Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 04:55   #3161
Treba ga i znati staviti prvi puta.. pogotovo ako je čovjek spretan kao ja Davno je to bilo...
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 12:05   #3162
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Prerano ti je (sudeći po načinu kako si sve opisala).
Bit će ti jasnije kad ćeš imati 25, ali svakako se nikud ne žuri.
Da, ovo može zvučati čudno.
Dakle, vrlo vjerojatno ćeš "to obaviti" daleko prije 25-e.
Ali kad ćeš imati 25 i osvrnuti se natrag na ovo vrijeme, tada ćeš shvaćati što smo pisali ovdje.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 22:35   #3163
Evo dakle jedno pitanje.djevac, nisam još ni ušo u prave godine, al jebga nek se nađe znanje.

Znači zanima me kako ide kod svršavanj, pogotovo ako je i cura neiskusna. naravno da ne ću doć i reć ''e sad bi bilo vrijeme da ga izvadim''

Dakle?
prolazničar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 00:10   #3164
a da ti kupiš kondome prije prvog puta? tako ide... a ako ti nije dovoljno sigurno, onda ga i izvadi. btw, nemaš što govoriti... osim neke stvari koje ne uspiješ "samo napraviti", tj u nekim situacijama promjena položaja, itd.


zapravo, ako te pale prostote, imaš što govoriti, al nisi na to mislio
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 09:02   #3165
I mislio sam kupit kondome al takodjer sigurno neć prvi put iskušavat jel probušen ovo ono, radije ću vadit. al mislim nemogu si zamislit kak bi to trebalo izgledat ja ga izvadim skinem kondom i počnem drkat a ona me blijedo gleda?
prolazničar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 14:03   #3166
nemoj skidat kondom(čistije je, skini kad svršiš), i nemoj nju zapostavit za to vrijeme(diraj ju, ljubi, što li već)...ako se bojiš da će spasti/pući, kupi sada i uči se (nasamo)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 10:47   #3167
Quote:
poduzetnik1 kaže: Pogledaj post
pozdrav
u srednjim dvadesetima sam i još sam djevac
no osobno nemam problema s tim,nikakav psihički pritisak,osjećaj sramote i sl.nisam ružan,izlazim često,budem u ženskom društvu često i sl.,razlozi su dost banalni zašto još nisam stupio u odnose no ne bi o njima...naime nitko mi još nije prigovorio ni niš slično glede mog 'problema' vjerojatno zato što se i ja tak ponašam glede tog
no jedna stvar me ipak kopka
volim bit iskren i ne lagat o bilo čemu no evo kak ja gledam na to
curi kojoj se sviđam trenutno ne bi mogo reć istinu da još nisam stupio u odnose jer bi imao osjećaj žaljenja za tu curu što mora imat posla s djevcem

možda savjeti djevojaka da čujem što bi one lakše primile i dal bi ih to povrijedilo na neki način il bi voljele ipak ne čut istinu i što bude?
Dakle ovako,

ako planiraš nešto s tom djevojkom i pri tome mislim na vezu/seks bilo bi pametnije da joj kažeš da ti je prvi put, vjeruj mi od laganja nema ništa

Da meni dečko kaže da je još uvijek djevac a ima dvadeset godina bilo bi mi nekako drago, to znači da ne želi s bilokim već s nekim do kog mu je stalo...
No to je samo moje mišljenje
Ego Analysis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 14:27   #3168
e brate lijepo ti odma reci ako je zenska za tebe i ozbiljna.. nemoj da se upustas a onda da se sramotis. budi iskren, kazi joj da ti je prvi put nek se ona pobrine za ostalo da bude dobro, ako vec pristane na to.

Mislim da ce se vrlo rado prhvatit posla.
matija62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 14:34   #3169
Quote:
poduzetnik1 kaže: Pogledaj post
pozdrav
u srednjim dvadesetima sam i još sam djevac
no osobno nemam problema s tim,nikakav psihički pritisak,osjećaj sramote i sl.nisam ružan,izlazim često,budem u ženskom društvu često i sl.,razlozi su dost banalni zašto još nisam stupio u odnose no ne bi o njima...naime nitko mi još nije prigovorio ni niš slično glede mog 'problema' vjerojatno zato što se i ja tak ponašam glede tog
no jedna stvar me ipak kopka
volim bit iskren i ne lagat o bilo čemu no evo kak ja gledam na to
curi kojoj se sviđam trenutno ne bi mogo reć istinu da još nisam stupio u odnose jer bi imao osjećaj žaljenja za tu curu što mora imat posla s djevcem

možda savjeti djevojaka da čujem što bi one lakše primile i dal bi ih to povrijedilo na neki način il bi voljele ipak ne čut istinu i što bude?
brate nemoj da se mi osramotis.. lijepo ti njoj priznaj istinu. ako stvarno mislis nest s njom imat najbolje je da joj odma kazes.
vidjet ces primit ce ona to super, a i bit ce joj zanimljivo sto ce te bas ona pouciti o necem "novom"..
matija62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 19:19   #3170
POzdrff
imam 19 godina i djevica sam...
dečko zna i spreman je čekat, razumije me, ne forsira, sve pet, čak je i ponosan na to da će mi bit prvi, voli on mene, volim ja njega...
e sad, uff šta me sram jooj , ovako
meni je to koma, nije tolko da me strah boli, znam da će bolit , kolko me sram da neću izgledat dobro, normalno,..da on neće bit zadovoljan, da ću samo ležat ko drvo, ma samo molim da se ne onesvjestim od srama...
i užas mi je to što ću krvarit, znam da je to sve normalno, al
šta da radim?
tako mi je prekrasno kraj njega, sve super, trnci, ojećaj, nama ljepšeg nego prespavat kod njega...i sad idem na fakultet za tjedan dana i vidjet ćemo se valjda dva puta mjesečno (ako).... nema pritiska, ali ja ga svejedno osjećam...
__________________
....Heretik je čovjek koji gleda vlastitim očima....
... vjera ometa stjecanje znanja...
ArianaBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:01   #3171
Quote:
poduzetnik1 kaže: Pogledaj post
pozdrav
u srednjim dvadesetima sam i još sam djevac
no osobno nemam problema s tim,nikakav psihički pritisak,osjećaj sramote i sl.nisam ružan,izlazim često,budem u ženskom društvu često i sl.,razlozi su dost banalni zašto još nisam stupio u odnose no ne bi o njima...naime nitko mi još nije prigovorio ni niš slično glede mog 'problema' vjerojatno zato što se i ja tak ponašam glede tog
no jedna stvar me ipak kopka
volim bit iskren i ne lagat o bilo čemu no evo kak ja gledam na to
curi kojoj se sviđam trenutno ne bi mogo reć istinu da još nisam stupio u odnose jer bi imao osjećaj žaljenja za tu curu što mora imat posla s djevcem

možda savjeti djevojaka da čujem što bi one lakše primile i dal bi ih to povrijedilo na neki način il bi voljele ipak ne čut istinu i što bude?
ja sam oduvijek svima govorila da sam djevica prije nego su me išta i pitali hehe, i nije me toga bio sram. onak, upoznala bih se s nekim i kad bi počeli o ljubavi pričat, samo čuješ mene "ja sam djevica!" pola kafića se okrene a mene baš briga...
moj jedan dečko je bio djevac i to mi je priznao na jedvite jade a samo zato jer sam ja bila s njim totalno otvorena ( mislim da nikada više neće ni upoznati takvu direktnu curu ) uglavnom, nismu se puknuli iz razloga što sam ja to htjela napravit s nekim tko ima iskustva.... al eto, sto ljudi, sto čudi
proxx_anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 10:17   #3172
posto imam djevojku vec....4 godine,s kojom sa prosao sve promjene..koje se mogu dogoditi....razmislajo sam o tome prvom putu....interesujeme me to da li je mogu povrijediti ili izazavt gadjenje....molio bih djevojke da odgovore na ovo.....da li je moguce da je ozbiljno povrijedim..ako pogresno udjem tako da kazem....ne bih zelio da to ispadne lose...volim je vise od svega..i fantasticno izgleda..ne zelim da pomisli da je do nje....pls help brzo..16 mi je godina njoj je 17...pls

Zadnje uređivanje armin.ba : 26.09.2010. at 10:22.
armin.ba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:33   #3173
cek sa curom si 4 god i jos se niste poseksali?????wtf
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:33   #3174
mladi ste al ipak....
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:13   #3175
Quote:
katie19 kaže: Pogledaj post
mladi ste al ipak....
Al ipak kaj... trebali su se sa 13 poseksat? Kaj ti pricas? Pa normalno da se nisu prije 16. godine poseksali i da su sad o tome poceli razmisljat. Ti shvacas koliko je 16-4 ???
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:48   #3176
de ajd ne možeš pogrešno ništa napravit.... vjerojatno će je toliko zaboljet da će pomislit da se nešto "nenormalno" dogodilo i htjet će prestat, al to je sve ok. tako mora. jbt, cure su kao nježniji spol a uvijek trpe veća sranja...

bar je tako meni bilo, vrisnula sam od boli i rekla mu da se makne sa mene i da me ostavi na miru, jadan dečko me pogledao ko da mi nije dobro.
proxx_anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 17:10   #3177
huuh.......malo mi je cudno pitat..koja je poza najbolja za ovo...prvi put..joj osjecam se tako cudno sto pitam... ali eto recite..samo da je njoj lakse...samo na nju mislim citavo vrijeme.pls odgovorite

Zadnje uređivanje armin.ba : 26.09.2010. at 17:28.
armin.ba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 18:39   #3178
vidim da ti nitko neće odgovorit, pa ću evo ja, koja se svog prvog sexa ne želi ni prisjećati... ali eto, bolje ikakva nego nikakva pomoć.

phehe uopće je glupo razmišljati o pozama kad je prvi sex u pitanju. doduše, za mene to nije vrijedilo al sad nisam ja u pitanju ...
najljepše ćete se osjećat ako ćete to napravit u krevetu, naravno, ti na njoj ne žurit, i tu i tamo se sjeti pitati jel joj to ok što joj radiš
čim je ona na tebi ona to puno žešće osjeti i onda joj je i bol jača pa mislim da to ostavite za neki drugi, treći, petnaesti put

sretno i lijepo se provedite hehe
proxx_anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 19:43   #3179
hvala puno...doista ste pomogli
armin.ba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 23:16   #3180
Quote:
poduzetnik1 kaže: Pogledaj post
pozdrav
u srednjim dvadesetima sam i još sam djevac
no osobno nemam problema s tim,nikakav psihički pritisak,osjećaj sramote i sl.nisam ružan,izlazim često,budem u ženskom društvu često i sl.,razlozi su dost banalni zašto još nisam stupio u odnose no ne bi o njima...naime nitko mi još nije prigovorio ni niš slično glede mog 'problema' vjerojatno zato što se i ja tak ponašam glede tog
no jedna stvar me ipak kopka
volim bit iskren i ne lagat o bilo čemu no evo kak ja gledam na to
curi kojoj se sviđam trenutno ne bi mogo reć istinu da još nisam stupio u odnose jer bi imao osjećaj žaljenja za tu curu što mora imat posla s djevcem

možda savjeti djevojaka da čujem što bi one lakše primile i dal bi ih to povrijedilo na neki način il bi voljele ipak ne čut istinu i što bude?

Kao prvo o kakvom 'poslu s djevcem' pricas? svako zna sta je sex i kako izgleda, tako da nema potrebe da smatras da ce imati nekog posla, pa jel?
ja bih iskreno bila pocastvovana da mi kaze da mu je prvi put. to mi je bas lijepo jebi ga, od dva partnera s kojima sam bila, svaki je imao poprilican staz xD bivsi momak s kojim sam dugo bila u vezi narocito, a ni ovaj sadasnji nije daleko. xD
kazem ti opet, mislim da bi trebao reci, ja bih se lijepo osjecala kad bih to znala i to mi je fakat lijepo
Hana246 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger