Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2015., 00:23   #21
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
...
i da, jeka, koji fakultet je završio?
FER.
Jeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:40   #22
Quote:
Jeka kaže: Pogledaj post
FER.
Neka si odabere zvijer od laptopa, sumnjam da nemate para, makar na rate. Mislim..čovjek je diplomirao na jednom od najprestižnijih fakulteta u državi, ako ne i šire. Ili laptop na rate ili u kešu 2000 eura.

Što se mene tiče, ja sam dobio lovu. Ručak, odnosno večera se podrazumijeva.

Moje čestitke!
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:46   #23
Eto, a ja nisam dobila ništa niti za prvu a niti za drugu diplomu.
Možda da upišem još koji pa će se smilovat?
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:57   #24
Putovanje, novac ili ako znaš nešto da osoba žarko želi...
Ja sam nakon promocije bila samo na svečanom ručku i ne mogu se sjetit poklona. Mislim da, s obzirom da nakit bas ne nosim, bio je novac u pitanju ...nešto simbolično, ili ništa. Hmmm..idem se mami bunit.
Sestra za doktorat dobila komplet nakit swarovski za uspomenu, bilo joj je drago.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:02   #25
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
I moja će uskoro, stoga rado čitam prijedloge.
Ovisi, čini mi se, o tome kakav je tko. Svečani ručak će svakako biti, no po mojoj volji - za nju i za rodbinu. Valjda ima malo i mojih zasluga, a ona će to pretrpjeti
koje su to roditeljske zasluge?
geni?
stanarina?
rucak?
polaganje ispita?
tjeranje na ucenje?

__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:15   #26
Quote:
hellaa kaže: Pogledaj post
Eto, a ja nisam dobila ništa niti za prvu a niti za drugu diplomu.
Možda da upišem još koji pa će se smilovat?
pisati djedu mrazu
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 15:24   #27
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
pisati djedu mrazu
sigurnije mi je napisati na forumu
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:17   #28
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
koje su to roditeljske zasluge?
geni?
stanarina?
rucak?
polaganje ispita?
tjeranje na ucenje?

O genima ne bih. Stanarinu i ostale troškove ne bih ionako naplaćivala studirala-ne studirala. Ispite nisam polagala umjesto nje, a ni učila niti je tjerala na učenje.
Ipak umišljam si da sam malo pridonijela. Vidjet ćeš kad dođe vrijeme.
Nije mi dužna niti bih joj išta spominjala u vezi s tim, kao što ni ja nisam bila dužna ni obavezna činiti što sam činila. Ali ukrast ću taj obiteljski ručak za sve ručkove po narudžbi, za sve kućanske poslove kojih je u potpunosti bila pošteđena, za sve titranje oko nje u ispitnim rokovima i krizama učenja, za (možda nepotrebna) taksiranja jer ne stiže... i druge sitnice...
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:22   #29
Quote:
Jeka kaže: Pogledaj post
Moram se pohvaliti, odnosno pohvaliti sina, koji je u roku diplomirao težak fakultet.

Međutim, sad se pitam kako ga prigodno nagraditi.

Organizirati mu neku feštu, "okrenuti janjca" ili slično, nije baš primjereno
jer sigurno neću znati i moći okupiti ekipu do koje je njemu stalo ...

On sam nije baš "sensible" za jednostavno ga pitati, jer nema živaca razmišljati,
pa kod njega nema razumne sredine između odgovora "Ne treba ništa!"
i neke nerealistične želje koju je teško ispuniti ako si prosječnog imovnog stanja ...

Uglavnom, kako ste (ili kako biste) vi nagradili takvu diplomu djeteta?
nije bitno "u roku", bitno je da se završi.

inače, meni su moji kad sam magistrirala pravo kupili kvalitetan ručni sat s posvetom i dali 3000 kn plus 50 eura i (od bake)komplet goblena ručno rađenih.... da si ostavim na štednji tu lovu....nek se nađe.... pa onda kupujem s vremenom kad mi dođe potreba za nečim....
sat i gobleni su doživotna uspomena lova dođe i prođe......ali dobro dođe

kad sam dala zadnji ispit, profeštala sam to s prijateljima i svatko je donio neku sitnicu - bocu vina, bombonjeru, ručno rađen nakit, knjigu, futrolu za mobitel....

promociju još čekam hahhaah! tko zna , možda se još nešto nađe obično rodbina daje poklone povodom promocije, a kad se dade zadnji ispit /obrani diploma - uskaču roditelji/prijatelji

Zadnje uređivanje ChillOut Lounge : 23.08.2015. at 23:40.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:28   #30
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post

moj izbor poklona






btw, ja sam covjek koji uvijek nadje razlog za tulum/festu, i moja obitelj isto, tako da se nakon diplome tulum podrazumijevao (koji su roditelji financirali, ja sam samo birala ekipu, cugu i klopu)
jedan nakon obrane diplomskog, jedan nakon promocije
na dan diplome, promocije i zaboravio si - dan polaganja zadnjeg ispita!!! Kod mene bio dernek kad sam dala zadnji ispit.... čitavu večer pa do 3 ujutro...
partibrejkeru
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 09:57   #31
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
O genima ne bih. Stanarinu i ostale troškove ne bih ionako naplaćivala studirala-ne studirala. Ispite nisam polagala umjesto nje, a ni učila niti je tjerala na učenje.
Ipak umišljam si da sam malo pridonijela. Vidjet ćeš kad dođe vrijeme.
Nije mi dužna niti bih joj išta spominjala u vezi s tim, kao što ni ja nisam bila dužna ni obavezna činiti što sam činila. Ali ukrast ću taj obiteljski ručak za sve ručkove po narudžbi, za sve kućanske poslove kojih je u potpunosti bila pošteđena, za sve titranje oko nje u ispitnim rokovima i krizama učenja, za (možda nepotrebna) taksiranja jer ne stiže... i druge sitnice...

a pogotovo "druge sitnice".
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 20:08   #32
Nakon što sam obranila diplomski rad muž me odveo na ručak, a nakon promocije sam s obitelji otišla na ručko-večeru. Za dar sam dobila sat.
Meni dosta.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 00:47   #33
Pokušavam se sjetit al brijem da od staraca nisam niš dobila kad sam diplomirala
Taj dan smo si naručili ćevape

Za promociju nisam baš niš dobila, moj komad mi je cvijeće dofural i sat kupil a frendica isto nešto nemrem se sjetit kaj (brijem da je bilo neko cvijeće i još neš). Plan je kao ić nekam jest poslije promocije al mene su ubile štikle (nakon 3 sata stajanja ) i bilo je jebeno zima i mećava pa sam odustala jer mi se nije dalo preparkiravat i opet našetavat i bio mi je pun k svega. Onda je plan bio neki drugi dan otić ali nismo

Svi su me stalno ispitivali da kaj želim, ovo ono a ja sam stalno govorila da ne znam jer fakat nisam znala. Pa sam završila sa tonom jebenog cvijeća.

I tak...
Blank Page is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 23:32   #34
Diplomirala sam na kraju ljetnog roka kad su svi prijatelji već otišli doma, tako da sam naknadno otišla na večeru s njima i posebno sa svojima.

Od njih sam dobila nekakav nakit, torbicu, cipele, ne sjećam se svega.

A od mame sam dobila 1000 ojra. Kako sam uvik bila šparna, tako su me ti novci trajali i trajali...
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 20:56   #35
Neko putovanje u skladu sa novcanim mogucnostima.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 14:43   #36
Glasam za neko putovanje ili za novac.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 14:50   #37
Ne želim nikakvu nagradu. Dovoljna je nagrada što su mi omogućili studiranje i financirali me sve vrijeme. Nadam se da ću se ja njima odužiti kada pronađem posao.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:53   #38
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ne želim nikakvu nagradu. Dovoljna je nagrada što su mi omogućili studiranje i financirali me sve vrijeme. Nadam se da ću se ja njima odužiti kada pronađem posao.
ako mi moja kći jednog dana kaže ovakvo nešto, kupit ću joj auto. i stan
i psa ću joj čuvati kad bude išla na more.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 19:08   #39
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ako mi moja kći jednog dana kaže ovakvo nešto, kupit ću joj auto. i stan
i psa ću joj čuvati kad bude išla na more.
aaaaaaaaaaaaahhaahahha, zakon
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 20:52   #40
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ako mi moja kći jednog dana kaže ovakvo nešto, kupit ću joj auto. i stan
i psa ću joj čuvati kad bude išla na more.
mama?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.