Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 00:23   #81
Jel ti misliš da smo 0-24 na forumu? Uostalom, ako se znalo da će se kupiti ban za spamove zašto su se nakupile dvije stranice? Bili ste svjesni da kad Zod ili ja to vidimo da lete banovi, zašto si onda to dopustiti pa poslije plakati kako smo nepravedni?

Nisi mi odgovorio na pitanje.

Oprosti što sam moderator 2 pdf-a, imam život i što ne stignem preseliti svaku temu.

Ali pazi - ova tema postoji da bi se ljudi razjasnili o nečemu. Znate to. Isto kao što smo i svi svjesni da je otvorena tema bila čista provokacija.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:28   #82
Kako si odma vidjela temu za Kacunara, a nisi vidjela ove druge?
I vi niste nakon spamova dali banove, nego ste zatvorili temu i kasnije svece izigravali!

Da svratiš pola sata dnevno sve bi stigla riješit, ali vas nema po 2 dana pa onda serete tu. Kad treba nekome parcijalu ili karton stisnut prvi ste na lopti. U skoro 2 godine pisanja ovdje sam upoznao odličnu ekipu, našli smo se više puta i ako nekome to smeta, nabijem ga na kurac. Shvatit ćete prije ili kasnije da bez nas petero neće biti ovog pdfa, samo ćeš pisati klincima kako da se jebu bez kondoma, a da ne zatrudne! Pozdravit će vas 1-2 još sutra u oproštajnom pismu!!

Ciao!
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:46   #83
Dobila sam prijavu na mail. Prvo sređujem prijave.

Pola sata dnevno? Ti stigneš sve novo pročitati u pola sata? Ozbiljno? Svaka čast na tome.
Nisam plaćena za ovo i ne moram svaki trenutak svog slobodnog vremena posvetiti moderiranju niti sam dužna svaki put kad se pojavim na forumu moderirati.

Opet ću te pitati - je li ijedan ban ili karton koji sam dala bio nepravedan?

Ne, nitko nema ništa protiv vas, što i sam znaš, i ne napadaj me iz bijesa kad si jako dobro svjestan da nisam ništa skrivila. Ne diži se u visine - na ovom pdfu se uvijek skupljala ekipa i uvijek će se skupljati, niti ste vi prvi koji ste se skupili i odlučili otići niti ste zadnji.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:53   #84
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Ne, nitko nema ništa protiv vas, što i sam znaš, i ne napadaj me iz bijesa kad si jako dobro svjestan da nisam ništa skrivila. Ne diži se u visine - na ovom pdfu se uvijek skupljala ekipa i uvijek će se skupljati, niti ste vi prvi koji ste se skupili i odlučili otići niti ste zadnji.
sku je u pravu... nisam dugo vamo, al evo ovih 6 mj. sta san vamo nije bilo tesko primijetit koja je standardna ekipa na pdf-u i ko je uvik bio tu do kasnih/ranih sati zajebava se na chatu itd... i dosta je bio zivlji pdf sa tom ekipom... u zadnje vrime kad god dodes, vidis 2-3 nova posta, sve se umrtvilo, a aktivne teme uglavnom budu neke otvorene od strane padobranaca koji postavljaju glupa pitanja ili po stoti put otvaraju neku temu...
sta se tice nekih tema, znalo se i vidilo ko je trollao (npr. po komentarima na slike) i onda bi se tema zatvorila zbog 2-3 takve budale... takve je tribalo u startu maknit i sve bi bilo uredno...
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:56   #85
Zašto si mi dala karton za sliku ovce?

Da je bila kakva sisata ženska to je u redu...

Diskriminacija
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 01:00   #86
Dobio si karton za spam i offtopic - više offtopic postova na temi, karton je jednostavno pao na ovcu, mada ona nije ništa kriva doduše, uvijek ti mogu i na ostale postove dati karton
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 01:17   #87
ma ja sam malo osjetljiv na ovcu, jbg praktički mi je žena
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 09:15   #88
SOPA nam krade wikipediju vi nam ubijate iovako polumrtav podforum.



__________________
It must be humbling to suck on so many different levels.
dead_end is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 09:28   #89
jedni od rijetkih ljudi koji su stalno aktivni i odavno su tu dobiju ban zbog gluposti
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 11:27   #90
Knjiga žalbe i prijedloga, ne random komentara

S obzirom da su redovni, trebali bi znati koje gluposti se kažnjavaju a koje ne.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 16:38   #91
eto van sad pdf teens bez nas, nisan očekiva da ćeš ti banirat radi pizdarija mislija san da se bar ti znaš zajebavat ako je več oni zodiac idiot..aj živili
jen-dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 00:36   #92
ne znam stvarno di da pitam... mislim da je ovo najprikladnije mjesto pa se ispričavam ako nije...

gdje je cijenjeni moderator Zodiac, trebal bi ga nekaj?
celtic_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 21:41   #93
Slobodno mu pošalješ PM ako ga trebaš.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 21:59   #94
Aese!!! Zašto je ono moje bilo ignoriranje upozorenja? Rekla si da se ne smijemo vrijeđati, a bilo je vrlo jasno da ja nikoga ne vrijeđam, samo sam se našalio.

Inače, što se tiče ove rasprave gore, Aese ja navijam za tebe

(što više manje znači da si u pravu, čestitam na pobjedi u raspravi).
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:08   #95
Rekla sam da prestanete (ne samo vrijeđati, nego komentirati sve to što se odvijalo i offtopičariti) i nisam ti dala karton za quotanje upozorenja tak da...
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:21   #96
Quote:
Dear Neo The Anomaly,

You have received an infraction at Forum.hr.

Reason: Ignoriranje upozorenja moderatora.
-------

-------

This infraction is worth 20 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.


E sada, upozorenje je bilo ovo:

Quote:
Aese kaže:
Prestanite. Sljedeće postove kartoniram.

Vrijeđanje nije dozvoljeno. Ako smatrate nešto vrijeđanjem prijavite post i ne raspravljajte o tome na temi jer ću prestati brisati postove i na svaki ću lijepiti po 30+ bodova pa da vidimo dokle ćemo doći.
Ne razumijem, niti sam ikoga vrijeđao, niti sam išta strašno rekao, niti sam se nadovezao na onu debatu/svađu šta li već koju su imali idgaf i mjaumjau ako se ne varam.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:11   #97
jeste, preterali ste...

dexter0907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:18   #98
Quote:
dexter0907 kaže: Pogledaj post
jeste, preterali ste...

?
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 15:51   #99
Razlog: trollanje
Quote:
Quote:
BarbieGirlM kaže:
nisam zaključila da je pamet= inteligencija=osobnost
Vidim da ti je argumentacija jedna od jačih strana.

Quote:
ali reći da pamet, što god to bilo, nije dio osobnosti je isto kao i reći da oči nisu dio lica...
Vidim da ti je argumentacija jedna od jačih strana.
Krivo si napisala "kritično upućeni savjet", Aese.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:55   #100
Mogla sam ti dati karton za flejmanje, kršenje pravila ili custom karton 'bezobrazno podjebavanje' ali sam se odlučila za trollanje.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.