Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2016., 15:58   #61
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Na ovo boldano sam i ja mislila
Nije da sam vrsila neko istrazivanje oko toga koliko zena voli pusiti, koliko ne voli/mrzi, a koliko njih to odradjuje, ali nekako cisto sumnjam da ce i te sto stvarno vole istaknuti bas pusenje kao jedan od najvecih highlightova seksa.



Haha, mozda tvoj ima tendenciju da lagano opada tokom seksa pa se ona stalno spusta dolje da popravi situaciju s ustima
Hehe.
Nema, moj radi isto kao i sa 18 godina.
Mene se ne treba buditi, ukruti se na misao, poljubac, kad joj ljubim vrat..., a gdje nece ostati tvrd kad je akcija.

Pricale mi mnoge da je medju mladim deckima puno mlohavih cuna. Jel i ti imas takva iskustva?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 16:08   #62
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Dok smo hodali je bilo ok. Jbg radio sam na terenu dosta i vidjeli smo se vikendima samo. Prvih 2 godine braka je bilo ok ali ovo sad više neznam kaj da radim, Trenutno je trudna s drugim djetetom našim. Zbog komplikacija se nesmije seksati no neće ni oralno ni nikako. Jbg imam neke moralne dileme svoje i nemrem joj reći "spusti se dole i puši..".nisam takva osoba nažalost. Pokušavao sam na sve načine naći rješenje ali ideja da će tako ostati i dalje me užasava. Sredio sam nam stan, živimo sami, oboje smo radili sad je ona na bolovanju. Imam kredit koji ja otplaćujem i nemamo baš nekih psihičkih poteškoća ili problema pa nezz di je problem...
Ok, jesi li ti otvoreno pričao sa ženom, ne u smislu "e, aj bar popuši, a?", nego u smislu vašeg odnosa općenito i kako ona to sve vidi, zašto te odbija?

Na koje si sve načine pokušavao naći rješenje, kad to već kažeš?
Užasava li te ideja da ćeš se rijetko seksati ili ideja da se očito udaljavaš od supruge?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 16:29   #63
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Seks je rijedak i nema nikakvih uzbuđenja više. Pokušavao sam razne stvari, kupovao sexy odjeću ženi, igračke no ništa ju to nezanima.
Ne zanima ju jer zna da sve to radiš samo kako bi joj postalo interesantnije to da ti ga "makar popuši" tako da tebi bude lijepo.
Radije napravi nešto samo za nju - probaj ju izmasirati ili poliži ti nju s guštom.
Zašto mi se čini da recimo takve stvari nekako i nisu među onim raznim stvarima koje si ti pokušavao.
Sad ti je loš izbor razgovarati i pokušavati riješiti probleme jer žena ima jocker u rukavu - trudnoću koju mora čuvati. A kad rodi - onda će biti puno posla oko bebe i tak...nije vam baš sjajna situacija.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 17:00   #64
kako ti govore već forumašice gore - probaj razgovarati s njom, ali ne ju optuživati. Mislim, žena ti je. Znaš zašto si ju oženio.
A i ne znam kod koje bi funkcionirala tehnika "pa bar mi ga...". Mislim, rečenica nije ni za nadj***** tipa "pa bar odnesi smeće".

osim toga, ako ti je žena trudna, tu igra more stvari - hormoni divljaju, možda se ne osjeća privlačnom pa joj se teško ufurati, možda je nesigurnija nego inače, itd.
Hoću reći, može tu biti još PUNO stvari osim njene konzervativnosti...
Možeš joj objasniti svoje potrebe i zamoli ju da ona učini isto.
S time da, i nakon takvih razgovora, i ako oni budu uspješni, budeš svjestan da možda nemate kompatibilan libido. A onda ne znam što učiniti.

Mislim da se to treba dobro testirati prije braka.

Osobno nisam pobornik "usluga" u ružnom, ali i u manje ružnom smislu - "ti meni, ja tebi". Ako nema gušta s obje strane (bez da to budu "usluge" - odnosno želim da to partner želi zbog svog užitka a ne zbog mog), ja stajem, odnosno, to je jedini način da mi se uvijek i sigurno ubije volja.
Mada razumijem da ljudi različito vide stvari. Upravo zbog toga dobro proučim sve prije nego uopće krenem... Ne znam.

Ti moraš računati isto tako da, kada rodi, onda tek dolazi... handlanje, navikavanje, multitasking (mala beba, uz prvo dijete...) itd. Znaš, prošao si prvi put.
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 17:02   #65
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Hehe.
Nema, moj radi isto kao i sa 18 godina.
Mene se ne treba buditi, ukruti se na misao, poljubac, kad joj ljubim vrat..., a gdje nece ostati tvrd kad je akcija.

Pricale mi mnoge da je medju mladim deckima puno mlohavih cuna. Jel i ti imas takva iskustva?
Dogodilo se par puta, ne s ovim deckom bas.. al ono, nije to toliko cudno kao sto ti mislis (ili volis pricati tu po forumu) dogadja se i najboljima, vjeruj.. to ne znaci odmah impotencija, samo izoliran slucaj. Niste ni vi strojevi. Ono sto mene izbaci iz takta je kad iz nekog neobjasnjivog razloga ne zeli, a ne to sto mu se ne digne jednom zbog nervoze ili tko zna cega..
Iako ne znam kako bi se nosila da naidjem na bas impotentnog, vjerojatno se s tim ne bih znala nositi
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 17:27   #66
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
djeve, djevojke, cure, zene... ako vi zelite tipa koji vas lize preko kurca, samo dajte. ravno polje i sve to.
Jedno je voljeti lizanje, sasvim drugo lizati preko kurca.



Iskren da budem, mislim da mi je lizanje stvar koja je jednostavno tu, koju radim. Želja je u posljedicama istog. Dakle, ne ližem zbog toga da budem"balav" do ušiju, nego zbog toga da ju dovedem do toga da mi na kraju igre napravi nogama polugu na vratu


Da rezimiramo, ne ližem zato što ja volim, nego zato što ona voli. Ali želim lizati, i želim da ona to voli
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 17:29   #67
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Dogodilo se par puta, ne s ovim deckom bas.. al ono, nije to toliko cudno kao sto ti mislis (ili volis pricati tu po forumu) dogadja se i najboljima, vjeruj.. to ne znaci odmah impotencija, samo izoliran slucaj. Niste ni vi strojevi. Ono sto mene izbaci iz takta je kad iz nekog neobjasnjivog razloga ne zeli, a ne to sto mu se ne digne jednom zbog nervoze ili tko zna cega..
Iako ne znam kako bi se nosila da naidjem na bas impotentnog, vjerojatno se s tim ne bih znala nositi
Vjerojatno? Što znači uopće to nositi se? To je eufemizam za otići bez traga?
Nije vrag da si toliko samosvjesna da bi ga naumila izliječiti?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 17:37   #68
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno? Što znači uopće to nositi se? To je eufemizam za otići bez traga?
Nije vrag da si toliko samosvjesna da bi ga naumila izliječiti?
Hmmm, nemam pojma. :O Sto bi ti napravila?
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 17:38   #69
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Hajde, ako trebaš vjerovati baš u sve ženske trikove.... I nije to nikakvo lažno reklamiranje. Pa po cijele dane radim koješta s idejom da oduševim svog muškarca, bez ijedne loše primisli. Osim možda podsvjesnog očekivanja da budem za to "nagrađena". Ali to uopće ne znači da obožavam plakati dok gulim luk, nego je to samo neophodna cijena za cilj.
Ne znam kako objasniti da ne dođeš u napast banalizirati. Recimo da je to kao da me jebeš nekim pomagalom, uzbudljivo je, lijepo za gledati i sve to, ali je ipak zbog mene pretežno, u osnovi, zar ne?! Teško je izolirati bilo što u sexu, ali tako nekako.
gle, sve pet. ali ako se nesto radi bez entuzijazma i vidi se da je ofrlj... cemu?

sto god neke dame mislile, ima zena koje zbilja onako iskonski VOLE gutat kurac.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:06   #70
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Posebno će lako naći rješenje za to što joj ON nije sexualno napet i kompatibilan, ha?!
Ne bih rekla.
Ako joj nije napet,nece ni postati..
Zna se da tu rjesenje je jedno ako se preko toga ne moze prijeći..
No zasto se cudis?
Ljudi ostaju i kad si ne pasu u sexu,a odgovaraju u svemu drugome..
Bas da netko trci o odvjetnika jer ona neće pušit neće analno ili on bi cesce nego ona,mozes mislit
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:11   #71
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanimaju me iskustva forumaša koji su u braku dugo. Ja sam u braku 8 godina. Seks je rijedak i nema nikakvih uzbuđenja više. Pokušavao sam razne stvari, kupovao sexy odjeću ženi, igračke no ništa ju to nezanima. Oboje imamo 32 godine. Bojim se da do kraja života/braka će tako ostati. Dali ima netko sličnih poteškoća i da li se to da riješiti? Da napomenem, ja sam otvoren za razne igrice u seksu, no ona nije. Konzervativno je odgojena i to ju jako koči.
zašto si se pobogu, oženio njome

seksualna kompatibilnost je uvjet za brak. A koliko vidim vas dva ste dvije suprotnosti.

stvarno, zašto? jesu li te roditelji natjerali da se njome oženiš? jel bila najljepša u društvu pa ti je trebao trofej? Što? Ne razumijem. Ali baš ne razumijem.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:11   #72
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Bas da netko trci o odvjetnika jer ona neće pušit neće analno ili on bi cesce nego ona,mozes mislit
mene vise cudi da su uopce dosli do veze a kamoli maticara ako si ne pasu na tom polju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:42   #73
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mene vise cudi da su uopce dosli do veze a kamoli maticara ako si ne pasu na tom polju.
Moja susjeda se udala jer ju je sa njenih 15-16-17 napumpao lik koji je pritom prevario svoju višegodišnju curu Ne znam koliko dugo, ali bili su preko deset godina u braku, sad su razvedeni.



Da ne ulazimo u to koliko osoba zapravo završi u braku zbog:
-trudnoće
-da ne ostane samo
-zato što mu je dala, a on ju nije ostavio(da ne mora skupljat još jednu crticu)
-zato što ona(j) kojeg želi ne želi biti s njom/njim, pa da ne ostane samo
-vrijeme im je
-da ne ulazimo u materijalno



Uostalom, bolji ikakav seks, nego nikakav, ako si svjestan da ti je nikakav sasvim realna opcija
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:54   #74
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Uostalom, bolji ikakav seks, nego nikakav
Problem je jedino u tome što tu nisi sam pa ono ikakav seks u tvojim očima (ili po riječima autora teme "seks je bio ok") je možda nikakav za ovu drugu osobu tj. neće žudjeti za njim. Obično tu idu muški koji ne kuže da im partnerica nije svršila ili kuže ili sumnjaju al to je manje bitno jer su oni tak i tak dobili svoju porciju. Pa kad čuje da ženu "boli glava" onda će probati začiniti seks na način da će joj donijeti dildo doma. A ženi je dotle puna kapa i njegovog kurca. I kaj reć na to, a niš, sretno vam bilo.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:00   #75
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Moja susjeda se udala jer ju je sa njenih 15-16-17 napumpao lik koji je pritom prevario svoju višegodišnju curu Ne znam koliko dugo, ali bili su preko deset godina u braku, sad su razvedeni.



Da ne ulazimo u to koliko osoba zapravo završi u braku zbog:
-trudnoće
-da ne ostane samo
-zato što mu je dala, a on ju nije ostavio(da ne mora skupljat još jednu crticu)
-zato što ona(j) kojeg želi ne želi biti s njom/njim, pa da ne ostane samo
-vrijeme im je
-da ne ulazimo u materijalno
sve divni razlozi za brak. sami pali, sami se ubili.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Uostalom, bolji ikakav seks, nego nikakav, ako si svjestan da ti je nikakav sasvim realna opcija
ne znam bas. ne vidim neko potencijalno zadovoljstvo u takvom sexu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:14   #76
Autor ima moralne dileme da joj kaže da mu popuši, a svi su isključivo nju napali da je konzervativna.

A ove postove o pušenju kao udovoljavanju muškarcu neću ni komentirati. Meni je to totalno nejasno. A i skuži se i osjeti ako žena to radi zato.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:26   #77
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sve divni razlozi za brak. sami pali, sami se ubili.
Super. Mislim da je onom listom pokriveno 80-90% brakova Ajde, prvih brakova

Quote:
ne znam bas. ne vidim neko potencijalno zadovoljstvo u takvom sexu.
Super. Ne govorim o tebi. Eno na US lik kojeg s 30 godina žene ne zanimaju nikako osim seksualno. Nevin. Misliš li da takav traži ikakvo veće zadovoljstvo osim van-unutra?

Koliko osoba ima da im seks predstavlja nešto kao konstanta? Ono, tako i nikako drugačije I onda takvi padnu na dupe kad se priča o nekompatibilnostima I sad zamisli situaciju da tako nekom pričaš"ostavila me jer ju nisam tukao onoliko koliko je htjela"



Edit: Do prije nedavno ja nisam znao da se ikakve upute moraju davati tokom/prije seksa Osim onih praktičnih
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:39   #78
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Moja susjeda se udala jer ju je sa njenih 15-16-17 napumpao lik koji je pritom prevario svoju višegodišnju curu Ne znam koliko dugo, ali bili su preko deset godina u braku, sad su razvedeni.



Da ne ulazimo u to koliko osoba zapravo završi u braku zbog:
-trudnoće
-da ne ostane samo
-zato što mu je dala, a on ju nije ostavio(da ne mora skupljat još jednu crticu)
-zato što ona(j) kojeg želi ne želi biti s njom/njim, pa da ne ostane samo
-vrijeme im je
-da ne ulazimo u materijalno



Uostalom, bolji ikakav seks, nego nikakav, ako si svjestan da ti je nikakav sasvim realna opcija
Nema toga u sexylandu
(jbg, kasnim s komentarom )
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 21:27   #79
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanimaju me iskustva forumaša koji su u braku dugo. Ja sam u braku 8 godina. Seks je rijedak i nema nikakvih uzbuđenja više. Pokušavao sam razne stvari, kupovao sexy odjeću ženi, igračke no ništa ju to nezanima. Oboje imamo 32 godine. Bojim se da do kraja života/braka će tako ostati. Dali ima netko sličnih poteškoća i da li se to da riješiti? Da napomenem, ja sam otvoren za razne igrice u seksu, no ona nije. Konzervativno je odgojena i to ju jako koči.
to si skužio sad nakon 8 godina braka? ako ti je to tak važno, što nisi našao neku kompatibilnu "tigricu"? a da, ta nije za ženidbu

bemu, vama nikako ugoditi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 21:36   #80
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Autor ima moralne dileme da joj kaže da mu popuši, a svi su isključivo nju napali da je konzervativna.

A ove postove o pušenju kao udovoljavanju muškarcu neću ni komentirati. Meni je to totalno nejasno. A i skuži se i osjeti ako žena to radi zato.
prije je bila uzbudljiva, sad je odjednom konzervativno odgojena

jer on kaže "nema VIŠE" nikakvih uzbuđenja, a ne nije nikad bilo uzbuđenja

možda je žena u međuvremenu rodila djecu, nije joj do takvih igrica ili što god. kako mi možemo znati što je. da mu nije odgovarala seksualno, vjerojatno ju ne bi ni ženio

Zadnje uređivanje blagotebi : 28.12.2016. at 22:21.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger