Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 19:47   #21
Quote:
zjakobas kaže: Pogledaj post
Prihvati ovog drugog jer da voliš prvog ovaj drugi ne bi postojao u tvom životu.
Ovo je najgluplji i najčešći "savjet" koji se može dobit na forumu. Koristan je koliko i savjet da se nagazi na svako pseće govno koje se, eto, našlo na putu, jer šteta je propustit priliku. A što ćemo smrdit sami sebi, a i drugima, nema veze.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:53   #22
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
... Ne držim baš nikakvom opasnošću za svoju vezu i brak. ...
Dakle, ti si u braku ali furaš paralelno i vezu s nekim?

Što ako te muž skuži?
JaniJani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 16:56   #23
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
U ovome je problem. Prve riječi kod opisa dečka su ti pažljiv, fin, kulturan..i lijep..hajde da si napisala zgodan ti je, hot, seksi..nego baš lijep. ne miriše na dobro.
To. Gdje je muskost?

Nekad su stvari vrlo jednoatavne. A ako nisu...trazi one koje jesu. Ili onoga s kim jesu.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 19:44   #24
1. Popuši mu i pusti da ti svrši po haljini.
2. Sačuvaj haljinu.

__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 20:32   #25
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Jako izbjegavam upotrebljavati konačne i isključive riječi, dakle posve sam uvjerena da je sutra, za godinu ili deset, zaista mnogo toga moguće, ali u sadašnjosti nemam nikave dileme oko svog muža. Osim što mi je lijepo s njim, na sasvim racionalnoj osnovi, u svim usporedbama, uvjerena sam da je on najbolje što sam mogla naći u ovoj okolini u dogledno vrijeme. Kako mi je muškarac jako potreban, nemam baš nikakav motiv za tražiti dalje.
zasto takve kakve kalkulacije? sta ako tebe netko drugi nađe?

molim te mi objasni otkuda ta potreba za dubinskim analiziranjem sadasnjeg stanja u funkciji okoline i vjerojatnosti budućih povoljnih ili nepovoljenih ishoda?

ili volis svoga muza, ili ga ne volis.

ovo sve ostalo su bescutne kalkulacije
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 11:50   #26
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Mislim da ne, mislim da sam dovoljno iskusila da ne očekujem čuda, ne vjerujem da postoje. Pa mi je sasvim OK kada imam bilo što što me zadovoljava i čini makar pretežno sretnom. Ne samo u svezi muškaraca.
Jako izbjegavam upotrebljavati konačne i isključive riječi, dakle posve sam uvjerena da je sutra, za godinu ili deset, zaista mnogo toga moguće, ali u sadašnjosti nemam nikave dileme oko svog muža. Osim što mi je lijepo s njim, na sasvim racionalnoj osnovi, u svim usporedbama, uvjerena sam da je on najbolje što sam mogla naći u ovoj okolini u dogledno vrijeme. Kako mi je muškarac jako potreban, nemam baš nikakav motiv za tražiti dalje.
Ali mi nije potreban samo muškarac "za po doma", imam i druge interese, zanimacije i izazove. Pa ostale pogodne muškarce "koristim" u druge svrhe, naprosto ih niti ne gledajući kao sexualni ili romantični potencijal. Malo pretjerana usporedba, ali slično kako gledam oca ili rođake. Ono, u svojoj "kućici".
ovo zvuči ko karakterno izgrađena osoba. svaka čast. i nadam se da ćeš za godinu, deset kako kažeš, bit još "unapređenija" i da nećeš podlegnit ni još većim iracionalnim izazovima.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 12:51   #27
Moj savjet ti je da potrošiš nadređenog...pobogu jednom se živi.
Ne napraviš li to, bit će ti žao.
Franz Ožbolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 15:57   #28
Quote:
Lilith666 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Ovako, treba mi savjet, mišljenje, što god, jer od svoje najbolje frendice i jedine osobe kojoj se mogu povjeriti zapravo i nisam dobila neki konstruktivan savjet.

U dugogodišnjoj sam vezi sa divnim dečkom koji je izuzetno pažljiv, fin, kulturan, lijep, dobar u krevetu, itd. itd. i s kojim zaista imam jako dobru komunikaciju što se tiče svega. Zaista nikakvih problema, osim finansijskih jer je nezaposlen već neko vrijeme pa nas to spriječava da započnemo zajednički život.

E sad, ima već neko vrijeme kako sam zatreskana u svog nadređenog. Radimo zajedno, samo što je on iznad mene. Time sam primorana da veliki dio dana provedem s njim, i tako se pojaviše neki osjećaji, ta neka zatreskanost. Lik je zaista fin, smiješan i pametan i stvarno se super osjećam dok sam s njim. I baš imamo dosta zajedničkih interesa.

Osjećam se kao smotana klinka kad sam s njim nasamo i nekada mi neugodno čak i duži eye-contact napraviti. Sve je ono totalno profesionalno, mada ne mogu si oduprijet osjećaju da i on mene gleda na drukčiji način, jer nisam primjetila da s drugima ima ovakav odnos (više se smijemo i zezamo). Ili jednostavno umišljam... A moja jedina želja kada ga vidim je da ga uhvatim za ruku i poljubim, bar u obraze jer mi djeluju tako mekano i glatko.

Oboje izbjegavamo intimnije teme o životu i sl. koje bi nas možda i još zbližile i privukle, i definitivno oboje se držimo na distanci. Razmišljam da je sve ovo posljedica tzv. financijske krize u mojoj vezi jer već dovoljno dugo čekam da se započne zajednički život s mojim dečkom. Pa onda moj mozak nešto drugo trazi? Ne znam... Razmisljam da ovo sve priznam svom dečku o ovom liku. Ne znam koliko je to pametno, ali mislim da bih se bolje osjećala jer imam osjecaj da mu nesto radim iza leđa.

Neki savjet?
Ti hoces da te mi posavjetujemo da ga pojebes kao nijednog do sada i da ti bude lakse jer i ti to zelis, a onda kasnije ces nas kriviti jer smo te nagovorili.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 01:27   #29
Monty Python's flying circus

Quote:
Lilith666 kaže: Pogledaj post
U dugogodišnjoj sam vezi sa divnim dečkom koji je izuzetno pažljiv, fin, kulturan, lijep, dobar u krevetu, itd. itd. i s kojim zaista imam jako dobru komunikaciju što se tiče svega. Zaista nikakvih problema, osim finansijskih jer je nezaposlen već neko vrijeme pa nas to spriječava da započnemo zajednički život.
< cut >

Quote:
Lilith666 kaže: Pogledaj post
E sad, ima već neko vrijeme kako sam zatreskana u svog nadređenog.
< cut >

Quote:
Lilith666 kaže: Pogledaj post
A moja jedina želja kada ga vidim je da ga uhvatim za ruku i poljubim, bar u obraze jer mi djeluju tako mekano i glatko.
< cut >

Quote:
Lilith666 kaže: Pogledaj post
Neki savjet?
Najbolje je da tom svom "pretpostavljenom" iznenada otkopčaš šlic i jako mu stegneš kurac nakon čega ćeš po grimasama koje bude pravio ustanoviti koliko mu je stalo do tebe. To je prvo što mi je palo napamet dok sam čitao tvoj tekst.

Druga stvar koju osjetim je da tebi ne treba ljubav nego novac, karijera i moć jer su zaljubljeni sretni i sa korom hljeba. Ako imaju više tim bolje.

Po mom mišljenju "pretpostavljenom" bi se trebala posvetiti jedino ako ti je dječko teži neradnik a pretpostavljeni slobodan. U suprotnom daj dječku šansu i nemoj kvariti tuđu sreću (dječkovu i žene "pretpostavljenog") jer je karma čudo.
Brian Walker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger