Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 10:36   #521
Meni je trailer bio tak tak. Ali nakon prvog filma više ne očekujem mnogo..
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:36   #522
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:33   #523
Stravično loš trailer. Nakon prvog koji je bio fenomenalan, ovo je totalno razočaranje.
a49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:36   #524
Ovi kristalni vukovi su skroz cool. Zna netko o njima više ? Sumrak7 ?

Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:51   #525
Trailer me uopće nije hajpao. Nije bilo niti jednog ''wow'' momenta da su me prošli trnci.
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:59   #526
Star Wars VIII: The Last Jedi (2017)

Odlican trejler. U pravom smjeru SW tonaliteta i nije podlegao South Park ekipi. Ipak Ryan cijeni svih 6 epizoda kako cesto kaze.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:04   #527
Trailer je dobar, samo sve skupa izgleda ko eye candy, fali grubosti i izlizanosti iz oriđiđi trilogije. Čudno je vidjeti tako ispoliran svijet nakon iskustva novog Blade Runnera.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:17   #528
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:19   #529
^ Ljudi će grabiti te igračke ko nekad Groota
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:20   #530
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Trailer je dobar, samo sve skupa izgleda ko eye candy, fali grubosti i izlizanosti iz oriđiđi trilogije. Čudno je vidjeti tako ispoliran svijet nakon iskustva novog Blade Runnera.


Meni uopce nije cudno. To je to.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:18   #531
Trailer je kao skup klasičnih Disneyjevih crtića o Miki Mousu, Snjeguljici, Petru Panu i Alici u zemlji čuda, u moderniziranoj verziji. Sramotno, nakon fenomenalnog Rogue One koji je jedini donio dašak OT. Ovo će biti žešći bullshit, kao i TFA. Još će se dogoditi da će mi se zbog ovoga PT pomaknuti iz apsolutne nepodnošljive katastrofe u podnošljivo.
a49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:22   #532
pa ne znam, trailer mi je kao dobar, al opet one AT mašine (samo veće) napadaju neku resistance/rebel bazu, opet ulazi tip u crnom sa crvenim lightsaberom i u pratnji onih "zimskih" storm ili shock troopera, opet se vrata od baze polagano zatvaraju dok princeza Leia gleda i neko domorodačko bijelo stvorenje ulazi i opet učitelj trenira učenika i opet mi izgleda da učenik odlazi od učitelja protivno volji učitelja. još samo fali zaleđivanje poe damerona na kraju. jel netko ovdje gledao imperij uzvraća udarac?

mogao sam progutati ozbiljne sličnosti Nove nade i Sila se budi, jer su mi svi bili simpatični i uživao sam to sve skupa gledat bez obzira na manjak inovacije, ali ako Posljednji Jedi bude preslika Imperija uzvraća udarac onda je to živa katastrofa. Još pogotovo što sam baš nabrijan s tim "posljednji jedi" baš očekujem puno
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:41   #533
Best Reactions To The Latest "Star Wars: The Last Jedi" Trailer
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:02   #534
Dobar je trailer- po tonu je dovoljno sličan SW-u, dakle epizodama 4 do 6, ali je opet dovoljno različit da izgleda originalno i zanimljivo. Čak me počelo zanimati što će biti. Ne kao kad sam bio mali pa me zanimalo što će biti sa Lukeom, Vaderom i pobunjenicima, ali ipak me dovoljno zanima da jedva čekam da film stigne.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:03   #535
Hamill zvuči više kao Joker nego Skywalker
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:07   #536
Star Wars VIII: The Last Jedi (2017)

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Hamill zvuči više kao Joker nego Skywalker


Meni zvuci vise kao Skywalker. Odlican je.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:19   #537
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Meni zvuci vise kao Skywalker. Odlican je.
Tebi tako, meni onako, nekome čak zvuči i kao Mark Hamill. Sto ljudi...
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:31   #538
Ne mogu ja to...čim vidim Kyla kako se ljuti i baca stvari prođe me volja za gledanjem. Totalni antiklimaks.

Pobunjeni teen dečkić i disney princezica, eto, to mi tako trenutno izgleda.

Ali naravno da ću gledati, možda sam u krivu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:35   #539
Gledat ce se, ali slazem se. Kylo ima nula karizme kao negativac. Kad se sjetim kako su ljudi kukali na mladog Anakina, on je barem imao tu vibru "najbolji sam". Ovoga bi prvo natjerao da napise zadacu, a onda mu uzeo novac za marendu
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:56   #540
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Hamill zvuči više kao Joker nego Skywalker
Eto vidiš,meni opet nekako kao Trickster iz Flasha.

btw,nije me se baš dojmio trailer,izuzev neprežaljene generalice Leie.Ona i Mark su jedini razlog zbog kojeg ću otić pogledati film.
Snokov izgled mi se sad čini nekako puno prirodniji nego u hologramu,koliko sam uspio vidit u onoj sekundi.
Vebster is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.