Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2004., 11:41   #61
mmm coalface....meni je bio .nemam pojima kakvu kozu imam...hm,mjesovitu ...ne znam. al sapun mi je bil super, moja ga mama koristila i pocrnile joj obrve .sad ga vise ne koristim jer sam u besparici pa koristim od ulole onaj od gline i cajefca, isto je
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 13:42   #62
Koristila ga i ja...u nekoj knjizi se spominjao crni sapun i cudotvoran efekt na kozu,pa rekoh ajde da probam
Prva dva-tri dana me lagano zatezalo,sljedecih par me fino zatezalo...mislim da bih dobila botox efekt da sam izdrzala 10 dana.
MOzda mu se vratim u 50-toj
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 13:45   #63
Quote:
Noemi kaže:
Koristila ga i ja...u nekoj knjizi se spominjao crni sapun i cudotvoran efekt na kozu,pa rekoh ajde da probam
Prva dva-tri dana me lagano zatezalo,sljedecih par me fino zatezalo...mislim da bih dobila botox efekt da sam izdrzala 10 dana.
MOzda mu se vratim u 50-toj
Isto i meni. Preagresivan malo.

Mislim da je ne samo za masnu, nego i za debelu kozu
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 14:18   #64
Quote:
Zmijica kaže:
Isto i meni. Preagresivan malo.

Mislim da je ne samo za masnu, nego i za debelu kozu
I ja si mislim...a opet, tak me zatezal i Sheisedo pure, al mi je lice bilo isto kewl. Zapravo nemam problema s tenom a taj mi se sapun čini super a za male parice.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 14:29   #65
Doniram ti ja svoj,da ne statira u kupaoni
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 19:33   #66
Ne bi se ja previše štela mešat sa svojim savjetima, da ne bi opet bilo nekih problema ko kad je Crow J. koristila melem za oko očiju.

Al meni se za pranje lica jako dobrom pokazala Vichy Detoxifying Rinse Off Foam Cleanser - iliti ga dođe pjena za pranje lica. Svi ostali gelovi su me zatezali (npr. Aveneov za pranje lica za mješovitu kožu ili Niveina ona čuda u tubicama). A mlijeko i tonik za čišćenje - s tim pak nisam nikad dobro očistila.

Tak da toplo preporučam Vichy - nekih 60 kunića.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 20:09   #67
Quote:
matsa kaže:
Ne bi se ja previše štela mešat sa svojim savjetima, da ne bi opet bilo nekih problema ko kad je Crow J. koristila melem za oko očiju.

.
To i ja radim Sta joj se desilo
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 21:56   #68
Quote:
Noemi kaže:
To i ja radim Sta joj se desilo
Kolko se sjećam, tražila je kremu za oko očiju, pa ja spomenula melem, pa je ona to koristila i bilo joj super i onda nakon par dana joj se neš čudno počelo događat, pucala joj koža... MOže bit da nije od melema, al fakat mi je bilo bad zbog toga. Nisam više postala na tu temu. Bilo me stra'.

To je bio moj prvi savjet... i tako je loše prošlo
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 23:15   #69
Re: Crni sapun

Quote:
Crow Jane kaže:

Ja se evo već 2 dana s tim umivam, i lice mi je al nekak me kao lagano zateže


Nisam probala taj crni sapun,al sam probala I should coco i banana moon(kakti za suhu kožu) i fakat me zatezalo !Sad neznam jel moja koža tolko suha da joj paše samo dove sapun ili kaj!?
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 10:32   #70
Re: Crni sapun

Quote:
Crow Jane kaže:
Dakle kaj? Jel netko probao crni Lush sapun za lice, onaj od ugljena?

Ja se evo već 2 dana s tim umivam, i lice mi je al nekak me kao lagano zateže

A ženska mi je rekla da je za sve tipove kože.
baci ga i nekoristi više ni u ludilu...te luđakinje svašta govore...meni se jednom doslovno radi takvih baza tipa "za sve tipove kože" koža s lica doslovno počela ljuštit i stvarat se ranice...od tada nikad više...ako ti je koža suha isključivo mlijeka i tonici i hidatantne kreme....a ispirat lice s nikakvim preparatima bez obzira koliko su prporučljivi....meni rekla moja kozmetičarka prije nekih 7 godina i od tada sve u redu
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 10:44   #71
Re: Re: Crni sapun

Quote:
emy kaže:
Nisam probala taj crni sapun,al sam probala I should coco i banana moon(kakti za suhu kožu) i fakat me zatezalo !Sad neznam jel moja koža tolko suha da joj paše samo dove sapun ili kaj!?
ja nemam suhu kozu pa ipak banana moon (kao i svaki drugi sapun) mi zateze kozu. banana moon ali samo za tijelo.
vec dugo ne perem lice sapunom (gelovi za lice su mi uvijek bez sapuna i najcesce za suhu i osjetljivu kozu, uvijek imam i jedan gel sa salicilnom, ako se pojavi pristic da se s tim umijem) i mislim da je dobro ne iritirati lice prejakim stvarima...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 11:00   #72
hvala, luce, hvala.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 11:05   #73
Question zbunj

Quote:
Black Hawk Down kaže:
hvala, luce, hvala.
nema na cemu.
sad ne znam da li da stavim ili ili ili
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 13:21   #74
emy, pa kak te ne bi zatezalo ako pereš lice s banana moon i i should coco, a to su sapuni za tijelo???

čak i ako pereš tijelo, mislim da te ne bi trebalo čuditi što te zateže koža tijela ako ju pereš sapunom...

Mislim, ono što tete preodavačice govore ipak treba uzeti sa zrncem zdravog razuma.....a zdravi razum govori - može bit sapun za jasušu moguću kožu, ipak je sapun,a pametni znaju da sapun isušuje kožu....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 16:19   #75
Quote:
goldberry kaže:
emy, pa kak te ne bi zatezalo ako pereš lice s banana moon i i should coco, a to su sapuni za tijelo???

čak i ako pereš tijelo, mislim da te ne bi trebalo čuditi što te zateže koža tijela ako ju pereš sapunom...

Mislim, ono što tete preodavačice govore ipak treba uzeti sa zrncem zdravog razuma.....a zdravi razum govori - može bit sapun za jasušu moguću kožu, ipak je sapun,a pametni znaju da sapun isušuje kožu....



Za tijelo!?!?Meni su rekle da je za lice i to za suhu kožu Inače,perem lice dove sapunom i fakat mi je !U životu me ništa nije zatezalo!



Nego,nije mi jasno,zakaj se uopće peremo tim sapunima za tijelo ak nam zatežu kožu

__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 16:30   #76
ne vjerujem da su ti rekle da možeš prati lice s banana moonom i i should coco!!!!!!!!!!!
glupače!
to je za tijelo.

meni ne zatežu kožu, ali ja imam normalnu kožu tijela
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 09:49   #77
evo ovako cure i žene .......ja najiskrenije sapun ne koristim apsolutno ni za što već samo za ruke oprat a i taj najblaži mogući tekući.........sapun ne valja i točka.....postoje bar danas razne kupkice pjenice i sl. za svaki dio tijela ponaosob pa biraj te i tražite a sapune u smeće............
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 10:37   #78
Glete, ja nisam u životu nikad koristila za lice sapun.

Nego uvijek sredstvo za umivanje Biotherm hydradetox, ali ga je fakin ponestalo u obližnjoj mi parfumeriji, pa reko da vidim what's a big deal s tim ugljen sapunom.

Inače mi ti Lush proizvodi baš ne šmekaju, imala sam taj I cocco, i sprhla mi je koža od njega, te sam ga uporabljala samo za piling stopala

Vidim da će i taj ugljen poslužit u iste svrhe.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 11:41   #79
Crow Jane, gle ak imas masnu kozu (ko ja) onda ti taj sapun pomaze jer fakat uklanja masnocu.
Inace, u utorak sam potrosila 450 kuna i kupila sve ono kaj je goldberry napisala da treba kupiti u LUSH-u za masnu tj. problematicnu kozu.
Isprintala sam si cijeli topic i dosla tamo zeni i dala joj ga.

Taj sapun mi je za sad o.k. samo ima jednu malu manu - morate paziti gdje ga utraljavete na licu jerbo ako to raditi preblizu nosa, blizu nosnica, onda se one s te donje strane iziritiraju i pocrvene i pecu...

.. jos kad samo kod sapuna iz LUSH-a ja bi preporucila meni 2 daleko najbolja koja nisu za lice ali tako j*beno dobro mirise da to nije normalno -
ROCK STAR i UUH LA LA (i bas su tih boja kojima sam ih napisala)...
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 12:57   #80
jao, osjećam se odgovornom sad....

nadam se da će ti funkcionirati....i da nećeš tražiti povrat 450 kuna od mene!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.