Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2016., 01:21   #1
Chat, Prst sudbine - Vol. 60 - Bježi kišo s prozora

Dragi moji, došlo je vrijeme za novi chat, ovog puta brojka je okrugla!


Nakon točno 4 mjeseca i 2 dana stari chat ide u mirovinu, a mi dalje nastavljamo istim tonom (ili boljim ). Šećerna, prihvaćen je tvoj prijedlog za ime, nadam se da si zadovoljna.


Kao i uvijek veselite se, družite, pišite o elektronici, igrama, akcijama u Kauflandu i Lidlu i kozmetici (mogu i nove teme, ali ove su standard) i naravno, poštujte pravila da ne bi bilo neugodnosti.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 06:41   #2
Prva!


Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Old 16.10.2016., 06:59   #3
Jutro, ljudovi
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 16.10.2016., 07:58   #4
helou piplz, radni i neradni!
probija se nekakvo sunce... hoće li? : sumnjičavo, u nadi:
Riona is offline  
Old 16.10.2016., 08:56   #5
Ionako sam do 16 na poslu, nema sunca za mene.
Ali ima spužva bob
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 16.10.2016., 09:02   #6
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ionako sam do 16 na poslu, nema sunca za mene.
Ali ima spužva bob
Ma, nije se probilo. Ostalo je na pokušaju.
Spužva bob?
Riona is offline  
Old 16.10.2016., 09:31   #7
Jutro
__________________
Sve je važno.
Miaana is offline  
Old 16.10.2016., 09:32   #8
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ma, nije se probilo. Ostalo je na pokušaju.
Spužva bob?
A da, imam tv ispred sebe, pa kad nema posla, gledam crtice
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 16.10.2016., 10:26   #9
U la la novi chat :klap:

Nemrem provest 5 minuta doma u miru

Ima tko kakav prijedlog kako ici jer ja vise nemam ideja
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 16.10.2016., 10:31   #10
Da se i ja javim na chat, naravno gifom/videom životinje.

http://imgur.com/gallery/wyqjTsF

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
A da, imam tv ispred sebe, pa kad nema posla, gledam crtice
Crtići su super.


@Daisy - na ovom chatu ti moram odgovoriti jer je stari zaključan pa...

Naravno, treba i sebi nešto kupiti. Ja baš ne volim šopinge kad moram odjeću, dok mi u knjižaru nije problem. Knjige bih mogla cijeli dan razgledavati.

Ajoj, zar tako nizak tlak imaš? Piješ ujutro kavu?
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 16.10.2016., 10:54   #11
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Da se i ja javim na chat, naravno gifom/videom životinje.

http://imgur.com/gallery/wyqjTsF



Crtići su super.


@Daisy - na ovom chatu ti moram odgovoriti jer je stari zaključan pa...

Naravno, treba i sebi nešto kupiti. Ja baš ne volim šopinge kad moram odjeću, dok mi u knjižaru nije problem. Knjige bih mogla cijeli dan razgledavati.

Ajoj, zar tako nizak tlak imaš? Piješ ujutro kavu?
Srecom, ljudi spavaju pa nije takva guzva s pozivima

Ja sam dobila nove tenisice za trcanje
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 16.10.2016., 10:55   #12
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
U la la novi chat :kl ap:

Nemrem provest 5 minuta doma u miru :50 3:

Ima tko kakav prijedlog kako ici jer ja vise nemam ideja :mi sli:
Kako misliš "kako ići"?

Kako di...pa u Maribor

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post

@Daisy - na ovom chatu ti moram odgovoriti jer je stari zaključan pa...

Naravno, treba i sebi nešto kupiti. : ) Ja baš ne volim šopinge kad moram odjeću, dok mi u knjižaru nije problem. Knjige bih mogla cijeli dan razgledavati. :bo nk:

Ajoj, zar tako nizak tlak imaš? Piješ ujutro kavu?
E pa ja isto ne volim kupovati odjecu, to mi je tlaka, ušla sam jucer u par ducana i nis mi se nije svidjalo

Uskoro pocinje interliber, od 8-13.11. i morat cu se iskontrolirati Imam dosta knjiga koje nisam stigla procitati, a samo nove kupujem, to je vec bolest postala

Da, ujutro moram popit kavu da bi se uopce mogla spremiti za posao
Daisy28 is offline  
Old 16.10.2016., 10:58   #13
Spuzva Bob se ukida 17.10 nakon mislim 15 godina emitiranja. Naravno ako je informacija tocna, nisam siguran.
RocketBunny is offline  
Old 16.10.2016., 11:01   #14
Dobro jutro
Kad imas problema s frndom, najbolje je popit kavu i imati dobar dorucak.
Kak ste mi vi.

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Old 16.10.2016., 11:14   #15
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Kako misliš "kako ići"?

Kako di...pa u Maribor
To cekam tebe

A nis onda moram ici brati kestene
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 16.10.2016., 11:47   #16
Danas je neki novi urlač u kvartu, tek u 10:30 je počelo sa "krumpiraaa" i nedostatak a-ova je namjeran, ovaj je bio puno kraći u svom urlanju O.o

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Graficke si brzo prodao preko PCE-a? A da. Tamo je uglavnom ta ekipa informaticarska, pa je veca sansa da netko adekvatniji uoci oglas u odnosu na recimo Njuskalo koji je all around.
Morat cu i ja tam kopirat oglas s ovog hardver oglasa dolje.

Zanimljivo. Nebih nikad rekao da ce se Blizzard upustat u takve tehnikalije sa grafikom. No s druge strane me ne iznenadjuje jer WoW donosi najveci profit Blizzardu. Tak da zele svoju zlatnu koku drzat u najboljem svijetlu.
Za D3 im se zivo fucka..

Uvijek mozes igrat bez problema i imat full download u pozadini. Na ping utjece zapravo upload. Ako ti se upload brzina popne do maksimalne onda ce ti se i ping puno povecat.
Tak da upload u pozadini dok gejmas je najbolje imat ili iskljucen ili smanjen cim vise. U suprotnom riskiras ceste lagove i veliku sansu za disconnet sa servera.
Yep, za dva sata od ostavljanja oglasa sve bilo dogovoreno. "Mana" PCE-a je da su cijene uglavnom niže nego na netematskim oglasnicima, ali zato barem brže ode. A i ne može bilo tko do oglasa, prvo treba skupiti određen broj postova pa vjerojatno i to utječe na "kvalitetu", manje muljancija ima.

Pa upravo to, žive na WoW-u, D3 im je samo privremeni proizvod, kao i ostale igre koje rade. A i nije da bi im trebao biti problem uložiti koji milijunčić svakih par godina da nešto ušminkaju, prije Cataclysm ekspanzije su samo novi dijelovi bili grafički sređeniji, staro nisu dirali, no priča Cataclysm-a je prekrojila originalne kontinente pa su onda i tamo napravili facelift, a vjerojatno i malo prepravili kod da im slijedeći put detalji budu samo slider, a ne remodeling .

Nije baš, dok sam FPS-ove igrao ping bi skakao bez čim bi pustio neki download. Ne nužno torrent. U Torrentima ionako imam upload limitiran na 10 kB/s osim u noćnom terminu kada scheduler odvrne pipu. Inače ako pustim npr. torrent bez kontrole smrda mi i samo browsanje, kako neće igru .

Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Heble vas te igrice .....kad vec igrate, igrajte nesto za prave muskarce

:nerademismajlići:
Pravi muškarci ne koriste termin "igrice" za nešto što u pravilu zarađuje više novaca u mjesec dana nego Hrvatska što pobere poreza u godinu dana :klap:. Pogotovo u slučaju WoW-a koji mjesečno zaradi 8-10 puta koliko je godišnji proračun HR :klap:.
Solo761 is offline  
Old 16.10.2016., 11:58   #17
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Srecom, ljudi spavaju pa nije takva guzva s pozivima

Ja sam dobila nove tenisice za trcanje
Kakve? Ja imam neke iz Lidla za trčanje, samo je problem što ne trčim.

Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
E pa ja isto ne volim kupovati odjecu, to mi je tlaka, ušla sam jucer u par ducana i nis mi se nije svidjalo Ni meni se ništa ne sviđa, a tlaka mi to probavati i zato ne volim šoping.
Tako je i meni. Tlaka mi probavati.

Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Uskoro pocinje interliber, od 8-13.11. i morat cu se iskontrolirati Imam dosta knjiga koje nisam stigla procitati, a samo nove kupujem, to je vec bolest postala
Da, uskoro je, ali nisam sigurna hoću li ići. Iz razloga što sam bila prošle godine i nije mi se svidjelo jer je bila prevelika gužva. Em ne možeš lijepo razgledati, dobro je ako i dođeš do štanda jer od gužve se treba probiti, em se svi naguravaju. Meni nije gušt da se moram naguravati i imati sreće doći do štanda, a razgledati ni ne uspiješ. Možda je do toga što sam išla u subotu, ali čula sam da je bila gužva i ostale dane u tjednu.

Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Da, ujutro moram popit kavu da bi se uopce mogla spremiti za posao
Zato sam te i pitala.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 16.10.2016., 12:33   #18
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post



Da, uskoro je, ali nisam sigurna hoću li ići. Iz razloga što sam bila prošle godine i nije mi se svidjelo jer je bila prevelika gužva.
Ne buš valjda to propustila
Najbolje je ići u tjednu i to oko podneva .
__________________
Sve je važno.
Miaana is offline  
Old 16.10.2016., 12:35   #19
Ja tek sad skuzio novi čet.....

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 12:35   #20
Quote:
RocketBunny kaže: Pogledaj post
Spuzva Bob se ukida 17.10 nakon mislim 15 godina emitiranja. Naravno ako je informacija tocna, nisam siguran.
Ma bitno da je nesto sto mi je ok. Neki dan su decki dograbili daljinski i cijeli dan je bio tenis na tapeti

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Kakve? Ja imam neke iz Lidla za trčanje, samo je problem što ne trčim.
Mizuno wave legend 2
http://imgur.com/u73pCgr

Sluzile su i mene jedne iz Lidla neko vrijeme, al te sam koristila za trcanje i svakodnevnu upotrebu, pa su dale svoje.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.