Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2017., 12:44   #3601
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
PIJETLOVI I KOKOŠI SU INTELIGENTNI
A proud and a wise Rooster:

One day, a farmer brought back a new Rooster at the farm. Young and fresh...
The old one saw the competition right away and went for a talk with the kiddo.

- Listen young one, said the wise rooster, there's plenty of hens here, we will have to share you know ...
- Never! forget it old man! I'm twice as young as you and probably twice as virile as you!
- Wait wait... you won't last long with that mentality, we should work in team ...
- NO! Never! screw that! they are mine!

After rubbing his wise beard, the old rooster propose :
- Ok then, let's compete! We will do a running challenge, if you win, you can have as many hens as you want! I won't bother you with that anymore!
- Fine with me! what's the deal?
- See the fence over there? ... Ok, we will run to the fence, the first one to get there wins!
- Sound way too easy, that's it?
- Bah no, gimme a little head start, wait 5 seconds after I'm gone and then run!
- Ok, go old man, I will count to 5

The wise rooster starts running towards the fence, followed by the youngster.

From the porch, the farmer got his rifle and shot the young rooster!
- DANG IT, he says, it's the second gay rooster I got this week!
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:13   #3602
PUA: Kako tvrdi ovaj korisnik foruma Roosh V pod nadimkom NapoleonDynamighty, u 50 dana spavao je sa 16 žena.

http://www.index.hr/black/clanak/sek...je/983786.aspx
https://www.rooshvforum.com/thread-5...tml#pid1431420
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:30   #3603
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
PUA: Kako tvrdi ovaj korisnik foruma Roosh V pod nadimkom NapoleonDynamighty, u 50 dana spavao je sa 16 žena.

http://www.index.hr/black/clanak/sek...je/983786.aspx
https://www.rooshvforum.com/thread-5...tml#pid1431420
Pročitao sam o tome u Jutarnjem. Vjerojatno je istina. Iz teksta se da iščitati sljedeće-lik je tamnoput sa engleskog govornog područja.
Domaćim curama je u startu pomalo egzotičan.

Tvrdi da je iznajmio stan u najužem Centru Zagreba na 50 dana, sjajno uređen veliki stan sa umjetničkim slikama, unajmio ga je po cijeni od 600 Eura po danu.
Vodio je cure na večere u skupa restorane, svakodnevno pohađao klubove, častio cure naveliko...
Što ukazuje na to da ima brdo love...


Svakonoćno je pohodio Zagrebačke klubove, (u savjetima veli da recimo izlazak počinje u ponoć), a da je najbolje pokupiti cure u 4 h, jer su tada najpijanije.
Dakle, ne mora se ustajati ujutro, te ma obilje energije za provode i barenje po vani do zore.

Znači imamo da taj lik: može sebi priuštiti da troši, ima mnogo energije za kasno noćna izbivanja i tulumarenje, te ima obilje slobodnog vremena za život playboya.

Naravno, neće mu to samo po sebi donijeti uspjeha ... al tebam primjetiti...malo i to pomaže.

Jer eto, desilo se prije koji tjedan da smo frend i ja jednog petka bili u jednom noćnom klubu, te radili isto što i taj lik!
Nismo imali uspjeha te noći...
Ali nismo imali mogućnosti da isto pokušamo još koji dan!
Jer smo za tog jednog jedinog boravka vani ispraznili budžet za potrošnju po klubovima za taj mjesec, da ne spominjem koliko smo bili umorni radi ostanka vani do zore, pa smo se ostatak vikenda oporavljali, a ostatak mjeseca bili prinuđeni izlaziti ne u klubove ili mjesta po centru ili restorane, već u kvartovske bircuze gdje je "Žuja" 13 kuna, burek s mesom na obližnjem kiosku 10 kuna, a gdje je atraktivna cura dobre genetike česta kao Jeti u Maksimirskoj šumi.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:49   #3604
Volio bih vjerovati da su njegovih 16 ipak iznimke
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:06   #3605
Dođe lovac iz inozemstva u lovište. Bogatom lovcu iz inozemstva lov je zabava.
Ode u šumu naoružan do zuba, nosi vrhunsku nepromočivu odjeću i gojze, ima pušku sa najboljom optikom, pun je municije...
Na rubu šume čeka ga odlično opremljen bazni logor punim namirnica, posluge i zabave.
Ako takav fula divljač nekoliko noći za redom, njemu to ništa ne znači.
Sredstava se ima, vremena se ima... Kada tad, uhvati kapitalnu gazelu...

A sa druge strane imaš domaće lovce u poderanim cipelama, naoružane starom puščetinom sa svega nekoliko metaka... Takvima lov nije zabava već nužda. Promašaj teško podnose, jer metaka kada se ispuca više nema, a ako im se đon od cipela odlijepi u šumi, ne mogu si priuštiti niti metke niti nove cipele, pa se mora u selo na nadničarenje, da se za drugi mjesec kupe nove cokule i novih nekoliko metaka...
Može se desiti da i taj siromašni domaći lovac napuca kapitalca, vrhunsku gazelu, ali to je luda sreća.
To se desi kada se gazela teško intoksicira otrovnim bobicama ili je čagljevi teško ozlijede, pa je lak plijen.

No to se dešava rijetko, siromašni lovac češće živi na dijeti od zečeva i sitnih glodavaca...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:48   #3606
Kužim ja tvoju ideju zašto je njegov skor bolji. Mene brine što je takvih kao on masa Malo me tješi što me takva ne bi ni zapala Osim ako je bila takva u srednjoj školi, početkom faksa, a kasnije se smirila Iako i tada nije poželjna "kvaliteta"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:51   #3607
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Volio bih vjerovati da su njegovih 16 ipak iznimke
Nisu iznimke, ali nisu ni reprezentativni uzorak.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:54   #3608
Nek je i 1000 žena u Zagrebu, u dobi od 16-35, iznimke su Nisu pravilo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:54   #3609
Piše da je stan unajmio za 600 eura mjesečno.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:27   #3610
Moram priznati da sam vidio dosta miješanih parova zadnjih tjedana po Zagrebu. Kombinacija crnac s našom domaćom pucom.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:32   #3611
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
PUA: Kako tvrdi ovaj korisnik foruma Roosh V pod nadimkom NapoleonDynamighty, u 50 dana spavao je sa 16 žena.

http://www.index.hr/black/clanak/sek...je/983786.aspx
https://www.rooshvforum.com/thread-5...tml#pid1431420
Ja mislim ako nista ovo bi trebala biti motivacija onima koji u 50 dana ne mogu spavati ni sa jednom zenom, a kamoli 16
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:36   #3612
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ja mislim ako nista ovo bi trebala biti motivacija onima koji u 50 dana ne mogu spavati ni sa jednom zenom, a kamoli 16
Ma lako njemu. Mister egzotik s hrpom love.
Ajde neka proba kao prosječni Hrvat s minimalcem i pivskom trbušinom pa nek mu hvalospjeve pišu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:28   #3613
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ma lako njemu. Mister egzotik s hrpom love.
Ajde neka proba kao prosječni Hrvat s minimalcem i pivskom trbušinom pa nek mu hvalospjeve pišu.
Uvijek se nadje neki izgovor za nedostatak uspjeha ( ne samo u vezi cura nego bilo cega ) Ako ima volje, ima i nacina Ako je ovaj pokupio 16 cura onda prosjecni Hrvat s minimalcem i pivskom trbusinom moze bar dvije
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:04   #3614
On sam priznaje"da sam malo crnji...", dakle, njegova pretpostavka je da uspjeh zahvaljuje egzotici. Ne znam koliko je pokušaja bilo, ali niti ovih 2x tjedno ne izgleda baš previše za uspješnog frajera.


Što se tiče 1 ženske u 50 dana, vjerujem da je moguće gotovo pa svakome, ako zadovoljiš dva kriterija. Jedno je imati želudac za to koga ćeš ševiti, u nekim situacijama. Drugo, imati želudac za uvjerljivo ispričati ono što ženska želi čuti Naravno, postoje olakotne okolnosti koje će možda dovesti do toga da to možeš napraviti startom uživo. Pa onda i da te žene izgledaju primamljivije. Pa onda s vremenom da dođeš do žena kojima ćeš moći reći i "ne očekuj od mene ništa više od seksa"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:17   #3615
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Uvijek se nadje neki izgovor za nedostatak uspjeha ( ne samo u vezi cura nego bilo cega ) Ako ima volje, ima i nacina Ako je ovaj pokupio 16 cura onda prosjecni Hrvat s minimalcem i pivskom trbusinom moze bar dvije
Ma naravno da može... nije u tome stvar.

Gore sam napisao usporedbu sa vrhunski opremljenim lovcem sa super- duper opremom, super mamcima i logistikom koji će na top lovištu uhvatiti kapitalnu gazelu... dok će siromašni lovac sa inferiornom opremom također uloviti nešto, nekakvu živinu kakva se nađe u živici pored sela... pa će žvakati neukusno meso, maštajući o gazeli.

Dakle, u tome je razlika između bogatog crnog britanskog playboya i običnog Hrvata u Zagrebu.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:34   #3616
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ma naravno da može... nije u tome stvar.

Gore sam napisao usporedbu sa vrhunski opremljenim lovcem sa super- duper opremom, super mamcima i logistikom koji će na top lovištu uhvatiti kapitalnu gazelu... dok će siromašni lovac sa inferiornom opremom također uloviti nešto, nekakvu živinu kakva se nađe u živici pored sela... pa će žvakati neukusno meso, maštajući o gazeli.

Dakle, u tome je razlika između bogatog crnog britanskog playboya i običnog Hrvata u Zagrebu.
Na slikama koje sam vidjela nije crn ni egzotičan, ali je zgodan i to mu je 90% uspjeha.

Atraktivan tip, genetski superioran, normalno da će moći uhvatiti istu takvu. Zašto bi vrhunska gazela išla s drugorazrednim i trećerazrednim tipovima? A čak ni love nemaju. Nek mi netko objasni.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:33   #3617
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Jedno je imati želudac za to koga ćeš ševiti, u nekim situacijama.
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ma naravno da može... nije u tome stvar.

Gore sam napisao usporedbu sa vrhunski opremljenim lovcem sa super- duper opremom, super mamcima i logistikom koji će na top lovištu uhvatiti kapitalnu gazelu... dok će siromašni lovac sa inferiornom opremom također uloviti nešto, nekakvu živinu kakva se nađe u živici pored sela... pa će žvakati neukusno meso, maštajući o gazeli.

Dakle, u tome je razlika između bogatog crnog britanskog playboya i običnog Hrvata u Zagrebu.
Ljudi moji jeste opsjednuti izgledom sta vam je
Kao prvo, muskarac koji umije zavesti neku malo losijeg izgleda ce onda moci
to uraditi i sa zgodnijom curom, jer te losijeg izgleda nisu vanzemaljci nego isto zene koje zele isto i svidja im se isto kao i zenama boljeg izgleda.
Naravno, osim ako nisu dosta ruzne, pa su ocajne i zbog toga su dosta laksi "ulov"

Takodjer, zaboravljate da izmedju "top gazele" i "inferiornije zivine" se nalazi vecina zenskoga roda, a to su cure prosjecnoga izgleda. Sta njima fali ? Nista, ne moras uvijek biti sa nekom vrhunskoga izgleda

Rocket, specificno za ono sto si ti napisao : ne moras imati zeludac za to koga ces seviti, iz prostoga razloga sto vecina cura je prosjecnoga izgleda, a vecini muskaraca takve su i vise nego privlacne.

Ti ako ni takve ne mozes privuci, pa moras biti se zenama ispodprosjecnoga izgleda koje jedino iz ocaja pristaju, to je druga prica, ako ne mozes privuci vecinu zenskoga roda, jebiga onda moras poraditi na tome problemu

Ukratko, nikada se ne bi trebao naci u situaciji seksa se nekime od koga ti se okrece zeludac, osim ako ti se ne okrece od cura prosjecnoga izgleda

Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Na slikama koje sam vidjela nije crn ni egzotičan, ali je zgodan i to mu je 90% uspjeha.

Atraktivan tip, genetski superioran, normalno da će moći uhvatiti istu takvu. Zašto bi vrhunska gazela išla s drugorazrednim i trećerazrednim tipovima? A čak ni love nemaju. Nek mi netko objasni.
Ti si zena, a kao da ne znas da zenama nije bas izgled jedino sto je vazno. Po cemu su ti neki muskarci koje spominjes "drugorazredni ili trecerazredni" ? Ako su samo po izgledu, onda to mogu da nadoknade nekim drugim pozitivnim atributima, pa cak ako ni love nemaju. Znas : samopouzdanje, sarm, karizma, i sl. Neke zene lude za time, za takvim muskarcima, i to im je vaznije i od izgleda i od novca

Zadnje uređivanje orhidej107 : 21.07.2017. at 00:11.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:38   #3618
Lik je obrisao post?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:42   #3619
More, znam što je prosjek i ne govorim o prosjeku. Govorim o curama koje same tvrde da iz xy razloga nemaju prilika niti blizu jednako kao taj prosjek Ali ne mora to biti izgled. Ne mora to biti čak niti išta fizički(da izbacimo i varijable visine i debljine, koje ne brojim pod izgled ). Može biti jednostavno da ju ne gledam kao ženu, nego kao npr sestru, iako sam prevladao barijeru površnog. Da, ševio bih da kažem da je volim, ili da mi se sviđa na taj način, i da želim vezu s njom. A za to trebam želudac, jer nije istina.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:50   #3620
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Da, ševio bih da kažem da je volim, ili da mi se sviđa na taj način, i da želim vezu s njom. A za to trebam želudac, jer nije istina.
Pa ne moras lagati da bi dosao do seksa. I zar nismo zakljucili da je kontraproduktivno govoriti da zelis vezu na onoj temi na ljesu ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.