Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2006., 21:56   #1
Čišćenje stubišta

Do sada smo plačali 20 kn mjesecno ali sada se predstavnik stanara sjetio i digao na 30 kn mjesecno. Zgrada ima 14 stanova. To je sve bez racuna, samo keš i ajmo dalje. Zna li netko koliko bi koštalo da se plati neka firma koja se bavi time? Koliko vi plačate?
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 23:59   #2
30 kn mjesečno.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 00:00   #3
Mi placamo 30 kuna mjesecno. Gospodja nam cisti svaku subotu. Kod nas je 15 stanova - gospodja dobije svih 450 kuna. Mislim da je to fer .... , a zgrada je (gotovo) stalno cista i subotom mirisljava
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 19:02   #4
a kaj onda mi dajemo previše - 30 kn za 11 stanova u zgradi?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 20:01   #5
Postoji li nesto "legalno"-preko racuna...koliko bi to kostalo?Sto se mene tice...ja bi za 30 kn mjesecno prebrisao hodnik i stepenice jednom mjesecno (jer je na svakom katu 4 stana). Ma i 4 puta mjesecno jer mi ne moze s jednom kantom vode oprati cijelu zgradu.
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 20:18   #6
Legalno - 800 kuna + PDV.

2 Ulaza po 8 stanova
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 20:23   #7
Quote:
ZorcJ kaže:
Mi placamo 30 kuna mjesecno. Gospodja nam cisti svaku subotu. Kod nas je 15 stanova - gospodja dobije svih 450 kuna.
Quote:
chiquita kaže:
a kaj onda mi dajemo previše - 30 kn za 11 stanova u zgradi?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 21:10   #8
50 kn za ulaz ukupno 12 stanova. Gospođa koja čisti je uredna i nemamo zamjerki.
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 23:11   #9
Quote:
Hrc kaže:
Do sada smo plačali 20 kn mjesecno ali sada se predstavnik stanara sjetio i digao na 30 kn mjesecno. Zgrada ima 14 stanova. To je sve bez racuna, samo keš i ajmo dalje. Zna li netko koliko bi koštalo da se plati neka firma koja se bavi time? Koliko vi plačate?
placamo firmi 20,00 kn po osobi/mj
stize uplatnica od GKS (unutar kojih je obracunata cijena cistacice)

zivi uzas, promjenili vec par firmi
bolje je (jeftinije, a najvjerojatnije i cistije) - ako mozete placati nekoj teti
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 09:38   #10
a pazite ovo, moja mama čisti stubište u jednom neboderu od 12 katova za 20 kn po stanu već 10 godina, sve do lani je bilo 15 kn al eto su se smilovali pa su joj digli na 20 kn.
Čisti i srijedom i subotom, a bagra plaća neredovito, tao da plaća kasni barem 4 mjeseca. Al nesmiš odustat, pare su potribne. A najrađe bi iznajmija jedan kamion od čistoće i sve im istresa isprid vrata koja je to gamad. Pišaju po hodnicima, po liftovima, žvake, cigarete. GROZNO! i onda još ne plaćaju
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 11:04   #11
nama se čišćenje plaća iz pričuve. 14 stanova u zgradi, 2x tjedno čišćenje
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 11:44   #12
Quote:
Jolly kaže:
nama se čišćenje plaća iz pričuve. 14 stanova u zgradi, 2x tjedno čišćenje
i ovo sto sam ja napisala je iz pričuve - 800 kn + PDV - razdijeljeno na stanove.

Ali dolazi jednom sedmično... i primjetila sam da ne očisti baš najbolje... dolazi mi urgirati - ali sam odlučila dati joj još jednu šansu prije toga
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 12:30   #13
Quote:
Hrc kaže:
Postoji li nesto "legalno"-preko racuna...koliko bi to kostalo?Sto se mene tice...ja bi za 30 kn mjesecno prebrisao hodnik i stepenice jednom mjesecno (jer je na svakom katu 4 stana). Ma i 4 puta mjesecno jer mi ne moze s jednom kantom vode oprati cijelu zgradu.
a zasto se onda ti ne raspitas i prijavis da ces cistiti stubiste 4 puta mjesecno za 30 kn po stanu?
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:32   #14
Kod staraca zgrada 5 katova + podrum, čisti se ulaz u zgradu i stepenište dake cca 120 stepenica + 10 podesta od cca 3 kvadrata + prostor ispred poštanskih sandučića cca 10 kvadrata za 500 kuna + PDV. Ugovorom j napisano još koliko svakih se peru prozori, zidovi.....
Čišćenje obavlja neki servis za čišćenje i rade super, relativno su brzogotovi, super su uigrani...nema zamjrke, a sve je legalno jer se plaća preko prčuve. Osim toga ukoliko sfušaju može se nazvati vlasnik servisa i potužiti mu se. Imaju svu svoju opremu i sredstva na zgradi je jedino da osigura vodu.
Sve u svemu puno bolje od kojekavih čištačica s kojima su uvijek imali amo natezanje.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 09:37   #15
AKO TRBATE USLUGE ČIŠĆENJA .SPREMANJE PEGLANJE CJENA USLUGE 20 KN. A ČIŠČENJE STUBIŠTA ČISTIM POSTANU 10 KN .OSIJEK PREDNOST SJENJAK JUG DVA DONJI GRAD
__________________
veca
dado1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 14:46   #16
studentica trazi posao ciscenja stubista,hvala unaprijed
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 19:09   #17
Najbolje je kad je čistač iz zgrade gdje čisti jer onda najbolje očisti, pošto čisti i sebi. Ne znam koliko mi plačamo ali teta radi dvaput tjedno i stvarno smo zadovoljni. Neka ti ljudi rade malo i zarade puno, ako to nekom smeta nek se bavi time pa će viditi kada ih propuh opali po križima za koju godinu dve
Ovi ljudi koji rade za korporacije zarade manje od tete na crno i žive lošije jer rade više za manje pare. Pošto to nikome ne želim - živio rad na crno, dole kralj! Prestanimo zahtjevati duže lance i veće kaveze!
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 16:07   #18
Pozdrav svima!

Imam iskustva sa čišćenjem zgrada, kafića, stanova i trenutno tražim honorani posao, pa vas molim ako znate da u vašem ulazu traže osobu za čišćenje ili negdje drugdje da javite...apsolventica iz Zagreba (zapadni dio)
anita222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 12:37   #19
Thumbs up

Gospođa 51 godinu mlada traži posao čišćenja stubišta u Zagrebu!
Jako pedantna,uredna i pouzdana osoba!!!
Ima iskustvo u čišćenju i glancanju većih objekata i savršeno sve blista nakon nje
Ako vam je potrebna Stručnjakinja javite se na broj 0995117672
lele20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 12:13   #20
u našoj zgradi je 18 stanova, 5 katova i plaćamo 40 kn po stanu. čisti se jednom tjedno.

kod mojih roditelja, žena čisti 3 puta tjedno u zgradi sa 39 stanova i 10 katova, za 20 kn po stanu i pošteno se naradi.
ibica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.