Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2016., 15:30   #21
Quote:
anamia69 kaže: Pogledaj post
Ili im dobronamjerno ukazuješ da griješe?
Ja uvijek sa sobom nosim letke za staracki dom, koje vrlo rado podjelim.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:30   #22
Quote:
anamia69 kaže: Pogledaj post
I to je konačni tvoj odgovor?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:34   #23
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Nikakav ...što je nudio, to je i dobio
Ali zene, zene, zene su krive! To sto je on slucajno u braku, sitnica.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:36   #24
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ali zene, zene, zene su krive! To sto je on slucajno u braku, sitnica.
Naglasak na ...slučajno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:39   #25
Zivot u dvoje se seli na US, sto bi bila sretna prica da se nije preskocio onaj sretni dio Zivota u dvoje. Ovako sad imamo tugu i jad jer smo sami i usamljeni, a onda iz toga odmah skacemo u tugu i jad Zivota u dvoje koji je sve samo ne zivot i sve samo ne u dvoje. Ko nam uze sredinu?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:42   #26
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Zivot u dvoje se seli na US, sto bi bila sretna prica da se nije preskocio onaj sretni dio Zivota u dvoje. Ovako sad imamo tugu i jad jer smo sami i usamljeni, a onda iz toga odmah skacemo u tugu i jad Zivota u dvoje koji je sve samo ne zivot i sve samo ne u dvoje. Ko nam uze sredinu?
Opa. Bravo! Ugodno sam iznenađen! Mudro sročeno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 16:38   #27
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ja uvijek sa sobom nosim letke za staracki dom, koje vrlo rado podjelim.
Jel u taj tvoj dom primaju udane i ispod 50?

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
I to je konačni tvoj odgovor?
Na pitanje da li lovim komade po diskačima?
Ne. Zanima li te još štogod?

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ali zene, zene, zene su krive! To sto je on slucajno u braku, sitnica.
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Naglasak na ...slučajno
Nemojte tako.
Nije on kriv što nije imao pravi broj godina (ovisi s čijeg gledišta) kad ga je ulovila ta,ta ne znam ni kak da ju nazovem..baba
__________________
Sve je važno.
Miaana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 16:52   #28
Ako pustimo ličnost i socijalno djelovanje autora po strani, on je samo dokaz tome da nitko ne vjeruje tuđim iskustvima.
Ako ti netko kaže - stavi slušalice, pusti nešto što te "tjera naprijed"; izaberi cilj; bicikl je izmišljen valjda na nebu-vozi ga... Nemoj ni slučajno poslušati.
Pokušaj na sto raznih načina, pa dođi do ovoga sam.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:10   #29
Quote:
anamia69 kaže: Pogledaj post


Na pitanje da li lovim komade po diskačima?
Ne. Zanima li te još štogod?
Eto vidiš. Samo me to zanimalo. Učinilo mi se da možda tulumariš i bariš komade po diskačima kad si mi odgovorila sa tekstom od drugog forumaša koji se našel uvrijeđen bezveze.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:06   #30
Quote:
Tupkovic kaže: Pogledaj post
Nakon višegodišnjeg traganja za nekom ženom, sa donekle sličnim problemima, zbog koje bih se pomaknuo iz stana, stvorio si obavezu i slično konačno sam shvatio, "ne treba mi nitko".

Najprije sam otkrio slušalice za mobitel, pa onda razne "run the map" programe, potom bickil ... i na kraju: kako je "biti sam i neovisan" najveća blagodat u životu.

Spoznao sam kako su žene mojih godina (50+), prezahtjevne u svakom pogledu. U većini slučajeva upoznavanjem partnera pokušavaju riješiti ili bar popraviti svoju financijsku situaciju. Ponašaju se isuviše posesivno za moj ukus, i pokušavaju glumiti teenagericu svojim forama i prohtjevima. Većina ih očekuje da ih se tretira kao kraljice, da im se ugađa, obasipa poklonima isl. Poneke se žele odmah doseliti u stan. Pokušavaju raspolagati tvojim novčanikom, raspolaganje sa svim slobodnim vremenom se podrazumijeva.

U konačnici shvatio sam još nešto. Sve osobe koje su se javljale na razno razne oglase ... (od ovog foruma do oglasnik.hr), u većini slučajeva su znale što žele i što im je cilj. S druge strane, ja nisam baš znao definirati svoje ciljeve obzirom je meni društvo i isključivo društvo bilo na prvom mjestu, a to je dodatno zbunjivalo i kompliciralo odnos ... osim toga vezan sam brakom, (iako sam gotovo kao samac), a što niti jednog trenutka nisam pokušavao sakriti.

Hvala svima koji su se javili, i ako sam nekog uvrijedio molim da mi oprosti jer mi nije bila namjera. Želio sam samo podijeliti to sa vama jer sam od tuda krenuo . Volio bih čut i vaša razmišljanja o muško ženskim odnosima 50+ ... .

Čestit Božić i Sretnu Novu godinu želim Vam
Sve najbolje i tebi.

Žene jesu zahtjevne. Točka. Ako se ne možeš nositi s tim, pametno je da si odustao. Nisu samo žene. I vi ste zahtjevni kad ste zainteresirani. A ti nekako ne djeluješ zainteresiran za išta više osim rekreativnog seksa, a dobro bi vjerojatno došlo i to da ona malo vene za tobom, ali ne da te zbog toga guši- neka piše pjesmice, veze goblene, nariče prijateljicama, a tebi bude raspoloživa jednom tjedno.

Možeš to naći, samo trebaš dublje kopati, više tražiti. Sjećam te se s nekih drugih tema i mogu ti reći, sam si kopaš jamu jer imaš taj neki patetični (oprosti, nije uvreda, ne znam kako bih to drukčije nazvala) stil koji sugerira da si izgubljena dušica koja traži srodnu dušu i logično da se usamljene žene, neovisno o godinama, popale na to. Ima muškaraca koji traže isključivo takve jer ranjiviju ženu je lakše zbariti. Ali avaj, problem je kad dobiješ cijeli paket. Ti ne želiš cijeli paket, ti bi trećinu, ali iskomuniciraš da želiš cijeli.

Uglavnom, imaš komunikacijski problem. Prestani se ponašati kao čovjek željan prave ljubavi jer to jednostavno nisi. Ne kažem da je njihovo ponašanje izraz ikakve ljubavi, ali očito ih navučeš i onda kukaš kad te ganjaju. Jebiga. Netko će te odjebati, netko će te ganjati, sto ljudi, sto ćudi.

Ubuduće preporučam ovaj pristup-:
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:26   #31
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Opa. Bravo! Ugodno sam iznenađen! Mudro sročeno.
Ti stvarno ovaj svoj "wow, inačesi glupa kokurac, otkudsad ovo???" ispad smatraš nekakvim komplimentom ili misliš da je tvoje podjebavanje suptilno i nedokazivo?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:28   #32
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ti stvarno ovaj svoj "wow, inačesi glupa kokurac, otkudsad ovo???" ispad smatraš nekakvim komplimentom ili misliš da je tvoje podjebavanje suptilno i nedokazivo?
Ma ugodno sam se iznenadil zaista. Predivno složena misao. Nikaj više. Franje mi? Zakaj? Sviđa se i tebi tekst ili samo standarno misliš da si seksipilniji od mene?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:30   #33
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ugodno sam se iznenadil zaista.
Fakat ne razumiješ da je ovo jadna rečenica? A dobro.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:35   #34
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Fakat ne razumiješ da je ovo jadna rečenica? A dobro.
Kaj? Pa nije mi do sad niti jedan upis od te forumašice naginjao u tako kvalitetnom smjeru. Ja volim kada se iznenadim i uvijek to velim. NIje me sramota priznat kada sam glup. Sve 5. Drago mi je da si obranio njenu čast. To poštujem i cijenim. Apsolutno si u pravu. Dobro? Ako sam nju uvrijedio reci joj da mi je žal al da mi nije bilo namjera. Nego eto samo sam takav kakav sam. Pusa tebi u čelo za dobro odrađen posel. No ako sam tebe uvrijedio onda mi nije žal.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:42   #35
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si obranio njenu čast.
Ma jebite se. Oboje. Boli me kurac što josuha misli o nekom mom postu ili o meni. Da čast na forumu. Nemojte me zajebavat.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:42   #36
Quote:
Tupkovic kaže: Pogledaj post

Spoznao sam kako su žene mojih godina (50+), prezahtjevne u svakom pogledu.
to se zove - stekle su kriterije poučene iskustvom.
na tome sam, takvima, izuzetno zahvalan.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:44   #37
dupli.forum mi šteka

Zadnje uređivanje Joshua : 22.12.2016. at 22:21.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:46   #38
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ma jebite se. Oboje. Boli me kurac što josuha misli o nekom mom postu ili o meni. Da čast na forumu. Nemojte me zajebavat.
O fala kurcu! Već sam mislil da sam na nekom finom i kulturnom mjestu i da ću morat bježat kako bi obranio svoju čast.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 22:03   #39
Quote:
Tupkovic kaže: Pogledaj post
Nakon višegodišnjeg traganja za nekom ženom ...
Spoznao sam kako su žene mojih godina (50+), prezahtjevne u svakom pogledu.
... u većini slučajeva su znale što žele i što im je cilj. ...
delujes mnogo zasicen zenama. svaka potraga prestane nakon nekog vremena.
izmore se đukele.
99 odsto zena zeli samo tvoje evre i buđelar. kaze glumac u filmu, "zašta se zenis? na kraju ćeš da pokloniš stan naj goroj ženi." uvek kad mi se jave preko esemesa znam da nije zbog moje lepote. vreme netreba trošiti na ono
šta počinje sa s a završava na eks. siporeks.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 22:46   #40
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ako sam nju uvrijedio reci joj da mi je žal al da mi nije bilo namjera. Nego eto samo sam takav kakav sam. Pusa tebi u čelo za dobro odrađen posel. No ako sam tebe uvrijedio onda mi nije žal.
kaj misliš jel ovakvo ulizivanje lordovskog pjesničića ikad bilo kvalitetno poentirano kod neke žene?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.