Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 08:53   #6521
Hmhm... kad se logiram na iHerb vidim popust u košarici, ako nisam logirana onda ne vidim
Poslali su mi mail da je taj prah i još neka krema od Madre Labsa sad 1$, al nisam stekla dojam da je to samo za mene popust
sally_1211 is offline  
Old 27.02.2015., 12:13   #6522
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
To se referiraš na astaksanthin?
Nemam pojma jel ga Oz preporučivao, nisam pušila njegova baljezganja ni prije ni poslije skandala
Da. Moja mama pobožno gleda Dr. Oza i svako malo bi da joj naručim nešto što je on preporučio, između ostalog i astaksantin. Pa sam ga guglala i našla da nema baš nekih dokaza da djeluje tako kao što se reklamira.

Ali ako čovjek uzima i vidi poboljšanje, tako je svejedno je li u pitanju placebo efekt ili stvarno djeluje. Krajnji rezultat je isti.
Jedino je novčanik tanji.
Ali tanji nam je ovako i onako.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Old 27.02.2015., 14:59   #6523
Danas mi je stigao još jedan paket gdje sam naručila :

E.L.F. Cosmetics, Baked Blush, Peachy Cheeky po preporukama s teme kupila sam ljetos, vrlo sam zadovoljna, bojica mi odgovara. Došao je neoštećen
Vidim da je i lucy kupila prije par mjeseci samo drugu bojicu

Natrol, Garcinia Cambogia Extract, Appetite Intercept, 120 Capsules ovo je treća bočica, već sam pisala da uspješno suzbija apetit i uz smanjene porcije hrane te vježbanje uveliko je pridonijelo smanjenju tjelesne težine
Chiasm, jesu li tebi stigle? Javi se s utiscima

Natrol, Alpha Lipoic Acid njih sam prvi puta naručila

Ovaj puta paket je došao s poklonom eco-friendly bag , to je ona koja je bila na trialsima
happines is offline  
Old 27.02.2015., 18:54   #6524
Koliko god sulud sastav bio , ovo je uzaaasno fino :

Peanut Butter Cinnamon Raisin Swirl
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 27.02.2015., 18:58   #6525
dosle ali pijem ugl po 2 ili rjedje 4 dnevno, previse mi je spendy i ne sjetim se piti cesce
vidjet cemo, jesti moram jer vjezbam u gymu i po 5x tj po sat i pol i vise ali ono sad ih uzimam tek tjedan mozda pa jos ne mogu reci kao niti od ceg bi tezina mogla pasti, brojim kalorije i ubijam se kao zivina od trcanja
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 27.02.2015., 20:22   #6526
Cure - hoće li koja naručivati nešto uskoro, da joj se ubacim - imam jedan proizvod? po mogućnosti iz Zg-a, slobodno me kontaktirajte u pp
blondich_ana is offline  
Old 27.02.2015., 21:14   #6527
Mozda bi bilo dobro da napises cijenu proizvoda, jer jedna stvar moze bit $2 ili $20, a nije bas svejedno kad si ljudi kombiniraju.
Rosie-Posie is offline  
Old 27.02.2015., 22:07   #6528
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
dosle ali pijem ugl po 2 ili rjedje 4 dnevno, previse mi je spendy i ne sjetim se piti cesce
vidjet cemo, jesti moram jer vjezbam u gymu i po 5x tj po sat i pol i vise ali ono sad ih uzimam tek tjedan mozda pa jos ne mogu reci kao niti od ceg bi tezina mogla pasti, brojim kalorije i ubijam se kao zivina od trcanja
Uz toliko vježbanja, mora biti rezultata Vježbanje, tj, tjelesna aktivnost i smanjenje porcije hrane su osnova, a ove tbl. samo pomažu da se ne osjeća glad. Samo naprijed, držim ti palčeve da uspiješ u nastojanjima.
happines is offline  
Old 27.02.2015., 22:38   #6529
tražim preporuku za laganiju hidratantnu kremu za proljeće/ljeto. mješovita, osjetljiva koža sklona dehidraciji. imate li kakav prijedlog?
najviše me zanima nešto od Andaloua, gledala sam ovo:

Andalou Naturals, Oil-Free Moisturizer, Acai + White Tea
ima dobre recenzije na Paula's Choice. je probao netko?

tražim i nešto za smanjivanje i čišćenje pora i mitesera. imam Thayersov tonik koji mi je dobar ali po tom pitanju ništa ne radi.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Old 27.02.2015., 22:45   #6530
Quote:
happines kaže: Pogledaj post
Uz toliko vježbanja, mora biti rezultata Vježbanje, tj, tjelesna aktivnost i smanjenje porcije hrane su osnova, a ove tbl. samo pomažu da se ne osjeća glad. Samo naprijed, držim ti palčeve da uspiješ u nastojanjima.
hvala hvala, pred nekoliko godina imala sam skoro 30kg viska, sad sam na vjerojatno 7-8
vec to normalno izgleda ali jos treba na mjestima skinuti i utegnuti, sad vise nece bit -20 kao zadnjih mjeseci pa cu se i kretati vise po vani, pas i to
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 27.02.2015., 23:33   #6531
za svaku pohvalu
happines is offline  
Old 28.02.2015., 00:45   #6532
hvala, trudim se, bila sam dosla sa s/m na xxl a to definitivno tako ne ide! ovo sad m/l je trenutno podnosljivo
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 28.02.2015., 09:00   #6533
naručila bih silimarin za mamu, jel imate neki za preporučiti ili je skroz svejedno? ja se ne kontam baš u te stvari. treba li gledati jačinu, ostale sastojke?
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 28.02.2015., 10:04   #6534
Došla mi i narudžba od 17.2.
Ne sićam se kad je pošiljka brže došla!
sally_1211 is offline  
Old 28.02.2015., 11:51   #6535
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Došla mi i narudžba od 17.2.
Ne sićam se kad je pošiljka brže došla!
dajte mi odajte tajnu, vidim da ih mnoge od vas uzimaju, kaj je s tim zacinima?
jesu bolji, intenzivniji /ukusniji nego nasi, ili ih uzimate jer su organic pa ispadnu povoljniji nego kod nas?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 28.02.2015., 12:14   #6536
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
dajte mi odajte tajnu, vidim da ih mnoge od vas uzimaju, kaj je s tim zacinima?
jesu bolji, intenzivniji /ukusniji nego nasi, ili ih uzimate jer su organic pa ispadnu povoljniji nego kod nas?
Ja ih uzimam prvenstveno zbog okusa, neusporedivo su ukusniji od standardnih začina, plus su bočice divne, da ne kažem da traju sto godina. Evo npr cimet i kurkumu sam uzela prošle godine u travnju, koristim ih sigurno 4-5 puta tjedno (cimet u slatko, kurkuma u skoro svako jelo osim bistre juhe) i potrošilo se otprilike tek 1/3 bočice. Skoro se selim pa sam odlučila sve začine koje koristim kupit od Simply Org.
Također, moram priznat da nisam odmah skužila da je okus puno bolji, nego sam eto nakon preko pola godine jela desert sa standardnim cimetom i nisam mogla vjerovat koliko je bezokusan i nekako prazan taj cimet... Stvarno po meni nema usporedbe!
Znam da je sad i malo problematično naručivat jer se vode kao teški zbog staklenih bočica, pa je poštarina veća, al po meni vrijedi itekako
sally_1211 is offline  
Old 28.02.2015., 12:28   #6537
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
naručila bih silimarin za mamu, jel imate neki za preporučiti ili je skroz svejedno? ja se ne kontam baš u te stvari. treba li gledati jačinu, ostale sastojke?
Za koji problem s jetrom to mami treba?
Baci oko ovdje na stranice Mayo Clinic, to imaš objašnjeno koja je doza za što.

Ovisno o dozi koja joj treba, ja bih uzela nešto od ovih (ne navodim najjeftinije brandove jer ako je jetra u komi treba ići na kvalitetnije sastojke, inače what's the point?):

Solgar 175 mg

Metabolic Maintenance 300 mg (pro brand)

Geneceutic Naturals 350 mg

Life Extension 380 mg + 80 mg ektrakta sjemena sikavice

Thorne Research (pro brand) 500 mg mješavine silimarina, korijena maslačka, čička, žutike i medvjetke.

Uz to je dobro piti čaj od čička, korijena maslačka i sladića.

Meni su u jednom periodu jetreni enzimi bili između 800 i 1200 (od lijekova koje am morala piti) i sikavica (silimarin) stvarno pomaže, pogotovo u kombinaciji s drugim ljekovitim biljem za obnovu jetre.

.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Old 28.02.2015., 13:23   #6538
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Ja ih uzimam prvenstveno zbog okusa, neusporedivo su ukusniji od standardnih začina, plus su bočice divne, da ne kažem da traju sto godina. Evo npr cimet i kurkumu sam uzela prošle godine u travnju, koristim ih sigurno 4-5 puta tjedno (cimet u slatko, kurkuma u skoro svako jelo osim bistre juhe) i potrošilo se otprilike tek 1/3 bočice. Skoro se selim pa sam odlučila sve začine koje koristim kupit od Simply Org.
Također, moram priznat da nisam odmah skužila da je okus puno bolji, nego sam eto nakon preko pola godine jela desert sa standardnim cimetom i nisam mogla vjerovat koliko je bezokusan i nekako prazan taj cimet... Stvarno po meni nema usporedbe!
Znam da je sad i malo problematično naručivat jer se vode kao teški zbog staklenih bočica, pa je poštarina veća, al po meni vrijedi itekako
Potpisujem sve kaj si napisala.
Začini su im zbilja izvrsni, a bočice divne.

Jedini koji me razočarao je ružmarin, jer je baš tvrd, kao iverje, pa ga moran usitniti inače mi se zna zabiti u nepce.

Ja sam se opskrbila kad je SO bio na specialsima, tako da sad osim ovih koje trošim imam još 15-ak rezervnih, neotvorenih. :ludakopuška:

__________________________________
Kod za popust LZP296 ili klik na taj link
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Old 28.02.2015., 13:53   #6539
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Ja ih uzimam prvenstveno zbog okusa, neusporedivo su ukusniji od standardnih začina, plus su bočice divne, da ne kažem da traju sto godina. Evo npr cimet i kurkumu sam uzela prošle godine u travnju, koristim ih sigurno 4-5 puta tjedno (cimet u slatko, kurkuma u skoro svako jelo osim bistre juhe) i potrošilo se otprilike tek 1/3 bočice. Skoro se selim pa sam odlučila sve začine koje koristim kupit od Simply Org.
Također, moram priznat da nisam odmah skužila da je okus puno bolji, nego sam eto nakon preko pola godine jela desert sa standardnim cimetom i nisam mogla vjerovat koliko je bezokusan i nekako prazan taj cimet... Stvarno po meni nema usporedbe!
Znam da je sad i malo problematično naručivat jer se vode kao teški zbog staklenih bočica, pa je poštarina veća, al po meni vrijedi itekako
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve kaj si napisala.
Začini su im zbilja izvrsni, a bočice divne.

Jedini koji me razočarao je ružmarin, jer je baš tvrd, kao iverje, pa ga moran usitniti inače mi se zna zabiti u nepce.

Ja sam se opskrbila kad je SO bio na specialsima, tako da sad osim ovih koje trošim imam još 15-ak rezervnih, neotvorenih. :ludakopuška:
ajd super, jer nije mi bilo jasno - nisu bas bagatela jeftini a I u staklenkama su pa su teski.
mame me neki pa cu ih iskombinirati u iducim narudzbama.
fala, cure!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 28.02.2015., 14:08   #6540
jjinxie, jel imaš nekih od ovih: Allspice, All-Purpose Seasoning i All-Seasons Salt? Su dobri?
Ne znam dal se isplati te mješavine uzimat ako imam dovoljno začina samih po sebi
sally_1211 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.