Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2016., 02:11   #221
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post

majku mu milu jebem,ja sam kumila i molila da negdje odemo, da otputujemo na koji dan, udaljimo se od svega....nije ''mogao'' radi posla, budemo pa krac,volja 0 bodova...
a s drugom je proputovao pola svijeta u godinu dana....
i kako sam i rekla jednom-ne smeta mene druga (mater i njoj jebem) nego to što PUTUJE!!!a ja doma zatvorena i s djetetom zbrajam dan po dan..
A mica, to ti je obično tako, al nemoj se opterećivati s tim.
Boli, vjerujem da te to j... al ponavljam, promjenit ne možeš ništa, samo raditi na sebi da svima oko tebe, i tebi bude bolje.
Ne znam, da mi je ex, u tolikoj mjeri blizu često, i da ga moja mater napoji i nahrani, nakon svega, ljutila bi se na nju.
Najiskrenije, voljela bi u tom trenu da on odradi ono što mora, zakonski, i da što prije ode pa pa do slijedećeg susreta.
Divim ti se!
Misli na sebe, nemoj mislit na njih, pašu li si ili ne perfektno, putuju ili ne, promjenit to ne možeš, možda on ostane s njom, možda i ne.
Ko da je to sada bitno.
__________________
<3<3<3
VanessaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 12:08   #222
Quote:
trnjanka kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
nasla sam se u teskoj zivotnoj situaciji...pred vratima razvoda sam. Zapravo odluka o sporazumnom je donesena samo se on jos premislja oko djece- da li da ih prepusti meni ili da zive sa njime jer smatra da bi im s njime bilo bolje. Oboje radimo, djeca jos idu u osnovnu skolu i jako su vezana uz mene.Toga me jako jako strah. Zivimo u stanu njegovih roditelja i nemaml dovoljno primanja da ode jedno od nas u podstanare. Meni nema tko pomoci, samo imam zivu seku koja ima svoju obitelj ....Razlog rastave je sto je on nasao drugu i nije mu stalo vise do naseg braka...postujem iskrenost...ali svejedno boli...14 god. baceno....njegove rijeci da mu nikad nije ni bilo stalo...kvragu, pa sto smo se zenili, radili djecu...nije ga nitko silio?! Eto, otvorila sam dusu...nitko to jos ne zna...on ne zeli nikome da govorimo...a meni na dusi veliki kamen..
Eto, jedini savjet koji si ovdje dobila je oderi kretena.
Sretno.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 14:28   #223
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Eto, jedini savjet koji si ovdje dobila je oderi kretena.
Sretno.
Ma nemoj .Otkud si ti tak nekaj iščital? Kaj se ovdje oderat ima? Nema nikakve logike taj savjet.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:03   #224
Ajms ljudi, sto je napravio moj post...zao mi je sto nisam prije vidjela, ali od obaveza ne stignem. Ja jesam povrijedjena i razočarana, ali zivot ide dalje...on ide dalje a iskreno se nadam da cu i ja jednom ici dalje...to govorim za sve vas...nas rastavljene...razocarane No nismo svi isti...samo vas molim bez gorcine...ja cu pokušati zbog svoje djece i sebe. Toliko od mene, vrijeme je je za zakljucavanje posta. Hvala svima, dali ste mi snagu i nadu.

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
trnjanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 09:04   #225
znaš što je napravio?
to da sam pop prvi puta legla u krevet i ovaj vikend provela tako mirna,staložena i cool, da imam filing kao da je netko u mene ubrizgao novu dozu samopouzdanja i mudrosti....
ne prelazim ovlaš preko nečijih osvrta i savjeta ovdje na forumu, tim više što smo sami prema sebi neobjektivni, pa kad pročitaš neke stvari i viđenje drugih ljudi, zamisliš se nad svime i shvatiš-pa jebenti, ima ekipa pravo....

ako već nešto napraviš i odlučiš, kako K H S veli-što se više uopće trebaš zamarati...ma ičim....
samo skulirano i znajući da si zaslužila bolje,hrabro naprijed....

smirena sam kako dugo,dugo nisam bila...onako, onaj osjećaj kao da ti je jaram pao s leđa...jer sam jučer bila doma s malom, tata došao i gledam ga i mislim si-boooože, uz dužno poštovanje, ali presretna sam što više nisam s tobom....presretna...

mirnije spavam,mirnija se budim, imam svoj lijepi,zdravbi život...pametna sam i vrijedna...i zapravo-ti mene rista ne zaslužuješ

sretno ti i što dalje od mene...

i ovo sa poklonima, ma u pravu ste!!!druga je stvar kad su blagdani pa jedan dio vremena moram provesti i s njegovima (što je ok i meni uvijek bude lijepo s njima) tipa Badnjak ili Božić...i svi se nekako ispoklanjaju, tako da se nekako i očekuje neka sitnica,čokolada...to prihvaćam...

ali rođendanske poklone više ne!i otvoreno ću mu reći-hvala ti ali voljela bih da tu stanemo sa poklanjanjima....jer imaš kome kupovati i ima tko tebi...to više nije potreba niti se ja osjećam dobro niti ugodno...tim više što JA TEBI ne želim poklanjati ništa osim čestitke....i TU SE USTVARI OSJEĆAM KAO NETKO KOME SE ''PLAĆA'' DA BUDE FER I OK...taj osjećaj je sad kad pogledam unatrag onako,bezveze....
onako- otišao si,ševiš drugu, a meni kupuješ poklone za rođendan....??gdje je tu taj bazični ponos s moje strane? tu mu neću dati zadovoljštinu!
više ne..

a malena kad bude veća će kupovati svom tati kako joj dođe i kako bude osjećala....tu ja nemam veze s njima...

eto,hvala svima još jednom na otvaranju očiju...više o tome neću nigdje na ovom forumu,mislim da imam pametnijeg posla***
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 09:25   #226
Bravo bravo
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 09:46   #227
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
mirnije spavam,mirnija se budim, imam svoj lijepi,zdravbi život...pametna sam i vrijedna...i zapravo-ti mene rista ne zaslužuješ

sretno ti i što dalje od mene...

eto,hvala svima još jednom na otvaranju očiju...više o tome neću nigdje na ovom forumu,mislim da imam pametnijeg posla***
Eto posloži polako sebe, svoj život i uživaj u svakom trenutku...

Imaš ti pametnija posla od plakanja.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.