Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2017., 05:27   #1
Povratak otpisanog?

Prije 6 godina bili smo podstanari kod mladog gazde(35). U slobodno vrijeme sam se zezala na jednom forumu i jedan tip mi se stalno nabacivao. Meni je sve u virtuali bila samo zezancija. Nakon izvjesnog vremena taj tip mi je poceo na forumu(ne ovom) pisati sto ja radim u kuci. Prvo sam mislila da je koincidencija a onda je poceo da koristi i imena moje djece a muza nazivao pogrdnim imenima. Uplasila sam se zesce. Rekla sam muzu ali on to nije ozbiljno shvatio. Uvjeravao me da su to koincidencije. Promijenila sam forum i nije proslo ni dva dana on je opet bio tamo. Mic po mic poceo mi se udvarati i poceo da zahtjeva da se rastavim od muza. Tada sam pomislila da ipak imam posla sa zescim manijakom, a kako mi muz i dalje nije vjerovao i poceo govoriti da sam ja skrenula nisam znala sto da cinim. Izgubila sam povjerenje u muza i osjecala se kao zvijer u kavezu. Jedno vrijeme nisam isla na forum ali sam pocela dobivati message na mobile sa cudnim porukama a nepoznati broj. Bojala sam se. Ponovno sam otisla na forum i tamo mi je napisao da se ne igram sa njim i ne napustam konverzaciju. Navodio je sve sto radim po kuci.....od tocnih sastojaka jela do koju kremu sam koristila kada....sto radim u krevetu....itd. U jednom momentu sam skontala da je to ili mladi gazda ili njegov otac. Napisao mi je da me prisluskuje i da zna svaki moj korak. Kako je radio za telefonsku kompaniju navodno zna kako moze sve da prisluskuje i vidi poruke. Takve prijetnje i priznanja su bile uvijek izmijesane sa porukama kako me voli i zeli samnom zivjeti. Ono sto sam tada primijetila je da mu je jako vazno kako izgledam i koliko sam uspjesna na poslu. Svaki moj uspjeh na poslu je velicao u nebesa i jako brinuo da ne dobijem koju kilu vise. To mi je dalo ideju kako da ga se rijesim. Pocela sam se debljati, prditi na glas kad god sam mogla...samo da mu se zgadim.....poceo me je opominjati..... uskoro smo odselili u drugi kraj jer sam bila ubijedjena da su po kuci bile instalirane kamere ili bube. Muza sam ubijedila zbog blizine skole i posla. Na dan seljenja je mladi gazda je dosao u kucu prije no sto smo izselili, kao zurilo mu se da kreci i popravlja pukotine na zidu. Imao je uz sebe svoju novu djevojku koja mu je pomagala u poslu. Cijelo vrijeme bio je vrlo ljut iako nije imao razloga za to. Pri kraju selenja dosao je njegov otac i dok smo bili sami rekao mi da je njegov sin lud za mojom kceri (koja nije tada zivjeka sa nama i nije imala nikakav kontakt sa njim) ali posto ona ima decka da se opredijelio za ovu djevojku. Cova je plakao. Tada mi ponovo nije bilo vise jasno tko je od njih dvojice upetljan. Preselivsi se uvidjela sam da se on i dalje pojavljuje na forumu i da i dalje prati sto sa kime razgovaram u realnom zivotu...medjutim vise nije bilo vizualnih detalja. Znao je tocno gdje idem kada bih imala mobile kod sebe tako da znam da je koristio mobile za pracenje i vjerojtno prisluskivanje. Jedno vecer smo muz i ja isli u kupovinu namirnica i on se pojavio sa bratom. Zastali smo, pozdravili se. Pitala sam ga da li se ozenio. Rekao je da nije. Uhvatila sam muza za ruku, pozdravila ih i povukla muza da idemo dalje. Nakon toga susreta ubrzo me je ostavio na miru.
Prije neki dan u guzvi spazih njega. Bio je iza mene. Imala sam osjecaj da me prati.
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 06:12   #2
Ako je sve ovo napisano točno, niije mi jasno zašto nisi otišla na policiju ili kod privatnog detektiva?

Mogu skužiti kad netko zna što pišeš po forumu, mogu shvatiti i da ti je netko hakirao mobitel pa prati SMS poruke i razgovore, mogu shvatiti i da netko nadzire tvoj e mail, i mogu shvatiti da si preko svega mogla prijeći.
Ali da netko do u detalje zna što radiš u obiteljskom domu, a da ne reagiraš na to, to mi nije jesno?

Inače, ako te zanima, osoba koja te uhodi i prati je tvoj vlastiti muž. Iskušava te, tj. čini jedan specifični modalitet psihološkog zlostavaljanja.
jagobero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 07:37   #3
Muz te prati ,ako nista vrati mob na tvornicke postavke ,postavi sifru i nedaj da ti muz uzima mob!
MikroBelaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 07:41   #4
...nisam otisla na policiju jer sam se bojala da ce on znati da sam tamo bila.....i zato sto mi je muz rekao da to sto ja pricam nema osnova...da mi se to samo cini...da sam vjerojatno mentalno otkacila..... nisam imal nikoga tko bi mi vjerovao....a i kako dokazivati....para nisam imal da placam detektive....
...za muza sam sigurna da nije upetljan u to jer on nebi znao sto radim na drugim mjestima....kada nisam kod kuce....
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 07:43   #5
...muz me ne prati i ne kontrolira niti mobile niti bilo sto drugo....on je tip koji se bavi samo svojim poslovima...nikada nije niti djecu kontrolirao a mene takodjer nikada...ima povjerenje u mene....
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 08:28   #6
...mozda sam ovu temu trebala postaviti na psihologiju....nisam bila sigurna gdje da stavim....
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:10   #7
I ja se pridružujem čudacima koji se čude što nisi podnijela kaznenu prijavu?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:11   #8
Povratak otpisanog?

Najjednostavnije je da promijeniš i broj i mobitel.
Odi kod novog operatera i bok
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:38   #9
Quote:
BaraFel kaže: Pogledaj post
...mozda sam ovu temu trebala postaviti na psihologiju....nisam bila sigurna gdje da stavim....
Probaj stavi na temu psihologiju, ali tamo će ti reći ono što ti kaže i muž.tj. da si umislila neka sumanuta uhođenja
jagobero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:39   #10
Quote:
BaraFel kaže: Pogledaj post
...muz me ne prati i ne kontrolira niti mobile niti bilo sto drugo....on je tip koji se bavi samo svojim poslovima...nikada nije niti djecu kontrolirao a mene takodjer nikada...ima povjerenje u mene....
Ako te ne prati muž, onda te prati mladi gazda. Bilo je takvih slučajeva. U linku ispod navodno je gazda tajno snimao konobaricu.

http://www.jutarnji.hr/arhiva/gazda-...aricu/3353963/

Nemoj da dobiješ PTSP kao što je dobila konobarica koju je gazda tajno snimao

http://www.24sata.hr/news/nakon-sto-...d-ptsp-a-41365

Prijavi sve policiji. Zato i postoji policija da istraži radnje za koje opravdano sumnjaš da nisu zakonite.
jagobero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 13:46   #11
...mene vise ne zanima sto drugi o tome misle .....telefon sam vise puta promijenila...i provajdera....preselila se ponovo......nema sanse da me sada prisluskuje....ali mi nikada nece biti jasno sta je to sto je decka od 35 natjeralo/privuklo da to radi....nisam ja njegova vrsnjakinja ...ja sam otprilike deset godina starija....pored svih tih mladih cura on nasao mene da proganja......ili je to zbog toga sto smo slucajno tada bili njegovi stanari pa si seljak umislio da moze na stanarima da se izzivljava....ako se pojavi ponovo idem na policiju....ali nemam vise dokaza....iako me nebi zacudilo da i sadasnje stanare prisluskuje ili cak gleda...
zanima me sto je to u psihi sto takve ljude gura da to rade.... i kako se ponasati prema takvima.
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:17   #12
Ovo nije normalno i to je uhodjenje,maltretiranje..
I najgora bi opcija bilo ne reagirati..
Mada je cudno da bas takve detalje zna:koju si kremu stavljala..
Morale su onda biti kamere..
U ranoj mladosti sam prosla uhodjenje..
Prijavila,pokazala poruke no osoba koja je to cinila je i fizicki nasrnula..
Dobio zabranu prilaska i smirio se,sreća..
No i dan danas,imam npr fobiju pricanja na mob jer me najvise telefonski maltretirao

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:23   #13
Na zalost ovdje (Australia) dobe zabranu ako dokazes da te maltretira ali ako prekrsi zabranu nema nekih konzekvenci vec moras tuziti a za to treba imati dosta novca. Izlazak pred sud kosta jer moras platiti advokata da te zastupa i napise tuzbu. Bez $1000 nece nitko niti da razgovara o tome i tako platiti svaki puta kada se ide na sud.pa jos ostali troskovi sudjenja i expertize. To je dostupno samo bogatasima. Ja ima samo prosjecnu placu.
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:40   #14
Nastavi debljat se i prdit. Za svaki slucaj.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:48   #15
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Nastavi debljat se i prdit. Za svaki slucaj.

~via tapatalk
hahaha....ne hvala, dosta je bilo
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 19:53   #16
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Nastavi debljat se i prdit. Za svaki slucaj.

~via tapatalk
La_Primadonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 02:25   #17
Prodaj pricu Hollywoodu. Odseli u Ameriku.
HannibalLecter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 08:21   #18
Zbog cega je stari plakao (nema bas logike da je zaplakao jer mu je sin ludo zaljubljen u tvoju kci)?

Ima li on zenu?
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 08:58   #19
Mene bi ovako nešto zabrinulo, jako! Luđaci, psihopati, su to rijetko samo donekle i samo oko nečega, dok uglavnom napreduju u svojoj ludosti i fiktivnoj stvarnosti. Ja bih vrlo konkretno i sveobuhvatno reagirala na tvom mjestu, onda, a i sada, samo da naslutim da se nastavlja. Prije nego netko strada ozbiljnije na biolo koji način.
Imala sam donekle slično iskustvo s jednim kolegom u bivšoj školi i nije prestalo samo od sebe stoga što sam se odmakla u drugu školu. Za razliku od tebe ja sam njemu doduše dala povoda, ali kasnije je bilo slično. Srećom, mislim da takvi ljudi nisu veliki heroji, da se ipak zavuku u mišju rupu kada ih se napadne i pritisne. Ali za ozbiljno i nemilosrdno, i s pokojom vlastitom žrtvom ako treba. Hladan i bijesan um je ipak efikasniji od poremećenog.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 09:00   #20
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Zbog cega je stari plakao (nema bas logike da je zaplakao jer mu je sin ludo zaljubljen u tvoju kci)?

Ima li on zenu?
Ima on zenu. Rekao mi je da nije sretan sto je sin tako na brzaka nasao zenu koja ima vec dijete i da kao sad on treba da hrani tudje dijete a zna da on voli moju kcer a ne ovu.
Jedno vrijeme sam i ja mislila da bi mogo biti on ali mi nekako nejde uz njegov karakter i nebi on znao toliko o mobile i kompjuterima, on se time ne bavi. Sin se bavi time a i nekoliko puta se prilicno cudno ponasao kada bi dosao kod nas, jednom je bilo pomalo perverzn.
BaraFel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger