Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2017., 11:34   #21
Kakvo ljubljenje, kakve pičke materine, kad dovršite posao, platiš i svatko svojoj mami
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 14.01.2017., 11:39   #22
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
tema je ljubljenje a to ima veze s ljubavi i put je prema seksu i erotici i apsolutno ovdje pripada
što imašreći na temu?
Ljubljenje na prepad nema nikakve veze s ljubavi, bome ni erotikom... a vjerojatno neće ni dovesti do seksa.
I ne, neće se cura zaljubiti ako je poljubiš na prepad, time joj možeš samo postati odbojan.
Žene se zaljubljuju u ono što čuju, a muškarci u ono što vide. ato se žene šminkaju a muškarci lažu.

A moja iskustva...

Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ja nekako očekujem ljubljenje tad, ako mu se sviđam
Ovo.

Ako nam je bilo dobro, zabavno, osjetio sam taj klik i kemiju između nas... poljubim ju na prvom spoju, na rastanku.
Ako vidim da nije bilo to "to", rastanemo se prijateljski. Nema smisla forsirati poljubac ako vidiš da nije "into you", to sigurno neće popraviti situaciju.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Old 14.01.2017., 11:56   #23
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post



Ovo.

Ako nam je bilo dobro, zabavno, osjetio sam taj klik i kemiju između nas... poljubim ju na prvom spoju, na rastanku.
Ako vidim da nije bilo to "to", rastanemo se prijateljski. Nema smisla forsirati poljubac ako vidiš da nije "into you", to sigurno neće popraviti situaciju.
ovo stoji. samo autor teško da je tip koji ima senzibilieta prepoznati da li je netko 'into him' ili išta takvoga obzirom da ovakve teme otvara sa 27 godina u guzici.
wild rider7 is offline  
Old 14.01.2017., 12:03   #24
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kakvo ljubljenje, kakve pičke materine, kad dovršite posao, platiš i svatko svojoj mami
Da, ali ako ne plaća, onda obavezno ljubljenje da vidiš dal je gadljiv na spermu
anđeo tame is offline  
Old 14.01.2017., 12:11   #25
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ovo stoji. samo autor teško da je tip koji ima senzibilieta prepoznati da li je netko 'into him' ili išta takvoga obzirom da ovakve teme otvara sa 27 godina u guzici.
To je isto stvar koju treba shvatiti Nemaju svi osjećaj za TO. Iskreno, mislim da ću prije osjetiti imam li šanse, nego kakva je kemija(a što je moja oduševljenost veća, moglo bi se reći da je manja spremnost na kockanje , čak i sada kad mislim da sam kemiju otkrio ), pa shodno tome, lakše ću pokušati poljubiti žensku koja je dostupna, nego onu koja mi je ekstra, dok tražim priliku.
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Da, ali ako ne plaća, onda obavezno ljubljenje da vidiš dal je gadljiv na spermu
I moliti boga da joj je prvi "prvi susret" nakon zadnjeg pranja zubi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 14.01.2017., 12:18   #26
Wink

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To je isto stvar koju treba shvatiti Nemaju svi osjećaj za TO. Iskreno, mislim da ću prije osjetiti imam li šanse, nego kakva je kemija(a što je moja oduševljenost veća, moglo bi se reći da je manja spremnost na kockanje , čak i sada kad mislim da sam kemiju otkrio ), pa shodno tome, lakše ću pokušati poljubiti žensku koja je dostupna, nego onu koja mi je ekstra, dok tražim priliku.
ajme .
pa nije baš potreban elaborat 'kako i kada poljubiti ženu'. ne mogu vjerovati da se o tome raspravlja. budi spontan kako ti dođe. možda ćeš pokupiti šamar, nekad. nekad i završiti u klinču. big deal.

pitam se kako autor rješava malo složenije poduhvate u životu.
wild rider7 is offline  
Old 14.01.2017., 12:38   #27
Quote:
Naturalherc kaže: Pogledaj post
Lako za ljubljenje, a gdje su ti ruke bile dok si je ljubio, nisu valjda u zraku, obavezno jedna ide na sisu ako sjedite,ako stojite,jedna za guzu

ide i na pičku
Romanticni is offline  
Old 14.01.2017., 12:39   #28
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

pitam se kako autor rješava malo složenije poduhvate u životu.
dođem na forum i pitam kako
Romanticni is offline  
Old 14.01.2017., 12:49   #29
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
dođem na forum i pitam kako
ma bravo.
i? kakvu si strategiju odlučio primjeniti nakon što si se napio iz ovog bunara znanja?
wild rider7 is offline  
Old 14.01.2017., 12:57   #30
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Cuo sam da se neki i seksaju na prvom spoju.
i ja čula, bilo na Dnevniku. udarna vijest
blagotebi is online now  
Old 14.01.2017., 13:00   #31
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ajme .
pa nije baš potreban elaborat 'kako i kada poljubiti ženu'. ne mogu vjerovati da se o tome raspravlja. budi spontan kako ti dođe. možda ćeš pokupiti šamar, nekad. nekad i završiti u klinču. big deal.

pitam se kako autor rješava malo složenije poduhvate u životu.
Slušajući i gledajući situaciju oko sebe, počinjem shvaćati da je "manjina" kojoj pripadam, zapravo, povelika. Čak štoviše, masa zgodnih cura ne bude na spoju nekad i po 2-3 godine. Malo stvar izbirljivosti, ali ne sasvim. Dakle, prosječnom dečku je stvar još i gora. I sad gle, ako ja imam priliku U PROSJEKU svake dvije godine procijeniti situaciju, moš mislit koliko sam"u tome"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 14.01.2017., 13:01   #32
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ne treba ljubiti curu na prvom sastanku,pogotovo ne na prepad.Treba joj se samo približiti toliko da ona pomisli da ćeš je poljubiti a onda se treba odmaknuti.
Tada su ti 99% šanse da će ti se na drugom sastanku sama baciti u zagrljaj.Ako je poljubiš na prvom sastanku drugog možda neće ni biti,pogotovo ako si to učinio na prepad.Nisam baš siguran da su cure lude za prepadima.
ne mogu vjerovat da ovo moraš objašnjavat nekom od 27 godina

a sad ozbiljno, mislim pitanje je tako dumavo da nikad nisam o tome razmišljala ali evo ako moram

pa naravno da je debilno ako mi odmah ide jezik uvaliti posebno ako je kombinacija prvi dejt i malo poznavanja. pa ne znam kako ovo da kažem na fini način ali jeste li vi malo zakinuti, ne znate za zagrljaj, hvatanje za ruku, pusicu. pa ne možeš ni ručak bez predjela isto tako moraš valjda napravit neku uvertiru. a da, pa i ne možeš, u današnje vrijeme dating appsa, tindera i inih sranja, već sljedeći sat te čeka neka druga, sve se mora brzo i promptno obavit. ne stigneš svarit jednu već ideš na drugu. a cure imaju osjećaj kao da dejtaju neke smotane robote bez osnovnih vještina body komuniciranja
blagotebi is online now  
Old 14.01.2017., 13:03   #33
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Slušajući i gledajući situaciju oko sebe, počinjem shvaćati da je "manjina" kojoj pripadam, zapravo, povelika. Čak štoviše, masa zgodnih cura ne bude na spoju nekad i po 2-3 godine. Malo stvar izbirljivosti, ali ne sasvim. Dakle, prosječnom dečku je stvar još i gora. I sad gle, ako ja imam priliku U PROSJEKU svake dvije godine procijeniti situaciju, moš mislit koliko sam"u tome"
da si ovo vrijeme koliko analiziraš i seciraš po forumu uložio u to, bio bi zasad ok. mislim uložio u razvoj nekog body language-a, a tipkovnicu si savladao, samo ti to ništ tu ne znači
blagotebi is online now  
Old 14.01.2017., 13:07   #34
Ne vidim razlog zašto ne bi bilo uredu
__________________
Be happy :)
nanarella24 is offline  
Old 14.01.2017., 13:08   #35
@blagotebi
Spoj 2017.
Spoj 2013.
Spoj 2012.(čak dva, jbt )
spoj 2007.


I onda te pitam, na čemu da ja usavršim govor tijela(neke od ovih situacija čak ni nisu bile spoj, nego samo sastanak, kava, npr ova zadnja. Ok, tu je bio klik, ali su bile presudne neke druge stvari). I opet, netko je rekao gore(wild rider? ) treba ići glavom kroz zid. Nemaš trenutak u kojem krenu padati ružine latice s neba, a nebo obasjavaju vatrometi A ti baš to očekuješ, jer ostatak trenutaka dokle god tražiš pravi su jednostavno napeti, kad god da odlučiš


Btw, nije bio sasvim jasan onaj dio sa zgodnim curama? Shvatio sam da to sve, zapravo, nije uopće neuobičajena situacija. Događa se mnogima.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 14.01.2017., 13:12   #36
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Spoj 2017.
Spoj 2013.
Spoj 2012.(čak dva, jbt )
spoj 2007.


I onda te pitam, na čemu da ja usavršim govor tijela(neke od ovih situacija čak ni nisu bile spoj, nego samo sastanak, kava, npr ova zadnja. Ok, tu je bio klik, ali su bile presudne neke druge stvari). I opet, netko je rekao gore(wild rider? ) treba ići glavom kroz zid. Nemaš trenutak u kojem krenu padati ružine latice s neba, a nebo obasjavaju vatrometi A ti baš to očekuješ, jer ostatak trenutaka dokle god tražiš pravi su jednostavno napeti, kad god da odlučiš
ti si na nekim temama pričao kako je cura bila simpatična ali ti si nešto izmislio da ne bi došlo do drugog dejta (jer iako je bila simpatična, očito nije bila savršena). tu se krije odgovor na tvoje pitanje, vježbat možeš tako da s jednom curom izlaziš na niz dejtova

hint: vježbat možeš jedino na nesavršenoj, jer drukčija ne postoji
blagotebi is online now  
Old 14.01.2017., 13:14   #37
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
@blagotebi
Spoj 2017.
Spoj 2013.
Spoj 2012.(čak dva, jbt )
spoj 2007.


I onda te pitam, na čemu da ja usavršim govor tijela(neke od ovih situacija čak ni nisu bile spoj, nego samo sastanak, kava, npr ova zadnja. Ok, tu je bio klik, ali su bile presudne neke druge stvari). I opet, netko je rekao gore(wild rider? ) treba ići glavom kroz zid. Nemaš trenutak u kojem krenu padati ružine latice s neba, a nebo obasjavaju vatrometi A ti baš to očekuješ, jer ostatak trenutaka dokle god tražiš pravi su jednostavno napeti, kad god da odlučiš


Btw, nije bio sasvim jasan onaj dio sa zgodnim curama? Shvatio sam da to sve, zapravo, nije uopće neuobičajena situacija. Događa se mnogima.

ne kažem da treba ići glavom kroz zid. nego da treba imati opušten stav pa što bude.
doduše razumijem da je malo teško biti opušten, ako ti je score kao što navodiš.

ma inače ne upoznaješ žene onako, usput, uz život? da malo skineš taj pritisak s vrata...
wild rider7 is offline  
Old 14.01.2017., 13:15   #38
Mislim da je bez validnog izvještaja nadležnog liječnika da je dotična posve zdrava u najmanju ruku neodgovorno postupiti prema pitanju u naslovu.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 14.01.2017., 13:16   #39
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
I onda te pitam, na čemu da ja usavršim govor tijela...
https://www.youtube.com/watch?v=X_FMeb80vN8

S youtube-a.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Old 14.01.2017., 13:20   #40
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
to samo u filmu prolazi, do not try at home
blagotebi is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger