Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 18:55   #1
Simpatija iz djetinjstva..Savjet..

Dragi moji evo imam jedan problem pa bi htjela cuti vase misljenje i savjet..
Dakle ovako imam 20godina..Dok sam bila manja mislim u osnovnoj skoli svidao mi se jedan momak iz mog grada..On se uvijek druzio s mojim bratom i nekako je to bila uvijek ekipa..Odlazili su na more igrali se i sve to..On ima 23 godine..On se meni mnogo svidao i uvijek su nas zezali haha on mi je bio rekao da me voli al ja sam to sve svacala kao salu djecja posla haha nismo bas bili mali al ono..I evo dan danas me prate neki osjecaji prema njemu..Znam da ne znaci nista al sinoc sam ga sanjala,Uzivala sam u snu..Njegov osmjeh,poruke sve..
Dok nisam saznala da smo 3koljeno..To me pogodilo nekako jer nikad nismo imali odnos kao da smo 3koljeno nismo se nikad bas druzili..on je jako zgodan,dobar je,nije problematican,ima ekipu..A ja sam deblja,nemam prijatelja itd..Ja njega ni dan dns ne mogu pogledat njega u oci od tih osjecaja..Neki dan sam ga vidjela u ducanu i sakrila sam se od neugodnosti..Ali jednom sam ja njega gledala i on je mene..I nakon toga smo se gledali nekoliko sekunda i on je spustio pogled u mobitel..Ja znam da je mozda glupo ovo sve sto vam pisem ali nekako mi je lakse sad..Htjela bih cuti vase misljenje i savjet?Znam da nikad nece biti nista medu nama ili neznam ni sama..
Znam dosta ljudi koji su u 3 koljenu pa su skupa ali neznam sta misliti..Sto da radim?Ja se nadam da me razumijete i molim vas izvinite na greskama,hvala vam
vati is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:03   #2
Quote:
vati kaže: Pogledaj post
Dragi moji evo imam jedan problem pa bi htjela cuti vase misljenje i savjet..
Dakle ovako imam 20godina..Dok sam bila manja mislim u osnovnoj skoli svidao mi se jedan momak iz mog grada..On se uvijek druzio s mojim bratom i nekako je to bila uvijek ekipa..Odlazili su na more igrali se i sve to..On ima 23 godine..On se meni mnogo svidao i uvijek su nas zezali haha on mi je bio rekao da me voli al ja sam to sve svacala kao salu djecja posla haha nismo bas bili mali al ono..I evo dan danas me prate neki osjecaji prema njemu..Znam da ne znaci nista al sinoc sam ga sanjala,Uzivala sam u snu..Njegov osmjeh,poruke sve..
Dok nisam saznala da smo 3koljeno..To me pogodilo nekako jer nikad nismo imali odnos kao da smo 3koljeno nismo se nikad bas druzili..on je jako zgodan,dobar je,nije problematican,ima ekipu..A ja sam deblja,nemam prijatelja itd..Ja njega ni dan dns ne mogu pogledat njega u oci od tih osjecaja..Neki dan sam ga vidjela u ducanu i sakrila sam se od neugodnosti..Ali jednom sam ja njega gledala i on je mene..I nakon toga smo se gledali nekoliko sekunda i on je spustio pogled u mobitel..Ja znam da je mozda glupo ovo sve sto vam pisem ali nekako mi je lakse sad..Htjela bih cuti vase misljenje i savjet?Znam da nikad nece biti nista medu nama ili neznam ni sama..
Znam dosta ljudi koji su u 3 koljenu pa su skupa ali neznam sta misliti..Sto da radim?Ja se nadam da me razumijete i molim vas izvinite na greskama,hvala vam
Uzmi casu vode i u nju stavi kap krvi pa vidi kakva ce boja ispasti.
Ne prave se djeca po pravilu u 9 koljeno.
Rijesi svoju debljinu ako ti je to prepreka u zivotu, covjek sve moze kad hoce, cijeli zivot je pred tobom. Budi sretna, zadovoljna i uzivaj u zivotu.

Koje lipe godine imas, zavidim ti.
Charlie-Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:15   #3
Quote:
vati kaže: Pogledaj post
Dragi moji evo imam jedan problem pa bi htjela cuti vase misljenje i savjet..
Dakle ovako imam 20godina..Dok sam bila manja mislim u osnovnoj skoli svidao mi se jedan momak iz mog grada..On se uvijek druzio s mojim bratom i nekako je to bila uvijek ekipa..Odlazili su na more igrali se i sve to..On ima 23 godine..On se meni mnogo svidao i uvijek su nas zezali haha on mi je bio rekao da me voli al ja sam to sve svacala kao salu djecja posla haha nismo bas bili mali al ono..I evo dan danas me prate neki osjecaji prema njemu..Znam da ne znaci nista al sinoc sam ga sanjala,Uzivala sam u snu..Njegov osmjeh,poruke sve..
Dok nisam saznala da smo 3koljeno..To me pogodilo nekako jer nikad nismo imali odnos kao da smo 3koljeno nismo se nikad bas druzili..on je jako zgodan,dobar je,nije problematican,ima ekipu..A ja sam deblja,nemam prijatelja itd..Ja njega ni dan dns ne mogu pogledat njega u oci od tih osjecaja..Neki dan sam ga vidjela u ducanu i sakrila sam se od neugodnosti..Ali jednom sam ja njega gledala i on je mene..I nakon toga smo se gledali nekoliko sekunda i on je spustio pogled u mobitel..Ja znam da je mozda glupo ovo sve sto vam pisem ali nekako mi je lakse sad..Htjela bih cuti vase misljenje i savjet?Znam da nikad nece biti nista medu nama ili neznam ni sama..
Znam dosta ljudi koji su u 3 koljenu pa su skupa ali neznam sta misliti..Sto da radim?Ja se nadam da me razumijete i molim vas izvinite na greskama,hvala vam
u zivotu ti zelim da se najprije zaljubiš u sebe i da se nakon toga u tebe zaljubi jedan momak koji nije s tobom u srodstvu barem do 6. koljena
mlada si i neiskusna, ako imaš problema sa samopoštovanjem, radi na tome. ako trebaš nekoga da te sluša, javi se na pm
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:22   #4
3. koljeno po germanskom ili rimskom (crkvenom) računanju?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:40   #5
Kako si tek sad doznala da ti je u trećem koljenu?

I u kojoj ti je liniji rođak? Čija baba je čija tetka i to?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:44   #6
Quote:
Charlie-Harper kaže: Pogledaj post
Koje lipe godine imas, zavidim ti.
Koliko ti imaš?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:48   #7
Po germanskom..njegova baka i moja su bile 1 koljeno ja mislim..A saznala sam jos kao mala al nisam znala kako je to trece koljeno i to..
Imam 20 godina
vati is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:11   #8
Quote:
vati kaže: Pogledaj post
Po germanskom..njegova baka i moja su bile 1 koljeno ja mislim..A saznala sam jos kao mala al nisam znala kako je to trece koljeno i to..
Imam 20 godina
Ovisi kako računaš prvo koljeno. Pravilno je da su brat i sestra prvo koljeno, ali večina ljudi računa da su djeca od brata i sestre prvo. Ako ste po pravilnom računanju četvrto koljeno, onda je to praktično kao i da niste u nikakvom srodstvu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:11   #9
Ja bi da mi netko objasni što su točno u rodu, ja samo znam kako pravnici to računaju
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:29   #10
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ja bi da mi netko objasni što su točno u rodu, ja samo znam kako pravnici to računaju
Koliko sam shvatio bake su im bile sestre. Što je po germanskom treće koljeno, po rimskom šesto koljeno.

U svakom slučaju, veza bi vam bila dopuštena pravno, genetski, crkveno i valjda društveno. Da sam ja ostao u maminom rodnom selu mogao bih izlaziti jedino sa sestričnama što iznenađujuće nije gledano s neodobravanjem okoline tako da je autorica dobro i prošla.

No, mislim da smo malo skrenuli s teme. Autorica bi trebala prvo valjda uspostaviti nekakav kontakt s njime jer bježanjem neće ništa postići. Od ženidbe smo još daleko. Možda intimni osjećaji prema frajeru i neće preživjeti dugo u stvarnom susretu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:31   #11
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ja bi da mi netko objasni što su točno u rodu, ja samo znam kako pravnici to računaju
Kakve veze pravnici imaju sa računanjem krvnog srodstva?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:36   #12
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatio bake su im bile sestre. Što je po germanskom treće koljeno, po rimskom šesto koljeno.
Ok, hvala.
Da, mogu se oni oženiti

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kakve veze pravnici imaju sa računanjem krvnog srodstva?
Ne kužim što ti nije jasno
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:40   #13
Necemo se zeniti hahah
vati is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:52   #14
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ne kužim što ti nije jasno
Šalim se, of course Ko će drugi se bavit tim pitanjima van crkve, osim pravnika

O da, mogu se vjenčat i po crkvenom zakonu odnosno kanonu, ako su 3. koljeno. Eto sretno vam bilo

Makar bi meni bilo bolesno oženit rodicu 3. koljeno. Znam znam, postoji izjava "u treće se meće", ali je svejedno bolesno
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 23:44   #15
Pa nije da su brat i sestra. Da imaju zajednička obiteljska okupljanja ili slično onda bi to već bio problem. Ali onda se vjerojatno ne bi ni razvila privlačnost na tom nivou. Jedanput sam u životu vidio svoju rođakinju iz trećeg koljena, ne znam ni kako se zove. Da se zbarimo u nekom kafiću možda nikad ne bi ni skužili.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 21:09   #16
bjež od toga. Rod je rod i ne valja tu mutit. 3. koljeno je već preblizu :x
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 21:14   #17
Tu je pretpostavljam jak i efekt tzv. zabranjenog voća. Stoga bi joj savjeti kako treba bježati od toga mogli izazvati suprotni učinak u njenoj glavi.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:11   #18
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
bjež od toga. Rod je rod i ne valja tu mutit. 3. koljeno je već preblizu :x
Aj ne seri
0.78% preblizu

U prosjeku imamo oko 190 ljudi koji su nam u trećem koljenu. Pola sela.

Average percent DNA shared between relatives

@vati, možeš se seksati s njim i imati čopor djece ako hoćeš.
Ionako je užasno mala šansa da ćete jednog dana ti i on imati djecu.
paklara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:29   #19
Simpatija iz djetinjstva..Savjet..

Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ok, hvala.
Da, mogu se oni oženiti



Ne kužim što ti nije jasno


pravnici i suci prvi moraju znati tko je kome što i u kojem stupnju radi nasljednog prava.

Ni meni nije jasno što točno znači prvo koljeno kako je autorica napisala ...

Dakle ,vaše bake su bile sestre ili sestrične ?
Vi ste jako daleko krvno srodstvo u oba slučaja
Ako su bile sestre , imate zajedničku prabaku ili pradjeda i otuda kreće računanje jer je to prvi zajednički predak. ( osoba od koje i ti i on direktno potječete)
Nakon toga se broji svaki porod ,pa ispada da ste srodnici u 10 stupnju ( onako iz glave računam ) - nema brige ! Množite se ...
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:37   #20
kao da zivite u big brother kuci pa nema drugog izbora od rodbine.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger