ako ništa onda barem da si ne predbacujem, e da smo otišli na vrijeme i na vrijeme počeli liječenje.
Tako je. Široko povijanje nije liječenje nego preventiva. ako treba remenčiće, trebalo bi ih što prije staviti da ih kraće nosi. Tom logikom sam se ja vodila pa smo otišli kod dr.Irhe po mišljenje, i ispalo sve ok.
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 23:21   #850
Hvala, narucila sam se kod dr. Tiefenbacha
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 10:06   #851
split-snimanje kukića

Za sve splicanke:
prije mjesec dana bili smo na prvom pregledu kukova kod dr. Ivanisevića privatno u poliklinici Salus,350kn,cekali preko pla sata,nije me bas dojmio dr.,pa smo sad za drugi pregled naruceni u drugog i to u poliklinici Matulic mislim da je cak i jeftinije 200 kn kontrola u dr.Tripalo,a prvi pregled je 250 kn.
A ona u Solinu Drnasin mi s prvim ditetom nije ostala u dobrom sjecanju,bila je sva zbunjena i primila nas je iza 19 sati kad nitko ne radi. Ocito nest radi na crno! Tako da kod nje vise nismo isli! a uvijek volim promjenit dr.da cujem bar dva misljenja
novamladamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 16:31   #852
Više nika d u dr.Ivaniševića,dr.Tripalo skroz ok. Ivanišević nije bas za djecu,nama rekao sve ok,a kod Tripalo moramo nisit kaisice ili gacice,sad mi je zao sta odmah nisam isla kod nje jer sad kasnim s kaisicima mjesec dana a moglo je sve bit dobro!!!
novamladamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 10:13   #853
Molim vas preporuku za uzv privatno u Zagrebu!
__________________
Viktore, moj Viktore
black kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 20:48   #854


Može li mi netko preporučiti privatnog ortopeda u Karlovcu kod kojeg bi se mogao napraviti uzv kukova bebe?
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:26   #855
Pozdrav,

Molio bih neku preporuku za privatnog ortopeda (pregled kukova) u Zagrebu.

Hvala.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:48   #856
dr. markovac na horvacanskoj.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 20:40   #857
molim vas gdje u rijeci mogu otici s bebom na privatan pregled kukova? i koliko otprilike kosta?
barby_brane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 14:29   #858
Na UZV kad je malenoj bilo 4 mj. nije se vidjela jezgra okoštavanja desnog kuka, dok je sve ostalo u redu. Je li tko zbog slične situacije ponavljao UZV?
muzikalno prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 16:55   #859
Quote:
muzikalno prase kaže: Pogledaj post
Na UZV kad je malenoj bilo 4 mj. nije se vidjela jezgra okoštavanja desnog kuka, dok je sve ostalo u redu. Je li tko zbog slične situacije ponavljao UZV?
Mojoj malenoj se sa 2,5 mj nije vidjela jezgra okoštavanja desno i dobila je remenčiće (bili smo u Klaićevoj)
k5irb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 21:50   #860
Samo zbog toga? Pedijatrica mi je rekla da kontrolni uzv nije potreban, da je bitno da je položaj kukova u redu, a jezgre okoštavanja se mogu pojaviti i kasnije. Pitala sam za uzv jer mi je radiolog koji je malenu gledao rekao da se ponavlja. Hvala na odgovoru.
muzikalno prase is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.