Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2011., 00:04   #2901
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Jel' ti sada lakše kad znaš?
Dašta da je. Znam da nećeš izdržat još dugo,ak nisi već zaspala.

A ja sam noćas budan,radim inventuru.....
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Old 31.12.2011., 07:29   #2902
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Godina nije prošla, a već nas plaše.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/e...ji/591088.aspx

Tko je slijedeći pred bankrotom? Kriza u Andori?
Bit će jako kritično kad dođe na red Monako.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 31.12.2011., 07:31   #2903
Sretna nova investicijska godina svima, i da vam se ostvare investicijski/špekulativni snovi.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 31.12.2011., 10:03   #2904
Quote:
glembaj kaže: Pogledaj post
Dašta da je. Znam da nećeš izdržat još dugo,ak nisi već zaspala.
Ja sam još mala i moram na vrijeme u krevet

Quote:

A ja sam noćas budan,radim inventuru.....
Inventura?!?!

To je tako demode
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 31.12.2011., 14:40   #2905
Ko mi izbrisa post sinoć i zašto? Molim objašnjenje. Bingulicu vam vašu..

Od kad ste bespotrebno napravili temu o Bakiću, nakotilo se svačega na forumu. Pdf dionice zagađen s puno mržnje, više nismo onakva "ekipa" koja se razlikovala od ostala dva veća foruma (poslovni i mojnovac) upravo po tome što nije bilo drukera i što je se normalno pisalo i komentiralo. Šteta.

Hebemu, moram sad naći drugi hobi ili mjesto gdje ću gubiti vrijeme i odmarati mozak. Malo skratiti vrijeme provedno na pdf-u.. Jedna od novogodišnjih odluka - slobodno vrijeme korisnije iskorištavati ili ga barem provoditi u što pozitivnijem okruženju.

Sve najbolje u novoj godini ljudi!! Puno investicijskog uspjeha u 2012., a i onih bitnijih stvari (zdravlja, sreće, ljubavi..)!
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Old 31.12.2011., 16:17   #2906
A ti onda već jednom odi, malo si naporan sa prigovaranjem svako malo
__________________
love's such an old fashioned word
bilokoje is offline  
Old 31.12.2011., 16:22   #2907
http://www.youtube.com/watch?v=Q0BKPH0xGQs
spy is offline  
Old 31.12.2011., 16:25   #2908
Nigdje ja neću otići, što ti mene imaš tjerati?

Lili je rekla da ste nam vi moderatori na usluzi (jel tako lili?), pa umjeto da pišeš takve stvari reci zašto mi je obrisan post ako sam zamolio objašnjenje?
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Old 31.12.2011., 16:30   #2909
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Nigdje ja neću otići, što ti mene imaš tjerati?

Lili je rekla da ste nam vi moderatori na usluzi (jel tako lili?), pa umjeto da pišeš takve stvari reci zašto mi je obrisan post ako sam zamolio objašnjenje?
http://www.youtube.com/watch?v=y84PF...eature=related
spy is offline  
Old 31.12.2011., 16:32   #2910
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Hebemu, moram sad naći drugi hobi ili mjesto gdje ću gubiti vrijeme i odmarati mozak. Malo skratiti vrijeme provedno na pdf-u.. Jedna od novogodišnjih odluka - slobodno vrijeme korisnije iskorištavati ili ga barem provoditi u što pozitivnijem okruženju.
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Nigdje ja neću otići, što ti mene imaš tjerati?
Lili je rekla da ste nam vi moderatori na usluzi (jel tako lili?), pa umjeto da pišeš takve stvari reci zašto mi je obrisan post ako sam zamolio objašnjenje?
Ne tjeram te, samo već n-ti put komentiraš kako ćeš otići, pa velim idi, nitko te ne drži.
Ja sam recimo kao moderator baš sretna da ima novih ljudi na podforumu pa ga ne moramo gasiti. To što se tebi to ne sviđa jer više nisi glavna faca, tough luck

Post ti nisam ja obrisala, ali sigurna sam da je obrisan s razlogom.
__________________
love's such an old fashioned word
bilokoje is offline  
Old 31.12.2011., 16:35   #2911
spy is offline  
Old 31.12.2011., 16:44   #2912
Post sam ja obrsiala jer je povlačio sljedeću rundu rasprava i vrijeđanja zbog kojih je tema prvobitno i bila zatvorena.
Nije samo tvoj post brisan. Nema smisla zatvarati dobru temu jer se ne možete suzdržati od međusobnog podbadanja.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 31.12.2011., 17:01   #2913
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Post sam ja obrsiala jer je povlačio sljedeću rundu rasprava i vrijeđanja zbog kojih je tema prvobitno i bila zatvorena.
Povlačio je daljnu rundu rasprava? Zar tome i ne služi forum? Post je bio sasvim u redu (doduše bez neke posebno vrijednosti, ali takvih je 99,9%), bez ikakvih vrijeđanja, i bezrazložno je izbrisan. I ti to znaš, inače bi navela koja sam pravila prekršio. No dobro, znam da je ovo borba s vjetranjačama.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Old 31.12.2011., 17:04   #2914
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Povlačio je daljnu rundu rasprava? Zar tome i ne služi forum?
izdrkavaju se bezveze..meni kad moderatorice seru pošaljem im "obnaženu" fotografiju i puste me na miru..probaj i ti
spy is offline  
Old 31.12.2011., 17:08   #2915
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Povlačio je daljnu rundu rasprava? Zar tome i ne služi forum? Post je bio sasvim u redu (doduše bez neke posebno vrijednosti, ali takvih je 99,9%), bez ikakvih vrijeđanja, i bezrazložno je izbrisan. I ti to znaš, inače bi navela koja sam pravila prekršio. No dobro, znam da je ovo borba s vjetranjačama.
Ima li uopće smisla nakon ovoga odgovarati?
Mislim da nema. Razlog sam ti dala, ti ga ne prihvaćaš i slučaj zatvoren.

Quote:
spy kaže: Pogledaj post
izdrkavaju se bezveze..meni kad moderatorice seru pošaljem im "obnaženu" fotografiju i puste me na miru..probaj i ti
Da ja probam sa istom metodom kad mi forumaši s... (vidi kako sam se fino cenzurirala )
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 31.12.2011., 17:16   #2916
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Ne tjeram te, samo već n-ti put komentiraš kako ćeš otići, pa velim idi, nitko te ne drži.
Samo sam rekao da neću visjeti ovdje po cijeli dan kao do sada, to što ti to tumačiš kao da ja odlazim je tvoj problem (ili želja) pa jedva dočekaš reći s infantilnim komentarom "idi, nitko te ne drži".

Quote:
bilokoje kaže:
Ja sam recimo kao moderator baš sretna da ima novih ljudi na podforumu pa ga ne moramo gasiti. To što se tebi to ne sviđa jer više nisi glavna faca, tough luck
Znači do sada sam bio glavna faca?

Quote:
bilokoje kaže:
Post ti nisam ja obrisala, ali sigurna sam da je obrisan s razlogom.
Ako nešto nisi vidjela, kak možeš biti SIGURNA? Zaiebane su te predrasude.
Sindrom moderatora, smatraju da su oni koji obavljaju taj posao nepogrešivi. Zahebano.

No dobro, nećemo više o tome. Bar ja neću. Sve najbolje u novoj godini i moderatorima!
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Old 31.12.2011., 17:31   #2917
House, do sad smo mogli usvojiti da su i brisani postovi vidljivi drugim modovima i adminima. Svaki obrisani post može se vratiti, a ja, ako sam pogriješila, ću se ispričati. Nije neviđeno, a to i sam znaš

Žao mi je da se moramo natezati oko jednog posta, za kojeg i sam kažeš da nije vrijedan. Jednostavno ne vidim smisao u tome.

Mod je uvijek u krivu, a ti u pravu.

Edit: U klinac Spy, sad si me potpuno izbacio iz takta
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 31.12.2011., 18:48   #2918
ja mislim da bi modice isto mogle stavljati svoje slikice kad nešto brišu, kartoniraju, baniraju i sl. vidjeti će te da neće biti bune i vrijeđanja. vidite kako je to spy lijepo prezentirao
dante-1 is offline  
Old 31.12.2011., 19:37   #2919
Moramo nešto smisliti da nam budete svi sretni i zadovoljni

Sve najbolje u Novoj
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 01.01.2012., 03:13   #2920
sretna nova geeks!
__________________
bok
markotros is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.