Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2005., 11:59   #81
Baš si to lijepo složio
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 12:56   #82
a jel neko zna kad bu došo ETHAN OF ATHOS na hrvatskom? ili di ga ima za kupit u orginalu-u algoritmu nema
tnx
arancina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 23:13   #83
jos jedan

Imam ih sve. Inace ne zivim u Hr ali svakin put kad svratim u zagreb skocim u algoritam i svaki put se obradujem kao malo dijete kad vidim novi naslov. No vec vise od pola godine nista... Obicno sam ih cuvao za neke godisnje. Nju i Toma clancyja, onako fini, tusti, debeli, taman su za 2 tjedna baskarenja. nosio sam te knjige i na kanare i da bahame a bogme i na zahodu ih citam


Ocemo jos!
__________________
Susjed27
Susjed27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 20:00   #84
Thumbs up miles vorkosigan

nedavno sam postao x-net korisnik, trazio forum o Milesu i nasao danas. kao sto se iz nicka moze vidjeti ljubitelj sam Bujoldice, prvotni nick koji sam htio je zauzet, pa je na red dosao drugi najzanimljiviji lik iz serijala. Zelim samo reci da podrzavam zelju za jos nastavaka (pa makar i kloniranih).
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 21:12   #85
e

Vidio neki dan prezime na jednom zvonu portafona - "Koudelka"
__________________
Susjed27
Susjed27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 02:11   #86
Re: miles vorkosigan

Quote:
vorpatril kaže:
nedavno sam postao x-net korisnik, trazio forum o Milesu i nasao danas. kao sto se iz nicka moze vidjeti ljubitelj sam Bujoldice, prvotni nick koji sam htio je zauzet, pa je na red dosao drugi najzanimljiviji lik iz serijala. Zelim samo reci da podrzavam zelju za jos nastavaka (pa makar i kloniranih).
Onaj idiot Ivan?
ontopic, mislim da mi je samo Ethan promakao
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 20:57   #87
ne smatram Ivana idiotom. naravno nije ratnik niti lumen kao bratic mu, ali je OK.
No, da se svega prisjetim (jer dosta davno sam sve citao) pocinjem danas od pripravnika. Nazalos i meni je promakao Ethan. Nikada ga nema u knjiznici.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 21:55   #88
da, Ethana ni ja nisam uspio nabaviti u knjižnici ali sam ga uspio naći na netu, naravno samo na engleskom, pa koga zanima neka kaže pa mu mogu mailom poslati
Aries21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2005., 05:05   #89
Quote:
vorpatril kaže:
ne smatram Ivana idiotom. naravno nije ratnik niti lumen kao bratic mu, ali je OK.
No, da se svega prisjetim (jer dosta davno sam sve citao) pocinjem danas od pripravnika. Nazalos i meni je promakao Ethan. Nikada ga nema u knjiznici.
Miles je do 6te godine mislio daje Onaj Iditot Ivan Vorpatril njegovo puno ime
I meni je OK, pogotova kad malog gada baci u kadu ledene vode
Definitivno nije lumen, jeste vojnik.
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2005., 15:11   #90
Quote:
Biber kaže:
Miles je do 6te godine mislio daje Onaj Iditot Ivan Vorpatril njegovo puno ime
I meni je OK, pogotova kad malog gada baci u kadu ledene vode
Definitivno nije lumen, jeste vojnik.
da, upravo to sam mislio kad sam rekao da pocinjem ponovo citati, neke detalje s vremenom zaboravis. ipak, bilo je situacija u kojima je bio kljuc rjesenja, pogotovo kad su u pitanju dvorske i ine "situacije"
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 16:20   #91
Ethana sam vidio u algoritmu prije 2 tjedna. i sam sam ga lani tao kupio. Znači da ga nabavljaju, samo treba češće svratiti
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 21:31   #92
Quote:
Aries21 kaže:
da, Ethana ni ja nisam uspio nabaviti u knjižnici ali sam ga uspio naći na netu, naravno samo na engleskom, pa koga zanima neka kaže pa mu mogu mailom poslati
meni, meni.
Još ako ima kakvo mjesto di bi se moglo skinut još SF literature...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 02:27   #93
joj jesam i ja konjina ...
ovdje je Ethan
http://www.fictionbook.ru/en/author/...than_of_athos/
ima jos puno ljepih stvari
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 15:53   #94
Elli ne bi uništila Ivana!!!! Ivan je inteligentan lik. Da nije zar bi Miles njemu povjeravao svoje misli i osjećaje i toliko se oslanjao na njega?! Ivan je toliko inteligentan da shvaća da se mora praviti blesav kako bi izbjegao sve manipulacije i zakulisne urote koje se zbivaju na Barrayara.
I nemojte da vam Milesova manična genijalnost uništi sve likove. Jer Miles (iako je jedan od najboljih i najupečatljivijih likova koje sam čitala) ne bi ni upola bio toliko fenomenalan da nije imao velikog Komarrskog koljača za oca, Cordeliu za majku, Botharija (najvećeg čudaka od svih) kao tjelesnog čuvara i cara kao brata po mlijeku. Za Milesa je očekivano da bude "velik" jer je odrastao okružen velikim ljudima!
A nešto od toga svega je pokupio i Ivan i trebali bi ga više cijeniti.
 
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 16:14   #95
Ethan u algoritmu?
Na hrvatskom ili engleskom? Bio ja prosli tjedan tamo i na hrvatskom dijelu ga nema.
__________________
Susjed27
Susjed27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 01:44   #96
ivan je tamo najpametniji. samo se pravi blesav jer mu tako više paše. meni je on super.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 12:24   #97
nema ethana na hrvatskom uopce ja mislim ja sam si isprintala ovo sa stranice i procitala ako netko zeli isprintanu kopiju koja meni vise i ne treba neka se javi.

meni fali moja cetaganda, negdi sam je zametnila, a to mi je, ironicno, uz pamcenje najdraza knjiga
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 22:04   #98
trenutno ponovo čitam Barrayar. Imam jedno pitanje, kako izgovarate, odnosno kako u glavi čujete čuveno "Barayarci" onda kada to Cordelia kaže. jeste li to probali glasno reći, ne znam, kao ja recimo, meni to zvuči onako kotrljajuće r s porugom u glasu.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 14:12   #99
Ja to zamišljam izgovoreno s ironijom u glasu.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 12:09   #100
Nego...
Vratimo se na početak foruma CITATI IZ KNJIGE.
Imam ja 2 koja koristim već 4 godine
" Niti jedan plan bitke ne preživi prvi dodir sa neprijateljem"
" Nagrada za dobro obavljen posao je teži posao"
Aahz56 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.