Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 17:24   #21
Quote:
Ginny_Black13 kaže: Pogledaj post
On je rekao da su bogu svi jednaki - i siromašni i bogati
Ovdje se govori o tome da je bogatima teško ući u kraljevstvo božje
Prema tome - bog očito više voli siromašne i nisu mu svi jednaki
Onima koji se uzdaju u imanje... moze netko biti bogat, a uz to dobar, posten... Nije kljucna stvar u kolicini novca ili imovine koju posjedujes, nego je bitno na koji nacin si postavio prioritete.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:04   #22
Quote:
Ginny_Black13 kaže: Pogledaj post
On je rekao da su bogu svi jednaki - i siromašni i bogati
Ovdje se govori o tome da je bogatima teško ući u kraljevstvo božje
Prema tome - bog očito više voli siromašne i nisu mu svi jednaki
Ne mozes to samo tako protumacit.Ako si bogat Bog te ne voli.Nema logike zar ne?


Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Onima koji se uzdaju u imanje... moze netko biti bogat, a uz to dobar, posten... Nije kljucna stvar u kolicini novca ili imovine koju posjedujes, nego je bitno na koji nacin si postavio prioritete.
Evo on je to dobro objasnio.


Al dosta off topica sad
__________________
Dubrovnik
Pero1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:32   #23
od bogatih ljudi, jos su mi gori siromasni koji se kurce kad dobiju nesto para.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:37   #24
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Da, ajmo malo puno generalizirati.
Baš.

Ja nisam bogata ali imam solidno novaca tako da nemogu po sebi reći, ali imam prijatelje i prijateljice koje imaju puno novaca i može se reći da su bogati. Svako je drugačiji. Neki imaju normalne obitelji neki ne, ali to nema veze s novcem. Pa tako se neki ponašaju ovako a drugi onako. Nema pravila. Moj dečko je iz dosta imućne obitelji, i iako ja nemam tako velik stan kao on, ili nemamo dva auta nego jedan i koji nije tako skup, nikad se nitko prema meni nije odnosio ne znam kako napuhano ili nešto. Ljudi su najnormalniji prizemljeni i tako. A sad Bože moj, ako si oni mogu priuštiti malo bolju odjeću, to je druga stvar.
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:44   #25
Budimo realno, od nas tu nitko ništa nema.
Imamo samo roditelje zasad
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:46   #26
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Budimo realno, od nas tu nitko ništa nema.
Imamo samo roditelje zasad
Ja imam i bolesti.
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:46   #27
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
je kurac ti bogatuni umisljeni imaju obicno disfunkcionalne obitelji i svi su umisljeni i razmazeni, nemoj da te to dira, novac=/=sreca
ajde ne pričaj gluposti. disfunkcionalne obitelji imaju i dekintirani i bogati. novac je sreća, više nego išta drugo, tipa ljubav ili neki slični kurac

Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
lijepo je imati novac ali ako je covjek gad onda moze to okacit macku na rep
a gadovi ne mogu biti sretni?

Quote:
Pero1950 kaže: Pogledaj post
Na kraju krajeva; svako nosi svoj kriz i pred Bogom smo svi jednaki,i bogati i gladni,i veliki i mali itd.


Quote:
Ginny_Black13 kaže: Pogledaj post
Isus pogleda naokolo i reče učenicima svojim: "Kako je teško bogatima ući u kraljevstvo Božje!" Učenici se uplašiše od riječi njegovih. A Isus im opetova: "Djeco, kako je teško onima, koji se uzdaju u imanje i dobro, ući u kraljevstvo Božje! Lakše deva ide kroz iglene uši, negoli bogataš u kraljevstvo Božje." (Marko 10,23-25 ŠA)
Gh0st is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:54   #28
Quote:
Gh0st kaže: Pogledaj post
ajde ne pričaj gluposti. disfunkcionalne obitelji imaju i dekintirani i bogati. novac je sreća, više nego išta drugo, tipa ljubav ili neki slični kurac



a gadovi ne mogu biti sretni?






znas kak mi se da sad objasnjavat po ovoj vrucini, reci cu samo kljucna rijec je umisljeni, ak ti mislis da ti novac moze kupiti ljubav, srecu i takve stvari onda zivi i dalje u tom uvjerenju laznom

i btw previse bullshitas
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:54   #29
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Ja imam i bolesti.
Al si pametna.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:03   #30
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
znas kak mi se da sad objasnjavat po ovoj vrucini, reci cu samo kljucna rijec je umisljeni, ak ti mislis da ti novac moze kupiti ljubav, srecu i takve stvari onda zivi i dalje u tom uvjerenju laznom

i btw previse bullshitas
naravno da si tih uvjerenja kad ti je najveći problem u životu skinut junf

novac da ne može kupit sreću koliko imaš godina? 16?
Gh0st is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:05   #31
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
znas kak mi se da sad objasnjavat po ovoj vrucini, reci cu samo kljucna rijec je umisljeni, ak ti mislis da ti novac moze kupiti ljubav, srecu i takve stvari onda zivi i dalje u tom uvjerenju laznom

i btw previse bullshitas
Pa ono, može mi kupiti psa = ljubav. Može mi kupiti putovanje po svijetu = sreća. I prilično sam sigurna da su osobe koje imaju novaca zdravije od onih koji nemaju jer žive u boljim uvjetima i mogu si priuštiti različita liječenja. I ne, nisam rekla da te osobe ne dobivaju raku, sidu ili nešto, ali činjenica je da im je lakše jer im novac omoguća sve što trebaju da bi si to olakšali.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:06   #32
Quote:
Gh0st kaže: Pogledaj post
naravno da si tih uvjerenja kad ti je najveći problem u životu skinut junf

novac da ne može kupit sreću koliko imaš godina? 16?

volim kad neko uleti sam tak i bolje me pozna nego ja sam sebe

iskreno ne da mi se raspravljati s nekim ko je na mentalnoj razini djeteta

Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Pa ono, može mi kupiti psa = ljubav. Može mi kupiti putovanje po svijetu = sreća. I prilično sam sigurna da su osobe koje imaju novaca zdravije od onih koji nemaju jer žive u boljim uvjetima i mogu si priuštiti različita liječenja. I ne, nisam rekla da te osobe ne dobivaju raku, sidu ili nešto, ali činjenica je da im je lakše jer im novac omoguća sve što trebaju da bi si to olakšali.
sad mozemo raspravljati koju vrstu ljubavi i tak to, isto tako za srecu, neki su sretni s vrlo malo nekima nikada dosta, poanta svega je da kad imas para da se ne ponasas ko razmazeni kreten i sve pet, ovi kaj nabijaju nos drugima to kaj imaju pare su za mene umisljeni panjevi
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:08   #33
aha :tapštapš:
Gh0st is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:16   #34
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
sad mozemo raspravljati koju vrstu ljubavi i tak to, isto tako za srecu, neki su sretni s vrlo malo nekima nikada dosta, poanta svega je da kad imas para da se ne ponasas ko razmazeni kreten i sve pet, ovi kaj nabijaju nos drugima to kaj imaju pare su za mene umisljeni panjevi
I na svaki tvoj argument, koji zasad nisi iznio nijedan, ja imam protuargument.

Pa ne znam, idem na privatni faks na kojemu puno ljudi ima jako puno novaca pa se nitko od njih ne ponaša kao razmaženi kreten niti nabijaju drugima na nos pare ili slično.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:18   #35
Ni ja ne poznajem takve koji drugima nesto nabijaju na nos... Randy ocito gleda previse filmova
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:22   #36
govorim o liku koji je pokrenuo temu, rekao je da se kurce s parama pa na takve slucajeve sam mislio, ne govorim da je vecina takva omg
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:24   #37
Quote:
Aese kaže:
Može mi kupiti putovanje po svijetu = sreća.
Sta je s ljudima danas, kaj nemate boljih stvari za radit.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:25   #38
Quote:
Neo The Anomaly kaže: Pogledaj post
Sta je s ljudima danas, kaj nemate boljih stvari za radit.
Što fali putovanju?
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:35   #39
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Što fali putovanju?
I mene zanima

Ja obožavam putovati, fala Bogu pa imam prilike
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:43   #40
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
I na svaki tvoj argument, koji zasad nisi iznio nijedan, ja imam protuargument.
Wtf? On ti nije postavio nikakav argument, ti ne znas koji ce on argument postavit, a ti vec imas protuargument? Kako mozes imat protuargument ako ti je argument nepoznat?
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.