Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 19:09   #701
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Isto tako vrijedi i obrnuto
Ha?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:10   #702
Da žene izmišljaju da dođu do k? Pa ne bih rekla, osim ako pod laži misliš na push up grudnjake i gomilu šminke na licu
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:12   #703
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Da žene izmišljaju da dođu do k? Pa ne bih rekla, osim ako pod laži misliš na push up grudnjake i gomilu šminke na licu
I jos stosta...nismo djeca
Naivci su naivci...bilo zene ili muskarci.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:12   #704
n

Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Na ljes-u ima trenutno jedna tema koja se zove nešto kao Otišao sam malo predaleko. Na toj temi se može vidjeti na kakav način muškarac može razmišljati i biti istovremeno slatkorječiv i obećavati brda i doline.

Mislim da ne treba vrijeđati autoricu, nego joj pomoći da se spusti malo na zemlju i sagleda stvari malo zrelije i obuhvatnije. Evo ako pročita tu temu možda skuži da muškarci stvarno svašta nogu imati u glavi iako obećavaju i brigu za djecu i dizanje kredita za žensku.
Joj, pa taj tip je neki hvalisavi zgoljavac sa uzasnom potrebom za paznjom. Pravilo foruma ti je - sto je frajer zbildaniji na avataru to je zgoljaviji i nevidljiviji u RL. Ne bih ja tu pricu uzimala za ozbiljno
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Upavo tako Lutkina kuća
Čisti..bistri primjer iz prve ruke...koje je (gadosti) spreman muskarac napraviti...da umoči..a neki čak ni to..

I koliko ti je autorice ovo ludilo dalo zamaha...da vjeruješ baš svemu što dečko kaže..
Zašto misliš da će on slobodan kao ptica..sa 30 godina..baš jedinu tebe poželjeti za majku svoje buduće djece?
A udana si...i već imaš svoje..
Zar mislis da će on sebi sve te probleme natovariti na grbu...dok je i dalje slobodan kao ptica..radi sexa..
Ne vjerujem...privlačno mu je zabranjeno i iskusnije voće...

Ništa ružno o tebi ne mislim..samo ti ovo pišem u nadi da ćeš progledati i osvjestiti se barem malo dok ima šanse..
Kaj ti je nije neugodno tako generalizirati o muskarcima? Bas mi ovakvi upisi potvrdjuju opcu tupost koja je izgleda inficirala forum
I jos jedna stvar - zene, dosta njih, ti isto vole sex, znas?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:14   #705
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Da žene izmišljaju da dođu do k? Pa ne bih rekla, osim ako pod laži misliš na push up grudnjake i gomilu šminke na licu
Pa naravno da i izmisljaju i manipuliraju i lazu i zavode na sve nacine moguce. Da, i rade to zbog kurca, a ne ljubavi.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:27   #706
@Nausikaja da ne quotam previše..
Krivo me skuži

Ja isto volim sex..di si zaključila obrnuto ...zar trebam tolike laži da dođem do istog?
Nije generaliziranje u pitanju...dat je primjer iz jedne teme...

Ima iznimki..ima iskrenih ljubavi...ali ovo što se u ovoj temi navodi..jednostavno mislim da nije slučaj..
Oprosti još se ni posexali nisu..koja djeca..koji bakrači?
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:32   #707
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
@Nausikaja da ne quotam previše..
Krivo me skuži

Ja isto volim sex..zar trebam tolike laži da dođem do istog?
Nije generaliziranje u pitanju...dat je primjer iz jedne teme...

Ima iznimki..ima iskrenih ljubavi...ali ovo što se u ovoj temi navodi..jednostavno mislim da nije slučaj..
Oprosti još se ni posexali nisu..koja djeca..koji bakrači?
A, oprosti onda
Htjela sam samo naglasiti da neke zene lazu da bi dosle do sexa. Recimo, lazu o godinama. A i obracnom statusu. Navela bih sad jos par primjera, ali mi nije ok jer su iz mog uzeg okruzenja.
Single zene zavode ozenjene muskarce, svasta znaju napriacati, a i to da su single je cesto upitno - dovoljno ti je samo otici na neki od znanstvenih kongresa

A o autorici teme i njenom problemu, ne bih, jer nisam uspjela steci neki konkretni dojam citajuci njezine upise
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:37   #708
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
A, oprosti onda
Htjela sam samo naglasiti da neke zene lazu da bi dosle do sexa. Recimo, lazu o godinama. A i obracnom statusu. Navela bih sad jos par primjera, ali mi nije ok jer su iz mog uzeg okruzenja.
Single zene zavode ozenjene muskarce, svasta znaju napriacati, a i to da su single je cesto upitno - dovoljno ti je samo otici na neki od znanstvenih kongresa

A o autorici teme i njenom problemu, ne bih, jer nisam uspjela steci neki konkretni dojam citajuci njezine upise


Čemu takve pizdarije? Apsolutno bi bilo dovoljno reći ili šanuti na uvce dođi da ti popušim, pa da me izjebeš... Bez obaveza, s obavezom, kako god me želiš...



Muško uglavnom boli ona stvar jel ženska ima 23, 33 ili 43 godine, ako joj je SAMO DO SEXA, ne do ljubavi.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:39   #709
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
A, oprosti onda
Htjela sam samo naglasiti da neke zene lazu da bi dosle do sexa. Recimo, lazu o godinama. A i obracnom statusu. Navela bih sad jos par primjera, ali mi nije ok jer su iz mog uzeg okruzenja.
Single zene zavode ozenjene muskarce, svasta znaju napriacati, a i to da su single je cesto upitno - dovoljno ti je samo otici na neki od znanstvenih kongresa

A o autorici teme i njenom problemu, ne bih, jer nisam uspjela steci neki konkretni dojam citajuci njezine upise
Istina...kako ne! Služe se žene lažima..podržavam u potpunosti...

Nego većinom navodim sada mušku stranu..posebno iz situacije u kojoj je autorica..da joj "prodrmam" glavu..ako nije kasno..

Moguće naravno da je ovo svemirska ljubav..ali bilo bi dobro da vidi i drugu mogućnost..da barem na kratko skine ružičaste naoćale..prije nego li zaglibi bez povratka..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:39   #710
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post


Čemu takve pizdarije? Apsolutno bi bilo dovoljno reći ili šanuti na uvce dođi da ti popušim, pa da me izjebeš... Bez obaveza, s obavezom, kako god me želiš...

Mozda tebi bi bilo dovoljno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:40   #711
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mozda tebi bi bilo dovoljno
Meni ne bi. Ali bi bilo dovoljno za 90% muških.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:46   #712
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Meni ne bi. Ali bi bilo dovoljno za 90% muških.
Imam dosta drugacija iskustva i saznanja. Ne znam cemu generaliziranje.
Isto tako ima dosta zena koje ne zanima nista osim cilja kojeg imaju. Ni koliko vam je godina ni da li ste elokventni...da ne kazem zgodni. Tako je to...na obje strane. Ponekad.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:46   #713
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Meni ne bi. Ali bi bilo dovoljno za 90% muških.
Proveo si anketu?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:51   #714
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Istina...kako ne! Služe se žene lažima..podržavam u potpunosti...

Nego većinom navodim sada mušku stranu..posebno iz situacije u kojoj je autorica..da joj "prodrmam" glavu..ako nije kasno..

Moguće naravno da je ovo svemirska ljubav..ali bilo bi dobro da vidi i drugu mogućnost..da barem na kratko skine ružičaste naoćale..prije nego li zaglibi bez povratka..
Ne znam, fakat.
Meni se cini da je moguce to sto ona pise o tom svom frajeru istina.
Gle, pa valjda znas da ima full romanticnih frajera koji bi vrlo lako izrekli recenicu - ja bih dijtete s tobom.
I koji su fascinirani sa duhovitim, vrckavim, starijim zenama. Meni je to skroz realno.

Mislim....meni su najmanje dvojica rekla da bi moju decu.
Dio koji meni ne stima u prici je dio o sretnom braku.

Osobno ne mogu zamisliti da se netko moze tak jako zaljubiti, a da joj u braku sve stima
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:52   #715
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Imam dosta drugacija iskustva i saznanja. Ne znam cemu generaliziranje.
Isto tako ima dosta zena koje ne zanima nista osim cilja kojeg imaju. Ni koliko vam je godina ni da li ste elokventni...da ne kazem zgodni. Tako je to...na obje strane. Ponekad.
Dok nemaš vlastiti penis, te dok ti se ne luči dopamin kod orgazma - nakog kojeg ti je manje više ravnodušnost u glavi - ne možeš ni iz daleka pomisliti kako muško razmišlja.

Kako rekoh jednoj, da znate kakvi su muškarci zapravo, rađe bi probale pripitomiti gorilu.

Ali znam da neke rađe biraju ne vjerovati u to, ali pri tome paradoksalno, stavljaju kurac na pijedestal.

Govorim o onoj što je Nausikaja napisala - da joj je do kurca. Ne poštovanja, veze, itd.

Jer znamo biti i divni i brižni, dizati samopouzdanje ženi kada je nesigurna itd. Ali ne u konstelaciji kada se priča - žena bi samo seksa, a to je post na koji sam odgovarao.

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Proveo si anketu?
Znaš, muškarci su jedan prema drugome otvoreni.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA

Zadnje uređivanje HHmischko : 10.01.2017. at 20:52.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:55   #716
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Dok nemaš vlastiti penis, te dok ti se ne luči dopamin kod orgazma - nakog kojeg ti je manje više ravnodušnost u glavi - ne možeš ni iz daleka pomisliti kako muško razmišlja.

Kako rekoh jednoj, da znate kakvi su muškarci zapravo, rađe bi probale pripitomile gorilu.

Ali znam da neke rađe biraju ne vjerovati u to, ali pri tome paradoksalno, stavljaju kurac na pijedestal.

Govorim o onoj što je Nausikaja napisala - da joj je do kurca. Ne poštovanja, veze, itd.

Jer znamo biti i divni i brižni, dizati samopouzdanje ženi kada je nesigurna itd. Ali ne u konstelaciji kada se priča - žena bi samo seksa, a to je post na koji sam odgovarao.
Sve to stoji. Samo mi nije jasno zasto pises u mnozini

Isto sto je poprilicno komicno kod tvog upisa je kako samouvjereno tvrdis da poznas sto je u glavama i penisima svih, svih, SVIIIIIH muskaraca ove nase planete, a o zenama, hm, izgeda znas vrlo malo
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:55   #717
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Dok nemaš vlastiti penis, te dok ti se ne luči dopamin kod orgazma - nakog kojeg ti je manje više ravnodušnost u glavi - ne možeš ni iz daleka pomisliti kako muško razmišlja.

Kako rekoh jednoj, da znate kakvi su muškarci zapravo, rađe bi probale pripitomile gorilu.

Ali znam da neke rađe biraju ne vjerovati u to, ali pri tome paradoksalno, stavljaju kurac na pijedestal.

Govorim o onoj što je Nausikaja napisala - da joj je do kurca. Ne poštovanja, veze, itd.

Jer znamo biti i divni i brižni, dizati samopouzdanje ženi kada je nesigurna itd. Ali ne u konstelaciji kada se priča - žena bi samo seksa, a to je post na koji sam odgovarao.
Sve je to ok...ali kao sto rekoh...sve to vrijedi i obrnuto...vjeruj mi
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:57   #718
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Imam dosta drugacija iskustva i saznanja. Ne znam cemu generaliziranje.
Isto tako ima dosta zena koje ne zanima nista osim cilja kojeg imaju. Ni koliko vam je godina ni da li ste elokventni...da ne kazem zgodni. Tako je to...na obje strane. Ponekad.
Dok nemaš vlastiti penis, te dok ti se ne luči dopamin kod orgazma - nakog kojeg ti je manje više ravnodušnost u glavi - ne možeš ni iz daleka pomisliti kako muško razmišlja.

Kako rekoh jednoj, da znate kakvi su muškarci zapravo, rađe bi probale pripitomile gorilu.

Ali znam da neke rađe biraju ne vjerovati u to, ali pri tome paradokalno, stavljaju kurac na pijedestal.

Govorim o onoj što je Nausikaja napisala - da joj je do kurca. Ne poštovanja, veze, itd.

Jer znamo biti i divni i brižni, dizati samopouzdanje ženi kada je nesigurna itd. Ali ne u konstelaciji kada se priča - žena bi samo seksa, a to je post na koji sm odgovarao.

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Mislim....meni su najmanje dvojica rekla da bi moju decu.
Priznajem ovo samo ako su to rekli nakon seksa s tobom. Onda su možebiti i bili zaljubljeni. Ako je to prije seksa, to ima značenje koliko i wc papir.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:58   #719
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Sve je to ok...ali kao sto rekoh...sve to vrijedi i obrnuto...vjerui mi
A gle, tesko ce ti povjerovati jer mu rusis koncepciju, kuzis. Konsekvence spoznaje da su neke zene samo kurca zeljne poprilicno moze dovesti u pitanje njegov jebacki integritet.

__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 20:00   #720
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post

Priznajem ovo samo ako su to rekli nakon seksa s tobom. Onda su možebiti i bili zaljubljeni. Ako je to prije seksa, to ima značenje koliko i wc papir.

A mene zaboli sto ti meni priznajes, mos mislit.

Zapravo, ne da mi se vise s tobom komunicirat. Aj, bok!
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.