Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2016., 22:52   #81
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ne znam bas. ne vidim neko potencijalno zadovoljstvo u takvom sexu.
Što će ti zadovoljstvo, kada imaš ljubav

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
gle, sve pet. ali ako se nesto radi bez entuzijazma i vidi se da je ofrlj... cemu?

sto god neke dame mislile, ima zena koje zbilja onako iskonski VOLE gutat kurac.
Toliki naglasak se stavlja na ljubav, da nisam sigurna ima li tu mjesta za užitak
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 11:51   #82
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Hmmm, nemam pojma. :O Sto bi ti napravila?
Otišla, brzo i čisto! To je prevelika falinga, meni previše važan dio života. Ne želim spavati s najboljim prijateljem još bar 25 godina.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 11:57   #83
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
gle, sve pet. ali ako se nesto radi bez entuzijazma i vidi se da je ofrlj... cemu?

sto god neke dame mislile, ima zena koje zbilja onako iskonski VOLE gutat kurac.
Brkaš motive. Zašto bih išta radila ofrlje samo stoga što mi osobno nije izravno tjelesno zadovoljstvo. Rekla sam već, radim za muža, za nas, masu stvari svaki dan, kao i na poslu, vrlo savjesno i najbolje što znam, ali ne iz neposrednog zadovoljstva, nego zbog ostvarivanja ciljeva koje želim. Ili moram doseći.
Ali, ako baš moraš za kompletno zadovoljstvo vjerovati i da ona jednako uživa u svakoj sekundi kao ti, dok ti puši, to je sasvim u redu. Ljudi stalno i posvuda iskreno vjeruju u sve ono što žele.
Usput, ne razumijem zašto ti je to toliko važno? Zašto nije dovoljno divno imati nekoga kome je beskrajno zadovoljstvo za tebe učiniti bilo što što te oduševljava?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 12:02   #84
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla.
Ako joj nije napet,nece ni postati..
Zna se da tu rjesenje je jedno ako se preko toga ne moze prijeći..
No zasto se cudis?
Ljudi ostaju i kad si ne pasu u sexu,a odgovaraju u svemu drugome..
Bas da netko trci o odvjetnika jer ona neće pušit neće analno ili on bi cesce nego ona,mozes mislit
Pa iskreno, ja to mogu zamisliti. Da ne želim provesti život s nekim uskraćujući si jedno od ključnih zadovoljstvava, magije i pogonskog goriva. Makar približne kvalitete u odnosu na iskustvo i moguće.
Radije to nego biti sudionik priče poput ove s početka, tužne, frustrirajuće i bezizlazne. To naprosto nije moj način života. Čak slabo razumijem i razloge, ako baš nije egzistencija djece u pitanju.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 12:09   #85
Niskoseksualne u logore i bok.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 13:34   #86
a mozda doceka kak sam i ja doicekal da krene sve na bolje, da napokon nadju zajednicki interes
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 13:40   #87
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Pa iskreno, ja to mogu zamisliti. Da ne želim provesti život s nekim uskraćujući si jedno od ključnih zadovoljstvava, magije i pogonskog goriva. Makar približne kvalitete u odnosu na iskustvo i moguće.
Radije to nego biti sudionik priče poput ove s početka, tužne, frustrirajuće i bezizlazne. To naprosto nije moj način života. Čak slabo razumijem i razloge, ako baš nije egzistencija djece u pitanju.
To je sa tvoga kuta gledanja..
S njegovog se čini kao da je zatvarao oči pred problemom,gle proslo je 8godina..
To bas i nije malo!
Kako ranije nisu krenuli na rjesavanje?
On je valjda prihvatio da ona ne da,a ona da ce se on naviknuti na to..
Znači sve je stavljano pod tepih..
On je međutim naveo da je na početku sve štimalo-pitanje je zasto se s vremenom rastimalo?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 13:56   #88
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
To je sa tvoga kuta gledanja..
S njegovog se čini kao da je zatvarao oči pred problemom,gle proslo je 8godina..
To bas i nije malo!
Kako ranije nisu krenuli na rjesavanje?
On je valjda prihvatio da ona ne da,a ona da ce se on naviknuti na to..
Znači sve je stavljano pod tepih..
On je međutim naveo da je na početku sve štimalo-pitanje je zasto se s vremenom rastimalo?
Ma hajde, žensko si, znaš dobro što na početku znači da je sve štimalo. Bilo kakav sex razumne frekvencije! Koji se od njih buni kako te je dobio, dok se to još treba desiti, ili tek jest, obraća pažnju na finese?
Dok dugoročno nezadovoljstvo sexom i čitavim doživljajem oko njega bude itekako frustrirajuće i otvara mnoga neugodna pitanja koja imaju, ili baš i ne, neke veze s konkretnom temom. Za obje strane.
Nemam niti ja pojma zašto traje takvo stanje 8 godina, niti razumijem. Ili bih okrenula nebo i zemlju da tako ne bude, uključujući baš sve što bi mi palo na pamet, ili bih otišla, ako ništa ne uspije, ili uopće nema volje za promjenom s druge strane.
Sve treće, mrcvarenje, ne samo oko MŽ odnosa i sexa jest puka iluzija i traćenje vremena na nepromjenjivo. Mogu odpješačiti do kafića s kamenčićem u cipeli, pazeći kako stajem i namještajući nogu za svaki korak, ali nikako ne mogu tako hodati dovijeka. Sama bih sebi izgledala kao idiot.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 13:58   #89
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Niskoseksualne u logore i bok.
Ne budi fašistoidan! Samo im iskreno treba naći kompatibilnog partnera. Monopoly, puzzle, štrikanje, kukičanje, čitanje....milijun je mogućih zgodnih zanimacija, ako te baš ta jedna ne zanima i ne veseli!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 14:10   #90
Nemam problema sa sexom u braku, no naravno, rado bi više. Nedavno sam slučajno naletio na ovu stranicu s jednostavnim savjetima koji su zapravo potpuno logični i smisleni, malo promijenio neke stvari i sad je još bolje. Generalni savjet, probuditi se, ne cendrati da nema sexa, nego biti glava kuće, glava obitelji, Alfa i onda će se i žena vjerojatno probuditi, ili ćeš tim pristupom lakše naći drugu:

http://marriedmansexlife.com/take-the-red-pill/
Chvembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 14:25   #91
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanimaju me iskustva forumaša koji su u braku dugo. Ja sam u braku 8 godina. Seks je rijedak i nema nikakvih uzbuđenja više. Pokušavao sam razne stvari, kupovao sexy odjeću ženi, igračke no ništa ju to nezanima. Oboje imamo 32 godine. Bojim se da do kraja života/braka će tako ostati. Dali ima netko sličnih poteškoća i da li se to da riješiti? Da napomenem, ja sam otvoren za razne igrice u seksu, no ona nije. Konzervativno je odgojena i to ju jako koči.
Heh, ako se nije tila jebat do sad, čekaj da rodi dite. Tek ćeš onda vidit veselja . Tada ti ženama poraste hormon koji ubija seksualnu želju, a dopušta joj da doji dite. Hormon sličan tome ti se ubrizgava pedofilima za ubit seksualnu želju i kad svršiš nakon jebanja. Uz to dodaj da je konzerva i vjerovatno je kurac za nju stvar koja je bljak. Rastavi se rađe, al prije toga popričaj sa njom. Ne ide ti to sa godinama bolje i onaj koji ti savjetuje da ostaneš, pošalji ga u kurac ili si lipo osiči muda, pa te neće ni bit briga za seksom.

Quote:
Chvembo kaže: Pogledaj post
Nemam problema sa sexom u braku, no naravno, rado bi više. Nedavno sam slučajno naletio na ovu stranicu s jednostavnim savjetima koji su zapravo potpuno logični i smisleni, malo promijenio neke stvari i sad je još bolje. Generalni savjet, probuditi se, ne cendrati da nema sexa, nego biti glava kuće, glava obitelji, Alfa i onda će se i žena vjerojatno probuditi, ili ćeš tim pristupom lakše naći drugu:

http://marriedmansexlife.com/take-the-red-pill/
Iako ta red pill sranja možda više pale za djevojčice i dječake jer nekad znaju pretjerat, ima stvari u kojima su u pravu. Žene ne žele cendravca već muškarca od akcije. Privačnost nije racionalna i mislim da tu svi seksualni terapisti i psihijatri neće pomoć. Jednostavno joj trija pokazat da ga ne može uzimat zdravo za gotovo. Ukoliko to ne pali, noga u guzicu i neka nađe drugu. U obratnoj situaciji dobila bi ona iste takve savjete.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 14:50   #92
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne budi fašistoidan! Samo im iskreno treba naći kompatibilnog partnera. Monopoly, puzzle, štrikanje, kukičanje, čitanje....milijun je mogućih zgodnih zanimacija, ako te baš ta jedna ne zanima i ne veseli!
Ajd ok.
Moze i ta opcija.

Problem je da rijetko tko hoce sam sebi priznati gubitak zelje pa si ljudi svasta racionaliziraju i opravdavaju se raznoraznim emotivnim problemima koji su uvijek uzrokovani drugom stranom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 15:06   #93
Kak čitate taj opis seksa, kad ga netko opiše sa "ok" ko postavljač teme?
Meni je ok=tak - tak.
Nikad nisam to "ok" čitala kao dobar.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 15:28   #94
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Kak čitate taj opis seksa, kad ga netko opiše sa "ok" ko postavljač teme?
Meni je ok=tak - tak.
Nikad nisam to "ok" čitala kao dobar.
Sad ga i ti pretjeruješ. U braku si sretan ako ima seksa. A ako baš inzistiraš na dobrom seksu u braku, nađeš si ljubavnika.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:52   #95
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanimaju me iskustva forumaša koji su u braku dugo. Ja sam u braku 8 godina. Seks je rijedak i nema nikakvih uzbuđenja više. Pokušavao sam razne stvari, kupovao sexy odjeću ženi, igračke no ništa ju to nezanima. Oboje imamo 32 godine. Bojim se da do kraja života/braka će tako ostati. Dali ima netko sličnih poteškoća i da li se to da riješiti? Da napomenem, ja sam otvoren za razne igrice u seksu, no ona nije. Konzervativno je odgojena i to ju jako koči.
Imate tek 32 godine, a seks vam je rijedak bez uzbuđenja.
Ja ne mogu vjerovati. U tridesetim godinama mi je bio najbolji seks u životu.
Bili smo već preko deset godina u braku, znali točno što volimo i što nas pali.
Pa što je to danas s vama mladim ljudima? Ja imam više godina braka nego vi života i još uvijek mm i ja volimo sex. Nije tako često kao prije, ali ga ima.
I nije mi jasno kako si tek sad skužio da ti je žena konzervativno odgojena?
Pa kakve to veze ima sa seksom? I ja sam tako odgojena. U moje vrijeme je bilo još gore nego sada, pa me to nikada nije kočilo u vezi seksa u braku.
Mislim da je kod vas puno veći problem. Žena ti očito ne voli seks. Bilo joj je bitno samo da se uda. Još bolje ako je bila trudna, pa ste morali ući u brak kao što to danas radi većina. Ni ne poznajete se dobro, samo uletite i onda problemi oko seksa. Nažalost, nemam savjet za tebe.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:13   #96
Ovo o kamenčiću si itekako dobro rekla Violeta..
Ustvari se slazem s cjelim postom..

Iako sam dugo na forumu,ipak jos mi idu na zivce autori koji postave temu i ne prate,umjesto da se razvije dijalog..
Ovako je to uvjek iz supljeg u prazno..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:20   #97
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanimaju me iskustva forumaša koji su u braku dugo. Ja sam u braku 8 godina. Seks je rijedak i nema nikakvih uzbuđenja više. Pokušavao sam razne stvari, kupovao sexy odjeću ženi, igračke no ništa ju to nezanima. Oboje imamo 32 godine. Bojim se da do kraja života/braka će tako ostati. Dali ima netko sličnih poteškoća i da li se to da riješiti? Da napomenem, ja sam otvoren za razne igrice u seksu, no ona nije. Konzervativno je odgojena i to ju jako koči.
Evo ja sam imao sličan slučaj sa svojom suprugom i jako sam se bojao da to stvarno nije prestanak glumatanja.8 godina smo u braku,na početku je bila uglavnom pasivna ali isto tako spremna na ugađanje meni i mojim željama.Mislio sam da uživa,poslje dužeg vremena je bila sve nezaintreresiranija..etc.Na kraju se događa suprotno,sex je extra,sve je više zainteresirana za sex i otvorenija prema i mojim i (pogotovo)njenim fantazijama.:klap: Da ne duljim..ne zamaram se s mogučim stvarima..jednostavno uživam.
ninozg27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 11:05   #98
Quote:
ninozg27 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam imao sličan slučaj sa svojom suprugom i jako sam se bojao da to stvarno nije prestanak glumatanja.8 godina smo u braku,na početku je bila uglavnom pasivna ali isto tako spremna na ugađanje meni i mojim željama.Mislio sam da uživa,poslje dužeg vremena je bila sve nezaintreresiranija..etc.Na kraju se događa suprotno,sex je extra,sve je više zainteresirana za sex i otvorenija prema i mojim i (pogotovo)njenim fantazijama.:klap: Da ne duljim..ne zamaram se s mogučim stvarima..jednostavno uživam.
Nisi bas pojasnio kako se od nezainteresirane pretvorila u zainteresiranu?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 13:29   #99
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanimaju me iskustva forumaša koji su u braku dugo. Ja sam u braku 8 godina. Seks je rijedak i nema nikakvih uzbuđenja više. Pokušavao sam razne stvari, kupovao sexy odjeću ženi, igračke no ništa ju to nezanima. Oboje imamo 32 godine. Bojim se da do kraja života/braka će tako ostati. Dali ima netko sličnih poteškoća i da li se to da riješiti? Da napomenem, ja sam otvoren za razne igrice u seksu, no ona nije. Konzervativno je odgojena i to ju jako koči.
Imas ruku na srce savrsenu situaciju da budes zadovoljan ti i ona i cijela ti obitelj, samo trebas bit malo pametan i umjeren.

Ja znam da ti se dize i da je to normalno, bolje da je tako.
Prvenstveno ovako kako si ti stvari opisao ne bas skroz u detalje tvoj brak je prosjecan, cak sto vise djeca su ti zdrava hvala Bogu i budi sretan s tim i uzivaj, malo vise povedi racuna o zeni koja je izgleda jako dobra zena.
To sta dok je ona trudna ti forsiras sex i pusenje je cak s tvoje strane po meni katastrofa.

Nemoj se obazirati ne uvazene forumasice koje tipicno zenski idealiziraju svoje sexualne navike i sexualni zivot. Svatko ima svoje situacije i izbore.

Sta se tice njenog konzervativnog odgoja i nje kao osobe mogu se sloziti da ima manu da joj nedostaje sexualne zelje, ali ima i puno vise vrlina jer ocigledno nije bila cesti mjenjalac partnera a to budi siguran se odrazilo na njeno zdarvstveno stanje a posljedicno tome i tvoje i djece.

Ako ti treba sexa uhvati se drkanja a imas i opciju savrsenu posto radis terenski posao da nesto nabodes u granicama sigurnosti i zdrave pameti, s tima da ti to tvoja zena i sazna a nece ako si pametan i umjeren nista reci.

A imas i soluciju da normalnu zenu i zdravu djecu napustis jer se tebi dize, pa nadi neku koja ce ti ga stalno dizat i spustat i budi sretan u zivotu, kakav ce ti zivot biti u ostalim segmentima to ces vidjeti.
Charlie-Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 15:08   #100
Quote:
mclaren4ever kaže: Pogledaj post
Dok smo hodali je bilo ok. Jbg radio sam na terenu dosta i vidjeli smo se vikendima samo. Prvih 2 godine braka je bilo ok ali ovo sad više neznam kaj da radim, Trenutno je trudna s drugim djetetom našim. Zbog komplikacija se nesmije seksati no neće ni oralno ni nikako. Jbg imam neke moralne dileme svoje i nemrem joj reći "spusti se dole i puši..".nisam takva osoba nažalost. Pokušavao sam na sve načine naći rješenje ali ideja da će tako ostati i dalje me užasava. Sredio sam nam stan, živimo sami, oboje smo radili sad je ona na bolovanju. Imam kredit koji ja otplaćujem i nemamo baš nekih psihičkih poteškoća ili problema pa nezz di je problem...
Vi muškarci stvano znate biti odbvratni, ona je trudna nosi vaše djete,promjenila joj se cijela percepcija u glavi.Nije prostitutka.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger