Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Pogledaj rezultate ankete: Biste li stavile fotografije svoje bebe/djeteta na net?
da, to je potpuno bezazleno 12 6.59%
da, ali s ograničenim pristupom 94 51.65%
ne, ne izlaže mi se dijete kojekakvim manijacima 67 36.81%
toliko sam ponosna mama da bih ga i nacrtala di god treba! 9 4.95%
Glasovatelji: 182. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2008., 17:11   #21
Pojelo mi post vise puta
Tema je vec bila... mislim da se zove PRivatnost forumske djece ili tako nekako.
Imam fotke, nisu bas u sigu, al nije ih ni tesko nac

Ne stavljam gole slike, isto iz iracionalnih razloga.
Jer na plazi je gol, mozda ga netko snima telekamerom, a ja na to ne mogu utjecat.

Ovak... osobno i privatno mi se od ideje da se netko moze palit na dijete povraca.
Ali ako ce netko da prostis drkat na moje dijete, a to ce ga spasit da nikad u stvarnosti nijedno ne dotakne - samo naprijed.
Fotke nisu stvarnost.
A moze ga nac bilo tko i bilo gdje...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:17   #22
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
ako se zaljubi u tvoje dijete.. moze ga pokusati svakako naci...
ako se zaljubi?

za to još nikad nisam čula.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:19   #23
najbolje da se zabrani ikakvo slikanje dice!
na facebooku su slike od roka, a mogu ih vidit samo osobe koje su na popisu mojih prijatelja.
aprpo prijatelja, mislim da puuuno vise slucajeva zlostavljanja dice dolazi iz obitelji, prijatelja i poznanika nego manijaka sa neta...
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:22   #24
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
hmmm...neki pedofil u australiji nađe na netu sliku mog djeteta i naslađuje se...kak to točno čini loše il škodi meni il mom djetetu?
a kako? nikako

kad ih vodimo na plazu i tamo se kupaju goli dok su jos sasvim mali isto ih moze iz prikrajka gledati kakv pedofil, moze i slikati takodjer

nedavno je moju malu slikala jedna japanka, pitala smije li i ja dala, svidjela joj se da je preslatka i sto ima lose ako ju je slikala
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:34   #25
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
najbolje da se zabrani ikakvo slikanje dice!
na facebooku su slike od roka, a mogu ih vidit samo osobe koje su na popisu mojih prijatelja.
aprpo prijatelja, mislim da puuuno vise slucajeva zlostavljanja dice dolazi iz obitelji, prijatelja i poznanika nego manijaka sa neta...
Facebook ima jednu manu, recimo ako neko od tvojih prijatelja komentira na fotku tvog djeteta svi na listi "prijatelja" od TVOG prijatelja mogu pregledati i kopirati sve tvoje slike koje su u tom albumu.
Ja koristim facebook ali sam sastavila posebnu listu prijatelja i familije koji mogu pogledati odredjene albume.

Mi smo imali problem na jednom drugom forumu gdje se odjednom pojavila nova "mama" i postala fotke "svoje" djece. Svima nam se djeca ucinila poznata no ime mame nije, i tako sa malo pretrazivanja otkrilo se da ta zena nema uopste djece nego je ukrala slike od jedne poznate forumasice i rekla da su to njena djeca.
__________________
13. 05 stigla moja Lana, bas na termin :)
4294g 53cm
lutkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:38   #26
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
a kako? nikako

kad ih vodimo na plazu i tamo se kupaju goli dok su jos sasvim mali isto ih moze iz prikrajka gledati kakv pedofil, moze i slikati takodjer

nedavno je moju malu slikala jedna japanka, pitala smije li i ja dala, svidjela joj se da je preslatka i sto ima lose ako ju je slikala
ah lijepa moja kanada hehehe ovdje ni novorodjence ne mozes na plazu dovesti bez kupaceg kostima
__________________
13. 05 stigla moja Lana, bas na termin :)
4294g 53cm
lutkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:39   #27
Quote:
lutkish kaže: Pogledaj post
ah lijepa moja kanada hehehe ovdje ni novorodjence ne mozes na plazu dovesti bez kupaceg kostima
to mi je posebna debilana, jednodijelni kupaći za malu mrvu od tri kile. bit će da joj se ne bi sise vidjele.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:39   #28
ja imam slike svoje male i svoje i od muza na trudnoci.net samo tamo si prvo mogao s brojem postova koje odredish u postavkama profila ograniciti tko ce ti sve smjeti pogledati slike, a sad su jos vise ogranicili pa tko god ti zeli pogledati slike mora od tebe traziti dopustenje da pogleda sto mi je postala peglana jer mi se to ne da ciniti niti traziti druge da mi odobravaju

slike i dalje stoje ali ih nitko ne moze vidjeti
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:48   #29
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
to mi je posebna debilana, jednodijelni kupaći za malu mrvu od tri kile. bit će da joj se ne bi sise vidjele.


i da bi im se što manjima kupovali badići razni
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:53   #30
Užas.
Ja smatram da je fora interneta baš u anonimnosti.
Pa pokazujte slike doma obitelji i prijateljima ili šta ja znam prijateljima preko msn...
Ja ne stavljam, ni svoje ni bebine, moje zlato gledaju samo izabrani , a ne cili svit priko interneta...
_Candy Candy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:54   #31
Quote:
lutkish kaže: Pogledaj post
Mi smo imali problem na jednom drugom forumu gdje se odjednom pojavila nova "mama" i postala fotke "svoje" djece. Svima nam se djeca ucinila poznata no ime mame nije, i tako sa malo pretrazivanja otkrilo se da ta zena nema uopste djece nego je ukrala slike od jedne poznate forumasice i rekla da su to njena djeca.

Mislila sam: užas na ovo gore.
_Candy Candy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:58   #32
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
to mi je posebna debilana, jednodijelni kupaći za malu mrvu od tri kile. bit će da joj se ne bi sise vidjele.
kako kome pashe alexxx kako kome
__________________
13. 05 stigla moja Lana, bas na termin :)
4294g 53cm
lutkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 18:04   #33
Ja svog malca nikad nisam pustila bez kupacih gacica na plazu da se kupa!Imao je oko 8 mjeseci kad je bio prvi put u moru!
Doma na terasi je gol al na plazi je u gacicama kupacim!Jednostavno mi je ruzno vidjet djecu stariju od 6 mjeseci golog i gotovo!
A o ukusima se neraspravlja!:ne znam:
Meni je debilno vidit djete od dvi godine golo kako hoda i jos ak je musko pa rasteze cunu na sve strane!E prvrnstveno mu oblacim gacice radi tog "natezanja"
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 18:25   #34
A Mafri, kad ce ga natezat nego sad
Stvorit ces djetetu traume, pa ce bit od onih koji vjecito cesu jaja

Salim se, salim
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:31   #35
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ako se zaljubi?

za to još nikad nisam čula.
ae zaljubi.. kako se ti zaljubis u muskarca, tako oni u bebu.. isti kujac..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:37   #36
dakle, pedofil ide po netu, po albumima ponosnih majčica, nađe sliku malog tonija i zaljubi se u njega. ne samo što fotke koristi ko stimulans za samozadovoljavanje, nego se zaljubi. u malog tonija od 8 mjeseci. stvarno?

ne znam šta ti znači ovo "kako se ti zaljubiš u muškarca", ja se baš i ne zaljubljujem u ljude zato što sam vidjela fotografiju.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:38   #37
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja svog malca nikad nisam pustila bez kupacih gacica na plazu da se kupa!Imao je oko 8 mjeseci kad je bio prvi put u moru!
Doma na terasi je gol al na plazi je u gacicama kupacim!Jednostavno mi je ruzno vidjet djecu stariju od 6 mjeseci golog i gotovo!
A o ukusima se neraspravlja!:ne znam:
Meni je debilno vidit djete od dvi godine golo kako hoda i jos ak je musko pa rasteze cunu na sve strane!E prvrnstveno mu oblacim gacice radi tog "natezanja"
ja sam isto svojoj maloj kupila kupace gacice (gornji dio joj definitivno ne treba) ali sam joj brzo skinula jer su stalno bile mokre i ne zelim da mi hoda okolo u vlaznim gacicama. Znam mogu se presvuci kad izadje iz mora ali kad smo na pjescanoj plazi stalno uz more pa ode malo u plicak pa cucne pa se vrati pa je stalno blizu vode i nema smisla presvlacenje
tako ju skinula golu i super

Curice srecom nemaju kaj navlaciti
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:40   #38
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
to mi je posebna debilana, jednodijelni kupaći za malu mrvu od tri kile. bit će da joj se ne bi sise vidjele.
ima ih bas cakanih
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:41   #39
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
dakle, pedofil ide po netu, po albumima ponosnih majčica, nađe sliku malog tonija i zaljubi se u njega. ne samo što fotke koristi ko stimulans za samozadovoljavanje, nego se zaljubi. u malog tonija od 8 mjeseci. stvarno?

ne znam šta ti znači ovo "kako se ti zaljubiš u muškarca", ja se baš i ne zaljubljujem u ljude zato što sam vidjela fotografiju.
alexxx jebemu jel moram sve u detalje..
ma neš se ti zaljubit preko slika, al pedofilčine su bolesnici, alo!.. bolesnici.. i bolesnici se i bolesno zaljubljuju. nece sigurno sa curicom ici na date-ove, razgovarati, druziti se postepeno..
on ce ju vrebati, gledati, sliniti, mastati..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:45   #40
bash zato sto su bolesnici ne treba se obazirati sto cine i to u kutku svoga doma gdje ih ionako nitko ne vidi

ruzno bi bilo da te slike djece netko uzme i iskoristi za neku reklamu bez pitanja ili da ih stavi na neki bolesni sajt ili da s njima na neki drugi nacin javno manipulira, e to bi vec bilo gadno
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.