Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 16:09   #81
Evo ja sam iz Osijeka.Danas sam poslao papire,ali ja pohađam 4 godinu škole i poslao sam dopis od škole da pohadam 4 godinu,ali ne znam hoće li mi prijavu uvažiti.Ako neko ima iskustva molio bih pomoć.
Trebam maturirati u 2 mjesecu.
Vrlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:13   #82
Quote:
drz_nedaj kaže: Pogledaj post
ja sam proso vec..

ti si iz os i već si proso??
croatia385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:15   #83
Quote:
Vrlje kaže: Pogledaj post
Evo ja sam iz Osijeka.Danas sam poslao papire,ali ja pohađam 4 godinu škole i poslao sam dopis od škole da pohadam 4 godinu,ali ne znam hoće li mi prijavu uvažiti.Ako neko ima iskustva molio bih pomoć.
Trebam maturirati u 2 mjesecu.
ne znam za take "slucajeve"..
ja sam zavrsio prosle godine cetverogodisnju.. iso bzvze na faks jednu godinu i sad idem na policiju..
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:21   #84
Hvala na pomoći,ja sam poslo papire pa ako me prime...
Ako ne,svejedno maturiram u 2 mjesecu tako da cu se sigurno do 24 godine prijaviti.
Jel zna netko jel svake godine primaju ili?
Vrlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:22   #85
Quote:
Vrlje kaže: Pogledaj post
Evo ja sam iz Osijeka.Danas sam poslao papire,ali ja pohađam 4 godinu škole i poslao sam dopis od škole da pohadam 4 godinu,ali ne znam hoće li mi prijavu uvažiti.Ako neko ima iskustva molio bih pomoć.
Trebam maturirati u 2 mjesecu.
nece ti uvažiti jel treba svjedodžba 4 razreda i svjedodžba završnog rada(mature), a ti ceš tek u 2 mjesecu marurirat..
mrki18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:35   #86
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
ti si iz os i već si proso??
dobra veza.. al kontam da ni to nije sigurno vise
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:41   #87
Quote:
drz_nedaj kaže: Pogledaj post
ja sam proso vec..
Stari o cemu ti trabunjas.
Ili je to ono, kao imam neku vezicu pa sam siguran da ne trebam ici na pojedine provjere.
panzers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:19   #88
ljudi ovako, nisam bio na testiranju ali iz pouzdanih informacija znam da je jako puno kandidata palo, znači jako puno.. po grupama su bili i od jedne grupe-50 ljudi je 20 palo samo na psiho testu, a ostala večina na fizičkom. eto toliko od mene.. bio sam prestrašen al sada mi je užasss....
vedro777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:05   #89
ej ajde pisite kako je bilo na testiranjima??? jel isto kao i prosle godine ..?? jel se kaj promijenilo? ajde pomozite nama koji cekamo testiranja... ovo čekanje ubija!!!!!!
cvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:15   #90
Znači jel ide ovako;

Psihotest>>>Test fizičke spremnosti>>>Liječnički

Uvjeren sam da bi fizički mogao proci, za psiho li-la
Valjda me nebi kasnije otpilili zbog dioptrije, taman ja malo iznad dopustenog.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:24   #91
Quote:
vedro777 kaže: Pogledaj post
ljudi ovako, nisam bio na testiranju ali iz pouzdanih informacija znam da je jako puno kandidata palo, znači jako puno.. po grupama su bili i od jedne grupe-50 ljudi je 20 palo samo na psiho testu, a ostala večina na fizičkom. eto toliko od mene.. bio sam prestrašen al sada mi je užasss....

odkud ti sad to
croatia385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:36   #92
Quote:
vedro777 kaže: Pogledaj post
po grupama su bili i od jedne grupe-50 ljudi je 20 palo samo na psiho testu, a ostala večina na fizičkom.
pa jbt sta vi ocekujete?? nemos doc tamo ko muva bez glave i ocekivat da ces proc.. jbt treba se i pripremat malo.. bez obzira sto imam i vezu i sve, opet se pripremam tj. treniram, trcim itd..

:S

Quote:
panzers kaže: Pogledaj post
Stari o cemu ti trabunjas.
Ili je to ono, kao imam neku vezicu pa sam siguran da ne trebam ici na pojedine provjere.
definitivno trebam ic na provjere i ostalo.. ali se ne bojim ko ostali

Zadnje uređivanje Lady_D : 27.10.2010. at 09:58.
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:59   #93
Quote:
vedro777 kaže: Pogledaj post
ljudi ovako, nisam bio na testiranju ali iz pouzdanih informacija znam da je jako puno kandidata palo, znači jako puno.. po grupama su bili i od jedne grupe-50 ljudi je 20 palo samo na psiho testu, a ostala večina na fizičkom. eto toliko od mene.. bio sam prestrašen al sada mi je užasss....
istina je,.....meni je frendica pala,padaju jer se nisu pripremili,i kažu ti kakav si ispao na testu
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 19:55   #94
Ljudi moji.. mene samo zanima Dali zadarska zupanija (naravno i zagrebacka) idu odmah nakon 19.studenog ili jos kasnije????
I Čestitam onima koji su dosada vec upali!!
Marijaxoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 20:30   #95
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
kakav je psihotest??? i koliko je palo

Pa ko i svake godine, osim onaj spacijalni test, čini mi se da je prvi, onaj vizualni , prošle godine je bilo sa ciglama, ove godine su geometrijska tijela "omotana" . Znači dobiješ neko geometrijsko tijelo omotano , i onda imaš 3-4 ponuđena "neomotana" i onda moraš odg koje tijelo odgovara tom omotanom.. ( a jesam ga sad smrsio, neznam kako da ti objasnim ) ...palo je negdje desetak ljudi, možda malo više, u mojoj grupi...
cro_cop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:17   #96
Quote:
cro_cop kaže: Pogledaj post
Pa ko i svake godine, osim onaj spacijalni test, čini mi se da je prvi, onaj vizualni , prošle godine je bilo sa ciglama, ove godine su geometrijska tijela "omotana" . Znači dobiješ neko geometrijsko tijelo omotano , i onda imaš 3-4 ponuđena "neomotana" i onda moraš odg koje tijelo odgovara tom omotanom.. ( a jesam ga sad smrsio, neznam kako da ti objasnim ) ...palo je negdje desetak ljudi, možda malo više, u mojoj grupi...

ovako nesto???

http://www.o-tozagorje.tb.edus.si/_u...oli/frame.html
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:32   #97
Quote:
cro_cop kaže: Pogledaj post
Pa ko i svake godine, osim onaj spacijalni test, čini mi se da je prvi, onaj vizualni , prošle godine je bilo sa ciglama, ove godine su geometrijska tijela "omotana" . Znači dobiješ neko geometrijsko tijelo omotano , i onda imaš 3-4 ponuđena "neomotana" i onda moraš odg koje tijelo odgovara tom omotanom.. ( a jesam ga sad smrsio, neznam kako da ti objasnim ) ...palo je negdje desetak ljudi, možda malo više, u mojoj grupi...

tnx..je matematika zajebana
croatia385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:34   #98
Quote:
drz_nedaj kaže: Pogledaj post
definitivno trebam ic na provjere i ostalo.. ali se ne bojim ko ostali
ma bas lipo
plavusa1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:58   #99
http://www.inteligencija.net/2009/11...ed-za-mup.html

ovo mi izgleda malo strasno.. ne sve, ali ima dosta zajebanih..
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:00   #100
jel tko bio u ponedjeljak
tmbx66 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.