Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 22:16   #6581
I dodje li ciklus na kraju?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 00:35   #6582
Izgubila nevinost sa 23. Bilo je sasvim ok, a ja sam već bila i nestrpljiva.

U ono vrijeme mi je bilo drago što sam toliko čekala (nekog spešl), jer sam bila s dečkom u kog sam bila jako zaljubljena, pa je valjda i doživljaj bio bolji i nije mi smetalo što mi je jedan i jedini.

Danas mi je žao što nisam prije počela. Dečko je ispao svjetski kreten, tako da ništa od happily-ever-after-only-one-man-in-my-life priče. No, jedna mi je mudra žena rekla u razdobljima mojeg posvemašnjeg očaja zbog iluzija o one-and-only - "Nije jedini kurac na svijetu, a nije ni najbolji."

I bila je u pravu. Tako da sada žalim što nisam prije počela
__________________
Tell me what is your plan to do with your one wild and precious life? M.O.
vertigo_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 09:23   #6583
Vjeruj mi... Zene tek oko tridesete pocnu saznavati sve svoje potencijale tako da ne brini
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 10:26   #6584
Uzela sam test sinoć, bio je negativan

Još uvijek nisam dobila (kasni mi 10 dana), iako sam skužila prije svega 3-4 dana da sam ušla u pms - narasle mi sise :klap:, promjena i učestalost iscjedka, te promjena raspoloženja, mislim, izderala sam se na dečka jer mi se obratio sa leđa i to me naživciralo jer se nisam okrenula prije nego je počeo pričat
Hater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 11:05   #6585
Ma da. Ima tu mnogo psihe, stresa. Super se sve zavrsilo
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 14:19   #6586
Uskoro budem napunio 19 godina i jos uvijek sam nevin, imao sam par cura do sada no ništa ozbiljno i nikada i nije bas doslo do toga, kada neki saznaju da sam jos uvijek nevin ostanu PAF, da li bi to trebao ubrzo mozda napravit sa nekom random curom vani ili nesto tako ? moram dosta i lagat oko toga nekim osobama da sam to napravio a zapravo nisam samo da izbjegnem ponizenje i zadirkivanje od strane njih
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 17:38   #6587
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Uskoro budem napunio 19 godina i jos uvijek sam nevin, imao sam par cura do sada no ništa ozbiljno i nikada i nije bas doslo do toga, kada neki saznaju da sam jos uvijek nevin ostanu PAF, da li bi to trebao ubrzo mozda napravit sa nekom random curom vani ili nesto tako ? moram dosta i lagat oko toga nekim osobama da sam to napravio a zapravo nisam samo da izbjegnem ponizenje i zadirkivanje od strane njih
Ne.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 17:41   #6588
Zene ostanu paf jer si s 19 nevin? Dobre mlade zene danas, nema sta

Uradi kada budes spreman i kada dodje do toga spontano. Nikako na silu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 14:12   #6589
Jedina stvar koju bi trebali imati u glavi (oba spola) je da koristite zaštitu svaki put od početka do kraja odnosa. Nema da mu je drugaciji osjecaj, i tebi je... samo što se on može pokupiti kad ostanes trudna, ti ga moras nosit i podici a on može nestati

Bol i krvarenje je dosta individualno, a strah i stres utjece i na kašnjenje mjesečnice.
kikiriki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 14:18   #6590
Da. Tu muskarac moze proci i prodje bez posljedica. Sve su povuce na svom ramenu zena. Zato neka bude pametna.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 21:52   #6591
Jel moguce da meni menga preskoci jedan mjesec? S obzirom da je vec 12 dana proslo, i ja imam osjecaj da necu dobit. Bio samo pojacan iscjedak i to je to. Sutra zovem ginekologa, nemam pojma sto se dogadja, kao da mi je pms nestao
Hater is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 22:08   #6592
Quote:
Hater kaže: Pogledaj post
Jel moguce da meni menga preskoci jedan mjesec? S obzirom da je vec 12 dana proslo, i ja imam osjecaj da necu dobit. Bio samo pojacan iscjedak i to je to. Sutra zovem ginekologa, nemam pojma sto se dogadja, kao da mi je pms nestao
Kako misliš da preskoči jedan mjesec?
I definitivno odi ginekologu.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 22:36   #6593
Hormonalni momenat. Ginekolog i savjetuj se o terapiji.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 13:57   #6594
Imam pregled tek za tjedan dana, 3.2, jer prije toga ne mogu ustanovit jesam trudna ili ne sa 100-postotnom sansom. Al stvarno, zar je prokleto moguce da sam ostala trudna sa kondomom i k tome jos odmah nakon prvih odnosa?
Hater is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:01   #6595
Ako je kondom koristen od samog pocetka odnosa do bas samog kraja i nije pukao nema sanse da ostanes trudna.

U protivnom je moguce. Neke zene ne ostanu trudne ni nakon par mjeseci nezasticenih odnosa, neke ostanu od jednog. Nema ti tu pravila.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 16:45   #6596
Quote:
Hater kaže: Pogledaj post
Ajd pomozite još jednoj izgubljenoj duši.

Inače imam točne mjesečnice, ciklus svakih 28 dana. Ne bi to zakasnilo i dalo mi jedan dan više, nema teorije. Zadnji sam imala 15.12. Eh, i sad, izgubila sam nevinost oko nove godine i imala sex još par puta poslije toga. Trebala sam dobiti mengu 12.01, sada je već 17.01 i njoj ni traga. Svaki put smo koristili kondom. Jedina greška koju smo napravili, koja nam pada napamet, je da je nastavio ići još malo čak i nakon što je svršio.

Koliko je normalno da mi kasni menga nakon prvih spolnih odnosa? Nekako mi ovo da je stres uzrok kašnjenja ne drži vodu, s obzirom da sam pod stresom bila i prije (što se tiče obitelji, faksa, posla). Tu se ništa nije promijenilo. A što se tiče stresa od same trudnoće, ne znam, tu me panika već lagano hvata jer ne uočavam simptome koje inače uočim prije menge.

S obzirom da je ovo već 5. dan, koliko mi menga može kasnit? Kad je stvarno problematično? Dal da sutra tj. danas, odmah biram broj ginekologa ili odem po testove za trudnoću?

Podijelite vaša iskustva sa mnom.

Uh, i inače, oboje imamo 20 godina, ako to išta predstavlja.
Neću te tješiti i govoriti da nisi trudna, nisam ekspert, dobro je to što si se naručila kod ginekologa, ali...

Dogodilo se meni (a i nekoliko žena koje poznajem) da su nam menge kasnile nakon prvog spolnog odnosa. Sve smo redom dizale paniku, ali menga bi došla nakon nekog vremena. Ne znam što je točno uzrok tome, ali eto, desilo se.

Također nam se dešavalo da nam kasni prilikom prvog spolnog odnosa nakon duljeg perioda nejebice. Kondom je tu, nije pukao, nema trudnoće, ali ona iz nekog razloga kasni.

Neću ti reći da se smiriš, jer je to teško u ovoj situaciji, no svakako briga oko trudnoće neće požuriti mengu, nego ju samo odgoditi. Pokušaj se opustiti mišlju da uskoro ideš liječniku, pa ćeš znati na čemu si.

Sretno!
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 19:45   #6597
Da li ima netko kakve savjete ii prijedloge u vezi seksa ? Rekao vec jesam da imam 19 i da sam nevin imao sam par cura no to nije bilo nista ozbiljno pa me malo zanima da se informiram jer vidim da tu ima dosta ljudi koji mi mogu nesto rec, savjetovat, predlozit..?

Hvala !
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:43   #6598
Quote:
MeeraBai kaže: Pogledaj post
Neću te tješiti i govoriti da nisi trudna, nisam ekspert, dobro je to što si se naručila kod ginekologa, ali...

Dogodilo se meni (a i nekoliko žena koje poznajem) da su nam menge kasnile nakon prvog spolnog odnosa. Sve smo redom dizale paniku, ali menga bi došla nakon nekog vremena. Ne znam što je točno uzrok tome, ali eto, desilo se.

Također nam se dešavalo da nam kasni prilikom prvog spolnog odnosa nakon duljeg perioda nejebice. Kondom je tu, nije pukao, nema trudnoće, ali ona iz nekog razloga kasni.

Neću ti reći da se smiriš, jer je to teško u ovoj situaciji, no svakako briga oko trudnoće neće požuriti mengu, nego ju samo odgoditi. Pokušaj se opustiti mišlju da uskoro ideš liječniku, pa ćeš znati na čemu si.

Sretno!
Znam i ja slučajeve di je curama kasnilo, ali to je bilo po svega par dana, maksimalno tjedan dana. Meni je ovo već 12-13 dan i postaje uznemirujuće.

I da koristili smo svaki put kondom, nije puknio ni jednom, koliko smo mi toga svjesni.

Ako smijem znati, koliko je tebi kasnilo?
Hater is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:46   #6599
Meni je znalo kasniti i po 15 dana.
Dešava se to.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 23:27   #6600
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Da li ima netko kakve savjete ii prijedloge u vezi seksa ? Rekao vec jesam da imam 19 i da sam nevin imao sam par cura no to nije bilo nista ozbiljno pa me malo zanima da se informiram jer vidim da tu ima dosta ljudi koji mi mogu nesto rec, savjetovat, predlozit..?

Hvala !
a sto te tocno zanima?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger