Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2006., 16:44   #1
Red face Odabir poklona

Molim vas za pomoć pri odabiru poklona (za žensku osobu).
Ne bih dosađivao sa ovakvom temom ali se radi o tome da je ne poznajem dobro a želio bih da se bolje upoznamo u 2007 godini a bojim se da ne pretjeram ili da odaberem nešto što nije primjereno.
Kako bih iz taktičko-operativnih razloga htio da bude potpuno iznenađenje poslao bih joj cvijeće i još nešto. Što?
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 16:54   #2
bombonjeru ili maramu ili parfem ili cd.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 17:01   #3
Da bi mogao odabrati parfem ili cd morao bih je bolje poznavati, a kod odabira marame mi je hendikep to što sam heteroseksualac.
Bombonjera mi je bezveze, ono ko kod doktora des´ deka kave i grijote.
Daj još?
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 17:03   #4
ulaznice za bejzbol?
za kino?
za klizanje?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 17:39   #5
Zavisi koliko ima godina i koliko imas para. Parfem ne mozes omanuti nikako. Uzmi neki najjaci i pogodio si. Sve to vole.
Bu2nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 18:32   #6
Nikako parfem! Možeš fulat, pa iako će se trud cijenit potrošit ćeš nemalo love bezeze.
Jedino ako znaš koji voli. Ili ako ne znaš - saznaj! Tu bi dobio dodatni bonus.
Kako god, cvijeće je više nego dovoljno ako mene pitaš.
A ako hoćeš i precizirat namjeru - katalog ljetovanja za 2007.
Ili fakat, kartu za kazališnu predstavu dogodine.
alMAhler1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 18:33   #7
Quote:
Bu2nin kaže:
Zavisi koliko ima godina i koliko imas para. Parfem ne mozes omanuti nikako. Uzmi neki najjaci i pogodio si. Sve to vole.
Parfem možeš omanuti jaaaako! Pogotovo ako uzmeš neki najjači!!!
Ja bih ga prva stavila na stalažu da mi bočica ukrasi prazan prostor, ali mrzim jake parfeme. Neke žene vole.. neke ne. Neke vole slatke mirise, neke ne. Neki parfemi mi se sviđaju - ali ne na meni.
Parfem je osjetljiviji od CDa! Za CD moraš barem okvirno poznavati stil koji sluša, pa možeš i fulati najdražeg izvođača, ali opet dok si u pravom smjeru- je ok.

Kreni od nečeg - fornog i slatkog za početak ako baš ništa ne znaš o njenom ukusu. Može biti i glupost - ali glupost koja će je barem nasmijati... Kreni u neki gift shop i odaberi neku sitnicu. Pazi da ne pretjeruješ s nekim skupim poklonom, da ne ispadne da kupuješ naklonost... Sitnicu i cvijeće i - ima da padne ko kruška!!! I ne šalji joj vijenac za prvi put - nego lijepi buketić, koji odaje šarm, opet ne prejeftin da ne ispadneš škrt... Good luck!
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 19:35   #8
...a nekakav poklon-bon,tipa za masažu,wellnes ili nešto slično-sigurno će joj se svidjeti,mislim da nijedna cura,žena nebi imala ništa protiva dok je budu masirali(što li već),sigurno će mislit natebe i biti ti zahvalna!!
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:04   #9
S parfemom nemreš fulat ali moraš odriješit kesu. Odi na topic o parfemima na ŽK, popiši najčešće spominjane i ubodi najskupljeg. Prema mojoj procjeni, trebao bi bit ok s Chanel Chance. Prije nego što kupiš parfem, probaj kako se tebi sviđa. Žene vole skupe i fine stvari, jebi ga. Nekako im se "sviđaju" više od onih jeftinih A zašto i ne bi, pa valjda toliko koštaju zato što su dobre. Zajebi ove spike da možeš jako fulat. Mislim, možeš, ako kupuješ neko smeće pa je bitno da baš jako ne smrdi ili ako ideš na neku ekstravaganciju. To obično govore žene koje u svojoj kolekciji nemaju prevelik izbor skupih parfema, ili pak troše samo jedan parfem ko dezić pa očekuju da im paše na sva raspoloženja i prilike.

Možeš u omot parfema ubaciti dvije karte za kazalište, uz komentar da je vodiš van zato što želiš odmah vidjeti kako joj parfem "stoji". Dao si poklon, imaš dejt, ona se uređuje za tebe, sve pet

S obzirom da poklanjaš skupu stvar, trebao bi izbalansirat priču s nečim što nema veliku materijalnu ali bi moglo imati sentimentalnu vrijednost, odnosno s nečim što si ili (1) sam napravio i/ili (2) ulovio u razgovoru s njom da joj je važno. Npr. cura voli Gibonnija, spržiš joj njegovu diskografiju na CD ili DVD s tim da sam složiš nekakav cover. Tu ne pretjerivat - trebaš samo poslat poruku "razmišljam o tebi i percipiram što ti je važno" a ne "ja sam opsesivni pesek a ti si moja gospodarica".
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:07   #10
hm, ja ne volim chanel. al volim armanija i donnu karan.
al ja nisam prosjecna cura.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:08   #11
ma ajd s chanelom ne more fulat; osim ako je ona sapun voda tip ženske.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:09   #12
Quote:
tilla kaže:
ma ajd s chanelom ne more fulat; osim ako je ona sapun voda tip ženske.
meni chanel smrdi, preslatkast mi je. onak mi je vise za peseke.
hm?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:09   #13
Quote:
patrysa kaže:
...a nekakav poklon-bon,tipa za masažu,wellnes ili nešto slično-sigurno će joj se svidjeti,mislim da nijedna cura,žena nebi imala ništa protiva dok je budu masirali(što li već),sigurno će mislit natebe i biti ti zahvalna!!
ja sam dobila ovo; i nikad otišla.
štojaznam hebeš poklone koje moraš prijavit, potvrdit, ić ih ispunit.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:17   #14
Quote:
tilla kaže:
ma ajd s chanelom ne more fulat; osim ako je ona sapun voda tip ženske.
Točno to. Chanel je među parfemima kao Maserati među automobilima. Možeš do preksutra trubit da "nije tvoj tip" Možda i nije, možda bi rađe sjedio u Ferariju, ali kad sjedneš u njega kurac ti ipak naraste za 8 centimetara.

Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:21   #15
dobro, mogu ja nesto reci?
nemojte gledati marke, nego birajte po mirisu, koji vam se svidja, i koji vam pase uz curu.
meni recimo uz bozic za plavusu krasno pasu svjezi mirisi s agrumima i zelenim cajem, te malo cimeta. za brinetu, naravno, nesto malo jace, jasmin i vanilija, te ylang-ylang. za crnku ne znam, tu bi mozda i prosao klasicni chanel
okok, obratno, plavusi ide chanel , crnki ovaj jasmin i vanilija a meni agrumi s cimetom i zelenim cajem mijesani s davidoffovim cool water (malo morske svjezine)
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:25   #16
ja sad smijem ovdje biti beskrajno offtopik, pa cu iskoristiti priliku da bluea pohvalim sto se vratio na stari avatar

spy, jesi li sasvim siguran da je kupnja poklona djevojci pravi nacin da ona odluci bas tebi pokloniti paznju? ne bi li kao nekakav prvi korak mogla/trebala pasti nekakva vecera, romantika, setnjica, kajjaznam? pa tada malo vise saznas o njoj, i onda ti je laksi izbor poklona?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:29   #17
Romantika i šetnjice su za papčine. Ženu se osvaja brutalno, testosteronski, sa stilom. I distancom Nikakva večera, eventualno ručak u japanskom restoranu Na večeru se vodi jedino ako buš ziher jebal poslije klope. Zaobilazit meksičku hranu
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:36   #18
Quote:
Blue kaže:
Romantika i šetnjice su za papčine. Ženu se osvaja brutalno, testosteronski, sa stilom. I distancom Nikakva večera, eventualno ručak u japanskom restoranu Na večeru se vodi jedino ako buš ziher jebal poslije klope. Zaobilazit meksičku hranu
spy, ne slusaj ga. ovako nikad neces jebat.
uostalom, i pretpostavljam da ti seks nije u prvom planu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:48   #19
Ako ćeš slušat Natch, onda ćeš jebat samo needy frikuše koje su ili usred neke drame ili usred nekog zena nakon drame a pred novu dramu.

Ne kažem da je Natch takva, samo da te navodi na krivi trag
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:48   #20
Quote:
kemik kaže:

spy, jesi li sasvim siguran da je kupnja poklona djevojci pravi nacin da ona odluci bas tebi pokloniti paznju? ne bi li kao nekakav prvi korak mogla/trebala pasti nekakva vecera, romantika, setnjica, kajjaznam? pa tada malo vise saznas o njoj, i onda ti je laksi izbor poklona?
slazem se da bi se prvo trebali nekako sresti, odnosno ona bi trebala dobiti priliku da ti iskomunicira svoje zelje glede poklona.
recimo, mene bi odusevilo neko neobavezno vikend-sanjkanje, puno vise od jebenog parfema ili glupe vecere.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.