Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2017., 14:50   #1
Tzv "furanje" nakon 30-ih

Želim utvrditi jesam li ja čudna samo u svom okruženju kad kažem da je idealno imati samo dečka, ili to smatra čudnim i ostatak populacije

Dakle, ne partnera s kojim živim, ne muža, nego baš ono, dečka.
Dečka s kojim se vidim kad nam paše, ponekad prespavamo zajedno, uživamo u druženjima, putovanjima i slično. Nismo samo FF al nemamo ni potrebu ići dalje od toga što imamo tj nemamo potrebu živjeti zajedno. I sretni smo oboje s tim aranžmanom. Svatko ima svoj stan al nemamo potrebu useliti jedno drugome...itd itd..

Kažu mi da sam zbog takvog razmišljanja hladna, bičarka, nesposobna za ljubav, za intimnost, za međusobno prožimanje ma svašta nešto
Da ne bi bilo da nemam životnog iskustva iza sebe, imam i baš zato mislim da je nakon neke godine, to zapravo i neki ideal odnosa.

Ne želim da me se razuvjerava, samo me zanima kakva su vaša razmišljanja o "furanju" bez tzv. koraka dalje
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 14:51   #2
Za tebe je najbolje onak kak ti mislis da je najbolje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 14:56   #3
Nisi ima nas jos cudnih
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 14:57   #4
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Za tebe je najbolje onak kak ti mislis da je najbolje.
a znam to
zanimaju me mišljenja drugih, čisto da vidim jel to što dobivam u svom okruženju neki standard ili se ipak družim s uskogrudnima
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 14:58   #5
Moram priznat da bi meni to bilo malo čudno da imam dečka za furanje.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:02   #6
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Moram priznat da bi meni to bilo malo čudno da imam dečka za furanje.

ok, pa zna se da sam mislila na sve kombinacije pitajući kroz svoj primjer. ko ne želi dečka, nek si uzme curu
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:04   #7
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post

ok, pa zna se da sam mislila na sve kombinacije pitajući kroz svoj primjer. ko ne želi dečka, nek si uzme curu
A onda ok.Moram ti priznat sad nakon svega kaj prođoh u 30-tima da se mogu vrnuti na start 30-tih razmišljal bi isto kao i ti! Uživaj i samo opušteno bez pritisaka okoline!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:07   #8
Čudno mi je utoliko što sa dečkom/curom obično želim provoditi što više vremena, a pogotovo je iskoristiti da me grije po noći. Štedimo na grijanju...

Ovo bi više nazvao FF odnos. A u tom slučaju bi mi bilo bezveze se ograničavati na jednu osobu. Ljepše bi ih bilo imati 3-4 paralelno, pa kombiniraš preko tjedna s kojom ćeš se družiti.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:12   #9
Boli te neka stvar kaj pričaju, radi tak da budeš sretna.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:12   #10
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Uživaj i samo opušteno bez pritisaka okoline!
Moram primjetit da termin "opušteno" na USu ima kultni status kao i nekadašnje "transparentno" u politici.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:14   #11
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Čudno mi je utoliko što sa dečkom/curom obično želim provoditi što više vremena, a pogotovo je iskoristiti da me grije po noći. Štedimo na grijanju...

Ovo bi više nazvao FF odnos. A u tom slučaju bi mi bilo bezveze se ograničavati na jednu osobu. Ljepše bi ih bilo imati 3-4 paralelno, pa kombiniraš preko tjedna s kojom ćeš se družiti.
al nije FF, ne radi se samo o seksu. i ekskluzivni smo i jako često smo zajedno.

Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Boli te neka stvar kaj pričaju, radi tak da budeš sretna.
ma i boli me i radim. samo me zanimaju mišljenja
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:16   #12
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post

ma i boli me i radim. samo me zanimaju mišljenja
Pa to sam ti i dao.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:17   #13
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post
al nije FF, ne radi se samo o seksu. i ekskluzivni smo i jako često smo zajedno.
Moderni FF je daleko od samo seksa.

Ne kužim sad, ako ste jako često zajedno po čemu se to onda razlikuje od drugih veza?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:17   #14
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Moram primjetit da termin "opušteno" na USu ima kultni status kao i nekadašnje "transparentno" u politici.
Smežurano misliš?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:19   #15
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Moderni FF je daleko od samo seksa.

Ne kužim sad, ako ste jako često zajedno po čemu se to onda razlikuje od drugih veza?
Godine ih stišću. Društvo im nameće da krenu skupa živiti i razmnožavat se. No oni to ne žele ali ih gnjave roditelji i oženjeni ljudi iz društva koji imaju djecu. Ljubomorni su na njih.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:19   #16
Zasto te zanimau tudja misljenja kad znas da ce te jedni podrzavati a neki ne,kad je nekima takav odnos normalan a nekome ne

Ja se prvi ne mogu zamisliti u takvom odnosu ali tko sam ja da tebi il nekom drugom sudim ak se vidi u tom/takvom odnosu!?
Jedino sto bi volio,kada bi upoznao takvu osobu,da mi kaze odmah u pocetku kako si ona zamislja nas odnos dalje,u cemu se vidi itd ... jer ne bi volio da bude zavlacenja ako netko zeli korak vise a netko zeli uzivati u koraku u kojem su sada

Uzivaj dok mozes,hoces i zelis!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:22   #17
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post
a znam to
zanimaju me mišljenja drugih, čisto da vidim jel to što dobivam u svom okruženju neki standard ili se ipak družim s uskogrudnima
mislim da je standard.
žene od 30 godina obično teže ozbiljnoj vezi.

ja sam kao ti razmišljala u ranim 20-ima. mislim da se to kad-tad preraste.
bar većina.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:22   #18
Hvala bogu da nas još ima, pogotovo žena jer se nas posebno podozrivo gleda po tom pitanju. Jednom mi je silom prilika (ne pitajte zašto i kako) na mjesec dana uselio dečko s kojim sam tek prohodala. Bio je divan u svakom pogledu i odlično smo se slagali ali sve u meni je vrištalo odi doma već jednom
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:24   #19
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Pa to sam ti i dao.
ok ok

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Moderni FF je daleko od samo seksa.

Ne kužim sad, ako ste jako često zajedno po čemu se to onda razlikuje od drugih veza?
kaj postoji moderna verzija FF-a?

ne razlikuje se od drugih veza, samo je neobično da u tim godinama ne težim zajedničkom životu. bila sam u takvoj duugoj vezi i mislim da više nisam za to. ljudi smatraju da takve veze, koje ne teže daljnjem, po njihovim mjerilima, razvoju (suživot) su osuđene na propast i zapravo nisu veze. eto, i ti to tvrdiš jer misliš da je takav odnos zapravo FF odnos
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:32   #20
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Zasto te zanimau tudja misljenja kad znas da ce te jedni podrzavati a neki ne,kad je nekima takav odnos normalan a nekome ne
zanima me tak iz fore. čisto da vidim jesam li možda ipak ja zabrijala da je to nešto normalno samo zato jer se želim zaštiti od nečega.

Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
mislim da je standard.
žene od 30 godina obično teže ozbiljnoj vezi.

ja sam kao ti razmišljala u ranim 20-ima. mislim da se to kad-tad preraste.
bar većina.
ja sam tek nadošla na to

Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Hvala bogu da nas još ima, pogotovo žena jer se nas posebno podozrivo gleda po tom pitanju. Jednom mi je silom prilika (ne pitajte zašto i kako) na mjesec dana uselio dečko s kojim sam tek prohodala. Bio je divan u svakom pogledu i odlično smo se slagali ali sve u meni je vrištalo odi doma već jednom
pa da, jesam li čudna kad želim ostaviti i sebi i njemu malo više prostora s tim što nužno ne živimo zajedno

Zadnje uređivanje anima sola : 03.01.2017. at 15:44.
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.