Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 20:44   #61
Lijepo smo ti svi rekli da osoba na slici koju si okačila vrlo dobro izgleda. Još se brineš i o mačkama....

Stvara mi se duševna bol kada zamislim da bi se mogla upustiti u nešto s likom koji te ne poštuje ni dva posto i iskoristio bi te samo za vlastito pražnjenje, bez razmišljanja o tvojim osjećajima.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 02:14   #62
Quote:
Suzana30 kaže: Pogledaj post
Ne znam što da mislim o sebi...mijenjam raspoloženja iz sata u sat, zadovoljna sam sa sobom i mislim da sam zaslužila više ali sam svjesna i svojih mana i u čemu sam loša, ali znam i što mi dobro ide, ali problem je što nailazim na većinom ljude koji me vide u lošem svjetlu, a ne vide ono što je dobro kod mene. Puno energije trošim na negativne ljude oko sebe i borim se s tim da se maknem od takvih, što opet znači izolaciju i povlačenje.
Mislio sam više u smislu možeš li se uopće zamislit u odnosu s nekim od koga dobivaš ono što bi htjela, jer neki ljudi to ne mogu jer sami sebe vide u lošem svjetlu, pa onda pronalaze i takve partnere koji ih ne poštuju, ili budu sami.

Ako se možeš zamislit s nekim takvim, što si se onda uhvatila ovog lika, pa možeš nać nekog tko bi ti više odgovarao.
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:31   #63
Ne bi trebala gledati tako..
Ako ljudi svi ama svi bjeze od tebe-onda grjesis u necemu u svom pristupu ili odrazu prema ljudima..
No,realno,svi ljudi su danas vise manje teski i teretni a graditi poznanstva kad predjes 30tu je dosta tesko..svi vec furaju neki svoj film i imaju vec bliski krug prijatelja..
Tvoj problem nije u izgkefu,sasvim dobro izgledas vec u tvojoj nesigurnosti u sebe..ne volis onu svoju unutarnju ja i svoju osobu iznutra..
A to bi trebala biti jedna zajednicka cjelina..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 23:42   #64
halo
__________________
Bolje biti malo glup nego malo pametan
Maersk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 18:30   #65
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Lijepo smo ti svi rekli da osoba na slici koju si okačila vrlo dobro izgleda. Još se brineš i o mačkama....

Stvara mi se duševna bol kada zamislim da bi se mogla upustiti u nešto s likom koji te ne poštuje ni dva posto i iskoristio bi te samo za vlastito pražnjenje, bez razmišljanja o tvojim osjećajima.
pa hvalaa ))

Sjetila sam se ključne rečenice, koju sam rekla..kad mi se javio 1. put i počeli chatat, ja sam pogledale slike od tog dečka i vidjela da ima izgrađeno tijelo i ja, iskreno, u životu nisam ljepše vidjela, bolje od modela i svega što sam vidjela na televiziji ikad.

Osjetila sam se nekako nedostojno, šta ja starija kao kako me nije sram, šta će si misliti da sam prestara za njega i onda sam rekla pogrešnu rečenicu: "Šta bi ja dala da mogu osjetiti takvo tijelo barerm za 1 noć!"

2. razlog što sam to rekla je zapravo bio glavni razlog, a to je da ako pristanem na malo da se on neće preplašiti mene i pobjeći, kao neka nagodba, da ne ode od mene, znači u biti ja sam stvarno htjela spavat s njim za 1 noć.

To sam mu rekla. Mislim da sam s tim odmah pokazala koliko sam očajna i zbog toga vjerojatno je vidio da može manipulirat sa mnom ...

Zadnje uređivanje Suzana30 : 21.01.2017. at 18:40.
Suzana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 18:37   #66
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne bi trebala gledati tako..
Ako ljudi svi ama svi bjeze od tebe-onda grjesis u necemu u svom pristupu ili odrazu prema ljudima..
No,realno,svi ljudi su danas vise manje teski i teretni a graditi poznanstva kad predjes 30tu je dosta tesko..svi vec furaju neki svoj film i imaju vec bliski krug prijatelja..
Tvoj problem nije u izgkefu,sasvim dobro izgledas vec u tvojoj nesigurnosti u sebe..ne volis onu svoju unutarnju ja i svoju osobu iznutra..
A to bi trebala biti jedna zajednicka cjelina..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
pa ne bježe nego mi se sviđaju lijepi muškarci, a kod njih nemam šanse, pa onda poludim kad neki zgodan lik uopće hoće sa mnom razgovarat .

Nznm, po čemu misliš da ne volim sebe iznutra...? :?
Suzana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 20:58   #67
Ti
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:07   #68
Quote:
Suzana30 kaže: Pogledaj post
pa ne bježe nego mi se sviđaju lijepi muškarci, a kod njih nemam šanse, pa onda poludim kad neki zgodan lik uopće hoće sa mnom razgovarat .

Nznm, po čemu misliš da ne volim sebe iznutra...? :?
Povrsna si.
I sama kazes volis lijepe muskarce..
Znaci,jebe ti se zivo kakav je karakter i osoba..
Ja ne bih mogla imati tako uskogrudnu sliku,a malo sam starija od tebe.
Jeve mi se za lijepo lice ili sto je maher u krevetu ako je gad od covjeka sirovina ili nedojebano celjade..kuzis?
Mozes ti imati sanse i kod lijepog muskarca, samo treba znati pristup..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:31   #69
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Povrsna si.
I sama kazes volis lijepe muskarce..
Znaci,jebe ti se zivo kakav je karakter i osoba..
Ja ne bih mogla imati tako uskogrudnu sliku,a malo sam starija od tebe.
Jeve mi se za lijepo lice ili sto je maher u krevetu ako je gad od covjeka sirovina ili nedojebano celjade..kuzis?
Mozes ti imati sanse i kod lijepog muskarca, samo treba znati pristup..
Pa ne znam baš, tvoj savjet mi je na tragu čuvene krilatice kako svi možemo što god poželimo, samo uz pravi pristup.
Što baš nije sasvim točno. U praksi ima prilično malo izrazito lijepih muškaraca, pa ako je to glavni kriterij žene koja sama ne spada u gornjih 5% po izgledu, meni to zvući kao malo veći problem od ovog tvog rutinskog, otprilike, potrudi se....
Kada god netko, svejedno žena ili muškarac, ima tako uske i precizno naciljane kriterije, uglavnom u stvarnom životu ima i problem. Koliko ti poznaješ stvarno izrazito lijepih, s izgrađenim tijelom, dostupnih muškaraca, a približno prihvatljive dobi? Ja ne baš.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 13:18   #70
Quote:
Suzana30 kaže: Pogledaj post
pa hvalaa ))

Sjetila sam se ključne rečenice, koju sam rekla..kad mi se javio 1. put i počeli chatat, ja sam pogledale slike od tog dečka i vidjela da ima izgrađeno tijelo i ja, iskreno, u životu nisam ljepše vidjela, bolje od modela i svega što sam vidjela na televiziji ikad.

Osjetila sam se nekako nedostojno, šta ja starija kao kako me nije sram, šta će si misliti da sam prestara za njega i onda sam rekla pogrešnu rečenicu: "Šta bi ja dala da mogu osjetiti takvo tijelo barerm za 1 noć!"

2. razlog što sam to rekla je zapravo bio glavni razlog, a to je da ako pristanem na malo da se on neće preplašiti mene i pobjeći, kao neka nagodba, da ne ode od mene, znači u biti ja sam stvarno htjela spavat s njim za 1 noć.

To sam mu rekla. Mislim da sam s tim odmah pokazala koliko sam očajna i zbog toga vjerojatno je vidio da može manipulirat sa mnom ...
Živa si!

Ovo je već mali napredak, pa se nadam da s idućim nećeš ponoviti grešku.

NEGO: zašto misliš da je taj "prekrasni" dečko, od kojeg u životu nisi ljepšeg vidjela - htio nešto s tobom!?? Pogodi - sigurno ne zato što si mu ružna; Nemoj misliti da su muškarci dobrice i da čine "usluge" manje atraktivnim djevojkama / ženama. Ako se takav "apoljon"* dopisivao i sve ostalo što jest s tobom, to je zato što si ti njemu bila vizuelno privlačna. Ne zaboravi to!



________________
*fora iz "zločeste djece"
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 16:19   #71
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Povrsna si.
I sama kazes volis lijepe muskarce..
Znaci,jebe ti se zivo kakav je karakter i osoba..
Ja ne bih mogla imati tako uskogrudnu sliku,a malo sam starija od tebe.
Jeve mi se za lijepo lice ili sto je maher u krevetu ako je gad od covjeka sirovina ili nedojebano celjade..kuzis?
Mozes ti imati sanse i kod lijepog muskarca, samo treba znati pristup..
Jesam površna, patim na izgled, jednostavno si nmgu pomoći (podznak mi je Vaga ).

upoznala sam lijepih apolona još, ima ih dosta koji su mi zgodni ali su neki bili toliko tupavi, priglupi ili zatucani, npr. jedan je izgledao kao živući Ken od Barbie, čak mi je bio previše lutkast, e ali je taj imao agresivan ton: pošalji mi sliku, oćeš li, zašto ne odgovaraš???!! i nikad nije bio zadovoljan s mojim slikama, šalji još i još, a k...c mu je bio dosta dobar, ali jednostavno nije bilo kemije jer je imao jadan nastup.

Znači, zabadava ljepota i pločice ako nema nimalo stila niti šarma, odnosno da se stvori neka kemija između nas.

Na prvu me zasljepi ta ljepota, izgled, mišići , ali ako je grub, mislim bez stila grub i vrijeđa me, znači neki seljak iliti krkan - ja se istog momenta ohladim.
Suzana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 23:34   #72
Violeta,ne mozemo svi sto zelimo..
A pojam ljepotw nije isti mozda za tebe,mene,autoricu,kuzis!
Ja lijepe ljude tj muskarce toliko i ne zamjecujem..vise bih rekla da primjetim lijepe zene iz cisto estetike,sti mozda vise zagledam kakvu odjecu nosi,sminku,boju kose..
Muskarca cu primjetiti vise po sarmu ili nesto sto ce mi privuc ,jedan detalj,mozda kosa,oci,boja glasa..
Bilo koji kriteriji koji stalno moraju ostati u okvirina,bez mogucnosti odstupanja-su problem..u bilo kojem polju..
Suzana,eto ipak onda i sama kazes da kad pricackas ispod te "ljepote" nadjes trulezi koja te odbije..
Mislim,nije nelogicno htjeti lijepog il zgodnog il privlacnost..zasto bi itko htio manje?ali naravno ipak u paketu s ostalim kvalitetama


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 01:13   #73
Quote:
Suzana30 kaže: Pogledaj post

Na prvu me zasljepi ta ljepota, izgled, mišići , ali ako je grub, mislim bez stila grub i vrijeđa me, znači neki seljak iliti krkan - ja se istog momenta ohladim.
Balavac koji te zove "droljo" dok drugima tepa "mišiću, žirafice" nije seljak niti krkan, istina.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 01:24   #74
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Violeta,ne mozemo svi sto zelimo..
A pojam ljepotw nije isti mozda za tebe,mene,autoricu,kuzis!
Ja lijepe ljude tj muskarce toliko i ne zamjecujem..vise bih rekla da primjetim lijepe zene iz cisto estetike,sti mozda vise zagledam kakvu odjecu nosi,sminku,boju kose..
Muskarca cu primjetiti vise po sarmu ili nesto sto ce mi privuc ,jedan detalj,mozda kosa,oci,boja glasa..
Bilo koji kriteriji koji stalno moraju ostati u okvirina,bez mogucnosti odstupanja-su problem..u bilo kojem polju..
Suzana,eto ipak onda i sama kazes da kad pricackas ispod te "ljepote" nadjes trulezi koja te odbije..
Mislim,nije nelogicno htjeti lijepog il zgodnog il privlacnost..zasto bi itko htio manje?ali naravno ipak u paketu s ostalim kvalitetama


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Pa da, i meni je muškarac privlačan zbog cijelog paketa, a oko izgleda je dovoljno da je sasvim običan, normalan i samo ne niži od mene. Ali njoj nije! A izrazito lijepih muškaraca je valjda jednako malo kao i žena, možda najviše 5%, i oko njih malo sumnjam da se ne bi sve manje-više složile. Tek eventualno s razlikama oko mjesta na rang listi.
Tako da ja mislim kako je nelogično i infantilno inzistirati na vanserijskoj muškoj ljepoti makar ijednoj izvan istog takvog ženskog kruga. Odakle bi mi bilo pravo da ih tako selekcioniram, odnosno da budem nesretna što ne mogu imati isključivo takve? Jer vjerujem u bajku iz serije ogledalce, ogledalace....?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 01:30   #75
Pa ona je još u fazi postera. Što je vama.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 01:44   #76
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Pa ona je još u fazi postera. Što je vama.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 13:29   #77
Violeta,mi ustvari o istom govorimo.
O tih 5% na kojima mozda ona inzistira.
Lijepo je zivjeti u ruzicastom oblaku,al rekls bih da zene koje tajo zive,stalno padaju s tih oblaka,iznova i iznova..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:11   #78
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Violeta,mi ustvari o istom govorimo.
O tih 5% na kojima mozda ona inzistira.
Lijepo je zivjeti u ruzicastom oblaku,al rekls bih da zene koje tajo zive,stalno padaju s tih oblaka,iznova i iznova..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
A koji bi kriterij trebala imati ako se u prvom planu želiš s nekim VIRTUALNO družiti (i jelte, općiti)?

Cijelu situaciju si stavila u neki sasvim drugi okvir.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:24   #79
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A koji bi kriterij trebala imati ako se u prvom planu želiš s nekim VIRTUALNO družiti (i jelte, općiti)?

Cijelu situaciju si stavila u neki sasvim drugi okvir.
Ne definira li virtualno općenje s kim god i oko bilo čega, po prirodi stvari isključivo intelektualno?
Ili je tebi potrebna i mašta u toj priči?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:26   #80
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Violeta,mi ustvari o istom govorimo.
O tih 5% na kojima mozda ona inzistira.
Lijepo je zivjeti u ruzicastom oblaku,al rekls bih da zene koje tajo zive,stalno padaju s tih oblaka,iznova i iznova..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
To je sigurno, osim što, mada nije osobito bitno za princip, ipak postoje i premije na lutriji. Rijetke su, jako rijetke, ali ipak postoje. Pa je jedan od izbora i vjerovati u njih....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger