Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 14:51   #981
ja sam u cukeraju uzela tortu. mejlom sam im poslala sliku koju je mali htio na torti. oni su ju isprintali i ukrasili tortu. sve sam riješila telefonski i mejlom i samo došla po tortu u dogovoreno vrijeme (i platila naravno). na njihovim stranicama mali je odabrao tortu, našao si je na netu fotku koju želi i to je to.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 15:05   #982
Mi smo narucivali tematske torte iz Butika torti u Savskom gaju i iz Meli na Tresnjevci. Rade svasta, a torte su jako fine

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 15:18   #983
ja u vinceku kupujem.
voćni parfe, ticino pokrivka, 300kn.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:43   #984
Ima li koja igraonica a području Zagreba koja iznajmljuje prostor u koji možemo donjeti vlastitu hranu, cugu i sl.???? A da sat korištenja ne prelazi 100-200kn....
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:03   #985
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Ima li koja igraonica a području Zagreba koja iznajmljuje prostor u koji možemo donjeti vlastitu hranu, cugu i sl.???? A da sat korištenja ne prelazi 100-200kn....
Čarobna šuma na Knežiji ali ne znam cijenu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 15:04   #986
Lumtu u Harambasicevoj, isto ne znam cijenu
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 16:21   #987
Za sada sam dobila info za Čarobnu šumu.
Najam prostora i animatora za 2h je 450kn. Hranu, piće i torta donosimo sami.
Jedino ne znam da li torta mora biti iz slsstičsrnice ili može biti i iz "kućne radinosti".

Očekujem još neke odgovore pa javim.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 16:51   #988
Carobna suma ti jedino nema bas nekih sprava, i aju jedan mali tobogan i to jeto
I dosta je mali prostor sve skupa, najbolje da odes vidjeti
Frendica je imala tortu iz slasticarnice
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 18:45   #989
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Carobna suma ti jedino nema bas nekih sprava, i aju jedan mali tobogan i to jeto
I dosta je mali prostor sve skupa, najbolje da odes vidjeti
Frendica je imala tortu iz slasticarnice
Hvala na infu.

Upravo dobila info i za Lumtu.
Najam prostora na 3h je 550kn, a prostor+animator za 3h do 15 djece 650kn.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 16:52   #990
Pozdrav!

Mali slavljenik bude 10 godina, pa gledam nešto možda malo posebnije od klasičnog igranja na ročkasima. Uvijet je plaćanje na rate, Zagreb, u centru ili širem centru, bilo bi 20-tak djece na 2 sata.

Zanima me ako netko zna kakve u proslave npr. u Laboratoriju zabave, Educareni i Muzeju suvremene umjetnosti, i koliko su klinci bili zadovoljni tim proslavama u odnosu na plaćeno? Može prijedlog za još neku opciju?

I iz drugih igraonica mi se mogu javiti na pp sa svojom ponudom.
pikzibner7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 19:20   #991
Za vece su mi fora u Zoo ili Muzeju automobila
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 21:37   #992
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Za vece su mi fora u Zoo ili Muzeju automobila
Ozbiljno???
Kaj se to moze???
A gdje u 12 mj proslaviti rockas a da nisu klasicne igraonice???
Cisto da znam sto potraziti kad dodje vrijeme, posto doma nemamo mogucnosti, a ove klasicne igraonice su im vec ono.....isfurane....
Cini mi se da je to puno lakse sa proljetno/ljetnom djecom.... Veci izbor, dok su zimska djeca osudjena na klasicne igraonice

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 21:54   #993
Da, imas organizirano to
Meni je fora i u vlaku, moze i za zimsku djecu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:07   #994
Je li tko slavio dječji rođendan na Bundeku/Jarunu u travnju?
Klinci nam imaju rođendane u rasponu od 4 tjedna (6,4 i 2 godine) u travnju pa jedan od ta 4 vikenda će siiiigurno biti lijepi (samo ne bi baš za Uskrs) pa sam došla na ideju da im svima zajedno proslavimo. Što mislite?

I ne bi čak popodne, nego ujutro od 10 pa dok ostanemo.., nareske, pola odojka (da se ne fajtamo za roštilj), grickalice, tortu..
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:52   #995
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
Ozbiljno???
Kaj se to moze???
A gdje u 12 mj proslaviti rockas a da nisu klasicne igraonice???
Cisto da znam sto potraziti kad dodje vrijeme, posto doma nemamo mogucnosti, a ove klasicne igraonice su im vec ono.....isfurane....
Cini mi se da je to puno lakse sa proljetno/ljetnom djecom.... Veci izbor, dok su zimska djeca osudjena na klasicne igraonice

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Muzej automobila? Super ideja!
pikzibner7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 09:47   #996
postovi koji su skrenuli s teme su premješteni ovdje.

Zadnje uređivanje gargamišamel : 05.03.2017. at 15:59.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 09:54   #997
Podižem...
Cura slavi 9. rođendan u travnju. Sviđa joj se proslava u igraonicama, sad je zadnje bila je jednom ročkasu u Cinestaru (i to joj je dobro,ali ništa posebno). Naravno da poslije svake proslave (tuđeg) rođendana izlazi iz igraonice s mišlju "i ja bih tamo slavila", no to je relativno brzo pusti. Izrazila je želju da bi ona slavila 9. rođendan doma, ja jesam za to, ali svjesna sam da imamo mali stan (prenakrcan) i da je više od jedne prijateljice gužva, te da bi trebala imati vrašku organizaciju da to prođe dobro. Uz to muž nikako nije ta tu opciju, kaže radi manjka prostora (ja još gruntam bil li bilo ikako izvedivo )

Ono što bi maloj bilo zanimljivo je i neka nesvakidašnja proslava tipa traženja blaga, proslava u zoo-u ili neki eksperimenti (možda i kakva radionica sa sklikanjem?). Dva su problema: koliko to košta i bi li djeca bila za to zainteresirana (nisu svi djetinjasti kao moja mala koja sanjari o potrazi za blagom).

Imate li ideje za takve rođendane? Gdje gledati? Iskustva?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:02   #998
mi razmisljamo za iducu godinu o onoj dvorani za penjanje, na skorpikovoj. ne znam cijene ali rekla bi da je to sve vise manje isto.
nismo jos bili tam na rockasu ali cula sam d aj esuper.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:08   #999
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Ono što bi maloj bilo zanimljivo je i neka nesvakidašnja proslava tipa proslava u zoo-u

koliko to košta i bi li djeca bila za to zainteresirana (nisu svi djetinjasti kao moja mala koja sanjari o potrazi za blagom).

Imate li ideje za takve rođendane? Gdje gledati? Iskustva?
Na stranici Zoološkog imaš informacije o rođendanima, ja sam gledala prošle godine, ali sam se kasno sjetila, valjda treba mjesecima unaprijed rezervirati. Ono što se meni ne sviđa je da na 5 djece mora ići jedan roditelj, tj. odrasla osoba, a ne znam baš koliko bi roditelji bilo oduševljeni tom idejom. Barem je tako bilo, ne znam je li se što promijenilo.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:13   #1000
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
mi razmisljamo za iducu godinu o onoj dvorani za penjanje, na skorpikovoj. ne znam cijene ali rekla bi da je to sve vise manje isto.
nismo jos bili tam na rockasu ali cula sam d aj esuper.
Uh, takva proslava bi bila vjerojatno zanimljiva svoj djeci koja bi došla na rođendan, ali moja bi to shvatila kao kaznu (danas me obavijestila da imaju tjelesni i da će vjerojatno igrati Graničara...pogled je odavao sve. Mrzi tjelesni).

Nisam još čula za takvu proslavu.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.