Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2004., 00:08   #1
L'occitane

Zanima me da li neka od vas ima iskustva s tom linijom. Francuska je i dost skupa, sve organski. Upravo koristim njihovu masku za suhu kozu i jaaako sam zadovoljna. Zanima me isto da li tocno znate sta je to Burre De Karite, znam da je Shea Butter na engleskom ali sta je to na hrvatskom?Imaju super liniju sa Vrbenom, mirisi bozanstveno. TOplo preporucam
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 17:37   #2
L'OCCITANE KOZMETIKA

čula sam da je netko u hrvatskoj dobio zastupništvo za l'occitane i da se otvaraju l'occitane dućani. da li netko zna nešto o tome?
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 02:23   #3
Bilo bi super! Još ne mogu zaboravit komplet njihovih prefinih malih mirišljavih sapunčića koje sam potrošila još lani (lavanda, maslina, med...)! Sad se tješim njihovim mirisnim svijećama...
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:33   #4
Meni su krasni, ali su preskupi za ono sto nude. Postoji milijardu slicnih prirodnih marki koje ne prodaju svoje proizvode po cijeni zlata.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:49   #5
Quote:
Shtefitza kaže:
Meni su krasni, ali su preskupi za ono sto nude. Postoji milijardu slicnih prirodnih marki koje ne prodaju svoje proizvode po cijeni zlata.
slažem se.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 17:11   #6
Quote:
Shtefitza kaže:
Meni su krasni, ali su preskupi za ono sto nude. Postoji milijardu slicnih prirodnih marki koje ne prodaju svoje proizvode po cijeni zlata.
Meni sve poklonjeno Nakon sapunčića koje sam pohvalila, dobila sam svijeće. Sad moram pohvalit svijeće, pa onda očekujem nastavak...
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 14:35   #7
dolazi u avenue mall, novi shopping centar koji se gradi u zg, mislim da se otvara tek sljedece godine...

evo linka

http://www.avenuemall.com.hr/avenuem...news.php?id=24
carrie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 16:40   #8
Quote:
Shtefitza kaže:
Meni su krasni, ali su preskupi za ono sto nude. Postoji milijardu slicnih prirodnih marki koje ne prodaju svoje proizvode po cijeni zlata.
JESU, SKUPI SU, ALI ZA NJIH MI NIJE ŽAO DATI NOVCE JER SU MI DALEKO NAJBOLIJ I ZNAM KAJ SAM PLATILA.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 16:45   #9
Quote:
frenchkiss kaže:
JESU, SKUPI SU, ALI ZA NJIH MI NIJE ŽAO DATI NOVCE JER SU MI DALEKO NAJBOLIJ I ZNAM KAJ SAM PLATILA.
Ugasi CapsLock. Dobro te čujemo i bez da vičeš.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 17:00   #10
Quote:
Cats kaže:
Ugasi CapsLock. Dobro te čujemo i bez da vičeš.
sorry, na poslu sam pa mi ostane uključeno da ni ne skužim...
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 13:26   #11
Krema za ruke (u plavoj tubi) s mirisom lipe je THE BEST! A i sapun s mirisom jasmina je čaroban! Kad uzmeš u obzir da se ne potroši u tri pranja kao Lushovi sapuni, i nije preskupo!
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 20:51   #12
L'occitane

Jel' netko koristio njihove proizvode? Čine mi se . Malo jesu costly, ali nema veze.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 21:49   #13
Mislim da sam već negdje o tom pisala, odnosno pisalo se. VEć godinama koristim kreme za ruke i sapune i svjećice, volim ih jako!
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 22:09   #14
sapuni su im

kreme za lice ne bi znala. linije za tijelo su im sjajne.
pogotovo ova zeleničajmenta.
jako ih volem; aj baš mi drago da su tu, da ne moram mislit kad ću jopet u inosranstvo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 22:26   #15
Thanks, i mislila sam si da je to sve mmmmmmm dobro
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 23:52   #16
Super stvari. Dragi voli njihove sapune i aftershave.
I da, drago mi je da ih sada ima i u Zagrebu, a još me više razveselilo što su cure jednako ljubazne i uslužne kao i u Sloveniji. Gušt mi je bio shoping kod njih i osim posvećenog vremena i savjeta, nikada nisam otišla bez nekoliko testera.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 20:01   #17
Probala sam neki njihov eliksir il šta već(ima pumpicu) od smilja il takove nekakve biljke,za vlaženje+c vitamin i prekrasan je
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:08   #18
Meni nisu nista posebno. Od svega im je jos najbolja ambalaza. Meni se svidja taj stil. Probala sam njihov sampon "normal and fine hair" Grozno. Potrosila sam pola bocice i odustala. Totalno mi je izsusio vlasiste. Conditioner je bio OK, ali nista posebno. Krema za ruke isto, nista posebno. Jedino sto mi se donekle svidja od njih su im proizvodi od badema, body scrub i krema za tjelo su mi se jako dopadali, a i onaj drugi body scrub na bazi maslinovog ulja nije los. Njihov Eau de Toilette od Lavande mi je nije los za pospricati po posteljini jer mi tako sva posteljina mirisi na lavndu.
Eto, kod mene se nisu proslavili.
__________________
Did you lost your mind?
No, I sold it on e-bay!
stefi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 17:24   #19
krema za ruke - meni jedna od najboljih
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 12:26   #20
L'occitane - klub obožavatelja

Jupi, stigao je i u Zagreb.

Po meni, od njihove kreme za ruke sa karita maslacem, nema bolje.
Neko mi je davno preporučio i kremu za stopala od lavande, i fakat je super, jedino kaj malo smrdi

Cijene? Identične kao i u Austiji. Ni kune skuplje
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.