Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2016., 19:37   #281
Gledali smo Carevo novo ruho. Oznaka je 5+ cini mi se tak da sam znala da mom malom to nebu previse interesantno, ali mislim da bi bolja bila oznaka 7+.... a i to je upitno. Cini mi se preapstraktno, a i vokabular je neprimjeren i po meni tesko razumljiv djeci do 7/8 godina..

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:59   #282
Francesca, radije na kakvu farmu ili odite lijepo u Kezele, pa lijepo pojesti i popiti, životinjica koliko voliš...dijete će uživati<3<3
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 18:23   #283
Vidim da je nosorog gledala Duricu, pa da postavim pitanje (ne mora bit konkretno za nju):

Znam da su strip i kazalište dva različita medija,ali ako se djetetu svidio strip, hoće li mu se svidjeti i predstava? Je li sadržaj vezan za strip (knjjigu) ili su u predstavi druge situacije? Mada, možda to i nije toliko bitno.

EDit: KOliko sam čitala sad (isprike, gugl očito nije moj prijatelj), Durica kreće u školu (u stripu je inače predškolka (?))
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 22:55   #284
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Vidim da je nosorog gledala Duricu, pa da postavim pitanje (ne mora bit konkretno za nju):

Znam da su strip i kazalište dva različita medija,ali ako se djetetu svidio strip, hoće li mu se svidjeti i predstava? Je li sadržaj vezan za strip (knjjigu) ili su u predstavi druge situacije? Mada, možda to i nije toliko bitno.

EDit: KOliko sam čitala sad (isprike, gugl očito nije moj prijatelj), Durica kreće u školu (u stripu je inače predškolka (?))
da, prvi dan skole
nama je super super sjelo, jer je i ona tek nedavno krenula, bolji tajming nismo mogli potrefit

po meni prati stil stripa,al ne i sadrzaj, iako ima kopipejst dijaloga.
obzirom da moja zna strip napamet, komentirala je neke dijaloge da su drugaciji od knjige (tipa "nisu bakine naocale nego dedine, to su krivo rekli")
likovi,odnosi i karakterizacija su izvrsni, tak da su dodani dijalozi/radnja samo plus (a dost ih ima i iz knjige)

imaju kao i Lastana, pa odgovara an pitanja i objasnjava vokabular u predstavi
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 13:29   #285
pogledali duricu. genijalna je. stavili su i par scena iz stripa, mali ih je skužio.
lastan.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 13:54   #286
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
pogledali duricu. genijalna je. stavili su i par scena iz stripa, mali ih je skužio.
lastan.
bas mi je drago da ti se svidja
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 15:05   #287
kada se spominjao pubertet, ljubljenje i tak to počeo se cerekati i rekao je "fuj! bljak!"
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 18:01   #288
Gdje igra Durica?
Mojima (5 i 8) se jako svidjelo carevo novo ruho, samo preporucam prije pr dstave pokazati djeci tkalacki stan i kako se nekad tkala tkanina ako ne znaju
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 18:05   #289
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Gdje igra Durica?
Mojima (5 i 8) se jako svidjelo carevo novo ruho, samo preporucam prije pr dstave pokazati djeci tkalacki stan i kako se nekad tkala tkanina ako ne znaju
žar ptica
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 20:48   #290
kad dijete treba svoju ulaznicu?
ono, moja dvogodišnjakinja - sjedi na meni ili ima svoje mjesto?

još nismo bili u pravom kazalištu... nikako stići .
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 20:54   #291
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
kad dijete treba svoju ulaznicu?
ono, moja dvogodišnjakinja - sjedi na meni ili ima svoje mjesto?

još nismo bili u pravom kazalištu... nikako stići .
mi uvijek kupimo ulaznicu, nikad mi nije ni palo na pamet da ne kupim za nju (ili njega dok je bio manji).

mislim da na tresnjinoj stranici i pise nesto tipa da se kupuje ulaznica za svaku osobu, bez obzira na godine.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 08:34   #292
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mi uvijek kupimo ulaznicu, nikad mi nije ni palo na pamet da ne kupim za nju (ili njega dok je bio manji).

mislim da na tresnjinoj stranici i pise nesto tipa da se kupuje ulaznica za svaku osobu, bez obzira na godine.
to mi je logično.
s tim što onda treba hvatati neki od prvih redova da dijete vidi.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:06   #293
Samo u Maloj sceni moras kupiti za dijete i roditelja. U ZKL-u, Tresnji i CeKaTeu mozas samo 1 za sebe i dijete koje sjedi u krilu. Ja sam prvo uvijek kupovala pa mi je jedna blagajnica rekla ako mali sjedi u krilu ne trebaju 2 ulaznice.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 14:10   #294
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
to mi je logično.
s tim što onda treba hvatati neki od prvih redova da dijete vidi.
ma ne treba, vidi se sve jer su redovi jedan iznad drugog.
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Samo u Maloj sceni moras kupiti za dijete i roditelja. U ZKL-u, Tresnji i CeKaTeu mozas samo 1 za sebe i dijete koje sjedi u krilu. Ja sam prvo uvijek kupovala pa mi je jedna blagajnica rekla ako mali sjedi u krilu ne trebaju 2 ulaznice.
ovo bas i nije istina, ali ocito prolazi.
evo npr. c/p sa stranice Tresnje:

..... Također postoji i mogućnost ON LINE KUPOVINE (samo za izvedbe subotom i nedjeljom).
Svaki gledatelj, bez obzira na dob, obavezan je imati ulaznicu.

nikad mi nitko nije rekao da nisam trebala kupiti ulaznicu za dijete, a cesti smo posjetitelji u tresnji, zkl i maloj sceni.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 14:22   #295
Nisam vidjela ovo kaj si kopirala. Jednom smo bili u Tresnji i kupila sam dve ulaznice. Tam je super i kaj dobijes one crvene podmetace. Medutim malom je bilo neudobno i nije sjedio na tome nego meni u krilu. I drugi put sam opet isla i komentiram kolegi kak je bez veze da kupujem dve karte jer mi mali i tak sjedi u krilu, a onda mjesto propada jer je kakti zauzeto, a zapravo ce ostati prazno.
I tad mi je zena rekla da kupim samo 1. A u cekateu sam pitala jel mogu 1. Za ZKL se ne sjecam jesam li pitala ili kako je bilo...
Dokle god su klinci manji i sjede u krilu steta je da jedno mjesto propada pa da jos netko ne moze doci na predstavu.

Ovaj vikend smo bili u Cekateu i bila je bas velika guzva. Doslo je puno ljudi. Na kraju su po stepenicama stavili jastuke pa su svi stali.


Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 14:27   #296
Ja sam isto prije uvijek kupovala ulaznice za sebe i dvoje djece, a mlađa mi je uvijek sjedila u krilu jer je tako htjela. Dok mi jednom prodavačica na blagajni u Žar ptici isto nije rekla da ne moram kupiti kartu ako mi dijete sjedi u krilu. I nakon toga sam isto pitala i u Trešnji i u HNK i više nigdje ne kupujem ulaznicu za dijete koje sjedi na meni.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 14:51   #297
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
Ja sam isto prije uvijek kupovala ulaznice za sebe i dvoje djece, a mlađa mi je uvijek sjedila u krilu jer je tako htjela. Dok mi jednom prodavačica na blagajni u Žar ptici isto nije rekla da ne moram kupiti kartu ako mi dijete sjedi u krilu. I nakon toga sam isto pitala i u Trešnji i u HNK i više nigdje ne kupujem ulaznicu za dijete koje sjedi na meni.
a ocito se moze, iako na stranicama pise ovako kako sam kopirala.
i zadnji put me u zkl zena na ulazu cekala dok sam kopala po torbi da nadjem cetvrtu kartu. malu sam drzala u narucju, nis nije komentirala.
u svakom slucaju, moji ionako sjede svaki na svom sjedalu, tako da kako god okrenem, moram svakome kupiti kartu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 15:15   #298
U Maloj sceni treba ulaznica i za dijete i za roditelja bez obzira na to gdje dijete sjedi. Ovo govorim iz iskustva jer smo odgledali sve predstave za njen uzrast (2 godine i 9 mjeseci) i uvijek smo morali kupiti kartu i za nju
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:34   #299
Gledali duricu. Sinu (5g) je bila ok (on inace nije narocito zahtjevan) iako meni se cini da nije bas za njega, a cura je na zalost propustila zbog bolesti iako je to idealna predstava za nju, s obzirom da je ona nasa obiteljska durica. Cak je i junior primjetio koliko su slicne

Za sad nam je ove godine najbolje Carevo novo ruho...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:26   #300
Mi smo jucer gledali Muka malpg vuka u Maloj sceni. Preporuke

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.