Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2016., 19:17   #41
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
taj bu sam sebe ispalio ko
Ne znam jesi ikad imala napadaj panike u zivotu no za vrijeme istog se luci znoj veoma neugodnog mirisa. Meni Roket preko ekrana smrdi na napadaje panike od ocaja i zelje, a uzivo vjerujem da je nemoguce fulat da bi se on zenio. Al ga nitko nece.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:26   #42
Poanta odgovora nije bila takva, ali shvati kako želiš. Zašto bih morao za doček biti negdje, a ne gledati neki film i trpati grickalice u sebe, kao ostalih 364 dana?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:29   #43
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
umjesto što kukate kao na drugim temama, bolje dajte prijedloge ili ako ste nešto zanimljivo vidjeli (makar vi i ne išli)
Upravo rezervirao romantični vikend u Gorskom Kotaru za sebe i dragu.

(Sad još samo trebam dobit GO u petak.)
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:31   #44
Žena, ja i troje klinaca.
Vrištanje na sve strane, igra, možda igrice na kompu.
Možda dođe šogi pa se nacuclamo dok kikići odu spat. U ponoć ćemo gledat vatromet. Nadam se da će pasti malo snijega, čist prigodno.
E da, uzet ću unaj malko veći vatromet box u mirnovcu hehe. Klinci će ispalit od sreće 😊
Jbg, tak izgleda nova iz perspektive oženjenog... Zna bit nikakva a zna bit super...
vrrrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:32   #45
Poanta je da u svaku temu guras to da si solo u maniri nekog ciju je ljubav zivota pregazio traktor i sad sudba kleta neda jos jednu.
O tome da se ponasas kao da si jedina solo osoba ne na svijetu nego u cijelom faking svemiru i mi ostali te naprosto ne mozemo shvatit, da ni ne pricam.
Oh duboklog lo jada i tuge, oh jadnicak mali, mi ostali smo oh tako sretni i odusevljeni pa zato i pisemo po faking usamljenim srcima umjesto da se negdje s nekim veselo jebemo.

Moj iskren savjet je da probas ne cmoljakat svudao uokolo jer kao sto ti je netko rrkao, nema teorije da se ocaj ne vidi uzivo kad njime vristis online.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:39   #46
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
, nema teorije da se ocaj ne vidi uzivo kad njime vristis online.
Okej..nisi možda pomislila da i ti produciraš očaj online?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:41   #47
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Okej..nisi možda pomislila da i ti produciraš očaj online?
Ona je žensko, situacija je drugačija.
Očajna ženska će relativno lako naći nekog, jer uvijek postoji još očajniji muškarac. Očajni muškarac - teško.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:51   #48
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Okej..nisi možda pomislila da i ti produciraš očaj online?
Nadrkanost, ljutnju, bahatost - da. Ocaj tesko jer se ocajno ne osjecam .

Zadnjih xy tema koje bih ovdje otvorila se svode na Roketove kronike i cvili vise od mene u post-prekidnoj-PMS-depresivnoj fazi. Just sayin'
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:55   #49
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Nadrkanost, ljutnju, bahatost - da. Ocaj tesko jer se ocajno ne osjecam .

Zadnjih xy tema koje bih ovdje otvorila se svode na Roketove kronike i cvili vise od mene u post-prekidnoj-PMS-depresivnoj fazi. Just sayin'
Kaže rocket da ni on nije očajan. Just sayin.

Sad bez zajebancije, da ima ga posvuda, ima i tebe, ima i drugih, možda i ja nekome iskačem iz paštete. Zašto ne bi bilo, koju smo/ste to temu ubili, a da je prije rocketa/horadic/umetni po želji cvjetala? Ni jednu. Da, nekome može ić na živce. A jebiga. Zato postoji ignore, mentalni, tehnički, postoji i mogućnost odgovora, postoji mogućnost da se bude ono što želimo čitati...

Prozivanje ljudi nije baš najs, pogotovo po otvorenim temama koje jesu svačije. To što nekoga ima više nego se nekome sviđa, a ne znam, nadjačajte ga vlastitom pojavom.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:00   #50
Možda otimam preveliki komad očajničke torte Šalu na stranu, fkt mi nije bila namjera ovdje cmizdriti, nego reći ako smo i sami(ovdje govorim i bez prijatelja, ako netko ima takvu situaciju), who cares? Je li stvarno toliki bed presjediti to doma? I navedeno upiranje prstom"po čemu se to razlikuje od...", e, a zašto bi se razlikovalo? Hoće li nekome uistinu biti nužno bolje ako ispuni društvenu normu i ode van, iako ne želi?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:04   #51
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
jer uvijek postoji još očajniji muškarac.
Evolucija.

Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Nadrkanost, ljutnju, bahatost - da. Ocaj tesko jer se ocajno ne osjecam .
Kužim. Zato ti i pišem.

Brijem da idealiziraš The Muškarca.
Nismo supermeni. I mi cvilimo na svoj način. Nekima od nas treba partnerica za kvalitetan život. A jebemu miša ako ovo nije PDF gdje možemo cviliti.
Na drugom podforumu ćemo biti muškarčine.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:06   #52
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Je li stvarno toliki bed presjediti to doma?
Nije nikakav bed.
Samo onaj kome to nije nikakav bed će na tuđe upiranje prstom odmahnut rukom i povuć dekicu malo bliže bradi i mislit ko vas jebe, meni baš dobro. Teško da će imat potrebu opravdavat se i objašnjavat.


Quote:
Hoće li nekome uistinu biti nužno bolje ako ispuni društvenu normu i ode van, iako ne želi?
Nekome možda i hoće, jer ne ispunjava samo društvenu normu, nego se i sam nada da tamo vani postoji nešto za njega, pa iako mu se ne da, iako mu je teško, iako pretpostavlja da će bit sranje, ide pa proba. Na kraju mu je možda lakše jer je eto probao.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:09   #53
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Kaže rocket da ni on nije očajan. Just sayin.
Nisam ja to rekao Očajan jesam, očito(i ne bio, neću sada o razlozima. Ne, nisu toliko očiti, niti su ono što HC spominje, nevjenčanost). Ali ne mislim da to ljudi preveć vide, prvenstveno iz razloga što nema tko vidjeti
Quote:
Sad bez zajebancije, da ima ga posvuda, ima i tebe, ima i drugih, možda i ja nekome iskačem iz paštete. Zašto ne bi bilo, koju smo/ste to temu ubili, a da je prije rocketa/horadic/umetni po želji cvjetala? Ni jednu. Da, nekome može ić na živce. A jebiga. Zato postoji ignore, mentalni, tehnički, postoji i mogućnost odgovora, postoji mogućnost da se bude ono što želimo čitati...

Prozivanje ljudi nije baš najs, pogotovo po otvorenim temama koje jesu svačije. To što nekoga ima više nego se nekome sviđa, a ne znam, nadjačajte ga vlastitom pojavom.
Primjetim više osoba, slažem se! Ali ne doživljavam nikog previše kao"opet on/a bulazni nešto". Svatko od nas ima neke svoje situacije s kojima se zna, ili ne zna boriti. Jebiga, evo, ova tema meni nije problem. Mogu se izboriti s time što mi netko nabija na nos, ako ostanem sjediti doma tu večer. Ako mi ne nabija na nos, čak i ne primjetim razliku. Ostane mi 200kn u džepu. Plus vozačka
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:16   #54
Ma ove godine doček pada na idealni dan. Nejde bolje. Još jedna subota u nizu da nejdem nikud bez da se oko tog zamaram Ionako radim i baš me briga. Brzo će ponedjeljak.

Off, zakaj nam taban ima ban?
__________________
Every path is the right path. Everything could've been anything else. And it would have just as much meaning.
Soenia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:21   #55
Zbog rime?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:31   #56
A meni nije jasno otvaranje teme o nečemu za što te boli briga?
Jer ako razmišljaš o tome, a onda te ipak briga, koliko ti sam sebe uvjeravao da te nije
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:36   #57
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Evolucija.


Kužim. Zato ti i pišem.

Brijem da idealiziraš The Muškarca.
Nismo supermeni. I mi cvilimo na svoj način. Nekima od nas treba partnerica za kvalitetan život. A jebemu miša ako ovo nije PDF gdje možemo cviliti.
Na drugom podforumu ćemo biti muškarčine.
od placipickaranja nema niceg, sam sebe vracas stalno u isti film al svi spominju the muskarca (to je neko zesce mitolosko bice kad ga nitko nema pojma opisat)


nova godina je za napit se, najest, iscagat se dobit tu vecer par kila i dernek , a za ostale probleme te boli dupe taj dan
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:45   #58
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post

Ono, prenaglašavamo jedan obični dan 31.12.
Super, nisam bio ni 27.10., ni 18.11., ni 3.12. I što sada?
Tješi se
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:56   #59
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Kužim. Zato ti i pišem.

Brijem da idealiziraš The Muškarca.
Nismo supermeni. I mi cvilimo na svoj način. Nekima od nas treba partnerica za kvalitetan život. A jebemu miša ako ovo nije PDF gdje možemo cviliti.
Na drugom podforumu ćemo biti muškarčine.
Zabrij'o si. Postoji razlika između "cviljenja" i cviljenja Rocket style. Bar u mojim očima .

I fino je kad su muškarci emotivni, malo je takvih, but again... Granice, razine, i tak to.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 21:07   #60
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
Tješi se
Ne podcjenjuj bitnost ostalih dana
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Zabrij'o si. Postoji razlika između "cviljenja" i cviljenja Rocket style. Bar u mojim očima .

I fino je kad su muškarci emotivni, malo je takvih, but again... Granice, razine, i tak to.
Možda je stvar djelomično u boldanom. Ja primjetim i gore situacije na forumu. I gle kurca, s manje problema
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.